מי נגד מי ולמה או איך מתניעים את כל העסק מחדש

מי נגד מי ולמה או איך מתניעים את כל העסק מחדש אז למי שלא היה איתנו בפרקים הקודמים הינה תקציר האירועים
בפברואר השנה התאלמנתי , אשתי הייתה חולת סרטן גרורתי וחיי המין שלנו נעצרו איי שם בסוף 2011 , כשאנחנו היינו ביחד מאז סוף שנת 2000 כזוג ונשואים מסוף 2005.
אשתי לא הייתה טיפוס מיני כ"כ ובניגוד לה החוסר בסקס לא רק שהפריע לי אלא גם "אכל" אותי מבפנים

הבעיה שלי מתחילה עכשיו כשתאלמנתי וחזרתי להיות סוג-של רווק ואני רוצה "להיתפרפר" טיפה ולהיפגש עם בחורות למטרת סקס בלבד ולא רק שאין לי מושג איך , כמה ומי נגד מי ולמה אני מרגיש טיפלה מוזר עם כל הקונספט של להיות עם מישהי אחרת ואת האמת שאני גם קצת מפוחד מהרעיון ..

Sharoman

New member
תראה, שוק הבשר דומה מאוד לשוק העבודה
קודם כל מסתכלים על הגיל, ומשום שמרבית הרווקים/ות הם חברה צעירי עד גיל 30, זה ללא ספק קצת קשה.
שנית, נשים נתקלות בכמות (לא יכול להדגיש את זה מספיק) עצומה של מוזרים או חרמנים שלא אכפת להם אפילו אל מי הם פונים כל עוד התשובה בסוף תהיה חיובית.
אז גם זה קצת מקשה.
מצד שני, ישנן כמות בלתי מעוררת של נשים רווקות, גרושות או אלמנות שמחפשות סקס או קשר קצת יותר רציני אבל ללא נישואין.
ההתחלה לעומת זאת, בשונה משוק העבודה, קשה בכל גיל, ולשני המינים.
האפשרויות שלך הן כדלקמן:
אתרי הכרויות (יש גם הכרויות בתפוז) שמחולקות גם לפי גילאים.
יש מועדונים או בארים מיועדים להכרויות (שוב, גם לפי גילאיים).
יש את אפליקציית טינדר (ימח שמה) שמאפשרת לך לראות נשים בטווח גיאוגרפי מוגדר מראש ולפי המיקום הנוכחי שלך.
יש אירועים חברתיים שונים (למי שנדמה שיש גבר אחד בעולם הזה שהולך לאיזה מסיבת טבע מפגרת באמצע יער סמוך לשומקום מכל סיבה אחרת מלבד לפגוש בנות "זורמות", שיתעורר!).
אז, פסטיבלים, טעימות יין או גבינות, אירועים במוזיאונים כאלה או אחרים, סרטים וכדו'.
אבל, החלק הכי קשה שלך הוא ההתחלה, הרגע הזה שבו אתה שם לב למישהיא ששמה לב שאתה שמת לב אליה, ואתה חושב, מה אם היא תגיד לא? מה אם אחרות ישמעו אותי וגם ירצו לסרב? מה אם בעלה איזה קוזקי קשוח,עצבני וקנאי ומוכן לשבור לי את הלסת רק על זה ששלאתי מישהיא מה השעה?
אז כל זה קרה, קורה וימשיך לקרות!
אבל, בחיים אין כשלונות, אלא רק נסיונות ראשוניים להצלחה!
ככל שתנסה יותר תפתח יותר ביטחון עצמי, יהיה לך קל יותר לפנות או לגשת לבנות, ותרגיש יותר בנח בנכוחותן ובכך יהיה לך קל יותר לנהל איתן שיחות.
אז הכי חשוב שתנסה! ותנסה הרבה.
נכון שאי הצלחה מתסכלת, אבל תנסה לזכור את מערכות היחסים הקצרות שלך שלא הובילו לשום מוקם, שראת כמעט מראש שאין באמת התאמה (גם אם מדובר רק בהתאמה מינית), אין חיבור ואין זרימה.
תחשוב כמה עדיף יהיה לך למצוא מישהיא שחושבת כמוך ורוצה אותן דברים כמוך (גם אם זה רק סקס מזדמן).
יהיה לך הרבה יותר טוב עם מישהיא שבאמת רוצה להיות איתך (גם אם רק ללילה), מלהיות עם מישהיא שלא רוצה אותך כלל.
בקיצור, מי שלא מנסה לא מצליח, תישאר אופטימי, ושיהיה בהצלחה :)

כשאתה צודק - אתה צודק !

