טבעות ותכשיטים

אוקי, אני שמחה לדעת שעוד מישהי הקדישה מחשבה בעניין

אגב, שאלתי את בן הזוג הנוכחי שלי מה הוא חושב, והוא ענה לי שמבחינתו אין שום בעיה, אני יכולה לענוד גם את הטבעת, הוא רואה בתכשיטים חפצים רגילים.
אני חושבת שאחכה עד שכל הרגשות הטבועים בטבעת יחלפו לגמרי ואז אענוד אותה בכיף.

טבעות ותכשיטים

מרגע שנפרדנו אני לא עונדת יותר שום תכשיט שהאקס קנה לי. בהתחלה זה היה ברור כשמש, התכשיטים הם עדות לרגשות שהיו ואינם. עכשיו, כמה חודשים אחרי, אני מסתכלת על התכשיטים היפים ורוצה לענוד אותם שוב. הם בסה"כ חפצים ששייכים לי אחרי הכל. במיוחד קשה לי עם הטבעת, זאת לא טבעת נישואים, אלא טבעת יפה מאוד שהיתה קבועה על האצבע שלי במשך שנים. אני לא מצליחה לענוד אותה. הבנתי שהיא תשאר בקופסת התכשיטים שנים רבות, עד שאעניק אותה לבת שלי. מה אתן עושות?

היו לי ממש תכשיטים מעטים מהאקס, ואיכשהו במקביל לפרידה היה שינוי במי שאני והם לא התאימו לי יותר.
את טבעת הנישואים הבאתי לצורף שעשה לי את טבעת הנישואים הנוכחית וקיבלתי זיכוי חלקי על התשלום

מזלי

שהאקס מעולם לא קנה לי תכשיטים. הוא "לא מאמין במתנות, אם אתה רוצה משהו, תקנה אותו לעצמך".
בעצם... בחצי שנה האחרונה הוא קנה לי כמה תכשיטים, כולם בסגנון דומה וכולם מאד לא הטעם שלי. מסתבר שבתקופה ההיא כבר בגד בי, אז כשנפרדנו נתתי לו את התכשיטים ואמרתי שיתן לה, כי זה ככל הנראה הטעם שלה.
&nbsp
גם את טבעת הנישואים שלי אני קניתי...

זה נורא כשבן הזוג בוגד בכלל

ובעיקר אחרי כמעט עשרים שנה יחד. מצד שני, אם לא היא אולי עוד הייתי נשואה, ולא הייתי חווה את החוויות הנהדרות שחוויתי מאז, ולא הייתי פוגשת ככ הרבה אנשים נפלאים, והכי גרוע, לא הייתי עם אהוב ליבי.

למעלה