ניתן צ'אנס לפורום הזה-קבלו סיפור שקרה לי היום

Enyalius

New member
ניתן צ'אנס לפורום הזה-קבלו סיפור שקרה לי היום

המקום : מרכז הארץ, איזור שאי אפשר למצוא בו חניה אף פעם הזמן : ערב הגעתי. עשיתי כמה סיבובים עם האוטו. כלום ! ופתאום, אני שם לב בין כל המכוניות לאחת שיושב בה מישהו, אני זז עם האוטו קדימה ואחורה בנסיון למשוך את תשומת ליבו (ומתוך כוונה להימנע כמה שיותר בשימוש בצופר - אני תמיד מנסה להימנע כמה שיותר משימוש בצופר, היות ולטעמי, יד קלה על הדק הצופר היא סימן לבהמיות) ובכן, הבנאדם עסוק שם עם איזה אייפוד או משהו ועיוור לחלוטין לסביבה. אין לי ברירה, אני צופר צפירה אחת. כלום, הוא בתוך בועה. אני צופר עוד. כלום. אני צופר עוד ! כלום !!! אני יוצא מן האוטו, ודופק קלות על זגוגית השימשה שלו ושואל אותו(מחווה בידי, שכן הוא לא יכול לשמוע אותי) אם הוא יוצא. הוא עושה מן תנועה לו ברורה בכלל, מתוך מה שנראה על פניו כמו נסיון להתאמץ כמה שפחות בשבילי. אם כן, התנועה הלא מובנת הזאת נראית לי כמו "כן", ואני מחכה... אני מחכה... אני מחכה... כלום, הוא עם האייפוד שלו... אני יוצא שוב מהאוטו, בא אליו לחלון ודופק קלות על זגוגית החלון... (אני עושה זאת מתוך כוונה לשאול אותו מתי בערך הוא יוצא כדי לדעת אם שווה לי לחכות או ללכת) הוא לא מגיב ! (תאמינו או לא, אבל בהן צדק אני אומר אמת, הוא אכן לא הגיב...) אני שוב דופק קלות כלום !!! אני שוב דופק קלות הוא פותח את החלון ופונה אליי בלשון : "תגיד לי, מה אתה מציק לי פה, אני לא חייב לך כלום, אמרתי לך שאני לא יוצא" אני אומר : "אתה עשית תנועה לא ברורה ואני הבנתי ממך שאתה כן יוצא, למה שאני ארצה 'להציק' לך סתם, מה משעמם לי, אני צריך לחנות" הוא : משהו כמו "אני לא חייב לך כלום, מה אתה דופק לי על האוטו כל הזמן ?" אני : "אז מה אתה, חי בחברה או בתוך בועה ? מה זה לא חייב ? מה באתי אליך הבייתה ? אתה תופס מקום חניה, ואני רק רציתי לשאול אותך מתי בערך תצא כדי לדעת אם שווה לי לחכות, אני לא בא לגרש אותך" הוא : "כן, אני חי בתוך בועה, וככה בא לי, ואני לא חייב לך כלום" אני : "אז מה אתה רוצה ???? על מה אתה מתלונן ?? אתה לא חייב לי כלום, אז למה אני חייב לך ??? למה אני חייב להתחשב בעיסוקים הקדושים שלך ולא להפריע לך עם השאלות ה'לא חשובות' שלי ??? אתה לא חייב להתייחס אליי ? גם אני לא חייב להיות מנומס אליך" הוא : (הוא כבר התחיל לגלוש החוצה עם האוטו שלו) "אה ....אז אני לא יוצא !" (הוא עשה רברס עם האוטו וחזר) אני : "אתה לא יוצא ???? אתה עושה לי דווקא ???" הוא : "לא יוצא !" אני : "אז לך תזדיין, יא בן שרמוטה, אל תצא" (חזרתי לאוטו וחיכיתי) כמובן שהוא תיכף יצא, היות ויש לאפס הזה עיסוקים והוא היה חייב לצאת, כי הוא הרי מרוכז רק בעצמו ואין לו זמן לבזבז על מריבות....ככה שלא הייתי צריך לבלף הרבה זמן

לפחות הוא לא שלף מכיסו מוצר

שחותך ירקות ובשר ונעץ אותו בכף רגלך, כי כך יעשה למי שמציק באמצע הבועה. יצאת בזול. זה הזכיר כל כך סצינה אפשרית מסיינפלד/תרגיע, רק ששם סביר להניח שהוא היה נשאר בחניה עד הבוקר רק כדי לא לתת לך אותה.

