לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3931139,311 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'לכל מי שמשתמש ברצועה נמתחת'
לכל מי שמשתמש ברצועה נמתחת
<< ההודעה הנוכחית
05/07/2011 | 20:39
46
711
הנה סיבות למה לא לעשות זאת:

מעבר לכך, אנחנו כמובן נשמח להוסיף "סיפורי זוועה" על הרצועות האלו, בעיקר כדי להזהיר אנשים בסכנות שבהם.  תוספות אחרות גם הן יתקבלו בשמחה.
כלבים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כל מה שכתוב שם מצמרר....'
כל מה שכתוב שם מצמרר....
05/07/2011 | 21:06
1
79
הרבה שנים הייתי עם רצועה נמתחת עם הרבה כלבים... טוב שלא קרה כלום. לפני כמה חודשים רק החלפתי לרצועה רגילה סתם כי זה יותר נוח לי ולכלבים... לא הייתי מודעת לסכנות בכלל /:
תודה על השיתוף זה חשוב מאוד!!
כלבים >>
לצפיה ב-'כל הדברים שכתובים שם קרו במציאות'
כל הדברים שכתובים שם קרו במציאות
05/07/2011 | 21:17
77
שמות הכלבים שונו במטרה לשמור על פרטיות בעליהם).

שים לב לתיקון הקישור: http://www.mealfot.com/Articles/Extendable-Leash.a...
כלבים >>
לצפיה ב-'מודה'
מודה
05/07/2011 | 23:25
1
47
כבר התחלתי לכתוב מאמר קטן בנושא, אך כעת פשוט אפנה לאתר שלכן. חסכת לי.
כלבים >>
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
06/07/2011 | 08:11
15
לצפיה ב-'יש לי שכנה שהשתמשה ברצועה כזו'
יש לי שכנה שהשתמשה ברצועה כזו
06/07/2011 | 02:11
7
82
יום אחד, אחרי שחודשים אמרתי לה לעבור לרגילה ראיתי אותה עם רצועה רגילה. היא ספרה לי שהמנגנות התקלקל בנמתחת והיא נסתה לעצור את הכלב שלה, היא קרעה לעצמה את היד.

לכלב שלום והוא הרבה יותר שמח עם רצועה רגילה.
כלבים >>
לצפיה ב-'כן, מכירה את זה'
כן, מכירה את זה
06/07/2011 | 08:12
6
57
ראיתי ידיים של אנשים שניסו לעצור את הכלב כשהמנגנון התקלקל.  לא נעים.

אני שמחה שהכל הסתיים בצורה טובה יחסית.
כלבים >>
לצפיה ב-'אצלינו בשכונה יש מישהו שהולך עם רועה גרמניה'
אצלינו בשכונה יש מישהו שהולך עם רועה גרמניה
06/07/2011 | 08:30
62
מעורבת די גדולה ותוקפנית לכלבים עם רצועה כזו..  הוא נולך בנונשלנטיות מובהקת וכל פעם שאני רואה אותה אני שואלת אם הוא מחזיק.. הרצועה היא מהדקות ותוך שניות היא יכולה להשתחרר לו והכלבה באמת תתקוף.. אין עם מי לדבר כבר ניסיתי בצורה נחמדה להסביר.. סתם מסכן את כולם כדי שהכלבה תצליח לטייל יותר
כלבים >>
לצפיה ב-'עוד מקרה שקרה לנו השבוע'
עוד מקרה שקרה לנו השבוע
06/07/2011 | 08:38
4
58
באחד מהטיולים הלכה בחורה עם כלב קטן ודיברה בטלפון.. הכלב שהיה בצד השני של הכביש ניסה להתקרב לכלבים איתם טיילתי.. הלחצן לא היה תפוס והוא הגיע למרכז הכביש כשהיא כבר הרבה מלפניו.. הייתי צריכה לצעוק לה שתשים לב שהכלב יכול להדרס.. מעבר לזה שהוא יכל לריב עם אחד הכלבים..
כילדה היה לנו פודל וגם אנחנו השתמשנו שנים רבות ברצועה הזו.. כמה כוויות חטפתי ברגליים.. זה היה נורא!
כלבים >>
לצפיה ב-'העיקר שהכלבים שטיילת איתם היו מהממים '
העיקר שהכלבים שטיילת איתם היו מהממים
06/07/2011 | 09:09
3
19
לצפיה ב-''
06/07/2011 | 15:08
2
22
איך את יודעת  מי הם?
כלבים >>
לצפיה ב-'היו כמה רמזים'
היו כמה רמזים
06/07/2011 | 15:16
1
26
1. אמרת כלבים ולא כלב
2. אמרת שהם היו יכולים לריב איתו

