סופר חדש של יוחננוף ב"סטאר סנטר"

abcd80

New member
איפה רשום שזה בסטאר סנטר?

לא מצאתי בקישור שנתת את זה - רשום רק שיש איזה קניון חדש במרכז אשדוד..על איזה קניון מדובר?

ac19

New member
זה יהיה בסטאר סנטר

בחלק החדש של המתחם! והסופר יוחננוף יש לו שני סניפים אחד בצומת בילו בכניסה לקרית עקרון ועוד אחד בדרום העיר רחובות! סופר ממש זול נקי ומסודר, לפחות בצומת בילו....

shuly1

New member
תחרות?

ממש לא אשדוד תכיר מהם מחירים טובים יוחננוף הצליח לחבוש ברחובות את כל המכירות כמובן שהכול כשר

abcd80

New member
את מכירה יוחננוף?

אני לא מכירה בכלל את הסופר ופעם ראשונה ששמעתי עליו.. נקווה שזה יהיה מתחרה ראוי לטיב טעם שחבל שאבזבז עליהם מילים..

mishat

New member
חבל -> מבחינת מחיר או מבחינת היצע ?

כשאת אומרת: חבל שאבזבז עליהם מילים... את מתכוונת - מבחינת המחירים הדי גבוהים שלהם או מבחינת היצע המוצרים הלא כשרים שלהם ? סתם מעניין...

abcd80

New member
אין לי שומדבר נגד המוצרים הלא כשרים

אני לא נוגעת במוצרים האלה. הכוונה שלי היא מבחינת המחירים הגבוהים - עשיתי כבר השוואה עם שופרסל ושם זול יותר משמעותית למשל ממרח נוטלה גדול עולה בטיב טעם 21 ש"ח בערך ואילו בשופרסל 17 ש"ח..! כמו כן, השירות והיחס בטיב טעם לא מספיק אדיב ואין קשר לכך שהרבה מהעובדים שם הם יוצאי רוסיה.

mishat

New member
אני דיי מסכים איתך...

המחירים בטיב-טעם הם גבוהים יותר מרוב הרשתות האחרות... כנראה כך זה בעולמינו - מי שיודע שהוא טוב יותר (ופופולרי יותר) מאחרים הוא גם דורש יותר כסף... הדבר כנראה משפיע גם על היחס - כאילו טיב-טעם אומר - נו, ממילא אנשים יבואו אז למה עוד להשקיע ביחס מיוחד ? אם כי, אני לא ממש יודע - מהו אותו היחס שאת מקבלת במקומות האחרים ולא מקבלת בטיב-טעם. כאילו.. זה לא בית-ספר, זה סך הכל סופר-מרקט - אני בא לשם פעם בשבוע, לוקח את המוצרים שאני רוצה, שם אותם בעגלה, בסיום ניגש לקופה ומשלם. איזה יחס אני צריך לקבל ? שאלה שחותכים בשר יספרו לי כל מה שהם יודעים על עופות ? או אלה שחותכות את הגבינה גם יספרו לי כיצד עושים אותה ?
) מה שכן - לדעתי - אנשים באים לטיב טעם מ-2 סיבות. האחת - מגוון המוצרים בטיב טעם הוא גדול יותר מרוב הסופרים האחרים (והדבר ברור - שהרי בסופרים האחרים אין מוצרים שבדרך זו או אחרת נחשבים ללא קשרים - ומדובר הרי לא רק בנקניקים אלה בהמון דברים) השנייה - "החופש לבחור" - הכוונה - אנשים אומרים לעצמם - כאן יש הכל. גם אם אני לא צריך את הדבר הזה או הזה - אני זה שאקבע אם לקנות אותו או לא. אני אקבע ולא הרבנות... לצורך העניין - אם רשת סופר-סל הייתה מחליטה למכור דברים לא כשרים, אני לא חושב שטיב-טעם היה נשאר כה פופולרי כמו שהוא עכשיו... במקרה זה אנשים היו מתייחסים לטיב-טעם כ-"עוד סופרמרקט"...

abcd80

New member
לגבי היחס

נכון שזה רק סופרמרקט באים ולוקחים ומעבירים בקופה וזהו.. אבל לפעמים שמחפשים משהו ולא יודעים איפה, אז צריכים לעזור לך לכוון אותך למוצר המבוקש אז קרה מספר פעמים שהיחס בטיב טעם לא היה מספיק אדיב. כמו כן, גם בדלפק בכניסה ששמים שם את השקיות לשמירה או כדי לממש קופונים - היחס שם גם לא מספיק טוב, נותנים לך לחכות דקות ארוכות כי הם עסוקים במי יודע מה.. קרה לי שהיה לי קופון של שטראוס עבור 2 קרטוני חלב והיה רשום שם שזה מכובד בכל רשתות השיווק חוץ משופרסל דיל - אז פניתי עם זה לדלפק, והם סירבו בכל תוקף לכבד בטענה שהם לא איזה רשת שיווק..העניין זה לא הסירוב שלהם אלא היחס שלהם. לאמיתו של דבר, אני לא יודעת אם טיב טעם פופולרי מאוד אבל בפעמים שהייתי שם - אף פעם לא עמוס שם, ותמיד בקופה ראיתי אנשים שמעבירים דברים לא כשרים ככה שניראה לי שאלה רק אנשים שבאים לקנות דברים לא כשרים בנוסף. אני קונה שם רק מחוסר ברירה למשל איזה מוצר כלשהו שחסר בבית ואין אותו במכולת השכונתית. תמיד זה רק קניות בודדות ואף פעם לא קניות מרוכזות כי זה ממש יקר שם.. לכן, אם עוד סופרמרקט ראוי לשמו ייפתח במתחם סטאר סנטר, זה מבורך!העיקר שיהיה מתחרה ראוי עם מחירים הוגנים.

למעלה