שקטה46

New member
פשוט נסה, אל תדאג
אל תחשוש או תישבר במידה ולא הולך לך מיד.
אתה כותב מקסים, הוכחת כבוד והערכה לקשר זוגי והכי חשוב אתה מצחיק!
אלו החוזקות שלך, לכן, הייתי ממליצה לך לנסות להכיר באתרי היכרויות רגילים.
סיבה נוספת לפנות לאתרים הרגילים היא בכדי להפיג את החשש מדייטים ולבנות לעצמך את הביטחון. תתנסה בדייטים רגילים, אי אפשר לדעת איך דברים יתגלגלו ויש סיכוי שאפילו תופתע......
(עצה שלי, כשאתה פונה לנשים, אל תדבר מיד ויותר מידי על סקס. זה מבריח :))

Sharoman

New member
מנסיוני המועט באתרי הכרויות
אוכל להגיד, שלפחות בכל הנוגע לבנות גילי, התהליך הוא איום!
נשים 1.40 מטר דורשת שתהיה מינימום מטר שמונים כדי שתפנה אליהן.
אם אתה לא הייטקיסט, גם ככה אין לך סיכוי (כי מי באמת רוצה בעל שנמצא בבית).
נשים דורשות שתהיה מקורי בפניות שלך, ומעקשות שפניות בסגנון של "היי" לא יענו, ומצד שני לא מגיבות כשאתה פונה עם הודעה אישית ומנוסחת.
נשים מקבלות כמות כ"כ גדולה של פניות מגברי שיטת מצליח, שכבר אין להן כח להיכנס לאתרים עצמם.
מצד שני יש את אלו שחושבות שהן עד כדי כך כוסיות שאין להן צורך בשום דבר מעבר לתמונה בחוף ים טרופי במדינת עולם שלישי כדי לקבל פניות (לפי סעיף קודם ניתן להבין למה הן צודקות).
כמות הנששים והגברים שנמצאים באתרים האלה פשוט מדהימה, ואנשים מכנים אותם "חניות ממתקים".
לדעתי האישית, הדרך הטובה ביותר להכיר היא ע"י מפגשים.
הוירטואליה עשויה לעזור, אבל בפורומים ניתן לקרוא את הכותב, להעריך אותו לאחר כמה וכמה הודעות, ורק אז לגבש דעה.
אתרי הכרויות מספקים הזדמנות של רושם ראשוני בלבד, ולכן ברוב המקרים לא תגיע לשום מקום.
בקיצור לא הייתי שולל על הסף, אבל גם לא הייתי שם את כל הביצים שלי באותה הסלסלה.
מה שכן טוב, בעיקר לאגו, באתרים כאלה היא האפשרות של נשים לפנות אליך או לפחות לעשות לך "לייק" ובכך לעלות לך טיפה את הביטחון :)

שקטה46

New member
לא אלאה אותך באיך הגברים מתנהלים/כותבים באתרים הללו
עם זאת, אל תשכח ש:
אתה והוא פונים לחתך אוכלוסית נשים שונה.
לערס הפולני יש את יכולת יצירת הקשר הראשוני הכתוב והוא קליל בכתיבה.
אני יכולה להבטיח לך שכל פניה נחמדה תענה באותה רוח.
באתרים יש אנשים שמחפשים קשר, מיליון סוגי קשרים וזו פלטפורמה נהדרת להכיר ולצאת וזה מה שהפולני צריך עכשיו. לצאת ולחדד את כישורי הההיכרויות שלו עם המין השני לאחר כל כך הרבה שנים שלא עשה זאת.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

שגיא911

New member
היכרות קצרה עם אתרי ההיכרות
אני לא אוהב ערסים אבל בתור פולני (אח לצרה) ובגלל שאני מחבב אותך זאדק וסיפורך נגע לליבי, אתרום לך את שני הסנט שלי.
באתרי ההכרויות רוב הנשים פיקטיביות, או נערות ליווי ומבקשות תמיכה למיניהן. נשים אמיתיות שמחפשות קשר או סקס (ועוד עם פולנים) יש מעט מאד, והן מוצפות בזרם (בעצם זירמה) של גברים חרמנים כך שהסיכוי שיקראו את הפניות שלך די קטן.
פעם מזמן, עשיתי נסיון מדעי ונרשמתי לחודש אחד בלבד לאתר כזה. שלחתי 100 הודעות, כל אחת אישית ומיועדת לאשה אחת. קיבלתי רק 3 תשובות, מתוכן נפגשתי עם 2 נשואות, ועם אחת מהן שכבתי בדירתה. היא היתה בלונדינית כוסית עם חזה גדול והיה סקס מדהים חד פעמי אבל הפסקתי עם האתר. יש גבול למה שאני מוכן לעשות למען המדע!
מסקנה - כדי להכיר נשים באתרים צריך הרבה זמן, כושר כתיבה וסבלנות. נראה לי שיש לך את זה.
עוד 2 עצות. אחת שתזמין פעם-פעמיים נערת ליווי איכותית רק כדי לחזור לעניינים. תיכף אקבל על הראש מהבנות פה, אבל אומר לזכותי שמעולם לא הייתי עם נערת ליוויי ולא שילמתי על סקס (חוץ מהצימר), אבל גם לא גביתי כסף מבחורות על סקס

