לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3931039,310 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'גורים למסירה'
גורים למסירה
24/06/2008 | 13:17
60
87
ארבעה גורים ממש חמודים למסירה בקרוב (כשיפסיקו לינוק מאמא שלהם).
רצוי למושב/קיבוץ/בית עם חצר, ושלא יקשרו אותם ברצועה.
שי 052-8573190
כלבים >>
לצפיה ב-'איזה חמודים!'
איזה חמודים!
24/06/2008 | 14:02
19
33
רק רוצה לתקן במשהו אחד - לא מוסרים אותם שהם מפסיקים לינוק
הם מפסיקים לינוק בגיל 3 שבועות
ורצוי למסור בגיל 6-7 שבועות
כלבים >>
לצפיה ב-'הם בני חודש וחצי ועדיין יונקים'
הם בני חודש וחצי ועדיין יונקים
25/06/2008 | 09:55
4
19
לצפיה ב-'הם לא אמורים לינוק בגיל הזה!!!!'
הם לא אמורים לינוק בגיל הזה!!!!
25/06/2008 | 13:41
1
25
מסכנה האמא.
מתי אתם מתכוונים להעביר אותם לאוכל יבש?
כלבים >>
לצפיה ב-'בטח שהם אמורים לינוק בגיל הזה!!!'
בטח שהם אמורים לינוק בגיל הזה!!!
25/06/2008 | 22:40
22
אבל בשילוב של מעבר למזון מוצק.
כלבים >>
לצפיה ב-'ממש הכל נפלא'
ממש הכל נפלא
25/06/2008 | 16:40
1
25
אם כל כך חשוב לכם שלא יקשרו אותם ברצועה למה אתם מתנהגים לאמא שלהם כאילו היא בקבוק נייד ?

כלבה לא אמורה להניק בלבד עד גיל 6 שבועות !!
איזה מסכנה כבר יש להם שיניים ובטח היא מלאה חתכים סביב הפטמות וכל הנקה היא סיוט עבורה.
גורים אמורים להתחיל להגמל בגיל 3 שבועות. צריך לעשות להם דיסה של אוכל יבש איכותי לגורים עם תחליף חלב מיוחד לכלבים.
בנוסף יש לתת להם גבינות ובשר מבושל.
תילוע לאמא ולגורים.

הכלבה המליטה אצלכם לפחות תלמדו את הנושא ותתנו לה ולגורים את התנאים הראויים.

כלבים >>
לצפיה ב-'איפה כתוב שהם יונקים בלבד???'
איפה כתוב שהם יונקים בלבד???
26/06/2008 | 08:20
20
מי אמר שהם לא בתהליך גמילה?
אני הבנתי מהמודעה שכשהם יגמלו לגמרי - הם יוכלו להימסר, וזה נראה לי בסדר גמור (בלי להתייחס לכל האספקטים האחרים של הרבעת כלבה וכד'. רק לנושא ההנקה)
כלבים >>
לצפיה ב-'ההמלצה כיום היא'
ההמלצה כיום היא
25/06/2008 | 10:10
13
19
למסור בגיל 8 שבועות. אם אין ברירה אז מקדימים את המסירה.
כלבים >>
לצפיה ב-'בטוח? אני הבנתי שעדיף בגיל 3 חודשים,'
בטוח? אני הבנתי שעדיף בגיל 3 חודשים,
26/06/2008 | 20:15
12
16
כי עד גיל 3 חודשים הם עוד קשורים לאמא, מחקים את ההתנהגות שלה, ולומדים ממנה...
כלבים >>
לצפיה ב-'באופן כללי כן: הגיל המומלץ הוא 8 שבועות'
באופן כללי כן: הגיל המומלץ הוא 8 שבועות
26/06/2008 | 20:27
11
16
באופן ספציפי ישנם גורים (וגזעים) שהתבגרותם המנטלית איטית יותר ומומלץ להשאירם עם אמם והשגר עד גיל מאוחר יותר.
כלבים >>
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
26/06/2008 | 20:41
3
לצפיה ב-'טלית, הבנתי מאבנר כי החלון הנכון'
טלית, הבנתי מאבנר כי החלון הנכון
26/06/2008 | 22:07
9
11
להעביר גור למשפחה חדשה זה בגיל 7 שבועות, היה לנו דיון בנושא חיסון ראשון לפני כן....
אני בעיקרון מעבירה החל מ 7 וחצי שבועות 3 ימים לאחר חיסון משושה, אבל כפי שכתבת לא את כל השגר, תלוי בהתפתחות של הגור עצמו, ישנם גורים שימסרו בגיל הזה וישנם שישארו עד שאדע בבטחה כי הם כבר בשלים להכיר משפחה חדשה...

