אני לא יודע לאן פניי מועדות ומה לעשות - אני מוטרד מאוד

kimkam9

New member
אני לא יודע לאן פניי מועדות ומה לעשות - אני מוטרד מאוד

אני חושב לפרק את החבילה , אני חושב על הרבה דברים אחרים , אני גם חושב שאפשר אחרת .
קצת רקע :

כן צריך שניים לטנגו , ואני צריך את האישה שאיתי מגיל 18 ולקחה על עצמה תיק סבוך של גידול ילד בן 6 . אני מודה זה חתיכת תיק . היא לא לקחה את זה בקלות ועד היום . כבר נשואים 6 שנים והילד בן 12 אין את החיבור אין את הקרבה או הכימיה .

במהלך השנים פחות השקעתי בו ,מבחינת זמן , יותר דאגתי לעצמי , הרי הייתי חד הורי 6 שנים . גידלתי אותו לבד מגיל 21. לא קל . וויתרתי על עצמי למענו . עכשיו אני רוצה קצת שקט . אבל אין שקט אני כל הזמן צריך להיות מעורב וזהו שאני לא ממש מעורב .

האישה גם לא קיבלה ממני יחס שאמורה לקבל , טוב נו אני ישליך הכל על הילדות שלי גדלתי ללא אבא בעצמי . לא יודע מה זה חום ולתת . אבל באמת אני רוצה לתקן רוצה להעניק . מאוחר מדיי ?

האישה שלי שהיא באמת אישה טובה לא מסתדרת עם הילד המתבגר . ולפעמים גורמת לי להעניש אותו ואני אחר כך במצפון לא נקי , אני לא דוגל בעונשים אני יותר בהבנה , בהקשבה , .

לפני כמה חודשים ביצע אבחון פסיכולוגי , והוא הוגדר ילד בסיכון מבחינה נפשית שהוא לוקח עם עצמו ומוציא התפרצויות בבית ספר וכן גם בבית .

הבטחתי לעצמי לתת לעצמנו יותר זמן איכות ולנסות לשפר את מערכת היחסים .

גם עם אשתי אני משפר את היחסים ומנסה להחזיר את מה שאבד , אומר מילים חמות , מפנק כשצריך , אני מרגיש שאני משקיע ולא מקבל בחזרה ...

לפני כמה ימים בדקתי בטלפון של אשתי שיחות וואצאפ משום מה עלתה בי תחושה לבדוק , לא חשדתי בבגידה אלא יותר דברים אחרים וזה מה שמצאתי :

היא התכתבה עם אחותה וזה היה חלק שממש הציק לי : השמות שונו .

הילד חזר מסבתא שלו והיא קנתה לו צמיד פנדורה

incoming הוא משחק אותה מסכן
incoming אה בגלל זה
outgoing מבחינתם הוא מסכן
outgoing תמיד ירחמו עליו
incoming חחחחחחחחחח
incoming למה
incoming מרחמים
outgoing כן חמסה
outgoing חחח כן ככה זה שמרחמים עליו קונים מה שהןא מבקש
incoming והיא קנתה לו תכשיטים של מעל
incoming זה עולה 400
incoming חחח שקרניתתת
outgoing הוא חזר כמעט ב11
outgoing סבתא שלו קנתה למתן צמיד פנדורה חחחחחחחחחח

שיחה מטרידה על אוכל . אשתי מחביאה דברי מאכל כדי שלא יאכל :

outgoing יגיד לך זה לא אני
outgoing תיראי אותו עושה משהו אחרי דקה תישאלי
outgoing ממש יגיד את האמת שקרן השקרנים זה
incoming תשאלי אותן אז אל על זה
outgoing כל היופ מחפש חרא
outgoing הזין הזה
outgoing זה רק אורי
outgoing הוא אמר שלא נגע
outgoing איציק לא נגע כשהוא אוכל הוא אומר
incoming לא לשפוט
incoming יכל להיןת שאיציק אכל את זה
incoming בזה
incoming חטייפי אנרגיה ממש א נגעתי לך
outgoing אורי המזדיין הזה הכןל צריך להחביא ממנו אימלה חזיר בהמה
outgoing כמו שמישהו אכל לי את כל החטיפי אנרגי והשאיר ריק
outgoing ועוד זה ריק בארון
outgoing מה שקשור זה שמוזר לי שביןמיים אין כלום
outgoing זה לא קשור זה עולה 7 שקל
incoming כולה פעם אחת אכלתי מזה
incoming כולה שקדי מרק
incoming אמאלה יאהבלה אני יקנה לך
incoming הוא ירד למטה עם כוס שקדי מרק

