אפטר קר

אפטר קר

זהו מונח מעולם הבדס"מ, לא אכנס לדקדוק בהגדרתו (ייסלחו לי כל הבדס"מ... או שייתקנו אותו כדי שיהיה מדויק), אבל תפקידו, בגדול, להרגיע אחרי הסשן ולחבר את הפרטנר חזרה למציאות.

אני חושבת שזה לגמרי מגניב, ועלינו (הוניליים כפי שאנו קרויים ע"י הבדס"מ) לאמץ את זה כחלק מ"שגרת" הסקס.
מה דעתכם?

אני כ"כ גאה בעצמי שיש לי בלקסיקון גם מונחים בדס"מים....

לאהיום

New member
זה כשיש צד חזק וצד חלש

שספג כאב, אמנם רצוי, אבל בכל זאת ספג הרבה כאב, אז יש סיבה לצד החזק לטפל בו אח"כ. במקרה של סקס "רגיל" זה יכול להיות כמשחק אחרי, כמו שיש משחק מקדים :)
אבל לא נראה לי שיש חוקים ברורים, כל אחד ישחק בסגנון האהוב עליו, ודיה לסטיה בשעתה, אני מניח שיש גם כאלו שהם יותר הארד קור שלא מקיימים אפטר קר.. כמו שיש כאלו שלא עושים משחק מקדים

turangaleela1

New member
בבדס"מ אמנם יש צדדים

בסקס וונילי זה כביכול יותר מאוזן או שוויוני (ממש כביכול כי הרי זה לא)
אז גם בסיטואציה רגילה דווקא יש פעמים שאפילו חשוב שיהיה כזה משהו אחרי. גם אם זה לשני הצדדים ולא רק לאחד מהם

*לא סובלת את המונח "משחק מקדים"

לאהיום

New member

היו לי כבר תגובות זועמות משהו על המונח הזה

הוא ממש לא מתאים לתאר את מה שהוא בא לתאר
(ונותן יותר מדי ערך למה שבדר"כ בא אחריו)

turangaleela1

New member
על איזה מונח? משחק מקדים הכוונה?

לא יותר מדי, בוא נודה באמת יש הרבה ערך. פשוט לא פחות מערך מה שמתכוונים שבא בתוכו
וצודק, ממש לא מתאים לתאר את מה שבא לתאר.
אתה יודע, פטריארכיה וכו'...

אגב, אם יש "משחק מקדים", למה אין "משחק מסכם"?

אולי גם נוסיף שמינית, רבע וחצי גמר לפני האליפות?

turangaleela1

New member
הרגע אמרנו שהמונח הזה מרגיז ומיותר

אז להוסיף עוד??
אני אומרת בוא נפטר ממנו, אולי אחרי שנפטר ממנו נמציא כאלה חדשים

turangaleela1

New member
אני לא כועסת :)

טוב לא עליך בכל אופן
ואם כן הייתי, היית בצרות עכשיו

Sharoman

New member
המונח הזה חסר משמעות בדיוק כמו זה שאומר שסקס זה למיטה

במיוחד היום, כשיש לנו סוגים שונים כל כך של סקס בין אנשים שונים במיניות שלהם אני לא רואה דרך לכנות כל פעולה מינית תוספת לסקס כמו איזה אפליקציה או אביזר נלווה.
סקס הוא סקס בכל צורותיו, וההגדרה הנקודתית של פעולה או רצף של פעולות כאילו היה צורך לפנעך את השלבים השונים, מהותם ותפקידם בסדר שבו הם מבוצעים ואת חשיבות הסדר עצמו, לא נבדלים מהפעולה הכוללת.

turangaleela1

New member
יפה. באמת כתבת יפה. אבל

מתעלם מהמציאות. כי למונח הזה יש הרבה משמעות
הרי די ברור מה נכלל ומה לא במשחק המקדים ואת מה הוא אמור להקדים
ויש לזה הרבה משמעות חברתית שמשפיעה גם על האישי
אז ברור שברמה האישית מה שכתבת זה מדהים, וברור לי מאוד שזה מה שצריך להיות.
אבל זה לא

Sharoman

New member
אם את חושבת שהכתיבה שלי מדהימה את מוזמנת לראות את הפרקטיקה;)

