לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1487514,875 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי אופניים

אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי אופניים

אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו

לצפיה ב-' רכס חלוקים - כיף גדול!'
רכס חלוקים - כיף גדול!
<< ההודעה הנוכחית
17/03/2008 | 06:50
34
60
בסוף השבוע נערך אירוע ללקוחות חברת מדרפט (בעבר ובעתיד...) בחאן השיירות ליד שדה בוקר, במסגרתו השקו אותנו היטב, האביסו אותנו, נתנו לנו במצגות מרהיבות מיעדי מדרפט, וכמובן הובילו אותנו במסלולי רכיבה משובחים.

ביום שבת רכבנו מסלול סינגלים ברכס חלוקים. מה אני אגיד לכם - פשוט כיף טהור - זורם מהיר ומהנה. לא זכור לי מתי אי פעם תפסתי כל כך הרבה זמן אוויר (ואני באמת לא אחד מהטייסים).
כמו כן כל האזור מלא בפריחה ובראשה צבעוני המדבר היפהפה - מהרו ובואו לרכב כאן!
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'הרוכבים המקומיים בשיתוף עם המועצה האזורית'
הרוכבים המקומיים בשיתוף עם המועצה האזורית
17/03/2008 | 06:52
6
שילטו מספר מסלולי אופניים באזור, לרווחת הרוכבים.
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'eOfer המוביל ללא חת '
eOfer המוביל ללא חת
17/03/2008 | 06:53
5
לצפיה ב-' פריחה רבה, פריחה רבה, אביב הגיע פורים בא'
פריחה רבה, פריחה רבה, אביב הגיע פורים בא
17/03/2008 | 06:54
3
לצפיה ב-'תופסים אוויר בוואדי הטרסות'
תופסים אוויר בוואדי הטרסות
17/03/2008 | 06:55
5
6
סינגל החוצה עשרות טרסות נמוכות המתחננות לג'ימפופ
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'יאללה נחום |מלך|'
יאללה נחום |מלך|
17/03/2008 | 16:43
4
1
באיזו מקריות מופלאה מכל הרוכבים שצילמת אילן, שמת דווקא תמונה של חברי הטוב ?
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'ואת הבחור הזה אתה מכיר? '
ואת הבחור הזה אתה מכיר?
17/03/2008 | 19:20
3
2
לצפיה ב-'you are the man'
you are the man
17/03/2008 | 20:37
2
לצפיה ב-'ואותו אתה מכיר גם?'
ואותו אתה מכיר גם?
17/03/2008 | 20:44
1
1
לצפיה ב-'יואב, החלפת את ה MAVERICK ?'
יואב, החלפת את ה MAVERICK ?
17/03/2008 | 20:51
לצפיה ב-'צבעוני המדבר'
צבעוני המדבר
17/03/2008 | 06:56
5
לצפיה ב-'העץ של "נחל עץ"'
העץ של "נחל עץ"
17/03/2008 | 06:57
4
לצפיה ב-'לקראת סיום, תצפית על נחל צרור'
לקראת סיום, תצפית על נחל צרור
17/03/2008 | 06:58
10
לצפיה ב-'מפגן אווירי לקראת יום העצמאות '
מפגן אווירי לקראת יום העצמאות
17/03/2008 | 06:59
8
4
לצפיה ב-'במפגן המרשים הזה גם אנחנו צפינו מעל נחל עובדה'
במפגן המרשים הזה גם אנחנו צפינו מעל נחל עובדה
17/03/2008 | 11:26
7
2
ליד מילחן, בשישי האחרון בסביבות 9 בבוקר. לפי הזמנים זו אותה להקה?
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'קומפוזיציה נהדרת!'
קומפוזיציה נהדרת!
17/03/2008 | 12:14
6
אנחנו ראינו אותם בשעה 12:30 לערך בהר צרור.

ועכשיו השאלה - What is the airspeed velocity of an unlaiden swallow?

(מי מזהה את הציטוט? )
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'what is your favorite color ?'
what is your favorite color ?
17/03/2008 | 12:18
1
1
לצפיה ב-'I don't know that!'
I don't know that!
17/03/2008 | 13:26
לצפיה ב-'an african swallow or a european swallow?'
an african swallow or a european swallow?
17/03/2008 | 13:30
3
1
לצפיה ב-' חבר'ה רציניים יש כאן '
חבר'ה רציניים יש כאן
17/03/2008 | 14:23
2
לצפיה ב-'רציני מאד, גם שומע פרנק זאפה '
רציני מאד, גם שומע פרנק זאפה
17/03/2008 | 16:44
1
1
לצפיה ב-' לכבוד הוא לי'
לכבוד הוא לי
17/03/2008 | 22:25
אני מופתע שיש מי שעוקב