סבתא ניל"י....
כלבים >>
לצפיה ב-'סוף השבוע ה6, תחילת השביעי זהו הזמן הטוב'
סוף השבוע ה6, תחילת השביעי זהו הזמן הטוב
27/06/2008 | 00:09
7
11
ביותר.
מגיל 8 שבועות עד גיל12-13 שבועות הגורים נכנסים לתקופה קריטית מאוד בחייהם ועדיף להמנע כמה שיותר משינויים גדולים בחייהם וחשיפה לגירויים חזקים במיוחד. אם גור לא נלקח לפני גיל 8 שבועות רצוי מאוד לשקול את דחיית הניתוק מהאם לגיל 3 חודשים.
כמובן...שזה בעולם אוטופי שבו אנשים לא ממהרים להפטר מהגורים.....
כלבים >>
לצפיה ב-'ALLRED, ז"א שהגור'
ALLRED, ז"א שהגור
27/06/2008 | 01:41
1
7
יצא מהבית ללא חיסון משושה ראשון כי אין טעם לחסן לפני 7 שבועות....

האם לדעתך כדאי להעביר את הגור למשפחתו החדשה ללא חיסון??

סבתא ניל"י....
כלבים >>
לצפיה ב-'אני יודע שכן מחסנים למשושה ראשון לפני'
אני יודע שכן מחסנים למשושה ראשון לפני
27/06/2008 | 16:54
11
היציאה לבית. אפשר גם לחסן ספציפית לפרוו ולא לעשות את כל המשושה. נתון לשיקול המגדל, אני לא נכנס לשיקולים הללו.
אני לא יודע במה בדיוק מחסנים, אבל הבנתי שיש תרכיבים שכן ניתן לתת בסוף השבוע השישי שהם יעילים.
אני יכול לנסות לברר מה נותנים בדיוק.
כלבים >>
לצפיה ב-'התקופה הרגישה שעליה אתה מדבר בגיל זה'
התקופה הרגישה שעליה אתה מדבר בגיל זה
27/06/2008 | 08:14
4
10
היא בעיקר רגישות לאנשים. פרק הזמן שעליו למדנו מדבר על 5/7-12 (ה-5/7 תלוי באסקולות ובמחקרים שונים). דווקא בגלל רגישות זו מומלץ להעביר בחלון הזה ולא לחכות עד לאחריו.
כלבים >>
לצפיה ב-'אני לא מסכים...הרגישות אינה בעיקר לאנשים'
אני לא מסכים...הרגישות אינה בעיקר לאנשים
27/06/2008 | 17:01
3
8
היא יכולה להיות באותה מידה גם לרעשים חזקים, מקומות הומי אדם (ולא בגלל האנשים), יכולה להתפתח בעיה התנהגותית בעקבות חינוך נוקשה ואלים ויכולות להתקבע התנהגויות מסויימות בגלל חשיפה מוגזמת ולא מותאמת לאופי הגור.
לא לוקחים סיכונים מיותרים בגיל הזה והכל צריך להעשות על אש קטנה ובהדרגה תוך התחשבות בחוסן הנפשי של הגור.
אותה תקופה חוזרת על עצמה גם בגיל 8-12 ~ חודש וגם בה יש להיות זהירים יותר עם כלבים שמועדים לרגשנות וכדו'.

אין כאן אסכולה...זו עובדה קיימת. בגילאים הללו גורים הרבה יותר רגישים לאירועים שקשה להם להכיל. נפתח "חלון הזדמנויות" במוח אשר מביא את הגור למצב רגיש יותר.

