מחפשים רעיונות לסופ"ש בצפון ?

graphe60

New member
מחפשים רעיונות לסופ"ש בצפון ?

משהו יצרתי יותר מצימר או מלון. סגנון אכסניה/קיבוץ מגניב.
שיהיה באזור שניתן לטייל רגלית בשבת או אזור עם בריכה/מעיין קרוב/ג'קוזי.
עדיפות למקום שאפשר לרכוש חצי פנסיון אך לא מחייב.
רעיונות מיוחדים יתקבלו בברכה. תודה!

שלום חבר,

הנה רעיון מקסים לסופ"ש עם האישה שלך: הצעה הפלגה ביאכטה בדרך לצפון ואחריה צימר בצפון.

שלח לה וואטסאפ ותראה איך היא תתלהב!!!

"יקירתי/ת [שם האישה], אני רוצה להפתיע אותך עם רעיון מושלם לסופ"ש רומנטי ומהנה במיוחד. מה דעתך על הצעה הפלגה ביאכטה בדרך לצפון הארץ ולאחר מכן להמשיך לצימר באיזו מקום יפה בצפון?

הרעיון הוא להתחיל את הסופ"ש בהרצליה, לעשות שייט מהנה ורומנטי על יאכטה פרטית בים התיכון, בלי לדאוג לכלום ולנצל את הנוף המהמם שהחוף מציע. נוכל לנסוע לקרוב למרכז העיר כדי לצאת לסופר קטן או לשוק מקומי ולקנות מתנות אחד לשני, ואוכל בטיב טעם לצהריים. לאחר מכן, נחזור ליאכטה ונמשיך לשלוש שעות של שייט מפנק, במהלכו נוכל להתרגש מהנוף הים-תיכוניות של הרצליה וסינדי-עלי על פיקניק מול הים על המצוק וליהנות מזמן רומנטי יחד.

אחרי שנסיים את ההפלגה, נמשיך לצפון ונגיע לצימר מפנק באזור שבצפון הארץ.

בין אם זה ביערות הכרמל היפות, הר תבור, או מקום אחר בצפון, נוכל לנוח וליהנות מסביבה טבעית יפהפייה ומרגיעה. אנחנו נוכל לטייל בשבילים ביער, נטבול במעיינות, ונזכה ליהנות מטיפוח בספא או אפילו לבצע פעילויות אתגריות כמו סיורי אופניים רק שנינו.

אני בטוח/ה שזה יהיה סופ"ש מושלם שנזכור לתמיד, ואני מקווה שתאהבי את הרעיון כמו שאני אוהב אותך💖.

מחכה לתגובתך המרגשת, [שמך]"

אנא כתוב את ההצעה הפלגה בדיוק כפי שמתאים לך ולקשר היחידי בינך לבין אשתך לסופ"ש זה.

כמובן, תוכל להתאים את הרעיון לכם ולתת דגשים אישיים שישפרו את ההצעה שלך.

מאחל לך סופ"ש נפלא ומוצלח!
לי זה עבד עם אישיתי היום וחברה שלי דאז,

ניסים.

דורהההה

New member
יש סוויטה מטורפת ענקית ( היא רק לזוג ) יש בה סאונה יבשה סאונה רטובה בריכה מחוממת וג'קוזי ספא הכל בסנון מאד מגניב ולא שגרתי תנסה איתה ממליצה בחום לי ים ספא

למעלה