לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3931039,310 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'עת עונת הטיסות, הנופשים והרבה טסים עם הכלבים'
עת עונת הטיסות, הנופשים והרבה טסים עם הכלבים
<< ההודעה הנוכחית
16/04/2012 | 10:21
9
1697
ראיתי שבאל על שינו קצת ואני מוצאת לנכון לעדכנכם (לאור השינויים במדינות בעולם):
הטסת בעלי חיים
בעלי חיים (חיות מחמד – כלבים, חתולים וציפורים אקזוטיות בלבד) השוקלים עד 8 ק"ג (כולל מיכל הנשיאה), יאושרו להובלה בתא הנוסעים, יחד עם נוסע מלווה, בתנאי שיינשאו בכלוב קשיח או רך ובלבד שגודלו לא יחרוג מהמידות 40x40x21 והוא ניתן לאחסון תחת המושב לפני הנוסע. יש ליידע על כך את משרד ההזמנות מבעוד מועד.
ניתן לקחת עד שתי חיות מחמד בכלוב אחד בתנאי שמשקלן הכולל לא יעלה על 8 ק"ג, והן יכולות לשהות יחדיו במיכל מבלי להפריע לנוסעים.

חיות המחמד שיאושרו להובלה חייבות בתעודות חיסון ואישורי כניסה מהרשויות הרלוונטיות ביעד הביניים, או היעד הסופי.

אל על לא תשא באחריות במקרה בו לא יאפשרו מעבר או כניסה של בע"ח לארץ כלשהי.

חיות שיפגינו סימנים ברורים וגלויים של מחלה, יתכן ולא יאושרו לטיסה.

בסמכות הקברניט להורות על הורדת בעל חיים מהמטוס או העברתו לתא המטען, במידה ובעל החיים מפריע או הפריע באופן בולט לנוסעים.

ציפורים וביצי ציפורים (פרט לעופות וביציהם) לא יאושרו לטיסות ללונדון, אלא אם תחת רשיון המוענק ממשרד החקלאות בבריטניה.

חיות מחמד (חיות בית) לא יתקבלו להובלה בתא הנוסעים כשהן מלוות ע"י נוסע בטיסות ללונדון, יוהנסבורג , הונג קונג ואוסטרליה. חיית המחמד תישלח במטען ויוצא עבורה שטר מטען (לבירורים ניתן לפנות לטל' 03-9716679).
חיות אלו ייובאו ב- "nose and paw proof crates" (ארגז מאובטח), כמטען, ויצוידו בשטר מטען.

בנוגע לקבלת כלב נחיה, המלווה נוסע בטיסות לאותן ארצות פנה לפרק "קבלה וטיפול" המופיע בהמשך.

חל איסור הנחת כלוב על ברכי הנוסע בשלב המראה ונחיתה.

בעלי חיים (חיות מחמד) השוקלים יותר משמונה ק"ג (כולל מיכל הנשיאה), יאושרו להובלה בתא המטען בלבד.

בעל החיים ישהה בתוך הכלוב במהלך כל הטיסה.

השירות ישים על טיסות אל על בלבד.
נוהל הזמנות הטסת בעלי חיים
את כל הבקשות להובלת חיה המלווה ע"י נוסע בתא הנוסעים יש להעביר למשרדי ההזמנות של אל על, ועליהן לכלול פרטים לגבי משקל החיה, ביחד עם כלי הנשיאה, ומידותיו.
מוקד השירות הטלפוני יאשר את קבלת ההזמנה למשרד הנסיעות הרלוונטית.