בכל מקרה, צריך תמיד לעשות דברים בהתאם לאופי הגור וליכולת שלו להתמודד מול מצבים חדשים ומלחיצים.
לדוגמא, נסיעה באוטובוס יכולה להיות מאוד מלחיצה לגור בן חודשיים.
צילום עם פלאש יכול להיות מלחיץ לכלב אחד ועניין של מה בכך לכלב אחר.
כלבים >>
לצפיה ב-'תשמע, נראה שלך ולעפרה גלילי יש אי הסכמה '
תשמע, נראה שלך ולעפרה גלילי יש אי הסכמה
27/06/2008 | 17:09
2
8
ונכון שתמיד צריך לעשות דברים בהתאמה לגור ולכלב הספציפיים.
כלבים >>
לצפיה ב-'אני עובד עם כלבים וגורים באופן יומיומי ואני'
אני עובד עם כלבים וגורים באופן יומיומי ואני
27/06/2008 | 17:42
1
9
רואה את ההשפעות באופן מיידי. בפירוש, התקופה הזו רגישה לכל מצב לחץ שהוא.
כלבים >>
לצפיה ב-'אין ויכוח לגבי זה שזו תקופה רגישה'
אין ויכוח לגבי זה שזו תקופה רגישה
27/06/2008 | 17:52
7
הנקודה היא האם הרגישות שלה תורמת או דווקא פוגעת בגור ממוצע שמופרד מהשגר במהלכה.

אשמח ללמוד עוד ולקבל הפניות למחקרים עדכניים בנושא רגישותם של גורים בתקופה זו (5-12) לכל לחץ או למחקרים שמראים כי עדיף להפריד גורים עד גיל 7 שבועות או לאחר גיל 12 שבועות, ולא בין 8-12.
כלבים >>
לצפיה ב-'תקופות רגישות'
תקופות רגישות
27/06/2008 | 08:12
11
3-8 שבועות: רגישות לכלבים אחרים. ההמלצה של מומחי ההתנהגות בעולם כיום היא לא להפריד לפני גיל 8 שבועות מהאם והשגר.
5-12 שבועות: רגישות לאנשים.
12-16 שבועות: רגישות למצבים חדשים.

כיוון שהגיל הרגיש לכלבים הוא עד 8 שבועות (פלוס מינוס) והמלצת הוטרינרים היא לא להפגיש עם כלבים לא מוכרים עד אחרי החיסונים (לצערי המחמירים אומרים לא להפגיש כלל עם כלבים) רצוי להשאיר את הגור עם השגר והאם עד 8 שבועות. כך בטוח הוא יחשף לכלבים נוספים ולהתנהגות כלבית נורמלית.
הפרדה בגיל 8 שבועות מאפשרת לנצל את כל התקופה הרגישה לכלבים אחרים וגם להעביר את הגור ולחשוף אותו למשפחה חדשה ולמצבים חדשים בתקופות הרגישות הנוספות. אני לא רואה הגיון בהפרדת גור ממוצע מאימו לאחר גיל 12 שבועות, כיוון שכך מפספסים את התקופה הרגישה לאנשים. חבל "לבזבז" אותה על חשיפה לאנשים שהגור כבר מכיר, במקום שיעשה הכרות עם משפחתו החדשה, האנשים שהם מכירים ובכלל אנשים חדשים.

