האם מותר להכניס כלב לדואר?

• פותח הנושא bist1
  • פורסם בתאריך

bist1

New member
האם מותר להכניס כלב לדואר?

היום בערב נכנסתי עם כלב צ'ווואוה לדואר. לבית הדואר של פתח תקווה. בדרך כלל אין עם זה שום בעיה, כל הזמן בא לשם לקחת חבילות כשהדואר פתוח עד 8 בערב. ראיתי שם גם הרבה בעלי כלבים אחרים שנכנסים עם כלבים. פתאום התנפל אלי איזשהו עובד, "מה אני חושב לעצמי, מה נראה לי" דרש מייד לעזוב.
הכלב לא הפריע לאף אחד, לא עשה רעש. אין שום שלט בכניסה שאומר שאסור להיכנס עם כלבים.
אז מותר להכניס כלב לתוך הדואר?
מישהו יודע מה אומר החוק?

allk1

New member
אני לא בקיאה בחוקים אבל אני גם לוקחת את הכלבה שלי איתי

לכל מקום ואף פעמים רבות הייתי איתה בדואר ולאף אחד זה לא הפריע, ובפרט לעובדים. העניין הוא שיש אנשים שהם יותר אנטי נגד חיות (בכנות, לא מבינה אנשים כאלה) וכנראה העובד דואר הוא טיפוס כזה (או שפשוט עבר עליו יום רע)
.
אפילו פעם אחת נכנסתי איתה לבזק סטור (שמסתבר שהיה שלט בכניסה שאוסר על כניסת כלבים) אבל לאף אחד מהעובדים זה לא באמת הפריע, חוץ מלעובדת אחת שצעקה עלי אסור פה כלבים, לא ראית את השלט בחוץ?!

יש הרבה סוגים של אנשים ולא כולם רואים את מה שאנחנו רואים בכלבים שלנו, יש כאלה שיגיבו כמו העובד דואר שנתקלת בו, יש את אלה שאולי זה יפריע להם אבל פשוט ימנעו מלהתערב ויש את האלה שבאמת לא יהיה אכפת להם.

פשוט אל תתייחס אליו ואל תתן לזה להשפיע עלייך. אני מאמינה שאם יש חוק כזה אז זה מחייב שיהיה שלט אזהרה בחוץ.

KallaGLP

New member
בהנחה שאין חוק המסדיר זאת או אפילו חוק שאוסר

(ולא ידוע לי אם יש או אין) - אני מניחה שזה תלוי ברצונם הטוב של העובדים. פשוט נפלת על עובד שאינו אוהב כלבים או סתם אוהב להפגין שרירים ולהראות מי הבוס. אני מניחה שחוקית אי אפשר להוכיח שהוא טועה.
תת שרשור שהיה כאן בעבר מחזק את ההנחה שזה תלוי בסניף/עובדים.

KallaGLP

New member
אגב, נזכרתי שלסניף הדואר המקומי שלנו

אנשים נכנסו עם כלבים קטנים. לא יודעת מה היה נהוג באשר לכלבים גדולים, את הכלב הגדול שלי מעולם לא ניסיתי להכניס לשם.

xfwind

New member
אם הכלב היה עם זמם בדוק שאין איסור ותוכל להתלונן על העובד.

מאחר ואני מנחש (ומקווה בשביל הכלב) שלא היה עם זמם אז העובד יצא ח$% וזהו.
בסניף שאני מכיר אנשים לפעמים נכנסים עם הכלבים ולפעמים קושרים אותם בחוץ (ואז אני מלטף ומדבר איתם).

למעלה