על אופניים אין לי הרבה מה להוסיף (כן, גם היום הייתי בבן-שמן...),
אז נשאר רק להשוויץ בטריוויית-אושיות-התרבות-הפופולרית.
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'תמונה מייצגת מן הארוע '
תמונה מייצגת מן הארוע
17/03/2008 | 06:59
1
לצפיה ב-'אז איך מגיעים לרכב כאן?'
אז איך מגיעים לרכב כאן?
17/03/2008 | 07:04
7
6
אפשרות ראשונה
מצורפת הקלטת GPS של המסלול, יש לשנות את הסיומת ל plt. (תודה לתמיר על ההקלטה, ה GPS שלי החליט לשבוק חיים באמצע... )
אפשר לוותר על הקטע המנהלתי הלוך ושוב מחאן השיירות ולצאת ממדרשת שדה בוקר.

אפשרות שניה
צרו קשר עם חנות גאופן בשדה בוקר, הם ישמחו לעזור לכם בבניית מסלול, ואולי גם יוכלו לשדך לכם מוביל מקומי.

אפשרות שלישית
בקרוב צפויה לצאת מפת "שבילנט" של אזור שדה בוקר. החבר'ה האלה לא נחים...
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-' איזה יופי!!! '
איזה יופי!!!
17/03/2008 | 07:58
לצפיה ב-'וקישור למפה בעמוד ענן'
וקישור למפה בעמוד ענן
17/03/2008 | 12:26
2
סינגלים סביב שדה בוקר
כיוון המסלול: עם כיוון השעון:
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'לגבי האפשרות השניה'
לגבי האפשרות השניה
18/03/2008 | 21:20
4
2
עשינו מסלול דומה בשנה שעברה - נדמה לי בהובלת שי התותח.
בחור חמד - מוביל ברמות - ובנחל עץ ובהפסקה שאחריו חיכה לנו ג'יפ עם מים, אוכל, מחצלות ומזרונים.
הטלפון מופיע על הג'יפ. אז קראו להם "דרך מדבר".

מומלץ ביותר.
ואדי הטרסות אכן אכן !
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'ניתן למצוא שם סכינים'
ניתן למצוא שם סכינים
18/03/2008 | 21:23
2
לצפיה ב-'אלמנטים'
אלמנטים
18/03/2008 | 21:25
2
לצפיה ב-'ואפילו קפיצות'
ואפילו קפיצות
18/03/2008 | 21:26
2
לצפיה ב-'אה, וגם בולדרים שוחטי צמיגים'
אה, וגם בולדרים שוחטי צמיגים
18/03/2008 | 21:28
1
לצפיה ב-'נדמה כאילו הגמל שם ממלמל לעצמו'
נדמה כאילו הגמל שם ממלמל לעצמו
17/03/2008 | 09:42
2
"... נו שויין, היום כבר כל פרחח על אופניים חושב לעצמו שהוא מינימום ספינת המדבר ..."

תמונה נהדרת לטעמי.

אנחנו (קומץ חברים מאופן) רכבנו שם לפני חודשיים ב 19 לינואר 2008, והתחושה שחזרנו איתה, היא שמדובר בשטח עם המון פוטנציאל לרכיבה.
לא קשה מידי אבל מספיק אטרקטיבי וכנראה שכל מה שהספקנו באותו היום היה רק על קצה המזלג ממה שיש לתא השטח הזה להציע.

בתמונה: העץ המפורסם והאופניים התפוזיים האלה שלי
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'משגע ומלא אווירה '
משגע ומלא אווירה
17/03/2008 | 11:15
הלוואי שעוד נספיק השנה לפני החום.
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'לכל הדעות, שאפו!! אירוע מעולה '
לכל הדעות, שאפו!! אירוע מעולה
17/03/2008 | 12:18
1
3
כיאה לחברה שמכבדת את לקוחותיה ואת המוניטין שלה, חברת מדרפט הפיקה אירוע מדהים של הפנינג אופניים ופינוקים באחד האיזורים היפים בנגב.
תודה לנועם תדהר למדריכים וכל צוות ההפקה.
ויקטור
טיולי אופניים >>
לצפיה ב-'תודה לאמיר כספי על ההדרכה וההובלה '
תודה לאמיר כספי על ההדרכה וההובלה
17/03/2008 | 12:23
1

הודעות אחרונות

12:17 | 18.03.19 אורחים בפורום
07:12 | 10.02.19 אורחים בפורום
14:46 | 27.09.18 אורחים בפורום
14:44 | 27.09.18 אורחים בפורום
13:51 | 02.08.18 השף היחף
16:10 | 11.06.18 easyt
22:15 | 23.05.18 מלכה לוין
22:13 | 22.03.18 אורחים בפורום
08:14 | 10.12.17 ELIATAR1
13:45 | 07.11.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