קשר הדוק עם גרושה תלותית מה שגרם לפרידה

רויטל 32

New member
היי, חזרתי לעדכן

אומרים שלפעמים צריך
בום ומשם צומחים.
אז ... נפרדנו , והוא לקח דברים , ועזב את הבית , והיינו גיבורים כאלה למשך שבוע שבו הסתמסנו מידי יום....לאחר שבוע נפגשנו.
אמרנו שלא מתגרשים ולא נפרדים על שטות שכזו.

אישי היקר פנה לליבי והסביר לי שפחד ממני פחד מוות מתגובתי לאם יספר לי שהיא שוב מתקשרת אליו לגבי נכסים.
ביקש לחדד לי את העובדה שהוא בחר בי , ושהוא אוהב אותי , ושהוא מעריץ את האדמה שאני דורכת עליה, שהוא מעולם לא אהב אישה כפי שאוהב אותי, ושבאמת אין לו שום דבר לגרושתו, מפאת העובדה שהיא לבד , אין לה אף גבר בחייה והיא סה"כ מבקשת את דעותיו.
אמר שבניגוד לפעם הקודמת , הוא הבין שללכת פיזית איתה לראות דירות זה לא במקום ולכן פיזית הם לא נפגשים. רק טלפונית הוא עוזר לה.
הגענו להסכמה שהוא ידבר איתה תמיד ולנצח חופשי וללא הסתרות או פחד ממני, רק שיהיה גלוי וישתף אותי שלא ארגיש שאני מחוץ לתחום.
ואני מבחינתי מקבלת אותה ונותנת לה מקום בחיינו ומבינה את הצורך שלה כי בסה"כ היא באמת לבד.
זהו

הושג שלום בית

וואו... איזה אביר...

אין אף גבר בחייה (דגש על גבר, כמובן :) ), והקשר ביניכם מותנה בכך שתפני
מקום לגרושה...
אז את נבהלת מעצמך, והבנת שאם את מעוניינת בבעלך, זה רק בליווי גרושתו... (ולא - כפי שנוכחת אין ממש הבדל בין שיחות טלפון, מפגשים, או כל צורת תקשורת אחרת שמשמרת את היחסים...)
השאלה למה, בעצם, את חייבת בקורבן הזה...
מה שברור הוא שיש כאן "un finished business" שלא חובה להשאירו כך.

יכול להיות שהוא קונה איתה נכס משותף שיהיה רכוש

של הילד המשותף בעתיד ולכן מסתיר ממך.
אני חושבת שכל ההתנהלות שלו לא בסדר
דבר ראשון הקשר הרציף איתה שאינו קשר לילד הוא מוגזם.
העובדה שהוא מסתיר היא תמרור אזהרה.
הוא לא מצליח להתנתק ממנה רגשית ולדעתי את חייבת לרדת לעומק העניין לפני שיהי לכם ילדים משותפים

anati222

New member
אני חושבת שעכשיו זו שעת המבחן שלו

לא קראתי את כל התגובות, רק את חלקן,
אבל בעיני זה בכלל לא משנה אם את צודקת לגמרי או רק קצת או בעצם מגזימה.
עכשיו זה המבחן של בעלך, מה יותר חשוב לו: את או הקשר עם הגרושה.
אמרת לו לעזוב את הבית ומה קרה? ניצל ההזדמנות לקום וללכת? או שבעצם הוא מבין כעת שהוא לא יכול להמשיך ככה ומשהו צריך להשתנות?

לי אין ספק שהוא צריך להתנתק מגרושתו, אין מקום להתנהגות שאת מתארת. הגרושה צריכה למצוא לך תומך או ידיד או חבר אחר שיעזור לה בעסקי הדירות וזה לא יכול להיות בעלך. אבל בעלך לא מבין את זה, ועכשיו השאלה האם הוא יפרק היחסים איתך רק בשביל להמשיך להיות שם למען גרושתו? אם הוא מוכן לעשות זאת אז עם כל הצער - מוטב כך עבורך.

למעלה