לגביי היא רשמה בשיחה עם חברה שבוגדת בבעלה :

בגדול היא רשמה לה שהיא צריכה להפסיק עם זה ושתתחיל להתעשת ולחזור לשגרה ולבית כי הילדים צריכים אותה .
outgoing ואת זה בונים!!!
outgoing לא מעבר
outgoing אני רוצה יחסים של אמון כבוד והערכה
outgoing והשלמתי עם זה
outgoing זה לא יקרה
outgoing אני לא מחפשת פרפרים וריגושים עם איציק
outgoing הבית שלי תמיד יהיה נקי מטופח
incoming לא ביקשתי להתאהב
incoming גם אני הייתי כמוך
outgoing הילדה לא תרגיש עליי בחיים
outgoing אני יודעת לעשות הפרדה יודעת להמתמודד
outgoing אין מצב
outgoing אני לא נתתי לעצמי להגיע לאיפה שאת

הודעת SMS לגבי זה שלא נגיע לאן שהוזמנו בגלל שהילד שלי נשאר בבית בשבת ( בדרך כלל הולך לסבתא שלו )

"אנחנו לא נבוא אורי הזבל הזה לא רוצה ללכת לסבתא שלו כי היא עושה שבת אצל אמא שלה בקרית ים אני לא מוכנה לבוא איתו . נקנה אוכל מוכן נישב בבית "

עוד אחת מההודעות שלה בוואצאפ במקרה אחר :
אורי עולה לי על העצבים בא לי להדביק אותו לקיר אנ ממש מתאפקת לשתןק

לגביי היא רושמת דברים שהם חוסר כבוד .

איציק הדפוק לקח את הילדה...
המטומטם הזה לא נתן לה לאכול מה שהשארתי לו .

בהתנהלות מולי כרגע המצב טוב יותר , אמרתי לה שאני רוצה לשפר את היחסים ביננו , בעבר היה ביננו מתיחות וריחוק . כל דבר קטן כל אחד לוקח צד ומתרחק .

גם העבודה שלי השפיעה על הזוגיות הייתי יותר מדיי עסוק ופחות זמין .
יש לנו ילדה משותפת בת שנתיים וחצי שמקבלת הכל ! ההיפך מהילד שלי ...

יש למישהו תובנות מה אתם הייתם עושים במצב הזה ?

טיפול ריגשי דחוף ביותר !

לך, לילד, לאשתך - יחד, לחוד...
העיקר להתחיל !

כולכם צריכים לפרוק רגשות, ללמוד להתמודד,
קודם כל כל אחד עם עצמו, ואחר כך אחד עם השני....

תראה

לפי מה שאתה כותב, הרבה מאוד שנים עשית טעויות ונזקים.
עכשיו התעוררת והחלטת שאתה רוצה לתקן.
כל מה שראית שאשתך כתבה אתה צריך להגיד תודה! תודה על זה שאתה מבין מה צריך לשפר, ועוד יותר תודה על זה שהיא עדיין איתך למרות הכל. אתה מתאר מצב שבו היא צריכה להתמודד עם ילד עם בעיות נפשיות, שאינו שלה, ושאבא שלו מתנער ממנו (לפחות חלק מהזמן) כי הוא רוצה שקט.
תהליך התיקון ייקח זמן, והרבה עבודה. טוב שאמרת לה שאתה רוצה לשפר, ויחד עם זה, אני מניחה שייקח לה זמן להבין שאתה באמת מתכוון לזה.
ומאוד מאוד כדאי שיהיה לכם ליווי מקצועי. כי זה תהליך ארוך וקשה, וצריך מישהו אובייקטיבי שיעזור לכם, כי יהיו עוד נפילות בדרך.
והילד. אוי הילד, כמה כואב לשמוע עליו. שתבין, שכמה שאתה רוצה ממנו שקט ככה הוא יעשה לך יותר רעש. ככה זה ילדים. וכמה שאתה תהיה איתו, תעניק לו, תתפנה אליו, ככה הוא לא יאלץ לעשות רעש כדי לזכות בתשומת ליבך. וגם כאן, אחרי שנים של קושי, בטוח שייקח זמן עד שתראה תוצאות להשקעה שלך. זה ייראה לך כפויי טובה. ילדים הם שיעור לחיים בענווה ובנתינה.
&nbsp
בסופו של דבר, למרות הקושי הגדול, אני אופטימית כשאני קוראת אותך. כי החלטת שאתה רוצה שיהיה טוב, וזה אפשרי. רק אל תתייאש בדרך.

למעלה