צדקתי?
כלבים >>
לצפיה ב-'נכון....מי זה עוד יכול להיות?'
נכון....מי זה עוד יכול להיות?
06/07/2011 | 15:22
21
אם זה הי שלי היה כתוב" והכלב שטיילתי איתו כוסית, והיה יכול לבכות עד מוות מכלב שרוצה לתקוף אותו" :)
כלבים >>
לצפיה ב-'אצלי קרה מקרה 4 כמעט במדויק'
אצלי קרה מקרה 4 כמעט במדויק
06/07/2011 | 12:56
56
שוקו חצה את הכביש, עבר רכב- לא יכולתי לקרוא לו כי הוא היה עלול להדרס.
הרמתי את הרצועה, הרכב עבר תחתיה. היא נתקעה באנטנה, הרכב המשיך לנסוע, שוקו נגרר אחריו. מיד עזבתי את הרצועה והתחלתי לרוץ בצרחות אחרי הרכב, לשמחתי הוא עצר, ולהפתעתי שוקו לא נפגע בכריות הרגליים למרות שנגרר על אספלט. זה היה הפוקס של כל הפוקסים, הוא יכול היה למות לפחות שלוש ארבע פעמים תוך כדי. למזלו הוא היה עם רתמה (רוב האנשים מחברים את הרצועות הללו לקולר- אם זה היה כך הוא יכול היה גם לשבות את המפרקת).

הייתה לטלי אאל"ט לקוחה שנכנסה למעלית והכלב נשאר בחוץ, הפלקסי הייתה כרוכה סביב רגליה, המעלית ירדה, הרצועה עלתה- והגברת נתלתה באויר מהרגליים בתוך המעלית.

אני חייבת לציין שאת רגליה לא ראיתי, אבל יצא לי לראות כפות ידיים שנכוו קשות אחרי נסיון לתפוס בחוט כדי למשוך את הכלב מסכנות כאלה ואחרות (או במקרה בו המנגנון נשבר או נדפק)- לא מחזה נעים לעיניים כלל, ואני בדרך כלל לא מתרגשת מדברים כאלה. זה נורא.
כלבים >>
לצפיה ב-'איך מלמדים ללכת עם רצועה רגילה'
איך מלמדים ללכת עם רצועה רגילה
06/07/2011 | 14:01
4
113
אם הכלב רגיל רק לנמתחת?
אנחנו שנים עם הנמתחת... נראה לי שרגילה תהיה די סיוט,
ואם אני אלך עם רגילה אני פשוט אעוף/ אפול .
מזל שאין לנו מעלית, ושאנחנו לא מטיילים ליד כביש
כלבים >>
לצפיה ב-'כמה צ'ופרים'
כמה צ'ופרים
06/07/2011 | 14:03
47
חיזוק כשהוא לא מושך, ויהיה בסדר

מקסימום מקסימום מקסימום קונים רתמה של איזיווק כדי להתמודד עם המשיכות.
כלבים >>
לצפיה ב-'האשה שספרתי עליה שהנמתחת קרעה לה את היד'
האשה שספרתי עליה שהנמתחת קרעה לה את היד
06/07/2011 | 15:55
41
היא אשה מבוגרת, בת 70 לערך, נמוכה, ולא חזקה במיוחד, שפחדה מאותו דבר.

הקטע הוא שתוך שבוע הכלב משך פחות, לא יותר. והיא לא אילפה את הכלב, ויש לה כלב שממש מושך. היא מטפלת בכלב מעולה, ומטיילת איתו כל יום, אז הפסקתי לדבר איתה על אילוף, סכ"ה הכלב מתנהג יפה ואם היא מתמודדת עם המשיכות...

לאלף כלב ללכת יפה זה לא קל. צריכים בהתחלה המון חטיפים, ובפעמים הראשונות ללכת במקומות אם מה שפחות גרויים. כל פעם שיש גרוי, להציע חטיף אם אפשר לפני שהכלב מרגיש את הגרוי. להרגיל את הכלב ללכת לידך, לא מטרים לפנייך... לאט לאט ניתן להגדיל את כמות הגרויים.

