תגובה לבילי 79 והבהרה בעניין הפורום

תגובה לבילי 79 והבהרה בעניין הפורום

בילי 79 שלום,

הכתיבה שלך נוגעת ללב והמצוקה ניכרת.
אני לא מכירה את הפורום מימים ימימה, אך צפיתי מהצד בהתכתבות, וכמנהלת הפורום אני מבקשת לעצור את ההתכתבות הזו ואת הדיון בנושא.
הפורום עוסק בנושאים הקשורים למשפחות מורכבות, זו מטרתו ולשם כך הוקם
לא הייתי רוצה שאנשים יעזבו את הפורום בשל היעדר רלוונטיות, וזאת למרות הבנת הקושי והמצוקה שלך.

את מאוד אינטיליגנטית, ואני בטוחה שתשכילי להבין ולקבל.
אני אגב מאוד אוהבת לקרוא את תגובותייך בהקשרים אחרים.

תודה,
גלית.

בילי79

New member
הכוכביות כאן לפי דעתי לא מייצגות את כלל הקוראים בפורום

את לפי דברייך חושבת שהם כן:
מה דעתך, אולי לפני שתקבלי החלטה נשאל באופן גלוי מה דעתם כל חברי הפורום הקבועים שכאן? האם אני באמת מפריעה להם

בילי79

New member
מעניין שבחדשיים האחרונים שגלית כאן, את הגבת רק להודעות שלי

לא ראיתי אותך כותבת כאן בעבר כמתייעצת ולא ככותבת הודעות בכלל בפורום.
אישית עקבתי כאן במשך תקופה ארוכה גם כאשר לא כתבתי כאן.
ואת אילה, לפי דעתי אינך מייצגת בהודעותייך את רוח הפורום.

יש כאן לא מעט אנשים שסיפרו על החיים שלהם וקצת מעבר לנושא הפורום בשרשורים שונים - ואת אינך אחת מהן. ממספר התגובות הרב כמעט לכל אחת מההודעות שהעליתי לאחרונה ניתן לראות בבירור שהנושא מעורר עניין - גם אותך אישית שטרחת והגבת לי כמה פעמים.
במידה וגלית דואגת שאנשים יעזבו נראה שקורה בדיוק להיפך, ישנם דיונים ומצטרפים חדשים לדיונים הללו, זויות ראיה שונות
אני באופן אישי נתרמת מההודעות שכותבים לי.
אני לא כותבת כאן ברמה היומית, וגם לא השבועית
במידה ומנהלת הפורום תחליט שהיא איננה מעוניינת בנוכחותי מפעם לפעם בפורום, אכבד את החלטתה, אם כי בעיני החלטה שכזו איננה לטובתו של הפורום, ובוודאי שלא בהתאם לאווירה של סובלנות שאיפיינה כל כך את המגיבים שלו בעבר: בכל אופן במידה וכך המנהלת תחליט, אני באופן אישי יתכן שלא אוסיף לכתוב כאן כלל.
את אמנם לא מגלה שיא האמפטיה כלפיי, אך מכיוון שאת אינך מנהלת אין לי ממך ציפיות אנושיות.
אם מנהלת הפורום לא תרצה בנוכחותי כאן (כולל ההודעות מידי פעם שנראות לחלק מיותרות או מפריעות- בעיקר לקוראים שאינם קבועים לפי דעתי ושאינם מייצגים)- אכבד את דעתה ואת בקשתה, אך יתכן שלא אוסיף להיות כאן ובהתאם לא אוסיף לכתוב בפורום.

בילי79

New member
גלית אני מבחינתי עצרתי את הדיון בשרשור האחרון.

אינני יודעת מה תחליטי בעתיד, יכול להיות שאנסה להתייעץ איתך במסר אישי לפני שאכתוב כאן שוב הודעה בנושא (וקצת חבל שלא הערת לי במסר..)
בכל מקרה, אני מכבדת את הבקשה שלך להפסקת הדיון הנוכחי ולא אוסיף להגיב בו.

בילי 79 יקרה

יתכן והייתי צריכה להעיר במסר אישי. סליחה.
אני מציעה להתייחס לעניין לגופו, ובפשטות:
המשך דיון בנושא הספציפי המדובר מפריע לחלק מחברי הפורום, וגם לי כמי שאחראית על רלוונטיות התכנים הפורום, ולכן כמו שאמרת ייעצר העיסוק בו.
לגבי כל שאר הנושאים - בוודאי שדעתך חשובה, רלוונטית, כמו כל שאר הדעות והתגובות.
אין כאן עניין אישי כמובן, אלא ענייני לחלוטין.
אני מציעה להמשיך הלאה בשותפות ובהעשרה, כולם את כולם.
יש עוד כל כך הרבה על מה לדבר....מה לשתף, ועל מה להתייעץ...
אני לומדת מהפורום הזה, במעט זמן שאני כבר איתכם, המון.

גלית.

בילי79

New member
הבנתי.

צר לי על ההחלטה, אני מבינה שאותם כותבים מייצגים את הדיעה שלך - אכן חבל שלא כתבת לי במסר אישי, אפילו לאחר ההודעה הראשונה אם הרגשת שזה לא המקום. וכמו שאכן קרה בפורום צרכנות מנהל הפורום אמר באופן ברור שהוא לא מעוניין שאמשיך. את רמזת.. בדיעבד, אבל עכשיו אמרת מה מתאים לך באופן ברור.
אני מעריכה את ההתנצלות שלך.. ומודה לך על שאיפשרת לי לכתוב כאן עד עכשיו.
אני לא חושבת שאוכל להמשיך בשלב הזה לכתוב כאן.
מנהל הפורום יכול להחליט איך לנהל את הפורום: הניהול הקודם היה קצת שונה משלך, יש פורומים שלא מאפשרים לכוכביות למשל לכתוב בהם, אבל כל ניהול הוא לגיטימי.
אני מאחלת לך מכל הלב לעולם לא להבין מגוף ראשון את המצוקה שהובילה אותי לכתוב כאן.

למעלה