אימוץ רועה גרמני

יצורה

New member
בדיוק רציתי להעלות תמונה שלה באוטו

פגשנו בטיול את אחי שחיפש חנייה וקופטר זינקה לאוטו שלו בשיא הטבעיות ועשתה איתו כמה סיבובים.
צילמתי אותה כדי להראות לבעלי-המיצובישי-נטולי-הכלב איזה יופי קופטר משתלבת בפנים, אבל חושך, תאורה גרועה וכו'.

יצורה

New member
הלו, אתה לא מעודכן!

חזרנו עכשיו מטיול בארלוזרוב-אבן גבירול-ז'בוטינסקי ומספר האופנועים שקופטר לאנבחה עליהם עלה על אלו שכן. זה גובה בהמון-המון קבנוסים, אבל הכלבה הזו עוד תהיה חברת כבוד במועדון ההארלי הישראלי

fgfgf

New member
קודם כול ברכות על הרצון להכניס כלב לחיים

אז ככה אין שום בעיה לגדל כלב בחצר הבית כול עוד הוא לא קשור יש לו מקום מוגן מגשם רוח ובקיץ צל .
אבל זה לא אומר שלא צריך להשקיע בכלב הרבה זמן ,זה שיש לו חצר לא אומר שהוא לא צריך לטייל והרבה לצאת 3 פעמים ביום שטיול אחד הוא במינימום 45 דקות או כול פעיולות אחרת עם הכלב
אין בעיה שהכלב יחיה בחוץ אם הוא יקבל את כול התנאים והרבה חום ואהבה

אין שום בעייה חוץ מ...

שכלבים בחצר נגנבים יותר מכלבים בבית.
שכלבים בחצר מורעלים יותר מאשר כלבים שחיים בתוך הבית.
שכלבים בחצר נוטים יותר לפתח בעיות התנהגות...

חוץ מזה אכן אין בעייה.

yaelofer

New member

ורועים גרמניים נגנבים עוד יותר ומפתחים בעיות קשות יותר.
(אני אישית מכירה 3 רועים גרמניים שנגנבו מאנשים שאני מכירה.)

צריך להגיד את זה לבעלים של הרוע"ג

בשכ' ג' בב"ש שנגנב מהחצר והתווסף לנתון ה(שקרי?) של רועים גרמניים שבכלל לא קורצים לגנבים כשהם בחצר.
כותבת מי שלמדה בדרך הקשה איך גונבים כלב גדול ולדמוי גזעי מהחצר ואיך הוא מגיע לרש"פ ונעלם.

התכוונתי לרשום נגנב אתמול מהחצר

אם אוכל לאתר את ההודעה בפייסבוק אשים לינק . נדמה לי גור בן 7-8 חודש

marx04

New member
נכון מאד.

שלום לפותח השרשור,

אני מסכים מאד עם הכותב שלהודעתו אני מגיב.
גם אני סבור, שאין שום בעיה בגידולו של כלב בחצר כשהוא חופשי ולא קשור, וכאשר יש לו מחסה מרוח, גשם ושמש.
מרבית הכלבים בגדלים בינוניים ומעלה יהנו מאד מחיים בחצר, ולעניות דעתי זו דרך גידול טובה יותר מגידולו של כלב כשהוא סגור בתוך הבית (כמובן, דרך הגידול האידאלית של כלב בעיני היא כשהוא יכול לנוע בחופשיות מהבית לחצר ולהיפך).

כתבתי על כך בפירוט כאן, והודעת המשך כאן.

ללא קשר למקום גידולו של הכלב, צריך לזכור שרועה גרמני הוא כלב עבודה, ועל כן זקוק להפעלה רבה ולעבודה שוטפת (שבאה לביטוי בתרגול אילוף).

בברכה,

אורי.

fgfgf

New member
א' מותר לי לחשוב שונה מאחרים לא

משנה מי הם האנשים האילו כול אחד שיגדל איך שהוא רוצה את הכלב שלו
בנוגע לזה שהכלב נגנב מסכים לכן עדיף בשעות הלילה מומלץ ב10 חודשים הראשונים
אחרי זה עם אילוף נכון הכלב ישמור על הבית ועל עצמו

עמית184

New member
"אחרי זה עם אילוף נכון...

...הכלב ישמור על הבית ועל עצמו"

אה-אה, נכון, בטח.

fgfgf

New member
אני מזמין אותך לנסות לגנוב כלבים שאני מכיר

שעברו אילוף נכון והם מאומנים לדרגות הגבוהות ביותר (למשל שוצהאונד 3) לדעתי לגנוב לא תצליח רק להרוג עם נשק
את הכלב שלי יקנו עם כדור בהרבה יותר קלות מסטייק

למעלה