אני חייבת להגיד שכלב שמורגל להתנהגות מסוימת על רצועה, הרבה יותר רגוע על רצועה. זה תענוג להיות עם מרלין כשהוא על רצועה.
כלבים >>
לצפיה ב-'ככה'
ככה
06/07/2011 | 16:50
1
23
לצפיה ב-'תודה לכן על התגובות והעצות'
תודה לכן על התגובות והעצות
06/07/2011 | 22:54
19
מעבר לעובדה שלאלף כלב ללכת יפה זה לא קל,
ישנה גם בעיה של פחות מרחב עם רצועה רגילה...
אם משחררים אז זה בסדר, אבל אנחנו לא משחררים בחוץ בכלל.
כלבים >>
לצפיה ב-'טוב טוב בסדר, אני אפסיק להשתמש בה!'
טוב טוב בסדר, אני אפסיק להשתמש בה!
06/07/2011 | 19:08
1
35
עקשנים

אבל איפה אני אתלה את המתקן לשקיות לקקי? אני לא אוהבת לקשור שקיות לרצועה כי אני שוכחת להוסיף כל פעם ואז מוצאת את עצמי אוספת עם כל מיני עלים וזבל של אחרים שאני מוצאת ברחוב
כלבים >>
לצפיה ב-'לידית של הרצועה הרגילה'
לידית של הרצועה הרגילה
06/07/2011 | 19:10
11
לצפיה ב-'נשמע לי קצת מוגזם..'
נשמע לי קצת מוגזם..
06/07/2011 | 19:52
4
36
כל המקרים המתוארים במאמר הם לא מקרים שבהם הרצועה הזיקה לכלב! מה שגרם לנזק זה חוסר תשומת לב של הבעלים. כל רצועה יכולה ליפול מהיד, להיתקע במעלית, לגרום לאנשים ליפול או להיחבל- הרעיון הוא שכאשר אתה מטייל עם כלבך אתה מקדיש לו את מלוא תשומת הלב, מגביל אותו באורך הרצועה לפי תנאי הסביבה, מרחיק אותו מכבישים ומכלבים תוקפניים אחרים.

לא צריך להפיל פאשלות של בני אדם על מוצר שהוא מאוד נוח והוא למעשה הפיתרון היחיד היום למי שאינו יכול לשחרר את כלבו. אני תמיד מרחמת על כלבים שיש להם רצועה קצרצרה והם נמשכים כל הטיול אחר בעליהם כאילו היו סמרטוט רצפה.

למען הסר ספק-
אני לא מייבאת של רצועות נמתחות או משהו כזה. פשוט לקוחה מרוצה שלהם כבר שנים.
כלבים >>
לצפיה ב-'מה זה משנה של מי הטעות...?'
מה זה משנה של מי הטעות...?
06/07/2011 | 20:12
1
28
כלבים מתים מהרצועה הזו! מרצועה רגילה הדברים האלה לא קורים.

כלבים >>
לצפיה ב-''
08/07/2011 | 11:31
21
חוץ מזה שבני אדם, מעצם הגדרתם הם בני אדם, ולא יכול להיות מצב של 100% ערנות כל הזמן, אז למה להגדיל את הסיכון אם אפשר אחרת ?

ולכל מי שאומר "אף פעם לא קרה לי", כדאי להזכיר שמספיקה פעם אחת.
כלבים >>
לצפיה ב-'כמה הערות'
כמה הערות
06/07/2011 | 20:20
26
אני דווקא מרחמת על כלבים קטנים שהולכים עם קולר ורצועה נמתחת, כשיש להם מתח קבוע על הצוואר.
הרצועה תמיד מתוחה, ומעבר לזה שזה מלמד את הכלב למשוך, זה גם לא נראה לי נעים לכלב.

גם הרצועה הנמתחת אינה תחליף לשחרור מרצועה.
רצועה נמתחת לא מחליפה טיולים לגינות כלבים, מקומות שרחוקים מכבישים, טיולים בטבע וכו', שבהם אפשר לשחרר את הכלב.
פתרון למי שלא יכול לשחרר את הכלב, ועדיין רוצה לתת לו יותר חופש, זה להשתמש ברצועה ארוכה (5-10 מטר), שמגלגלים ביד לפי הצורך, ככה שהרצועה רפויה אך לא נגררת על הרצפה.

כל רצועה יכולה ליפול מהיד, אבל זה לא מלווה בידית פלסטיק כבדה ומאסיבית שגורמת לכל הבעיות שצויינו בשרשור.
כלבים >>
לצפיה ב-'ומאיפה לך שכלבים עם רצועה קצרה'
ומאיפה לך שכלבים עם רצועה קצרה
06/07/2011 | 20:40
24
לא משוחררים אף פעם שאת מרחמת עליהם?