Enyalius

New member
באותה מידה אפשר להגיד שהוא יצא בזול

ושיש לו מזל שלא נעצו אותו עד עכשיו דרך הבועה שלו. ואולי זה עוד יקרה. נ.ב. אין לך סיבה לדאוג לי, אני יודע מה אני עושה, אם אין לי איך להגן על עצמי, אני פועל אחרת. כל אחד פועל לפי יכולתו.

סוודרית

New member
אני מראש מתנצלת!

אבל קרעתי את עצמי מצחוק! אני קוראת קוראת קוראת ואז באיזה שהוא שלב אומרת לעצמי "מה הוא דפוק?!?! זה בטח ארז מהאח הגדול באוטו והוא חירש!!!" כן כן, זאת ההשפעה שיש לך אחרי שאתה הופך למכור...

סוודרית

New member
מישהו פה יותר מידי מ מ ו ר מ ר ...

שמעת על המילה הומור? כן קראתי עד הסוף ואפילו ירדה לי דמעה עבורך. מקווה שלמדת שבשביל חניה לא עושים כזה רעש וצילצולים כי פעם הבאה זה יכול להגמר אחרת.

Enyalius

New member
מישהו פה מטומטם

מה הקשר למירמור יא חתיכת מפגרת ? אני ידעתי שכתבת בהומור, רק מה לעשות שזה לא הצחיק אותי, זה שההומור שלך כולל קללות, לא אומר שאני צריך להיות שותף לזה. אני לא אוהב לשמוע קללות מופנות אליי, ואני לא חייב לקחת חלק בהומור שלך, כי את כלום בשבילי ואני לא מכיר אותך (אבל אני לא מצפה שתביני את זה, והאמת גם לא אכפת לי) מה שקרה זה שראיתי את השטות שכתבת, עניתי לך שאת זאת שדפוקה - כי זה באמת מה שנכון ושניה אחר-כך שכחתי את ההודעה שלך ואת שלי (אני לא מזיל דמעות עבור אנשים שאני לא יודע מי הם) ואל תלמדי אותי על מה לעשות רעש ועל מה לא, תתערבי בעיניינים שלך, אני לא מחפש עצות מכל מיני מפגרים אנונימיים.

סוודרית

New member
:)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עשית לי את היום!!! לא לא, אתה משהו אתה בחיי! אתה תשתלב פה טוב בפורום.

Enyalius

New member
את חושבת ?

זה יהיה קצת מטריד... עד היום לא השתלבתי בשום מקום, זה בהחלט יהיה משונה....

סוודרית

New member
בטוחה!

לא מטריד בכלל תחשוב להפך אני מברכת אותך בקבלת פנים חמה ואוהבת כמו שמעולם לא קיבלת למרות כל האשפה שהוצאת עלי :)

Enyalius

New member
חחחחח.....גם את משהו מיוחד

אני מאוד שמח ומקבל בלב פתוח לרווחה את קבלת הפנים שלך (באמת ! בלי שמץ של ציניות ! אני מתעב ציניות תיעוב מר ביותר, אין מילים לתאר עד כמה !!! אני שונא ציניות מפני שהיא מיועדת לפחדנים, למי שמפחד להיות אגרסיבי באופן ישיר ועושה את זה בעקיצות מפגרות.....בעצם לא רק בגלל זה.....אני שונא ציניות בגלל שהיא מאפיינת אנשים סגורים רגשית ! ואני לא אוהב אנשים סגורים רגשית שמפחדים להיות חלשים ורגישים......הם מגעילים אותי עם הציניות שלהם שמסתירה את החולשה שלהם.......ציניות זה לתיכוניסטים ביישנים ודפוקים שמסתירים את הפחד שלהם מהעולם מאחורי מעטה קולי כביכול של הציניות המסריחה שלהם.......כוססססאמאמאמאמא שלהם...... כל הציניים המזדיינים האלה גורמים לי להעדיף ערסים, כי ערסים לפחות אומרים דברים ישירות בלי להתחכם כמו פחדנים מסריחים.......אבל אני בעצם לא אוהב ערסים, כי הם מפגרים וחסרי נימוס !....אני מתעב אנשים חסרי נימוס.....אני מתעב אותם תיעוב מר !!!!!!....זאת אומרת גם אני חסר נימוס לפעמים, אבל אני חייב כי זה נורא מצחיק וכיף.....בכל אופן, אני מניח שלי מותר ולאחרים לא.....אבל תלוי גם במקרה......בכל אופן זה מסובך ואין לי כוח להסביר יותר......גם ככה אין סיכוי שמישהו יבין ואני עושה את זה רק כדי להתפרק, וכי לא אכפת לי מה יגידו....), אבל אני גם לא מתנצל על הזבל ששפכתי עלייך - זה הגיע לך
אני מרגיש מוזר.....המממ......זה בהחלט מעניין....... אני חושב שאני אשאר פה

סוודרית

New member
אני לא מרגישה טוב כבר יומיים

ולכן אין לי כח לענות לך + יש לי מלא עבודה... אבל רק לידע כללי - אני אמא של הציניות :) תתמודד,תריב,תשפוך,תפחיד,תעצבן תעשה את כל שעל ליבך העיקר שתחייך בסופו של יום ותאהב את עצמך! להרגיש מוזר זה לא רע!