מסמכים
כל חיות המחמד שיאושרו להובלה חייבות בתעודות חיסון ואישורי כניסה מהרשויות הרלוונטיות ביעד הביניים, או היעד הסופי.
הטסת בעלי חיים לישראל: לכלבים, חתולים וציפורים (יותר מ- 2 מכל סוג) וחיות אחרות, המגיעים עם או בלי בעליהם, דרוש אישור ייבוא וטרינרי, שיונפק ע"י מנהל השירות הווטרינרי כתובת: משרד החקלאות, ת.ד. ב'-12, בית דגן,
50250 ישראל. פקס: 9605194 3(972)רטלקס VASH IL 381472 או תחנת ההסגר ברמלה כתובת: ת. ד. 63  רמלה, ישראל.
פקס 9229906 8(972) יש לשלוח בקשה כתובה לאישורים שכאלו, בצרוף צ'ק תקין (התעריפים כפופים לשינוי), לא יאוחר מ-10 ימים לפני מועד העזיבה המתוכנן של בעל החיים. על הבקשה לכלול: סוג/י הבע"ח, מין, גזע, גיל, מידע לגבי ההגעה לישראל, ארץ מוצא, פרטים נוספים.
כלבים, חתולים וציפורים (עד ל- 2 מכל סוג), המלווים ע"י בעליהם, לאחר שהיו ברשותם בחו"ל במשך 90 יום לפחות, יהיו פטורים מהצורך באישור יבוא וטרינרי ישראלי, אך עליהם להיות בעלי תעודת חיסון ודרכון בריאות שהונפקו ע"י פקיד וטרינרי ממשלתי בארץ המוצא, המצהירים כי החיות הינן בריאות ונקיות מזיהומים, או מחלות מדבקות. בנוסף, על התעודה לציין כי הכלב/חתול חוסנו כנגד כלבת, לא יאוחר משנה, ולא פחות מחודש לפני מועד הגעתם לישראל. לכלבים וחתולים מתחת לגיל החיסון (שלושה חודשים) לא תותר הכניסה.
בהטסת בעלי חיים מישראל, באחריות הנוסע לברר לגבי מסמכים ותעודות רלוונטיות הנדרשות ביעד הביניים וביעד הסופי.

קבלה וטיפול
על החיים (חיית המחמד) להינשא בכלי חזק וסגור, שנרכש ע"י בעליו ואושר ע"י נציג אל על.
על בעל החיים לא להדיף ריחות רעים.
כלי הנשיאה צריך להיות מרופד בחומר רך, שיספוג לחות, ועליו להיות בנוי כך שימנע דליפה. (על מידותיו לא לעלות על 40x40x21 ס"מ, כדי שיאושר להובלה בתא הנוסעים).
כלבי נחיה המתלווים לנוסע חירש או עיוור יובלו ללא תשלום ולא בתוך כלי הובלה ,בתנאי שיקשרו ברצועה.
לשם קבלה בבריטניה, אין להתיר לכלב לנסוע בתא הנוסעים תחת כל נסיבות שהן. יש להוציא לכלב שטר מטען, כמו לכל מוצר מיובא אחר.
לשם קבלה ביוהנסבורג יש להעביר את בעל החיים דרך עמדת המכס באולם הנוסעים.
בבנגקוק יש דרישה להדביק צילום של האישורים הוטרינרים על כלוב החיה.
בצרפת חל איסור חמור להכניס מזון לבע"ח .
על פי הנהלת הרשויות הרומניות, החל מ 28.2.12 , חל איסור על הכנסת בעלי חיים, מכל הסוגים, לרומניה לצרכי מסחר.
הטסת בעלי חיים הנלווים לנוסע עם תעודות מתאימות תתאפשר בתא הנוסעים או כמטען בבטן המטוס ע"פ הנהלים.

