על סף יאוש. כמה שאלות

על סף יאוש. כמה שאלות

שלום לכולם
סובלת מפיברומיאלגיה וadd שאובחן רק לא מזמן
(לדעתי הפיברו התפרצה מחוסר אבחון וטיפול ב-add)
אני בת 45 מפוצצת בכשרונות, כשכבר מצליחה לעשות משהו עושה אותו מדהים, אבל רוב הזמן מרגישה כישלון. הריטלין עזר לי להתרכז בדברים לאורך זמן, בעיקר ביצירה, ולהפיק תוצאות, אך לא בארגון מחשבתי וביצוע משימות. עד היום איכשהו סחבתי, אך כשהילדים גדלו ואיתם ההתמודדויות (שעורי בית, תורים לקופ"ח, מטלות יום יום) פתאום קרסתי והבנתי שפשוט אין לי את הכלים הכי בסיסיים. אני אדם עם מודעות גבוהה ועבודה עצמית מגיל צעיר, ופתאום מוצאת עצמי נזרקת אחורה כאילו לא עשיתי כלום. מיותר לציין שבית ספר לא סיימתי, כל מה שהתחלתי הפסקתי באמצע.
רציתי לשאול על התרופה אדרל (אינפורמציה על התרופה יש לי מספיק) אני מחפשת ניסיון אישי עם התרופה והאם מישהו פה הרגיש שהיא עזרה לו משמעותית. קראתי הרבה בפורומים של חו"ל ששם התרופה נפוצה יותר והחלטתי לנסות לשאול פה.
מצטערת על האורך של ההודעה. פשוט עומס רגשי ומחשבתי
תודה רבה ורק טוב לכולם

Taaltc

New member
מעריץ אנשים כמוך.

בעלי מודעות עצמית ויכולת טיפול עצמית.
אני קצת יותר מחצי מהגיל שלך ומזדהה עם המון ממה שרשמת.
לגביי אדרל, אין לי ניסיון. בעיקר שמועות של הצלחה, למרות שישנו את האחוז הקטן שלא הסתדר עם תופעות הלוואי שלה.
אני כרגע בחודשי ניסיון עם תרופה בשם פוקאלין. Focalin.
אני יכול להגיד לך שריטלין, קונצרטה ועוד לא עבדו עלי טוב. כלומר ריכזו אבל תופעות לוואי איומות אשר הרסו לי כל דבר טוב שבניתי...
בפוקאלין ישנן תופעות לוואי דומות אך כמעט ואינן מורגשות, כגון חוסר תיאבון ובעיות שינה. הן ממש חלשות וכמעט לא מורגשות וההשפעה של הכדור מדהימה.
סוג של "היי" ותחושת יכולות גבוהות יותר.
ממליץ לך להמשיך לקרוא בפורומים בחו"ל, יש שם הרבה יותר מידע איכותי.
(בלי לפגוע כמובן בשמו הטוב של הפורום).
ולנסות. אין כמו ניסיון.
&nbsp
מאחל לך הצלחה והתמודדות קלה!

המון תודה על ההתייחסות

שמעתי על פוקלין דברים טובים אבל הוא לא יקר בטירוף אלא אם כן אתה במאוחדת?
בכל מקרה חושבת לנסות את האדרל קודם. פוקלין יותר קרוב לריטלין.
אכן לצערי בגלל חוסר אנפורמציה יחסית בארץ, מוצאת את רוב האנפורמציה בעיקר מפורומים של ארה"ב
כייף לך שאתה עוד צעיר ועושה את הבדיקה והתהייה עכשיו.
בהצלחה רבה
ורק טוב

xavier2

New member
אדרל

אדרל לא יתן לך כלים שריטלין או קונצרטה או פוקאלין לא נותנים. בעקרון ההשפעה שלו דומה לשלהם, ההבדלים בין כולם רק בניואנסים,לא באופי ההשפעה בגדול. הוא עדיף עליהם מבחינת תופעות הלוואי ולכן הוא נחשב לכל כך טוב. מקווה שאת מטפלת גם בפיברומיאלגיה כי למיטב ידיעתי היא דורשת טיפול שונה לחלוטין גם אם אולי הגורם ההתחלתי שלה הוא הזנחה של ADD

למעלה