חשוב לזכור שמדובר גם במגמות עולמיות שמשתנות. בעבר אמרו שהגיל האופטימלי להפרדה מהאם הוא 6 שבועות. כיום הגיל הועלה ל-8 שבועות. מחרתיים אולי גם זה ישתנה. הדבר שכולם מסכימים עליו הוא שהפרדה מוקדמת מידי מהאם מעלה את הסיכויים לבעיות התנהגותיות בעתיד.
כלבים >>
לצפיה ב-'למה הכוונה שלא יקשרו אותם ברצועה?'
למה הכוונה שלא יקשרו אותם ברצועה?
24/06/2008 | 14:28
7
16
לצפיה ב-'הם לא עבריינים'
הם לא עבריינים
25/06/2008 | 09:56
6
30
אין סיבה לשים להם אזיקים
כלבים >>
לצפיה ב-'אני מניח כי הכוונה היא שלא'
אני מניח כי הכוונה היא שלא
25/06/2008 | 10:07
21
יהיו קשורים בחצר? או שאת שאת מתכוונתשלא יטיילו איתם ברצועה?
כלבים >>
לצפיה ב-'הם לא אנשים'
הם לא אנשים
25/06/2008 | 10:08
3
21
רצועה מגנה עליהם מסכנות שכלב ממוצע לא יודע להתחמק מהן בעצמו: רעל, דריסה והליכה לאיבוד.
אפשר להתעקש על כלב שיהיה כלב בית ולא כלב שיהיה קשור בחצר, אבל להתעקש על כלב שלא יהיה קשור ברצועה? ההיפך: הייתי נמנעת מלתת כלב למישהו שמצהיר שהוא לא מתכוון לטייל עם רצועה עם הכלב.
אם בא לכם אידיאולוגיה אז תתעקשו על עיקור וסירוס הגורים.
כלבים >>
לצפיה ב-'נכון, הרי אנשים לעולם אינם נדרסים...'
נכון, הרי אנשים לעולם אינם נדרסים...
25/06/2008 | 22:15
2
18
ואנשים גם לא נותנים שירעילו אותם בחומרי הדברה וזיהום אוויר ממפעלים...
או שאולי כדאי לקשור גם את כל האנשים ברצועה?
כלבים >>
לצפיה ב-'כלב לא יודע להזהר ממכונית!'
כלב לא יודע להזהר ממכונית!
25/06/2008 | 22:29
12
אתה עושה לכלבה שלך עוול נוראי בכך שאתה מייחס לה תכונות אנושיות. כלבים הם יצורים רגישים, נבונים ואוהבים, אבל לא חשובים להם אותם הדברים החשובים לנו.
חשובה להם הלהקה, הבעלים, משחק, אוכל לא חשוב להם להיות אמהות, לא חשוב להם להיות משוחררים 24 שעות (הכלבה שלי מקשקשת בזנב מאוד ששמים עליה רצועה, ובאה עם הרצועה בפה אליי שאשים לה אותה) וההשוואה שאתה עושה בין מה אתה היית רוצה כאדם לבין מה הכלב שלך רוצה היא ילדותית ומגוכחת במקרה הטוב, ומסוכנת וקטלנית במקרה הרע.
כלבים >>
לצפיה ב-'מכיר "ילד בן שמונה לא חוצה לבד את הכביש"?'
מכיר "ילד בן שמונה לא חוצה לבד את הכביש"?
26/06/2008 | 00:23
14
כלב לא מסוגל להגיע לרמה התפתחותית של ילד בן שמונה ולא יכול להתחשב בגורמים כמו מהירות ומרחק בחציית כבישים. האם עדיין תרגיש טוב עם עצמך אחרי שאחד הגורים יידרס כיוון שלא היה קשור ורץ לכביש?

אם אתה לא מעקר את הכלבה שלך אז לפחות את תיתן לה להתרבות.
כלבים >>
לצפיה ב-'נכון, זכותם להדרס כדרך הטבע....'
נכון, זכותם להדרס כדרך הטבע....
25/06/2008 | 11:33
12
אני מתה על הדוגלים השיטה "הטבעית" כנראה בגלל זה גם לא עיקרת את אמא שלהם, כדי שבאופן טבעי תממש את זכותה לאמהות על חשבון אלפי הכלבים המומתים במכלאות מדי חודש.
האנשה שלך היא ממש פטתית
כלבים >>
לצפיה ב-'את הבעלים של אמא שלהם ולא עיקרת אותה?...'
את הבעלים של אמא שלהם ולא עיקרת אותה?...
25/06/2008 | 10:50
30
14
לצפיה ב-'ברגע שהוא ייתקע עם הגורים הוא יבין שאין בתים'
ברגע שהוא ייתקע עם הגורים הוא יבין שאין בתים
25/06/2008 | 14:13
29
29
לכל הכלבים במדינה ואז הוא אולי יעקר.
כלבים >>
לצפיה ב-'את מעוקרת?'
את מעוקרת?
25/06/2008 | 22:17
28
39
יכולתי למסור את כל הגורים בחמש דקות היום.
אני מעדיף לחכות שהם יגמרו לינוק, יהיו קצת פחות תלותיים, ואז למסור, רצוי למישהו שלא יתעלל בהם, לא יקשור אותם ברצועה, ולא יחתוך להם איברים מהגוף.
כלבים >>
לצפיה ב-'אני לא מעוקרת'
אני לא מעוקרת
25/06/2008 | 22:25
27
אבל כל ילדיי ישארו איתי ולא אמסור אף אחד מהם לאימוץ. אם אתה משווה בין אנשים לכלבים למה אתה לוקח את הגורים מאמא שלהם?
איזה כיף לך שיכולת למסור את הגורים החמש דקות. מוזר שעשרות גורים הורדמו החודש במכלאות כי אין להם דורש אבל אתה מצאת סידור לכולם....
כלבים >>
לצפיה ב-'מתי ביקרת בעמותה לאחרונה?'
מתי ביקרת בעמותה לאחרונה?
25/06/2008 | 22:29
20
מה היתה המטרה מלכתחילה בהבאתם לעולם? יש לך מושג כמה כלבים נלחמים על חייהם כל יום בעמותות ובכלביות בגלל אינפלציה נוראית במספר הכלבים ומיעוט בבתים שיקלטו אותם? האם אתה מתכוון להמשיך להוסיף עוד גורים לסטטיסטיקה רק בגלל הסירוב התמוה שלך לעיקור?