עלויות
הובלת חיית מחמד מתבססת על משקל בעל החיים + תיק נשיאה + מזון.
המחירים ישימים לבעלי חיים הנלווים לנוסע באותה טיסה.
בעל חיים השוקל עד 8 ק"ג (חיות מחמד – כלבים, חתולים וציפורים אקזוטיות בלבד) יאושר להובלה בתא הנוסעים, יחד עם נוסע מלווה, בתנאי שיינשא בכלוב קשיח או רך ובלבד שגודלו לא יחרוג מהמידות 40x40x21 והוא ניתן לאחסון תחת המושב לפני הנוסע. יש ליידע על כך את משרד ההזמנות מבעוד מועד.
ניתן לקחת עד שתי חיות מחמד בכלוב אחד בתנאי שמשקלן הכולל לא יעלה על 8 ק"ג, והן יכולות לשהות יחדיו במיכל מבלי להפריע לנוסעים.
בעל חיים השוקל מעל 9 ק"ג יוכנס לבטן המטוס.
את התשלום ניתן לבצע בקופת אל על בשדה התעופה ובאחד מסניפי אל על.
התשלום עבור הטסת חיית המחמד הוא נפרד, כלומר, אינו חלק ממשקל הכבודה המותרת.
במידה ויש טיסות המשך עם חברות תעופה אחרות יש להסדיר את התשלום מול חברת התעופה הזרה.
העלויות לא ישימות לטיסות קודשייר המופעלות ע"י חברות תעופה אחרות.
נוסע עם כרטיס פתוח משלם עבור הלוך וחזור גם אם לא ידוע תאריך החזרה.

http://www.elal.co.il/elal/hebrew/allaboutyourflig...

טיסה נעימה ובטוחה
כלבים >>
לצפיה ב-'עלויות (כאשר הכלב מתלווה לנוסע)'
עלויות (כאשר הכלב מתלווה לנוסע)
16/04/2012 | 10:24
4
172
לות של הובלת חיית מחמד מתבססת על משקל החיה + תיק נשיאה + מזון לחיה.
המחירים ישימים לבעלי חיים הנלווים לנוסע באותה טיסה.
את התשלום ניתן לבצע בקופת אל על בשדה התעופה ובאחד מסניפי אל על.
התשלום עבור הטסת בע"ח הוא נפרד,כלומר,לא חלק ממשקל הכבודה הרגילה.
במידה ויש טיסות המשך עם חברות תעופה אחרות יש להסדיר את התשלום מול חברת התעופה הזרה.
העלויות לא ישימות לטיסות קודשייר המופעלות ע"י חברות תעופה זרות.
נוסע עם כרטיס פתוח משלם ככרטיס הלוך וחזור גם אם לא ידוע תאריך החזרה. .
מחירים:
אירופה :
עד 8 ק"ג – $75
8-25 ק"ג $125
25-50 ק"ג $200
כל ק"ג נוסף מעל 50 ק"ג יחויב בתוספת של $5.

העלות הינה לכיוון אחד
לא ניתן להטיס בעלי חיים מלוטון (לונדון) לישראל ומישראל ללוטון -לונדון
צפון אמריקה, מזרח רחוק ודרום אפריקה:

עד 8 ק"ג – $250
8-25 ק"ג $350
25-50 ק"ג $500
כל ק"ג נוסף מעל 50 ק"ג יחויב בתוספת של $5.
כלבים >>
לצפיה ב-'אני שילמתי לאל-על'
אני שילמתי לאל-על
16/04/2012 | 17:35
2
155
על מישמיש (14.5 ק"ג).
שאלו אם אני רוצה לשלם 180$ לכיוון אחד או 250$ הלוך וחזור.

וחשוב לי להזכיר בהזדמנות זאת, שהם היו סופר מקצועיים, סופר נחמדים ומביני עניין.
נתנו לי לטייל איתו ממש עד 15 דקות לפני ההמראה, והבטיחו לי שהקברניט יודע שיש כלב בבטן המטוס ויפעיל את החימום (הייתי מאד נודניק בעניין הזה).