גודמן מטייל עם רצועה קצרה, ולפחות פעם ביום חלק מהטיול כולל שחרור במקום בטוח.
כלבים >>
לצפיה ב-'מאמר מצויין.'
מאמר מצויין.
06/07/2011 | 22:56
18
חשוב מאוד שאנשים יבינו איך להשתמש בה ואילו סכנות הכלב חשוף אליהן בשימוש לא אחראי.

כלבים >>
לצפיה ב-'I don't see any problem with this product'
I don't see any problem with this product
07/07/2011 | 19:38
2
18
Sorry for writing in English, I am in a conference and using their systems.

All the examples you made were "...The owner did not pay attention..." and then it happened.
Well perhaps the owner should pay attention. It is similar to having the kid in the front sit of the car and placing the seatbelt on: the kid is going to have problems with it but it is not the seatbelt. It's the fact that the kid should not have been there. I walked my previous dog for 12 years with a Flexi lead and had no problems what so ever. I understand your concerns and the potential risk of malfunction (i.e., the lock mechanisms) but it is not a common thing and can happen with each and every product. Owners with 10 meter long regular leash can have the same problems if they do not pay attention.

Most of my patients walk with short leash, not a Flexi lead. But this is because most of my patients need a head collar or a body harness and need to be close to the owner.

I think that when the owner is responsible and knows his/her dog they should not have any problem walking with Flexi lead. It is not a lead for all dogs and for all owners that is for sure. One needs to know one's limits and the dog's limits.
My two cents.
כלבים >>
לצפיה ב-'אבל אם הבעלים האלו היו עם רצועה רגילה'
אבל אם הבעלים האלו היו עם רצועה רגילה
07/07/2011 | 20:24
1
17
גם אם הם היו מאבדים ריכוז לשניה אז המקרים הנ"ל היו נמנעים.

ומה קורה במקרים שבהם מנגנון העצירה פשוט מתקלקל? גם אם זה לא הכי שכיח זה עדיין מסוכן ואין את הסיכון הזה כמובן עם רצועה רגילה.
כלבים >>
לצפיה ב-'לצערי המנגנון מתקלקל בתדירות גבוהה מדי'
לצערי המנגנון מתקלקל בתדירות גבוהה מדי
07/07/2011 | 20:31
12
אני מסכימה שאם הבעלים לא היו מאבדים ריכוז בהרבה מקרים הכלבים לא היו נפגעים.  אני גם מסכימה שעם רצועה קצרה גם כשהבעלים מאבדים ריכוז רוב התאונות כן נמנעות.

ידועים לי יותר מדי מקרים בהם המנגנון נשבר, או שכל הרצועה פשוט התפרקה בדיוק כשהיה צריך אותה.  מעבר לכך, מהרגע שלוחצים על כפתור העצירה ועד שהרצועה באמת נעצרת רוב הכלבים מספיקים להתרחק עוד כ-20-30 ס"מ.  זה מרחק גדול מדי לטעמי.
כלבים >>
לצפיה ב-'תגובה לדיון הרצועה הנמתחת'
תגובה לדיון הרצועה הנמתחת
07/07/2011 | 18:41
7
36
מכיוון שהדיון הגיע לעמוד 3 או 4, ועל מנת שאנשים שלא יודעים לא יקבלו חס וחלילה את הרושם שרצועה נמתחת היא השטן, אשמח להגיב למי שכתב לי כאן:

דבר ראשון, בניגוד למה שכמה אנשים כתבו- כלבים לא מתים מהרצועה הזו, כלבים מתים בגלל טמטום או רשלנות של בעליהם. כלב הוא כמו ילד קטן, וככזה- צריך לשמוע עליו במאה עיניים כשנמצאים איתו בחוץ. כשילד קטן בחוץ מכניס משהו מהרצפה לפה ונחנק- האם זה אשמת החפץ או ההורים שלא השגיחו?

הבעיה האמיתית היחידה שיש עם הרצועה הזו היא אכן עם מעליות, וזה משהו שבעלי כלבים צריכים להיות מודעים ולהיזהר. מדוע אינכם באים בטענות למעלית? הרי זה מגוחך כמו להאשים את הרצועה.. דבר ראשון כשמעלית נפתחת- שמים את היד על הדלת על מנת שלא תיסגר, ורק אז מוודאים שהכלב נכנס איתך, מקבעים את הרצועה ולוחצים על הכפתור. אגב, אצלי בבית אני נכנסת למעלית עם הכלב כשהוא אינו קשור, ורק כשאני מגיעה למטה אני קושרת אותו. זה באמת לא תורה מסיני.