Enyalius

New member
ידעתי שאת אמא של הציניות

אחרת לא היה שום סיכוי שהיית מקבלת אותי בזרועות פתוחות, אם היית כמוני - היית יורה עליי אש וגופרית. אני כבר זקן ומכיר הכול

סוודרית

New member
אני אסביר משהו קטן

יש אנשים צינים ממורמרים וכועסים ומצד שני יש אנשים צינים מצחיקים והומוריסטים ואני אחת מהן :) לפחות ככה אני חושבת... אני לא שוללת אנשים מראש, אני לא כועסת מראש ואני לא מדביקה תויות מראש... אפשר לשאול לגילך המופלג?

Enyalius

New member
זאת ראיה פשטנית

לכולם יש סבל וכאב בחיים, ואי אפשר לדעת אף פעם למי יותר ולמי פחות, אפשר רק לנחש אני לא כל כך יודע בן כמה אני בדיוק, לדעתי אני זקן כמו ההרים וכמו האוקיינוסים.... יש כמה מתקשרים שניסו לאמר לי את הגיל שלי, אבל כמובן שהתבוננתי בהם בעין עקומה וחשדנית.... ואח"כ הייתי משועשע מהם.... אני שמח שאת רואה עצמך כאופטימית.... אוי.....אני כל כך עייף.......לא ישנתי כבר כל כך הרבה זמן......אני רק עובד ועובד..... נמאס לי כברררר......אני רוצה להתפנק......אני רוצה חופש......כבר שנים אני עובד קשה (טוב, לא שנים, שנתיים....אבל זה עדיין גומר אותי .......... אני רוצה לבלות בחברת הבחורה החמודה שהכרתי לאחרונה......היא מתסיסה לי את הלב....למרות שהיא פגעה בי לפני כמה זמן עם איזה דבר מטומטם שהיא אמרה.......אבל הבלגתי.....מה אני יכול לעשות, לריב איתה ?.....אם אני אריב איתה היא לא תבין אותי גם ככה ולא תצטער בכלל כי לא אכפת לה ממני......ואז אני אפסיד אותה.....ואם אני אבליג, אולי היקום יזמן לי הזדמנות לפתור את הפגיעה........בכל אופן, היא מתסיסה לי את הלב הילדונת הזאת..... יש לה שיער כל כך יפה.....ואף כזה בובתי וקטן וחמוד.....ויש לה סגנון.......והיא חכמה ומצחיקה ומדברת איתי שעות בטלפון.....ובאה לה עליי........ למה היא חייבת לקלקל עם הציניות הזאת שלה....?......)

סוודרית

New member
אתה כבר בן אדם פשוט כבד

אתה מלא כעס וכנראה שיש לזה סיבה... אבל לא נכנס לזה, כל אחד מגיע לפה ולשם עם תיק ענקי על הגב שהוא סוחב לאורך השנים. יש לך דבר אחד שעושה לך טוב וזאת הבחורונות שהכרת, תזרום! תבין את הציניות ותתקדם הלאה איתה ואל תחליט להתעצבן מכל דבר ולכעוס. החיים קצרים בחיי שהם קצרים :/ מאחלת לעצמי להרגיש טוב כי אני עוד שניה נרדמת בעבודה

Enyalius

New member
"כבד" זו מילה מכוערת כל כך

ונחותה עד מאוד. בדרך כלל אנשים שמשתמשים בה מבחילים אותי. אבל אני מבין למה את מתכוונת..... אני צריך להיות זורם, ולשים זין על הציניות שלה..... וזה נכון, אבל אם אני אעשה את זה, אני אתלהב ממנה פחות.... והמסקנה היא שאת צודקת - אני צריך להתלהב ממנה פחות.... וזה בדיוק מה שחשבתי גם ככה
אני פשוט גאון עצום......אני נפלא עד אין קץ......אני נזר הבריאה...... אני זרע-אלוה בלבוש אנוש...... לבוש שנועד להטעות את כל הבריות הנחותות שסביבי..... אני אוהב את עצמי אהבה עמוקה עד המעמקים הפנימיים והנסתרים ביותר של יישותי האלוהית....... לאהוב אותי זאת מתנה ! מתנה יקרה עד אינסוף שמעטים הם אלה שראויים לה.

Enyalius

New member
וזה עוד בא לי כל כך בקלות

בלי להתכוון בכלל...... מדהים !!!!!

למעלה