איך עושים את זה?

אני חושבת שאת ובעלך הייתם בסדר גמור

אין צורך לשכנע או למסור בכוח. לפי דברייך, נשמע שבאמת יותר מתאים להם כלב קטן. לא נורא, הם יהיו משפחה מצוינת עבור כלב אחר, תתנחמי בזה. מה שאת יכולה לעשות, זה לקחת כלב קטן לאומנה ולמסור להם.

"אין מצב בחיים שאני אהיה בית אומן"

אמרה זו שמחזיקה באומנה 3 כלבים
האמת, גם אני אמרתי את זה, אחרי שהחזירו לי את לאקי, אבל אז מצאתי לה בית כ"כ טוב שזה אפילו השאיר לי טעם של עוד (ואולי באמת היה לי את הדחף הזה בשביל "לעבור הלאה") ויצא ששבועיים אח"כ, תוך שלושה שבועות מצאתי בית ל4 כלבים (גור אחד שאת אחיו העברתי לכוכי שמצאה לו בית, גורה בת חצי שנה שהוצאתי מצב"ח ונחטפה ביום אימוץ הראשון בו הייתה, ושניים מעל שנה שאפרת הוציאה מצב"ח לפנסיון ואחרי זה העבירה אלי). אני מבינה אותך, אפילו הייתי אומרת ללאקי "רוצה להיות הכלבה שלי?" למרות שידעתי שזה לא יקרה והיה לי קשה עם הרעיון שתימסר. אבל אם לא אנחנו, האנשים שנקשרים אליהם וקשה להם להפרד מהם, מי עוד יעזור להם למצוא בית?

veredtered

New member
כן, ברור שהם כאילו באומנה אצלי

אבל הכוונה שלי היא שתמיד מפרסמים פה מודעות קורעות לב על כלבים שזקוקים לאומנה... כלבים שאיכשהו 'נופלים' עלי - אין מה לעשות. אבל לא אתנדב לתפקיד אפילו שהרבה פעמים זה ממש מפתה כי הכלבים באמת זקוקים לזה... ורד

כן, הבנתי את כוונתך

אבל גם רמזתי שאת לא הכי מסוגלת להעלים עין. תראי, אני אמרתי שאחרי שלאקי תמסר אני עושה קצת חופש מהפורום ומהפורום השכן. לא הלך. ניצלתי את ההזדמנות הראשונה (תוך שבועיים) לקחת כלבים לאומנה...

katam

New member
../images/Emo20.gif ו ר ד ../images/Emo20.gif מה עם החוב שלך כלפינו ?

אמרת שתכניסי לכאן תמונות של הכלבים מהחתונה אני מחכה לתמונות חיבוק

veredtered

New member
../images/Emo13.gif אני דווקא זוכרת...

ואני מחכה - התמונות שהצלמת צילמה הן בסדר... ואני בעקרון יכולה להעלות אותם כבר - אבל אחד החברים שלנו שהיה בחתונה הוא גם צלם מקצועי וצילם כאלה תמונות מדהימות של הכלבים - בגלל שהוא חבר שלנו הוא ידע כמה חשובים לנו הכלבים, יותר מהצלמת ששכרנו... אבל מה - עוד אין לי את התמונות - ראיתי אותן על המחשב שלו בבית, אבל הוא עוד צריך לעבד אותן ורק אז ישלח לי... אז אני מחכה
. ומנדנדת לו כל יום כי יש שם כמה תמונות מדהימות של הגורים שאני רוצה לשים באינטרנט כדי למצוא להם בית. ורד

veredtered

New member
וא../images/Emo207.gif איך אפשר לחיות במושב?

