ראובן פורת חבר "רכסים" נפטר.

scottman

New member
יהי זכרו ברוך ../images/Emo16.gif

זכיתי לרכב עם ראובן ברכיבה משותפת רוכבי העמק-רכסים, החלפנו צחוקים וחוויות רכיבה "הדבקתי" לו את הכינוי סבא ראובן. מהכרות קצרה של שעה וקצת אני זוכר איש נחמד וחביב ביותר. חבל. תנחומיי למשפחתו. שחר

yosi53

New member
יהי זכרו ברוך

נגעה לליבי גם דאגת חבריו לרכיבה מקבוצת "רכסים" שבקרו אותו בבית החולים לפני הרכיבה במירון, ודאגו לו כמשפחה אמיתית. משתתף בצערכם.

JacobLevin

New member
פסיפס אנושי ../images/Emo16.gif

- רכיבה כתף אל כתף - שנינו לא החזקים בקבוצה, מתנשפים בעליה, הדאגה לשני - "הכל בסדר? מרגיש טוב?" - "יעקב, שמעתי שאתה מארגן מסלול ל... אפשר גם כך... אפשר גם מפה... פה יש שביל יפה" - אזורים שהכיר כל שביל ואבן. - בור סוד שאינו מאבד טיפה - ידע נרחב בהיסטוריה כללית, יהודית, ידע בגיאוגרפיה, תרבות. -- המשפחתיות והחבורה - גם שלא רוכבים/נפגשים כל שבוע, תמיד חזר "לבית השני" רכסים לחגוג שתיה ליום הולדת אירוע משפחתי. אינסוף רגעים משותפים המשתלבים לפסיפס אנושי של אדם מיוחד שנפרד מאיתנו. לבנו עם המשפחה.

nk31

New member
ראובן פורת- הכי חבר

ראובן היקר צר לי שככה נפרדו דרכנו כחבר אמיתי שדאג לתמוך בי לאורך שלש השנים האחרונות בעדוד ובתמיכה מוראלית.ביני ובין ראובן התפתחה חברות שחרגה מחברות לרכיבה ואשר התפתחה לחברות כנה ואמיתית של חויות אישיות החורגות מגדר הרגיל. ראובן תחסר לי והנני מזיל דמעה ברגע עצוב זה ראובן אהבתיך כחבר עשית לי טוב בכל המובנים חשפת אותי למראות בארץ שלא הכרתי קודם ולידע היסטורי וארכיאולוגי ולבדיחות ופתגמים יחסר לי הטלפון של יום חמישי והמפגש של שישי יהיה זכרך ברוך- אשמר בזכרוני את חברותנו לעד אנא סלח לי באם רכבתי מהר ולא תמיד חיכיתי במפגש הדרכים- אך תמיד טלפנתי

dyego

New member
תנחומים למשפחה ולחברים ../images/Emo16.gif

מקרים רבים מדי של חבר'ה צעירים שנפרדים טרם זמנם...

למעלה