אין קשר בין סוג הרצועה לשחרור הכלב בגינות כלבים, ולכן הטענה הזו אינה רלוונטית כלל. בזמן טיול *עם הרצועה* (כי בזאת אנו עוסקים) כלב עם רצועה שאינה נמתחת חייב להישאר צמוד לבעליו, וחופש התנועה שלו להריח ולהגיע למקומות מעניינים על הדשא תלוי אך ורק ברצון ובסבלנות של בעליו באותו רגע. אין יום שעובר מבלי שאראה איזה כלב אומלל שנגרר אחר בעליו, אשר מבחינתו הליכה ברחוב עם הכלב זה טיול מספק והרצון של הכלב להריח ולחקור הוא שולי.

נגה ק- אם יש לך בעיה עם קולר מה הבעיה לקנות רתמה? מה הקשר לסוג הרצועה? המתח של הרצועות הנמתחות הוא מאוד מינורי ואני מעולם לא שמעתי על כלב שנוצרו לו כתוצאה מרצועה נמתחת בעיות בצוואר או חבלות. הבעיה היא עם כלבים שמשתוללים וכך פוצעים את עצמם- וזה כבר לא תלוי ברצועה. ידית הפלסטיק היא ממש לא "כבדה ומאסיבית" ולא גורמת לשום בעיה אצל רוב הכלבים. בשרשור תואר כלב עם חרדות שהיה נבהל מכל דבר שהיה עובר לידו- לדוגמא רוכב אופניים או כדור שמתגלגל לעברו. מי שמפיל את הרצועה מהיד שלא יאשים את הרצועה אם נגרם לכלב נזק כלשהו, בדיוק כפי שלא ניתן להאשים רצועה רגילה שנשמטה מהיד ואפשרה לכלב לרוץ לכביש.
כלבים >>
לצפיה ב-'2 הערות...'
2 הערות...
07/07/2011 | 18:48
2
18
1) יכול לקרות מצב שהכלב ימשוך בחוזקה בגלל חתול או כלב או כול דבר אחר ומה שכביכול אמור לעצור את הרצועה ישבר או יפסיק ואז אין לך שליטה על הכלב, לעומת רצועה שנמצאת על היד וקשה מאוד שהיא תרד

2)מתח של הרצועה על הכלב היא פשוט לא נעימה ולא טובה, כלב לא צריך לטייל שיכול לו מתח ברצועה, בלי קשר אם זה יכול להזיק או לא.
גם אם זה מתח קטן זה עדיין מתח מיותר.

את צודקת שרוב הבעיות זה אחריות של בני אדם, אבל מה לעשות שרוב בני האדם לא אחראים, וכבר רשמתי לך גם דרך שלא חייב להיות באשמת הבעלים ויכול לקרות אסון.

כלבים >>
לצפיה ב-'2 תשובות'
2 תשובות
07/07/2011 | 18:56
1
12
1) מתוך 20 שנה של שימוש ברצועות נמתחות- רק פעם אחת נשבר המנגנון שמקבע את הרצועה. בניגוד למה שאתם חושבים- מדובר במנגנון חזק מאוד ועמיד. כמובן שיש להתאים את הרצועה לגודל הכלב- יש רצועות מאסיביות יותר או כאלה שהן עדינות יותר. ובכל מקרה אם הכלב שלך מתנפל בלי שליטה על חתולים: א. בקלות יכולה להישמט לך גם הרצועה הרגילה מהיד. ב. קח אותו לאילוף.

2) הייתי שמחה לשמוע איך הגעת למסקנה הזו. הכלב שלי נראה רגוע, מאושר ונהנה מכל רגע כאשר הוא עם הרצועה. המתח שלה הוא מאוד מאוד מינורי ואני די בטוחה שהכלב שלי לא חש בו בכלל (יש לו רתמה). "פשוט לא נעימה ולא טובה" זו אמירה כללית ודי סתמית, אשמח לקרוא מאמרים בנושא.