מה הקשר של העיקור למי שהגיבה לך? האם בכל לידה שלה יוולדו לה 4,5 או 8,9 ואפילו יותר ילדים? האם יורדמו ילדים אחרים בגלל שהיא מביאה כל כך הרבה ילדים לעולם?

מאין לך שמי שיאמץ אותם לא יתעלל בהם או יחתוך להם איברים מהגוף?

תדע לך שהגישה שלך ושל אנשים עם גישה כמו שלך הם הגורמים לסבל הגדול שכלבים עוברים, זה גם סוג של התעללות, לא?
כלבים >>
לצפיה ב-'יכולת למסור אותם בחמש דקות? ואותה לא?'
יכולת למסור אותם בחמש דקות? ואותה לא?
25/06/2008 | 22:42
6
35
הרשה לי לגחך.
כלבים >>
לצפיה ב-'ואותה? שיובת בכלבייה כבר חודש?'
ואותה? שיובת בכלבייה כבר חודש?
25/06/2008 | 22:46
29
נרקבת בצפיפות.. מי יודע עוד כמה זמן תחזיק מעמד שם.
פחות יפה מהגורים שלך? פחות מסירה? ממש לא... אבל הרי ככה זה.. נכון? את שלך יכלת לסור בחמש דקות בעוד שמאה אלף כלבים מומתים בשנה... אני מקווה שאתה ישן טוב בלילה, כי אני לא, ולא אני זו שעושה מסחרה מהרחם של הכלבה שלי.
כלבים >>
לצפיה ב-'והוא? גם אותו יכלת למסור בחמש דקות?'
והוא? גם אותו יכלת למסור בחמש דקות?
25/06/2008 | 22:48
1
29
אם כן, בשיא הכנות. תעשה את זה!!!
כלבים >>
לצפיה ב-'אוי '
אוי
26/06/2008 | 10:48
15
אין יום שאני לא קמה בוכה  הדברים האלה הורגים אותי
מסכנון .....
כלבים >>
לצפיה ב-'תסתכל להם טוב טוב בעיניים, נראה אותך'
תסתכל להם טוב טוב בעיניים, נראה אותך
25/06/2008 | 22:50
1
22
ראית פעם עיניים כל כך עצובות?
היא גורה מקסימה, מסירה, חברותית וצעירה... אבל כ"כ... כ"כ... עצובה...
רוצה להחליף אותה בתא בכלבייה?
כלבים >>
לצפיה ב-'גם הם תקועים בכלבייה...'
גם הם תקועים בכלבייה...
26/06/2008 | 20:17
23
עוד מעט הם כבר לא יהיו גורים קטנים וחמודים... ובינתיים נמסרו רק 4 מתוך ה-15.
כלבים >>
לצפיה ב-'מגחכת יחד איתך.'
מגחכת יחד איתך.
26/06/2008 | 19:17
20