בטיסה מציריך לישראל, בכלל ביקשו ממני לרדת לחדר המטענים (שבטרמינל) להוציא אותו לטיול בזמן שהם משקפים את הכלוב, כדי לא לשקף את הכלוב עם הכלב בתוכו.
צריך לומר שיש חברות תעופה שלא מקפידות על זה, ומשקפות את הכלוב עם בעל החיים בתוכו.
כלבים >>
לצפיה ב-'אני חושבת שעוד בע"ח עוברים שיקוף'
אני חושבת שעוד בע"ח עוברים שיקוף
16/04/2012 | 20:08
1
128
בעיקר כאלה שלא ניתן להוציאם מהכלוב וכאלה שנוסעים ללא הבעלים, אני מניחה, אני לא ממש יודעת.

אני עוד לא ממש מבינה עד כמה הוא מסוכן
נכון שכל קרינה מסוכנת, אבל לא יודעת עד כמה שיקוף גרוע יותר מבדיקת רנטגן, מה גם שאני לא בטוחה שכל כלוב עובר שיקוף אני חושבת שזה רנדומלי.

מה שיותר מסוכן לדעתי הוא כלוב לא מאובטח וכלב שבורח
כלבים >>
לצפיה ב-'באל-על לא סומכים על בעלי הכלבים'
באל-על לא סומכים על בעלי הכלבים
16/04/2012 | 21:01
133
וסוגרים את הכלוב (שני החלקים) וכן את הדלת, עם אזיקונים רציניים ביותר.
הם צחקו על האזיקונים שהשתמשתי בהם, והוסיפו את שלהם, שהיה מאד קשה לחתוך אותם.

זאת הסיבה אגב, שאני ממליץ לשים במזוודה (כי אסור בתי היד) קטר לחיתוך מהיר ויעיל של האזיקונים כשמקבלים את הכלוב בנמל היעד.

כלבים >>
לצפיה ב-'טוב, אם תהיה טיסה אז נעשה לכלבה דיאטה'
טוב, אם תהיה טיסה אז נעשה לכלבה דיאטה
16/04/2012 | 17:40
107
היא 26 אבל מסוגלת לשקול גם מתחת ל-25 אם צריך
כלבים >>
לצפיה ב-'הודעה חשובה! טיגלנתי אותה'
הודעה חשובה! טיגלנתי אותה
16/04/2012 | 14:42
3
188
מדובר רק באל על נכון?
כלבים >>
לצפיה ב-'אכן. הפרטים שונים מעט מחברת תעופה אחת לאחרת'
אכן. הפרטים שונים מעט מחברת תעופה אחת לאחרת
16/04/2012 | 14:47
2
114
לצפיה ב-' לא יודעת אם מעט, אבל אכן יש שוני בינהם..'
לא יודעת אם מעט, אבל אכן יש שוני בינהם..
16/04/2012 | 15:04
1
134
גם רוצה לציין משהו בנוגע לכלבים תחת "חוק המסוכנים" (ולא רק הם)
חשוב לבדוק במדינת היעד אם יש איסור הכנסתם
כבר היו מיקרים של כלבים שלא אושרו בכניסתם ונאלצו לחכות לטיסה חזרה.
קחו בחשבון שעבור הכלב זה סיוט אחד גדול ואני רק מקווה שהם שורדים את המסע הזה, במיוחד הגורים המיובאים למכירה בארץ
כלבים >>
לצפיה ב-'תודה רבה לך ולXSLF על המידע החשוב'
תודה רבה לך ולXSLF על המידע החשוב
16/04/2012 | 15:32
64

הודעות אחרונות

14:05 | 31.10.19 אורחים בפורום
19:15 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:01 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:25 | 28.10.19 אורחים בפורום
10:25 | 21.10.19 אורחים בפורום
11:14 | 18.10.19 שרונה200
22:03 | 16.10.19 בלנס6
13:03 | 16.10.19 shirul2
14:16 | 13.10.19 SHAY820
22:31 | 10.10.19 DARKSEID
15:44 | 10.10.19 אורחים בפורום
09:45 | 08.10.19 אורחים בפורום
09:44 | 08.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