אם רוב בני האדם לא אחראים אולי כדאי שרובם לא יגדלו כלבים בכלל? היום זו הרצועה, מחר הם סתם לא ישגיחו והכלב ייפצע ממשהו אחר או יאכל להם את כל השוקולד בבית. חוסר אחריות זו בעיה. רצועה נמתחת זו לא.
כלבים >>
לצפיה ב-'יש הבדל גדול בין רתמה לקולר על הצוואר'
יש הבדל גדול בין רתמה לקולר על הצוואר
07/07/2011 | 19:08
24
אני יגיד לך את האמת, נמאס לי שאומרים שהכלב שלי מאושר ושמח למרות......

יש כלבים שגם אם תכה אותם, חצי שעה אחר כך יקשקשו עם הזנב.. אז זה אומר שהם שמחים למרות שמכים אותם? ברור שלא, ואני גם מודע שמה שאני אומר זה דמגוגיה זולה, אבל ככה אנשים מציגים את זה כאילו אושר ושמחה זה מדד

המתח שיש על הרתמה לעומת קולר הוא שונה מאוד,
רוב האנשים הולכים בלי רתמה, לפי המ שאני רואה ברחוב וכמה שאפשר להיות מדד למשהו אז הרוב זה חנק,חצי חנק,דוקרנים, קולר רגיל ורק אז רתמות מסוגים שונים.

ואת אפילו אומרת שהמנגנון נשבר, הרי שנינו יודעים שמספיק פעם אחת שהוא נשבר ופתאום הלך הכלב.

עם כול דבר שהולכים יכול להיות סיכון, אבל אם רוצים לצמצם כמה שיותר את התאונות אז צריך להימנע ללכת עם הרצועה הנמתכת
כלבים >>
לצפיה ב-'אני כותבת לך את מה שכתבתי שם'
אני כותבת לך את מה שכתבתי שם
07/07/2011 | 19:21
13
זה לא משנה אם זה בגלל חוסר תשומת לב של הבעלים או לא, עובדה בשטח שכלבים נפגעים כתוצאה מהדבר הזה.

עובדה בשטח גם שכשאני מסבירה ללקוח ומהן הסכנות, הוא מבין וברוב המקרים לא קונה.

עובדה בשטח שכלבים רבים יוצאים לטיול בהשגחת ילדים או אדם בוגר שאינו מרוכז משך כל הטיול, והכל יכול לקרות (עובדה- קרה לי גם).
עובדה בשטח שכדי לרדת לכביש צריך חצי שניה ולא יותר..

אז את משתמשת בזה וטוב לך- סבבה, תהני. את נזהרת? מצויין!

אבל אני לא סומכת על כל אדם ברחוב שידע את כל הסכנות, אני לא סומכת על כל המוכרים בחנויות שיתריעו מהסכנות, ואני מעדיפה לשמור על הכלבים שלי בטוחים גם כשאני מוטרדת ואני לא מאה אחוז מאופסת על הטיול. וזה לא חייב להיות אני- זה יכול להיות כל אדם בעולם.
כלבים >>
לצפיה ב-''
07/07/2011 | 20:57
7
זה בדיוק כמו דיונים על פיטבולים.מה מסוכן?הכלב הוא מי שמגדל אותו-ברור שהבן אדם.
כל מוצר יכול להיות מסוכן אם לא משתמשים בו כראוי!
מצד שני כל הכבוד למי שרשם את ההערות והארות לגבי הרצועה-צריך שאנשים ידעו.אני למדתי!
כלבים >>
לצפיה ב-'הידית הכבדה דווקא מאוד בעייתית'
הידית הכבדה דווקא מאוד בעייתית
08/07/2011 | 08:50
11
ניקח רגע רק את הדוגמה הזאת לשם דיון - בעיני זאת סיבה מספקת להעיף את הרצועות האלה לכל הרוחות... (וכן, יש לי נסיון רב איתן, עם הרבה מאוד בעלים וכלביהם)
אם רצועה רגילה נשמטת לבעלים מהיד - הכלב משתחרר וצריך לרוץ אחרי הרצועה ולדרוך עליה ו/או לקרוא לכלב לעצור ולחזור.
אם רצועת פלקסי נשמטת מהיד - היא עושה רעש מבהיל כשהיא נוחתת, ו/או נוחתת לכלב על הראש/תחת/לידו ומבהילה אותו, ואז יש לנו לא רק כלב משוחרר אלא כלב מבועת שבורח מהר, והדבר המרעיש הזה רודף אחריו.
אז כן, יש כלבים שלא נבהלים מרעשים וגם טלויזיה יכולה ליפול עליהם בלי שהם ישימו לב, אבל רוב הכלבים ייבהלו מאוד וזה מעלה את הסיכון בשבילם פי כמה וכמה.  עם רצועה רגילה זה לא קורה.
כלבים >>
לצפיה ב-'ליאת 59, הטיעונים שלך רחוקים מלהיות לוגים'
ליאת 59, הטיעונים שלך רחוקים מלהיות לוגים
08/07/2011 | 09:47
11
אסביר:
1) ברור כי חוסר תשומת לב/ריכוז, הינו גורם מהותי בתאונות.
2) באותה מידה ברור כי אדם אינו יכול להיות מרוכז כל הזמן, ובשל כך תאונות מתרחשות.
3) ברור כי אנו מעוניינים למזער את תוצאות התאונה, או למונעם כליל במידה וניתן.
4) אם כך מה ההיגיון להשתמש בכלי עזר (במקרה שלנו רצועה נמתחת) היכול רק להעצים את תוצאות התאונה?