וגם אחרי שימסרו, אז מה? מי מתחייב שהבית שיחזיק אותם יחזיק אותם לחמשעשרה השנה הבאות?...
כלבים >>
לצפיה ב-'אם הייתי יודעת שהילדים שלי בעתיד'
אם הייתי יודעת שהילדים שלי בעתיד
25/06/2008 | 22:47
17
יגיעו לאן שהגורים של הכלבים שלך ולפחות חלקם יגיעו הייתי מעדיפה לא ללדת.
כלבים >>
לצפיה ב-'יש לי צאצאים?'
יש לי צאצאים?
25/06/2008 | 22:50
2
21
אם אתה לא מעקר אותה לפחות תשמור עליה שלא תיכנס להריון!
הגורים ההאלה באים על חשבון גורים שנרקבים בעמותות ומומתים בהסגרים, אם לא היו לך ולכל אנשים שמגדלים כלבים בחוסר אחריות גורים למסירה המצב בעמותות לא היה כזה קשה, יש אצלנו גורים שנרקבים ולא מוצאים בית כי אתם מכניסים את הכלבה להריון ומוסרים אותם ככה בלי כסף, אנחנו משקיעים בהם טיפולים ותרופות ומבקשים רק על זה כסף, אז כמובן שיעדיפו את הגורים שלך. וגם אם היית לוקח כסף, עדיין אתה יוצר מצב שיש פחות בתים ליותר כלבים, 90% מהכלבים בישראל לא מוצאים בית, נראה לך שכל בית בישראל יאמץ 10 כלבים בשנה???

אתה גורם לגורים אחרים למות.
כלבים >>
לצפיה ב-'אנשים פשוט לא מבינים שהם רק גורמים סבל'
אנשים פשוט לא מבינים שהם רק גורמים סבל
26/06/2008 | 00:17
16
והם תקועים עם העיקרון הזה, שלעקר זה לא טיבעי, אבל מניסיון יש כאלה שבסוף מבינים כמה זה קשה וכמה זה קשה לכלבה.

אבל שוב, לא כולם, וזה נורא עצוב.
כלבים >>
לצפיה ב-' מי שלא מעקר מטעמים "אידיאולוגים"'
מי שלא מעקר מטעמים "אידיאולוגים"
26/06/2008 | 20:13
20
שלפחות ייקח אחריות עד הסוף וישמור על כלבתו המיוחמת בבית
אני מכירה מישהי שגידלה כלבה לא מעוקרת בדיוק מהסיבות ההזויות שציינתם, אבל היא בניגוד אליכם - לקחה אחריות ושמרה על הכלבה והכלבה לא נכנסה להריון במשך כל 11 שנותיה. אני עדיין לא מבינה את השטות הזאת של לא לעקר, אבל לפחות היא לקחה אחריות על השטויות שיש לה בראש (וכן, היא מודעת לזה שזאת שריטה...).
כלבים >>
לצפיה ב-'אלוהים אדירים, תתבגרי!! באיזה יקום את מרחפת?'
אלוהים אדירים, תתבגרי!! באיזה יקום את מרחפת?
<< ההודעה הנוכחית
26/06/2008 | 00:30
11
249
בשם "הטבעיות" שלך את לא מעקרת את הכלבה שלך, עזבי בצד את ההשלכות הרפואיות, זו בחירה שלך ואם היית קצת טורחת לקרוא וללמוד את הנושא היית מבינה את המשמעויות והסכונים שאת לוקחת.

אבל מכיוון שלא טרחת ללמוד או להשכיל קצת בנושא גדול כלבים, אז מם הסתם בעולם האוטופי שלך לא שמעת על ההרדמות והסבל שהיא מנת חלקם של אלפי כלבים בישראל,

את מאפשרת לכלבה להכנס להריון ולהביא עוד גורים מעורבים למציאות הזו, הגורים חמודים, את חושבת שזה נותן להם תעודת ביטוח בעולם הזה? שלא ימצאו את עצמם באיזה הסגר, מאחורי סורגים? הרי את כל כך דוגלת בחופש, ראית פעם איך נראית כלבייה עירונית? מן הסתם לא, בואי אשתף אותך, תאים קטנים, צפופים והכלבים שוחים בחרא ובשתן שלהם, אם הם ברי מזל, הם יוצאים גם מדי פעם לטיול קצר ואם הם מאוד ברי מזל הם גם יוצאים בחיים מהמקומות האלו. וזוהי מנת חלקם של אלפי כלבים בישראל.

את חושבת שהכלבה שלך (האם המאושרת) תשלח לגורים האלו חבילות לבקו"ם? תלווה אותם ביום הראשון לכתה א'? שהיא תתגעגע אליהם אחרי שהם ימסרו? אין שום דמיון או השוואה לעולם האנושי ולמערכות היחסים.