ועצת המחץ - שמעתי שיש בתפוז פורום לסטוצים, שכל גבר שנרשם אליו מיד עטות עליו נשים מהממות שדורשות שייקח אותן כאן ועכשיו. שווה לנסות!
בהצלחה!

Sharoman

New member
אז ראשית ציינתי מראש שהחתך שלנו שונה
ושעם הגיל העדפות משתנות.
אני לא מרבה לכתוב כאן בשנה האחרונה, כך שאין לי מושג כמה סגנון הכתיבה שלי מוכר לך.
כן אוכל להגיד שמאוד ייתכן שמישהיא נעימה כמוך תסכים לענות, ואליו רק בסירוב מנומס, לפונה אקראי, אבל מרבית הנשים יעדיפו לא "לבזבז" את זמנן, או להסתכן בתשובה חוזרת בנימה פחות נעימה, כפי שקורה כשאנחנו מסרבים לגברים עיקשים.
אני לא שולל אתרי הכרויות על הסף, אבל ממליץ עליהם הרבה פחות ממפגשים חברתיים.

שגיא911

New member
שקטה וצודקת!
זה נכון שלדבר מיד על סקס מבריח נשים.
נסה לדבר על נושא כל שהוא, אפילו בנאלי, כדי ליצור דיאלוג ולראות שאתם זורמים בשיחה. הקשר האחרון שלי עם אשה התחיל בשיחה בפייסבוק על... עוגות (!) ונגמר בזה שמרחתי עליה קצפת במיטה ...

הסוד הוא...

טוב, זה לא כזה סוד גדול, אבל רוב הגברים לא מבינים ובטח שלא מיישמים אותו.

הסוד הוא להפוך את צורת החשיבה. לחשוב בראש של האישה ולא בראש שלך.

כלומר - במקום לחשוב מה אתה רוצה ממנה, מה אתה אוהב בה, מה אתה רוצה שהיא תעשה, תתחיל לחשוב מה היא מרגישה, מה היא רוצה, איזה רגשות אתה מעורר בה.

כפועל יוצא מהגישה הזאת, תתחיל להבין את החוזקות והחולשות שלך, תתחיל להבין לאיזה סוג של בנות אתה יכול להגיע ואיך. במקרה שלך, בחורות שנמשכות לגברים שריריים שרוקדים יפה במועדון, אפעס, נדמה לי שהן לא קהל היעד שלך. לעומת זאת, נשים אינטיליגנטיות שנמשכות לכתיבה מעניינת וייחודית, להומור עצמי, ואני מניח שגם לשיחות שנונות, הן מתאימות לך יותר. לכן אני חושב שדווקא בהיכרות אינטרנטית יש לך יתרון גדול על פני אלפי ה"היי" שבנות מקבלות באתרי הכרויות / אפליקציות / צ'אטים וכיוצא באלה.

אבל תמיד תמיד שים לנגד עינך את החוויה שהיא עוברת איתך. תחשוב מהראש שלה.

יש לי המון מה לכתוב לך
אבל זה ממש לא יהיה "פוליטקלי קורקט". אז... כמה שאלות:
- האם אתה רוצה לקרוא את דעתי (דע שאתה הולך לחטוף בראש).
אם כן
- אתה רוצה שארשום פה בפורום או בפרטי?
&nbsp
&nbsp

עם החלק של לקרוא את הדעה שלך אין לי בעיה ..
זה החלק שקשור בלהסכים איתה שמקשה עלי בטיפה

בגדול לא משנה לי איפה תפליקי לי העיקר שלא יישארו סימנים כחולים (או שלפחות לא יישארו במקומות שגלויים לעין
)

