למסירה

djinnie

New member
Lovely pictures, Uri! It's good to see

your "neglected" dog, raised contrary to almost all the sacred rules the rest of us obey, looking so good and having such wonderful interaction with your son.

Perhaps it's the time for a Dogs and Kids thread?

sivi1964

New member
התמונה אומרת הכל.

אמון מוחלט של ילד קטן בכלבה שאיתה הוא גדל ומכיר.

הפנים הצמודות של נמש ושל הילד הפעוט שלך הם כל הסוד כולו.

ניל´´י

New member
מצטרפת לרעות של הכלבים ולאורי....

כאימא ל תאומים ולאחר שנה עוד בן, נכון, כיום התאומים בני 38 והוא בן 37, אני יכולה לספר לך שתמיד היו בביתנו כלבים, בתחילה גרנו בדירה קטנטונת של חדר וחצי ואיתנו היה שוקו, כלב דמוי פודל שובב.
אחר כך עברנו לבית גדול יותר והיו לנו 2 כלבים רבגזעיים, האחד גדול והשניה קטנה, יחד איתם תמיד היו לנו אורחים שאספנו מהרחוב ומצאנו להם בתים.
אני עוד זוכרת את הגננת של הילדים שלי שמתגאה כי :"העמרנים אינם חולים, הם מחוסנים בגלל שהכלבים של אימא שלהם מלקקים אותם בפה ומנקים את שאריות החלב".
אני יכולה לספר לך שהילדים שלי למדו מה זאת אחריות בעקבות הטיפול שלנו בכלבים.
נכון היום קשה, אין ספק, אפילו קשה מאוד, אבל ניתן למצוא פתרונות, אוכל זול יותר וחיסונים דרך אחת העמותות.
תראי שבעוד כמה שנים, הילדים יודו לך על השארת הכלב בבית.
אני זוכרת שכשהייתי מטיילת עם התאומים ושוקו, הוא היה מסתובב סביב העגלה ולא מאפשר לאנשים להתקרב, שמר עליהם כאילו הוא האימא ואני הבייביסיטר

אגב, בזמנו לא היו חיתולים חד פעמיים, ועוד פיתוחים המקלים על ההורים, אפילו מכונת כביסה לא הייתה לי, הייתי מרתיחה 150 חיתולים על פרימוס.

ילדים כבר בני 9 חודשים

הם מכירים אותו וקשורים אליו.
יש יתרון עצום בלגדל ילדים עם כלב.
זה מלמד אותם חמלה, אחריות, נתינה. מלמד אותם לדאוג למישהו שחלש ממך, שזקוק לך (אין לילדים מישהו כזה בבית בין האנשים).
אלו ערכים שמאד קשה להקנות לילדים רק בתור חינוך תיאורטי.
כשהילדים יגדלו מעט ויהיה לך קצת יותר קל,
את תראי שהחלטה להשאיר את הכלב הייתה ההחטה החשובה והנכונה ביותר שקיבלת.

מצרפת לך תמונה להמחשה.

My Allegro

New member
אלגרו היה בן 8

כשבתנו נולדה. הדבר גם אירע חודשיים לפני הזמן, כך שהיה לנו קשה מאוד. לשנייה לא חשבנו למצוא לו בית אחר. הוא היה בננו, לפני הולדת הילדה, לאחר מכן, ותמיד יישאר. כפי שכתבו לך, יש דרכים להקל עליכם. מניסיון, הטיול בחוץ עם הכלב מרענן ומחדש כוחות. הילדים גם יזכו לאח מיוחד, שעמו יגדלו. בתנו הייתה ועודנה קשורה מאוד לאלגרו.

המלצה (נחסוך את ההטפה)

פני לעמותה באיזור שלך ותסבירי להם את המצב.
בקשי להצטרף עם הכלב לימי אימוץ.

בעמותה יעזרו לך לסנן בתים מאמצים, ועם כל הפרוצדורה.
זה לא פשוט למצוא בית טוב לכלב, הנסיון בעמותה יכול לעזור קצת.

========
ותחשבו שוב על המסירה, זה לא פשוט.
אגב, גם לנו יש תאומים, אחרי החודשים הראשונים זה הרבה יותר קל ופתאום הכלב נראה פחות כמו כאב ראש נוסף.
בתמונה התאומים שלנו עם כמה מחבריהם הטובים (רק אחד מהם שלנו, בשאר הם מטפלים)

באבEל

New member
אני בדר"כ לא משתייכת לאסכולה המטיפה

אבל בחיי.. אני לא מצלחיה להבין אתכם..