את יכולה להבטיח לגורים האלו עתיד? וודאות? כמוהם יש עוד אלפים חסרי בית.

את משליכה את עולם הערכים שלך על כלבה? יש לה את הכלים להתמודד עם זה? היא שפן הנסיונות של ערכי החופש והשחרור המעוותים שלך שאת מיישמת על כלב? לא לקשור? לא לעקר? את גוזרת על כל בעל חיים בסביבתך סכנות וסבל.

לאנשים כמוך, לכאורה, אהבת בע"ח משמעותה היא לאפשר להם להיות "חופשיים", "משוחררים", עבורי, היא למנוע סבל נוסף על הקיים ממילא, אבל, שוב, כפי שכתבתי, בארץ האגדות בה את מתקיימת, לא שמעת על המושגים האלו. למה שנלאה אותך בנתונים לא רלוונטים, על מוות, הרדמות, סבל. תרימי את הראש ותראי מה קורה מסביבך.

ולפני שתשאלי, לא, אני לא מעוקרת.

* התמונה הבאה מוקדשת לך, "הטבעית", "המשוחררת", לפעמים אני מקנאה באנשים כמוך  - שיש להם את היכולת המופלאה לא לראות את הסבל מסביבם.
כלבים >>
לצפיה ב-''
26/06/2008 | 00:35
6
לצפיה ב-' מסכימה עם כל מילה '
מסכימה עם כל מילה
26/06/2008 | 00:53
15
איזו תמונה
כלבים >>
לצפיה ב-''
26/06/2008 | 08:56
9
לצפיה ב-''
26/06/2008 | 09:13
7
לצפיה ב-''
26/06/2008 | 10:51
5
לצפיה ב-' איזו תמונה...'
איזו תמונה...
26/06/2008 | 12:00
4
לצפיה ב-''
26/06/2008 | 14:17
4
לצפיה ב-' '
26/06/2008 | 20:14
2
לצפיה ב-''
26/06/2008 | 20:55
7
לצערי, הדוגמא הבולטת שהדרך לגהנום רצופה כוונות טובות.
כלבים >>
לצפיה ב-'כתבת מאד יפה טוגלן'
כתבת מאד יפה טוגלן
26/06/2008 | 22:29
6
לצפיה ב-''
26/06/2008 | 23:29
6
לצערי מהרגע שבו אימצתי את לוקה התבהר לי העולם האכזר שבו חיים הכלבים הנטושים, תמיד רציתי לאמץ כלב שנזרק,
אך לא הבנתי עד כמה מצבם גרוע רק לאחר שהלכתי לכלבייה.
וכשzolo1000 אמרה לי לעקר את לוקה שלי, ישר כשראתה אותי אוספת אותה מהכלבייה חשבתי לרגע האם לעקר או לא??וגם אני הבטחתי לעצמי שאדאג שלא תיכנס להריון, אבל עברו יומיים עד שעיכלתי את מה שראיתי והבטחתי לעצמי שלא אתן יד לעוד כלבים למות בייסורים.
החיים שלהם נוראיים בגלל בני האדם יפיי הנפש שרוצים לתת לכלבתם לחוות הורות...תעשו לי טובה תתעוררו!!!!
אני לא הייתי רוצה גורל כזה לילדים שלי ובטוחה שגם כלבתי האהובה לא היתה רוצה עתיד כזה לילדיה, לכן החלטתי עבורה ואני יודעת שהיא מודה לי על כך.

לצערי המצב לא ישתנה ואנשים אטומים מסוג זה ימשיכו לעשות את הטעות הזו מבלי להבין את ההשלכות שלהם.

כלבים >>
לצפיה ב-'הכל נפלא - מה השטות הזו שפלטת??'
הכל נפלא - מה השטות הזו שפלטת??
26/06/2008 | 12:44
1
31
את חיה באגדות אם את חושבת שאת עושה לכלבה שלך טובה שהיא לא מעוקרת....

אולי באמת כדי שתעשי סיבוב במכלאות ותראי כמה גורים ננטשים הודות לאנשים נפלאים כמוך שלא חותכים איברים מהגוף של כלביהם.

אבל כנראה שאחרי שאת מוסרת את הגורים לבתים הנפלאים שלך לא ממש מעניין אותך מה קורה בהמשך.