יש להדגיש כי הובאו כאן מספיק הסברים מנומקים ודוגמאות הממחישים את הנזק שברצועה נמתחת.
ד"א אז לך אין רגעים של איבוד ריכוז סבבא, אך את אינך דוגמא מייצגת, אלא פרט אחד. לנו לבני התמותה הפשוטים, יש לא מעט
אירועים  של אי תשומת לב רגעית.
כלבים >>
לצפיה ב-'עדות ממשתמשת...'
עדות ממשתמשת...
07/07/2011 | 22:45
4
30
פרנק הגיע אליי עם אביזרים אני משתמשת ברצועה כבר שנה פלוס ומעולם לא קרו לי דברים מזוויעים שכאלה (טפו טפו טפו), אולי כמה פעמים הרצועה שפשפה אותי אבל זה היה באשמתי כי לא שמתי לב.
אם הכלב הולך עם רתמה אז כל המתח ממש לא על הצוואר שלו. אם הולכים עם הכלב במקום ריק בלי מכוניות אבל לא סגור, הרצועה היא פתרון נהדר כי הוא מתרוצץ לו (לפעמים רץ במעגלים) בלי הפרעה אבל מצד שני אני משגיחה עליו..
כל התאונות שקראתי באתר נראות לי תאונות של חוסר תשומת לב (חוץ מהתאונה שהמנגנון נשבר שזה סתם חוסר מזל)
כל הדברים שיכולים לקרות אם מישהו נוגע בחוט או משהו כזה מפורטים על הידית של הרצועה (!), ככה שזה די ברור שצריך להיזהר איתה.
אני חושבת שבאופן כללי הרצועה מאוד יעילה אבל דורשת המון אחריות ותשומת לב ומי שמרגיש שזה "גדול" עליו עדיף באמת שייקח רצועה רגילה.
כלבים >>
לצפיה ב-'אני נפגעתי מרוצועה נמתחת ושברתי את אצבע'
אני נפגעתי מרוצועה נמתחת ושברתי את אצבע
07/07/2011 | 23:39
3
21
כף הרגל.
בפברואר 2010 הלכתי ברחוב, מישהי עם כלב ורצועה נמתחת עמדה,  הרצועה חוסמת את האפשרות לעבור .
כשהתקרבתי אליהם, ממהר להיכן שהוא, היא התכופפה והורידה את הרצועה וסימנה לי לעבור.
כנראה לא הורידה מספיק טוב, או מה שלא יהיה, ונתקלתי ברצועה, ונפלתי חזק על המדרכה.
די כעסתי עליה, ובמקום להתנצל היא עוד צעקה עלי, מה שהפך את הארוע לריב לא נחמד בכלל.
מאז, מונחת על שולחני תביעה  שעוד לא הגשתי, וכנראה גם לא אגיש, לבית דין לתביעות קטנות, על הנזק שנגרם לי בגין הנפילה (שבר שאובחן בצילום אחרי שהרגל כאבה באופן חריג אחרי הנפילה).
למזלה של בעלת הרצועה, אני נמנע מלהכנס לריבים עם בעלי כלבים...........ולכן ויתרתי.
שורה תחתונה........הרצועה היא סכנה לכלבים ולאנשים.
כלבים >>
לצפיה ב-'אבל זה בגלל שהיא מטומטמת...'
אבל זה בגלל שהיא מטומטמת...
08/07/2011 | 06:43
12
כל פעם שמישהו מתקרב אני מושכת את פרנק אליי והוא צמוד אליי- אין מצב שיפריד בינינו בנאדם. זה גם בגלל שפרנק אוהב לקפוץ על אנשים והם נרתעים וגם בגלל שאין סיבה שאני אעמיד להם מכשולים כמו שהיא עשתה לך...
כלבים >>
לצפיה ב-'אפשר יהיה להוסיף את הסיפור הזה למאמר?'
אפשר יהיה להוסיף את הסיפור הזה למאמר?
08/07/2011 | 08:20
1
5
לצפיה ב-'בהחלט אפשר להוסיף..........'
בהחלט אפשר להוסיף..........
08/07/2011 | 11:02
5