אבל אני באמת לא מבין מה וכמה זה באמת אמור לשנות משהו?
זה לא שהרי חסרות לנו בעיות בעולם או שהספקנו לפתור כ"כ הרבה מהם כדי שנוכל להתמקד בחינוך תרבותי מיני ברמה כלל ארצית או עולמית.
סקס הוא, כפי שאמרתי, חוויה אינטימית שאנחנו עוברים עם מי שבאמת רוצים.
אז נכון שיש את חסרי המושג הבסיסי בכל הנוגע אליו ומירב הידע שלהם מסתכם בכך שכשהזין עומד הוא יכול להיכנס לכל כוס אפשרי, אבל אלו לא הגברים שאת אי פעם תסכימי לשכב איתם מלכתחילה.
נכון שחבל לנו על אלו שסובלים מסקס קריר ולא אוהב ולא מפנק, אבל לא באמת נוכל ללמד אותם אחרת.
לכל היותר נוכל להראות דוגמא אישית, בכך שחיי המין שלנו טובים ומוצלחים לא בגלל הכמות האדירה של שותפים שהיו או יש לנו, אלא בגלל הסיפוק הכנה שאנחנו משיגים מהם.

לפי משנה זו

אין מה לדבר על שום נושא שבעולם.
&nbsp
אני חושבת שלמילים יש הרבה מאוד כוח וניתן לעשות למידה רבה מהמילה הכתובה.
&nbsp
אנשים יכולים לראות ולהבין שיש דרך נוספת... ולהתעקש על אותה הדרך ולאמץ להם הרגלים אחרים.
סקס זה לא רק טכניקה.

בגדול את צודקת אבל במקום מילה כתובה יש מצב לעשות מזה סרט?
או לפחות סדרה בטלביזיה ?
אני שואל ברצינות כי אם לעזוב צחוקים בצד אני למדתי יותר דברים מלראות תוכניות בערוץ ההסטוריה,ערוץ המדע,נשיונל גיאוגרפיק ודיסקברי ממה שלמדתי בביה"ס
לדוגמא את האנגלית הטובה שלי אני חב לג'ולי אנדריוז על המשחק שלה בסרט "צלילי המוזיקה" שאם ההורים שלי לא היו מביאים לי עותק שלו ללא תרגום לא הייתי מקבל את הדרבון ללמוד ולהבין אנגלית

turangaleela1

New member
יש גם סדרות על זה

אני בטוחה שאם תחפש תמצא
יש כאלה שעושים סדרות, יש כאלה שעוסקים בחינוך, יש כאלה שתעסקים עם מילים
כל אחד יביא את השינוי בדרך שלו או שלה והכל יחד זה מה שבאמת יעבוד

אני מדבר בכלליות ולא רק על נושא הסקס ..
אישית אני קולט מהר יותר ושלא לדבר שזוכר להרבה יותר זמן כשמגרים את הזיכרון שלי ויזואלית כשאני קורא אני ב99 אחוז מהמקרים אז שאני מסיים לקרוא את המשפט שוכח מה הייתה המילה הראשונה בו .. בגלל זה קשה לי לקרוא ספרים אפילו בנושא שאהוב עלי ,למשל לצלוח ספר קצר יחסית (עד 300 דף) של טרי פראצט יכול לקחת לי כמעט חודש וגם אז אני נתקל במצבים שאני נאלץ לקרוא מחדש את כל הדף כי "הלכתי לאיבוד" פתאום
&nbsp
דיסלקציה+הפרעות קשב - ITS A BITCH !

Sharoman

New member
אפילו לא קרוב לכוונתי

לא חסרים נוטשאי שיחה בעולם בעלי ערך ומוסף גבוהים, וללא ספק מה שמכונה היום כמשחק מקדים הוא בהחלט אחד מהם.
אבל ישנו הבדל לא קטן בין לנהל דיון או ויקוח או שיחה בנושא לבין ללמד את כלל האוכלוסיה לפעול על פי הערכים שלנו.
אני מסכים שחבל שיש רבים כל כך שלא נהנים ממין כפי שהיו יכולים אבל אני לא רואה מקום לכעוס על כך אלא אם כבר ללמד את אלו שאיתם אנחנו בוחרים לשכב איך היינו רוצים ומצפיים שייתחייסו אלינו בזמן שהם שוכבים איתנו.

למעלה