מוגבלות המחשבון ((ובקשת סיוע)).

מוגבלות המחשבון ((ובקשת סיוע)).

אתמול גיליתי בהשתאות את המחשבון. הוא פותר במהירות תרגילים אבל יש לי בעיה עם האפסים. אני חושבת שעליתי על "באג" רציני במחשבון, הוא לא נותן תשובות במילים. כי המספרים שחישבתי הם קטנים קטנים, 17+14 ((הצלב באמצע זה סימן חיבור)). אבל אם אני מחברת מיליארדים או מספר גפרורים המחשבון לא מבדיל. גיליתי לדעתי מכונה לביצוע פשעים פיננסיים מתקדמת ביותר כי אין תשובה במילים רק במספרים. למה כשכותבים צ"ק צריך לכתוב מספר במילים ואילו הודעות הבנקים וההוצאה לפועל מכילים מספרים בלבד. אז נכון - חצי מההאשמה הוללכת ליצרן המחשבון שיצר טכנולוגיה לטובת הרמאים - מה עם החצי השני?

כמו יצרני הרובים, יצרני המוקשים....

זה כבר חצי פשיעה. מתארת לעצמי שהם תורמים ללשכת עורכי הדין בגלל אחריותם לכל פשע שנעשה בנשק חם. אתה עולה על מוקש ומגיע לבית המשפט בבקשת סיוע. אבל - מראש הם השתלטו על ההסתדרות וזה כולל את עובדי בתי המשפט ולשכת עורכי הדין. וכיום הם מיוצגים בלשכת נשיא מדינה. חייבים לקחת מידיהם את נושא החנינות כי יש ניגוד ענינים. אבל זה לא המקום. אני מבקשת להקים בית ספר להנהלת חשבונות פשוטים במחברת, לנתמכי הביטוח לאומי. צריך לתכנן מזומנים לחודש שלם זה ממש ממש מסובך. תודה.

למעלה