אני בהריון מתקדם עכשיו- ואין לי ולא הייתה לי כל מחשבה בראש להיפטר מהכלבה שלי לאחר מכן (כן.. גם למצוא לה בית אחר זה לזרוק אותה..)

אתם כותבים שהכלב אצלכם מגיל חודשיים והיום הוא בן 5.. אני באמת ובתמים לא מצליחה להבין איך ?? איך אחרי כל השנים האלה שהענקתם אחד לשני אתם מסוגלים להעזיב אותו..

נסו לחשוב עליו..
את בעצמך אומרת שהוא כמו הבן שלך..
ככה אמא מוסרת את הבן שלה לבית אחר?..
הוא קשור אליכם! נשמע שבמשך השנים הענקתם לו חום אהבה ופינה משלו..
הוא אוהב אתכם
הוא רוצה להשאר איתכם
איך את בכלל מסוגלת לחשוב על לעשות לו את זה?!!

אולי זה ההורמונים - אבל בחיי שמרגע שכתבת את ההודעה הזו אני לא מפסיקה לבכות!
אני מסתכלת על הכלבה שלי הנסיכה שלי- ונשבעת לה שאני בחיים אפילו לא אחשוב כמוך!!

djinnie

New member
Perhaps you should stop crying and start

reading the thread, instead (always a good idea, before rushing to reply to the first message
). You could discover that the person who started the thread has already decided to continue to keep the dog. Had you read her message, it could have saved you a night and half a day of tears.

באבEל

New member
דווקא קראתי את כל התגובות לפני שהגבתי

ואהבתי את מה שרעות של הכלבים רשמה
ועדיין זה צובט לי את הנשמה!
אולי כי אני משליכה את זה על זואי
וחושבת כמה קשה היה לה אילו הייתה עוברת לידיהם של זרים שיטפלו בה לעולמי עד
אולי אני מאדירה בערכינו
אבל כמו שהיא כל עולמי
אני מרגישה שאנחנו כל עולמה

djinnie

New member
These are beautiful feelings, I, too, when

reading about a dog that is about to lose his home feel just like you do. It's just there's no point, in my opinion, in beating a dead horse to death.

עמית184

New member
לקרוא בעיון זה תמיד טוב. אבל איפה קראת בדיוק

שפותח או פותחת האשכול החליטו להשאיר את הכלב?

הם כולה כתבו משהו לא מחייב ובהינף יד ש"אני חושב שנשאיר אותו".

אני עדיין לא הייתי חותם על זה ערבות. אולי אני סקפטי, אולי אני חשדן, אולי אני מכיר קצת אנשים. קצת ביקרו אותם, קצת נהיה לא נעים, אז הם יצאו מזה ב"אני חושב שנשאיר אותו".

לא הייתי בונה על זה יותר מדי. לצערי.

djinnie

New member
Indeed, we can never know what one does in

real life - not only in this particular case, but for all of us. If one wanted to get a dog for dog fights, do you think they'd say they want a dog for dog fights? That person would write like you and me, like someone who really loves dogs and all s/he's looking for is a dog to love and play with.

But, since we cannot know, the best, in my opinion, is to just believe them. You know, one is presumed innocent until is proven guilty.

And why should the person who started the thread be afraid to tell the truth? Can we force her to keep the dog, if she doesn't want him? Can we go after her in real life?

Amit, this forum cannot force people do what they don't want to do. This forum cannot punish people for what they do or don't do. The only thing that this forum can do to those coming here for help is to offer that help. To make them, maybe, reconsider their initial decision. To ofer them possibilities they didn't know they existed.

What the real person does in their real life is entirely out of our hands. We have only our words to influence their actions, and in my experience harsh, judgmental words only achieve the opposite of what they intended to achieve.

yelly

New member
אין לי עדין ילדים אבל יש לי אחיינים

ואני רק יכולה לצרף תמונה שמתארת את האושר שלהם כשהם עם הכלבה והם רק מחכים לראות אותה כבר
(לשם ההסבר מדובר בכלבה היפראקטבית בטירוף , ועם ילדים היא מלאך ומתאימה את עצמה - אם היא מצליחה בטוח שגם כלב כזה קטן וחמוד).

למעלה