רק חבל שאת עושה נטעויות ואחרים משלמים את המחיר.
כלבים >>
לצפיה ב-'הוא '
הוא
26/06/2008 | 13:10
7
לצפיה ב-'מסירה של 5 דקות...'
מסירה של 5 דקות...
26/06/2008 | 20:41
26
בד"כ עולה לכלבים ביוקר.......

ולגביי כל השאר - מסכימה עם כל מה שכתבו לכם. קחו אחריות על ההמתות שנגרמו בגללכם. 4 גורים ימותו במכלאות בגללכם. אתם קולטים את זה בכלל?! אתם קולטים שבגללכם ימותו 4 גורים?!
כלבים >>
לצפיה ב-'בקשה למען הגורים...'
בקשה למען הגורים...
26/06/2008 | 21:04
30
ובאמת בלי להתווכח ולריב וכל השטויות האלו, אני את האידיאולוגיה שלך לא אשנה בכמה הודעות באינטרנט, אני רק יכול להצטער שזה היא מובילה אותך ואת בעלי החיים שאתה אחראי עלייהם אבל זה עניין אחר.

בכל מקרה באמת למען הגורים האלו, שאני מניח אתה אוהב אותם, תעשה טובה ותסנן טוב טוב את מי שלוקח אותם.
אנשים שבדרך כלל לוקחים גור לרוץ חופשי בקיבוץ, או שלא קושרים אותו ברצועה, או לא מסרסים אותו, לא עושים זאת כי הם זבחניקים ומאמינים בחופש ושווין לבעלי חיים.
הם עושים את זה כי הם חסרי אחריות, לא רוצים להתחחייב לטפל בכלב, והרבה פעמים גם לא יעשו משהו מעבר ללתת לו אוכל ומים. אני שירתי בצבא לייד מושב כזה "אידיאלי" לכלבים, אין לך משוג כמה מהם היו מגיעים אליינו לבסיס לחפש אוכל, וכמה פעמים זה נגמר ברע(כמו הכלבים שירו להם בראש בחטמר עציון).
חלק מהאנשים האלו שיקחו את הגורים ובמיוחד לא יסרסו אותו, ישתמשו בזה לפעמים כדי להרביע אותו עם כלב אחר, ולעשות כסף מהיר על חשבון הכלבים, למרות כל החילוקי דעות העצומים שיש ביננו אני מניח שזה לא מה שאתה רוצה.

הדברים שאני מדבר זה לא אגדות וסיפורי אלף לילה ולילה, זה משהו שאנשים שמוסרים בעלי חיים בעמותות מתמודדים איתו כל הזמן, מדיי יום ביומו, ומנמש לא קל לפעמים לזהות אותו.
ולכן באמת בכל לשון של בקשה, לא כי בא לי להכנס בך באינטרנט או משהו (תאמין לי יש הרבה יותר גרועים ממך), אלא באמת למען הגור הנחמוד תמונה ושלושת אחיו, תעשה טוב טוב סינון למי אתה מוסר אותם, ואם איינך לוקח התחייבות לעיקור, תוודא באמת (תגיע הביתה אפילו אם צריך), שלא מדובר במטחנת גורים בפוטנצייה, אין לך משוג כמה כלבים גמרו כך את חייהם.
ובוודאי בלי מסירות של 5 דקות!

מעבר לכך הייתי מבקש ממך לבחון שוב את העניין ולעקר את האמא, אבל אני לא רואה שום טעם לכך. כמו האנשים מולם אתה מתעסק בהסברה כחלק מהפעילות שלך, אתה פשוט אוטם עצמך לדעות אחרות, וכמובן היחידה שסובלת מכך זאת כלבתך, עצוב אבל זאת המציאות.
מקווה לפחות שתקשיב לעצתי ותמצא בית אמיתי ודואג לגורים.
כלבים >>

הודעות אחרונות

14:05 | 31.10.19 אורחים בפורום
19:15 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:01 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:25 | 28.10.19 אורחים בפורום
10:25 | 21.10.19 אורחים בפורום
11:14 | 18.10.19 שרונה200
22:03 | 16.10.19 בלנס6
13:03 | 16.10.19 shirul2
14:16 | 13.10.19 SHAY820
22:31 | 10.10.19 DARKSEID
15:44 | 10.10.19 אורחים בפורום
09:45 | 08.10.19 אורחים בפורום
09:44 | 08.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