קודם כל
אני חושב שקיבלת כאן תשובות מאוד מפורטות ,
אני מכיר את הסיפור שלך ונחפשתי אליו כבר, ואני חושב שהוא מרתק לא פחות ומעניין , אבל יותר מהכל אני אוהב את הכנות שלך ,
השאלה שאותי מעניינת לגבייך הוא מדוע אתה חש צורך ב "התפרפרות " שלכאורה אולי ולאור מה שאתה מתאר, <כנראה שאתה יודע לדחות סיפוקים מבחירה או שלא> אתה חושב שקשר מיני בלבד נאמר יגרום לך להתנסות חיובית , ומדוע לפסול מראש קשר מיני אולי אבל קבוע עם פרטנרית קבועה ומספקת , זה לא חייב להוביל לחופה וקידושין הרי , אבל אתה מבין את הכוונה,
בתור אחד שקצת מפוחד מהרעיון , אולי אתה פשוט מפוחד לנהוג בצורה שונה מהאופי החבוי שלך שאינך מציג פה. וחשבת גם שאולי זה יעשה לך רע ולא טוב ?
אתה לא סוג של רווק אתה סוג של אלמן והמון נשים לטעמי יחבבו מאוד את הרעיון של הגבר הנאמן שתמך באשתו לא פזל לצדדים למרות ש , בעל ניסיון חיים , משפחה , ילדים ... מראה על רצינות וכוונות . המון נשים אולי גרושות שלא רוצות להתמסד מחדש ישמחו מאוד לפרטנר מיני ולבילויים משותפים גם מתחת לשמכה, לצאת להתאוורר מדי פעם באיזה סרט פאב או מסעדה גם יהיה נחמד לא?

קבלתי כאן המון עצות והארות ואני עדיין מנסה לעכל את הנאמר ..
כרגע אני מחפש פורקן מיני בלבד ולכן רוצה להתחיל עם כמה מפגשים ע"ב סקס נטו לשם הסקס עצמו
אחוריי זה אני אתחיל לחפש קשרים ארוכים יותר של מפגש פה ושם ולא רק לצורך סקס ואולי אחד מהקשרים יהיה ארוך כי בכ"ז אני גם צריך לחושב על הילד והחסך שנוצר לו מזה שהוא איבד את האימא בגיל צעיר (5.5)
אני כבר כמה שנים מרגיש שאם אני מעביר עוד ערב בלהביא ביד אז אני אשתגע (או שהזין ייפול לי מרוב שפשופים
) ולכן אני חיפשתי בזמנו כשיפעת הייתה בחיים את ה"תירוץ" שישכנע אותה לאשר לי וכמובן שכיום אני פשוט מחפש להפגש עם מישהי לצורך פורקן מיני גרידא כמו שאומרים (כמעט ופתחתי מילון בשביל המילה הבומבסטית הזאת
) בשביל להוריד "אבן" מעל החזה ואחרי זה אני אתפנה לחפש משהו בעל משמעות עמוקה יותר כי הראש כבר לא יעבוד 25 שעות ביום על "חייב לזיין .. לזיין ..לזיין"

אין לך כמה זוזים בצד?
בשביל מה להתאמץ כ"כ , כשמדובר על אובדן הזין משפשופים זה מצב SOS
פשוט תפתח איזה אתר אקסלוסיבי כזה ברמה של משכורת חודשית , בטוח חסכת ליום סגריר ותוכל להרשות לעצמך צברית או סובייטית לשעבר
תוכל להתרשם מבחינה חזותית, לבחור את מבוקשך לוותר על השיחה המקדימה ו אפילו לדעת מהם ביצועיה המיניים והעדפותיה מראש...היא אפילו לא תצפה שמתוך נימוס תזמין אותה ל א.בוקר.
:)

מה שני זוזים ? יאללה .. זוז .. זוז (מתוך היהודים באים)
אם לא תהייה לי ברירה אחרת אני כנראה אאלץ לפנות לזונות ,כרגע מעדיף למצוא מישהי "רגילה" מה גם שמניסיון עבר כשמדובר בזונות הכי טוב זה לגשת למכון ליווי ולראות את הסחורה כי ברוב המקרים אין כל קשר לתמונות שיש באתרים של "נערות ליווי" לבחורה שמגיעה אליך וכמו כל "סחורה" שאתה מזמין ביוקר (פעם אחרונה שביררתי עלויות זה היה 400 ש"ח לחצי שעה אצלך בבית וגם זה היה לפני 15-16 שנים) אתה רוצה להינות מה"מוצר"

איכס מי דיבר על זונות
אני מדבר על כאלו שלוקחות חמשת אלפים או עשר ללילה...
:) שם אין תקלות.

שקטה46

New member
אם תמשיך להרים ידיים לשמיים
לא תפשיל את המכנסיים.....
תפסיק כבר ועשה משהו, לא משנה מה! רק עשה במקום לחשוב ולחפור מה אתה רוצה/מחפש.

למעלה