הבדלי גילאים

הבדלי גילאים

הסתכלתי השבוע על אישתו (הכוסית והמדהימה) של דונלד טראמפ (לא מאמינה שהאידיוט הזה יהיה נשיא ארה"ב...) ותהיתי אם הוא לא היה עשיר ככורח - האם עדיין היא היתה יחד איתו?

תמיד כשאני רואה זוגות שיש ביניהם הבדלי גיל משמעותיים כ"כ - אני בטוחה שיש כסף בעניין....
אז האם לדעתכם יכולה להיות אהבה "אמיתית" ביניהם?

אוףףףףף גם אני רוצה ספונסר

תלוי מה ההפרש (נראה לי)

אשתי צעירה ממני בשמונה+ שנים....
אנחנו יחד מעל 14 שנים... כסף אין לנו אז כנראה יש משהו אחר

את אוהבת ג'ינג'ים?

יש כאלה שאוהבות, יש נשים שנרתעות. יש בנות שנמשכות למניאקים. יש נשים שמתמסרות רק לנשמה טובה. יש בנות שנמשכות למצליחנים. יש בנות שאוהבות טיפוסים שקטים. יש את אלו שחייבות זכר אלפא. כל אחת והתשוקות שלה, כל אחת והתחושות שלה.
&nbsp
להגיד שכל קשר בין מבוגר לצעירה זה כי הצעירה מחכה שהחתיאר ימות ובינתיים היא עושה מה שצריך לעשות כדי לקבל את הירושה השמנה, זה קצת שטחי ושוגה להכללה, למרות שאני בטוח שיש גם הרבה מקרים כאלה.
&nbsp
לפעמים הכסף הוא פשוט כסף. לפעמים הכסף הוא לגמרי משיכה מינית. יש נשים שנמשכות לגברים עשירים לא כדי לקבל את הכסף שלהם, אלא כי הכסף מסמל כוח ועוצמה.
&nbsp
אגב, הרבה נשים בגילך לא נמשכות לצעירים. הן חייבות מינימום של נסיון חיים וקצת שיער שיבה בצדדים כדי למצוא עניין מיני בפרטנר. עגל שרירי וחתיך, אבל שטוח וחסר נסיון, לא עושה להן את זה. אני חושב שזה די נפוץ אצל נשים אחרי גיל 30 ומשהו, 40 ומשהו.
&nbsp
אז זהו, יש בנות שמגיעות למסקנה הזאת קודם, כשהן צעירות יותר. בנות 20 וכמה ואפילו פחות שנמשכות לעומק ולנסיון של גברים בגילאי ה-30 וה-40. הן אומרות שהן נמשכות לגבר, לא לילד. תגידי שזה בגלל תסביך אב... אני בטוח שלפעמים זה באמת נכון. לפעמים גם לא.
&nbsp
בקיצור, יש מהכל. קשרים בהפרשי גילאים שהם ניצול מצד הגבר, מצד האישה, משני הצדדים, וגם קשרים טהורים ויפים.

כשאת אומרת שיש אהבה אמיתית בינהם אני מניח בין הבחורה ל ..
ארנק של הגבר המבוגר ...
&nbsp
אבל ברצינות .. כבר יצא לי לראות כמה מקרים בודדים של אהבה אמיתית ..
אחד הבוסים אצלנו הוא בן 86-87 ומבוגר ב11-12 שנים מאישתו והוא מספר שהוא הכיר אותה כשהייתה בת 17 בערך מה שאומר שהוא היה כמעט בן 30 ואז הוא עוד היה שכיר ורק אחרי כמה שנים הוא הפך לעצמאי בעל עסק משלו
&nbsp
הייתה לנו לקוחה פעם שהיא ובעלה עסקו בתחום העיתונאות ויח"צ הוא היה בעלה השני וקטן ממנה בלפחות עשור ככה שגם הפוך יכול לעבוד לא רע ..

באמת\\\בואי נשמע את דעתך

......נותן לנשותיו בטחון כלכלי ,תכשיטים,בגדים נאים,יחס טוב .....זה מה שנשים רוצות ??????

לא יודעת

הכללות הן בעייתיות, אני הייתי שמחה לקבל ממנו (בלי להימצא רגע בחברתו) כמה מיליונים אולי לא אהיה גרידית, כמה אלפי דולרים גם יספקו אותי....
&nbsp
&nbsp
מה דעתך, הגבר המרשים הזה ייתן לי?
&nbsp
אגב, למרות הנאמר לעיל, לא תמיד נשים רוצות רק כסף.

אולי נשאיר לו הודעה במייל

.....עד שדונאלד ישלח כסף אני אגש לחנות ירקות לקנות תפוחים אומרים שזה טוב

מר דונאלד היקר והמרשים רב פעלים גבר שבגברים!!!!!אחרי ששוחחתי עם האישה המרשימה והחשובה "באמאדוהבנתישכשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללשכוונתרצביוםתוםתםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעמאדוהבנתישכשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבוריההוכללעבריווםתםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעמאדוהבנתישכשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבבאולעבולבוריוללשהתוכללעבוריההוכללעבריווםתםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעמאדוהבנתישכשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבוכללעבוככללעבוריולאולעבבאולעבולבוריוללשהתוכללעבוריההוכללעבריווםתםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעמאדוהבנתישכשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורועבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאככללעבוריולאולעבבאולעבולבוריוללשהתוכללעבוריההוכללעבריווםתםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעמאדוהבנתישכשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריולללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםועבורילשהתוכללעבתללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםועבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאככללעבוריולאולעבבאולעבולבוריוללשהתוכללעבוריההוכללעבריווםתםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעמאדוהבנתישכשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבורצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללשכוונתרצביותאםתאםתשלחלשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריולאולעבולבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכללעבוריוללשהתוכללעבורילשהתוכלל

mr donald trump

אישה מיוחדת במינה "בא לי מאד" חכמה ונבונה ///תואיל להעביר לעו"ש אצלה בארץ ישראל סך מכובד של מזומנים כדי שתוכל לעבור את יולי אוגוסט בכף thanks donald///מה דעתך///

עוד יבואו ימים יותר שמחים

....אם יהיה שינוי 'הפתעה לטובה בפיננסים אצלי ////אכנס לנעליו של דונאלד וז נראה.....

הנה גם את רוצה ספונסר///דונאלד גאון.

מענין שאנשים לא מזדעזעים מהנשיא אובאמה///הנזקים שהביא לעולם יקח שנים לתקן אם בכלל......דונאלד לא אידיוט ממש לא.....בענין ספונסר בשבילך....אתקשר לבנק נראה מה המצב בחשבון עו"ש......ונסיים בשיר הידוע"לו הייתי רוטשליד יאביי ביי דאם"......

נו... טעות על גבי טעות של העם האמריקאי

נו... זה בדיוק כמו המצב בישראל, אבל לטעמי הילרי היתה יכולה להיות נשיאה נפלאה לעולם כולו.
&nbsp
&nbsp

אובאמה לא יותר על הנשיאות

יש שמועה שלקראת סוף הקדנציה יהיה איזה ארוע טרור עולמי נורא וברק יכריז משטר חירום וכו'....ואם את רוצה ממש צמרמורת כנסי ל you tube הרב לוי סעדיה נחמני זצ"ל בענין צפון קוריאה.עוד יבואו ימים יותר שמחים.

למעלה