חושבים שבמושב הכלבים חיים יותר טוב מבעיר... אבל מאז שעברתי למושב אני רק 'מסתכלת לכיוון אחר'. כל כך הרבה כלבים מסתובבים חופשי - שזה נורא כי חלקם נדרסים, וחלקם פשוט נעלמים - לשכן שלנו כלב הזאב נעלם, הם הרימו טלפון להסגר, לא מצאו אותו שם, וזהו. השבוע הוא לקח גורת זאב חדשה. וזה עוד טוב יחסית לכלבים שקשורים, פשוט קשורים - כל החיים שלהם. זה מחרפן אותי. במקרה הטוב - קשורים על כבל. במקרה הגרוע - קשורים עם שרשרת עבה לעץ. וזהו, אלה החיים שלהם. שכן אחר שלי - יש לו 2 כלבים - כל אחד קשור בקצה אחד של הגינה. אחת היא האסקית והיא בעצם של הילדים (הבוגרים) שלו, והרבה פעמים היא משוחררת - ואז כמובן מדאיג לראות אותה רצה ומתרוצצת במושב, בכבישים... אבל לפחות היא לא קשורה. אבל הכלב השני... קשור על כבל, כל הזמן. נכנסתי פעם לדבר עם השכן וליטפתי את הכלב, והכלב כל כך שמח לתשומת לב... וקפץ... והתלטף... ובא לבעלים שלו שילטף אותו - היה לו יותר חשוב מאשר אני אלטף אותו - והוא (הבעלים) פשוט אמר לי שהוא אף פעם לא נוגע בכלב! וגם התלונן שהכלב הוא לא כלב שמירה טוב, ושאילולא היה השבב שלו עם הפרטים שלו בתוך הכלב, היא פשוט נפטר ממנו!
אתמול ראיתי את האזניים של הכלב - אכולות כולן מזבובים. פשוט נורא. אז החלטתי שאני לא יכולה לעזור לכל הכלבים בעולם אבל לפחות זה שהגדר שלו גובלת בשלי... אעזור לו. ביקשתי רשות, וקיבלתי - אני יכולה להכניס אותו לחצר שלנו עם הכלבים שלנו כל ערב. אז ניסינו אתמול, קודם נתנו לו קצת לרוץ בחצר שלנו (המגודרת היטב וגם יחסית גדולה) ואז הוצאנו אליו כל פעם כלב אחר - הוא זכר לא מסורס, ושלנו כולם מסורסים ומעוקרים אבל חלק מהזכרים שלנו עדיין קצת ערסים בעיקר זאביק שסורס רק בגיל 7. אתמול זה הסתדר והוא בילה כמה שעות בחצר עם הכלבים שלנו - כל פעם קבוצה של 3-4 - ונראה לי שנעשה את זה כל יום. אמרתי לו גם שהוא חייב למרוח לו סנו-די על האזניים כל יום - אבל אם הוא לא יעשה את זה, אני אעשה. ועכשיו מה עושים עם הסוס הקטן שסגור בתא קטנטן, וכלבת הזאב הרזה רזה רזה שקשורה, אחרי שהמליטה לפני חודש וחצי ואין לי מושג לאן לקחו את הגורים שלה... של השכן השלישי שלנו? ותבינו, כל זה רק השכנים שלנו - מה עם שאר המושב? שאר המושבים? טוב, סתם, הייתי צריכה לפרוק
. ברור לי שאי אפשר להציל את כל העולם... ורד

goolo123

New member
אוי ,זה פשוט נורא...זו בדיוק הסיבה שאני לא

רוצה לצאת מחוץ "לבועה" של המרכז...לפחות כאן במרכז העיר לא ניתקלים בדברים כאלו...

LeeKo

New member
תשאלי אותם אם הם מעוניינים לסרס ולעקר אצלך...

במסגרת המבצע(אם את נכללת בו) עצוב וחבל...יש אנשים שלא מגיע להם לטפל בכלב...

veredtered

New member
אני לא עושה ניתוחים

אני עושה ביקורי בית... ובכל מקרה את דעתי על המבצע הבעתי כבר בעבר
. דווקא השכן שקנה עכשיו גורת זאב כן רוצה גם לעקר אותה וגם לסרס את הכלב הנוסף שיש לו, מקווה שאכן יעשה את זה. בענין ה'יש אנשים שלא מגיע להם לטפל בכלב' - אני חושבת שחלק מזה זה מודעות. הרבה אנשים פשוט גדלים במושב ורואים שככה מגדלים כלבים וחושבים שככה זה. הם אפילו לא קולטים שיכול להיות אחרת. כמו שיש אנשים שלא מעלים על דעתם שאפשר לגדל כלב גדול בבית. הם מבינים שכלבים קטנים כן, אבל מה פתאום גדול... אני מקווה שאני עוזרת קצת להעלות מודעות. אתמול אמרתי לשכן שעדיף שיגדר חלק מהחצר שלו ושהכלב יהיה משוחרר שם, אפילו אם זה אותו השטח שהכבל מאפשר לו, עדיין לא יהיה קשור... הוא הקשיב... לא יודעת אם יעשה או לא... הכלב הזה באמת לא כלב שמירה טוב - הוא רק קופץ לליקוקים וחיבוקים אם מישהו מתקרב אליו
ורד

veredtered

New member
עכשיו כן... ../images/Emo13.gif

אני גרועה בלבדוק מסרים... תודה על ההודעה פה
. ורד

veredtered

New member
חחח ../images/Emo13.gif לא, טיפה רחוק...

אני עובדת באיזור המרכז וגם בעמק חפר.... מצטערת
ורד

zehavab

New member
לבובי הדלמטי -בהצלחה רבה.--עצה בעניין הגירוד?

אנחנו אימצנו את מקס המקסים לפני שלושה חודשים, לאחר שאימצנו כבר דלמטי אחד-את שחמט-לאחר מכן אימצנו את שלג -מעורב-שלא נואשתי מלמצוא אותו-כבר שלושה שבועות מאז שנעלמו עקבותיו -בכלל לא ידעתי מה זה לחיות עם כלב -בוודאי מה זה כלב דלמטי -גזעי או לא ,כך שמספיק לתת הרבה אהבה וחום לתת-הם כבר מחזירים בכמויות.וזה לא קל שני זכרים דלמטים -אך איך אפשר שלא ?-הם כל כך מקסימים. מקס היה נטוש במרכז כחודשיים ברחוב וסבל מגירודים נוראיים .איך את מטפלת בזה ?אשמח לעצה-אני נותנת אומגה 3 -החלפתי מזון -המליצו על צמחוני-מה דעתך? נראה לי שכמעט הצלחתי להתגבר על זה.

למעלה