לצפיה ב-'לא לשכוח שהרצועה מאוד מסוכנת לבני אדם תמימים'
לא לשכוח שהרצועה מאוד מסוכנת לבני אדם תמימים
08/07/2011 | 08:09
1
26
ואני רצינית, לפעמים אנחנו כל כך עסוקים בכלב שאנחנו מפספסים דברים אחרים...
אחותי יוצאת כל יום לריצה, לפעמים כשחשוך, בדרך שלה יש בחורה שבאופן קבוע הולכת עם הכלב שלה עם רצועה נמתחת, מה שנותן לכלב את המרחב שכולנו כל כך רוצים לתת, מצד שני זה מפריע לאנשים שהולכים על המדרכה, ואחותי כבר כמעט נפלה בגלל הרצועה הזאת (הבחורה בצד אחד עסוקה בטלפון והכלב בקצה השני של המדרכה).
שימו לב שאתם לא מהווים הפרעה לאנשים אחרים, כולל עגלות וכדומה...
כלבים >>
לצפיה ב-'מוסיפה עלייך'
מוסיפה עלייך
08/07/2011 | 12:44
14
הרבה פעמים כשהכלב נמצא באופן קבוע במרחק של חמישה מטר מהבעלים, עלולים לקרות דברים נוראיים.
למשל- בקרני רחוב, בצמתים בין רחובות וכד', אם פתאום מהזוית קופץ כלב תוקפן? או ילד צעיר שמפחד מכלבים? או זקנה שבקושי הולכת ועלולה להבהל וליפול?
מי שמחזיק ברצועה רחוק חמישה מטר מהכלב, מה הוא אמור לעשות?
כלבים >>
לצפיה ב-'מהניסיון שלי עם כלב ששוקל כמעט 40 קילו'
מהניסיון שלי עם כלב ששוקל כמעט 40 קילו
08/07/2011 | 13:25
31
ברצועה נמתחת-למרות שהיא סרט עבה ולא חוט- היה הרבה יותר קשה לשלוט בו. גם העובדה שאני מחזיקה פלסטיק גדול וכבד הקשתה עלי. היום אנחנו הולכים עם חבל עבה, שלפעמים אני תופסת גם בהמשך שלו ולא רק בידית וככה מקצרת אותו בעת בצורך, ואני מרגישה שאני מצליחה יותר "להרגיש" מתי הכלב שלי הולך לתקוף או למשוך וככה מונעת את זה בזמן.
לגבי השפשופים בידיים וברגליים- גם סרט עבה ברצועה נמתחת גורם לזה, וזה ממש לא נעים. היום את החבל העבה אין לי שום בעיה להחזיק ביד.

ודבר אחרון, גם אני לא אהבתי שיש לו כל הזמן מתח על הצוואר ולכן הייתי מחזיקה את הרצועה הנמתחת באורך קבוע ונעול ואז היא בכלל לא רצועה המתחת יותר, אז ברור שעדיף חבל..
גם עם החבל- אני הולכת בקצב אחיד עם הכלב שלי וקרובה אליו יחסית, וככה החבל אפפעם לא מתוח- אלא אם אני מנסה למנוע ממנו להתרחק מדי.

עם הרצועה הנמתחת הוא הצליח לגרור אותי לעבר כמה כלבים שרצה לתקוף. מאז החבל- זה פשוט לא קורה.
כלבים >>

הודעות אחרונות

14:05 | 31.10.19 אורחים בפורום
19:15 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:01 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:25 | 28.10.19 אורחים בפורום
10:25 | 21.10.19 אורחים בפורום
11:14 | 18.10.19 שרונה200
22:03 | 16.10.19 בלנס6
13:03 | 16.10.19 shirul2
14:16 | 13.10.19 SHAY820
22:31 | 10.10.19 DARKSEID
15:44 | 10.10.19 אורחים בפורום
09:45 | 08.10.19 אורחים בפורום
09:44 | 08.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