פנצ'ו הכלב הלך לעולמו

פנצ'ו הכלב הלך לעולמו

אתמול לפנות בוקר הלך לעולמו חברנו האהוב, כלבנו היקר והמתוק פנצ'ו. הוא מת מיתת נשיקה למרגלותינו.
פנצ'ו היה כלב גדול מאד אבל עדין ואוהב. הוא אהב לפנק ולהתפנק. הוא אהב ילדים וילדים אהבו אותו. הוא אהב ישישים שלא תמיד אהבו אותו.
בימיו הטובים הוא היה שחיין מצטיין, ידע לקפוץ מעל קיר, להתגלש במגלשות ולקפוץ דרך חישוק, אבל העיקר - הוא היה חבר טוב לנו ולילדים.
ידעתי תמיד יש מי שיקבל אותי בשמחה ובאהבה, שיש מי שיבקש ליטוף, שיש מי שיביא לי כדור ויבקש שישחקו איתו, שיש מי שיעיף לי את היד מהעכבר של המחשב ויבקש שאצא איתו לטייל.
בלילה הרגיש פנצ'ו רע, יצא לחצר ונעמד בין השיחים ולא רצה לחזור הביתה, כאילו רצה למות שם.
בשארית כוחותיו עלה ונשכב למרגלותינו, בבוקר מצאנו אותו ללא רוח חיים.
אני אוהב אותך מאד, פנצ'ו שלי . שחה לך אל שדות הציד הנצחיים

קרמיט524

New member
משתתפת בצערכם.

זה מאד עצוב לאבד חבר כזה. גם כלב הוא חלק מהמשפחה.
לפחות תתנחמו בזה שהיו לו חיים נפלאים בקרב משפחה שאהבה אותו, ושהוא היה ליידכם כאשר עזב את העולם.

היום שאחרי

עם מבט לעתיד
עברתי פרידות כאלה יותר מפעם אחת והרופא הטוב ביותר לכאב הוא כלב חדש כמה שיותר מהר חזקו ואמצו שמוליק

נשמח לאמץ:

כלב(ה) בינוני או גדול, מתפנק, נוח לילדים, לא גור, שגדל בבית וצריך להימסר, לא ממכלאה.

yaelofer

New member
משתתפת בצערכם.

וישנם כלבים בכל הגילאים והסוגים שגדלו בבתים וננטשו בהסגרים העירוניים או שהגיעו להסגרים בנסיבות שונות (כמו מות בעליהם והעדר מי שיאמץ אותם). מדובר בכלבים שחיו בבית כל חייהם. ברגע שתחליטו שמתאים לכם לאמץ כלב המלצתי היא לאמץ כלב כזה שאיבד את ביתו.
ושוב, משתתפת בצערכם. מההודעה שלך ניכר כי כלבכם זכה למשפחה טובה ואוהבת והיו לו חיים מאושרים במחיצתכם.

פינקי 105

New member
משתתפת בצערכ
ם

פנצו נקסים היה .זכרו בליבנו יהיה תמיד ודם אצלכם .אין לי ספק שנפטר והוא בגן עדן.זיכרו תמיד ישאר בליבכם ובלים של כל האוהבים כלבים וחיות מחמד.
נורית ש מיטשל ז"ל שהורדמה בשעבה טובה .כעת ישל את פינקי. שתיהתן היו מאד
אהובות .

לא משוכנעת שיכולה 2 קבצים.בנתיים שלי ושל מיטשל

פינקי 105

New member
לגולשת "תם ולא נשלם" אני חושבת שכל/ה לברדור מעורב

או לא יכול ןלהתאחם לכם .שבועיים לאחר שמיטשל הורדמה אימצתי את פינקי . בתמונה הקודמת רואים אותי- נורית ואת מיטשל לבדור מעורב .אני צאד אוהבת כלבים ולכן אימצתי את פינקי היא נהדרת ומתוקה היא שלל צבעעים ושל תכוטנות טובות. היא אמצה מרחובות אוהת חיות.
גם אני אוהבת חיות.
אנסב תמונה של פינקי
נורית ש/ל פינקי

giri

New member
הוא יפיוף אמיתי. משתתפת בצערכם

ניכר בהודעתך שהוא חי חיים טובים בבית אוהב.

למעלה