חסידות ברסלב -
קמעות

sombol

New member
כמה עולה סגולה לעשירות + 2 בריאות + 3 הצלחה ?

יש מבצע ? תארגן לי 2+1 חינם כי אין לי הרבה כסף העיקר שזה יבטיח הגעה אישית שלי לגן עדן עם 72 בתולות אחרת אני לא משלם לך שקל.

רק אם זה " קבלה מעשית " אז זה אסור ../images/Emo70.gif../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif

כל " הרמאים " שהם מלמדים אנשים אחרים על
" קבלה מעשית "
הם משחקים באש
והם גם יקבלו על עונש גדול בשמיים על זה " החטיאו אנשים אחרים " על דברים שאסור להם לדעת . אפילו הרבנים המקובלים בדור שלנו לא מלמדים היום " קבלה מעשית " כי זה אסור
רק הרב יצחק כדורי זצ"ל היה יכול להישתמש בקבלה מעשית כי הוא היה שייך לדורות של רבנים שהם היו הרבה יותר גדולים בתורה מ-הדור שלנו .

ב ת ח ו ה

New member
../images/Emo4.gif בורקס אתה מאמין בזה?

מה קרה לך? (רק אל תגיד לי שאתה מאמין גם בחוט האדום נגד עין רע?) לא מוצאת שהסגולות הללו עוזרות (הן לא אסורות) קצת טפשי בעיני להאמין בכאלו סגולות (בולשיט) יותר חשוב תפילה ואמונה חזקה בבורא והשתדלות עצמית לפעול. כל מי ששואל לדעתי אני ממליצה לא להשתמש בסגולות הללו אלא לחזק אמונה ותפילה. לגבי קמעות כנ"ל ואם הן ניתנות ע"י מיסטיקן יש להזהר כפליים ולא להעיז בכלל להשתמש בזה. החשוב האמונה בבורא ,תפילה וחיזוק הבטחון העצמי. הקשר הישיר הוא החשוב ולא כל מיני אמצעים תפלים שלעיתים אף גורמים נזק . בת חוה

אם זה לא מתוך ספרי הקבלה אז אין בעיה עם זה

זה לא קמעות שהם מופיעים בספרים כמו : רזיאל המלאך או למשל ספר יצירה אז ככה שאין בעיה עם זה . ודרך אגב ............................................................... אני באמת לא מאמין בחוט האדום ( למרות שיש חסידים שהם מחלקים אותו בבתי קברות )

יש את זה בחנויות יודאיקה ו-תשמישי קדושה

פעם היו מחלקים בקבר של רבי שמעון בר יוחאי כל מיני קמעות של הרב כדורי . סבתא שלי קיבלה בקבוקון מים עם תמונה של הרב כדורי

ב ת ח ו ה

New member
בורקס

אני מכירה את הסגולות האלו. שאלה לי אליך אתה לא חושב שזה "קצת" פרימיטיבי להאמין בניירות ובסמלים שיסייעו לאדם?שבעצם מסיתים אותו מהחיבור הישיר לבורא. "לא יהיה לך אלוהים אחרים על פני" לזה בדיוק הכוונה בעשרת הדברות. אני מתפלאת עליך חשבתי שהתרוממת מעל כל הניירת והסמלים... שבת שלום בת חוה

נו , ואם זה עושה טוב לאיזה יהודי ../images/Emo35.gif

אם כל הסמלים האלה , הציורים האלה , הסגולות , הקמעות האלה יכולים לעשות טוב לאיזה יהודי ולהחזיר אותו בתשובה אז למי זה מפריע
................................................................................. כל זה לא בא מתוך ספרי קבלה כמו למשל : " המלאך רזיאל " או " ספר יצירה " אין בעיה ש-מישהו יכול להחזיק את זה . B -) אולי את לא יודעת .........................................
אבל גם בתוך ספרי תפילה יש ציור של פסוקים בצורת " מנורת 7 הקנים "

פרענק דפוק

מצאת לך בתור פרענק להיות חסיד של חסידות אשכנזית איך זה? כולכם אנשים מסכנים רחמנות עליכם

../images/Emo6.gif תאכל את הלב ../images/Emo70.gif אתה מקנא ו-אומלל ל-צומי

קודם כל .......................................... אני אשכנזי
דבר שני ................................ מה אתה מחפש כאן אם זה כל כך מפריע לך

בליעל

New member
לא, בית המקדש חרב בגלל אנשים כמוך.

בגלל שנאת חינם של גזענים כמוך. כמעט גורם לי להצטער שהסבים האשכנזים שלך לא התבוללו וחסכו לנו אותך.

למעלה