לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2539625,396 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי הכתיבה בפורום מופיעים ב"אודות הפורום והנהלתו". תקנון הפורום מפורסם במאמרים. מפרסמים ללא אישור ייחסמו לאלתר! דף הפורום ברשת
תפוז טריפ
לפורום שמירת טבע טיולי תרמילאים ארכיאולוגיה מזג אויר טיולי אופניים לפורום צימרים ונופש בישראל לפורום צמחי בר לפורום הורים מטיילים
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף להדרכה מקצועית ושימוש במפות עדכניות. תפוז אנשים אינה ערבה לנכונות המידע, ולא תהיה אחראית לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו. ד"ע, לא נוכל לאפשר הודעות שיעודדו טיולים מסוכני ו/או לא חוקיים.
מדיניות הפרסום בפורום
המשך >>

לצפיה ב-'אירוע מלחיץ בתל צפית, ביער חרובית'
אירוע מלחיץ בתל צפית, ביער חרובית
11/09/2018 | 21:32
3
135
אני חייב לפרוק את מה שעבר עליי היום...
טיילתי היום לבד באזור תל צפית, לאורך המסלול הכחול של נחל האלה.
כ-50 מטר ממני בתוך שדה ראיתי ג'יפ עם 3 גברים ממוצא ערבי.
אחד מהם ירה כמה יריות באוויר (לא לכיוון שלי), ואמר משהו בערבית. מההדף החזק פגע בי חצץ.
הם ראו אותי וחששתי שהדבר הבא הוא שהרובה יופנה לכיווני, אבל זה לא קרה למזלי. הם עשו סיבובים עם הג'יפ ואח"כ נעלמו אל תוך השדות.
דיווחתי על זה למשטרה והמשטרה הגיעה לאזור.
יש למישהו מושג מה זה יכול להיות ומדוע שיירו סתם ככה באוויר כשאני שם באזור? כל האירוע היה תמוה ולא חשבתי שהאזור הזה מפוקפק...
טיולים וידיעת הארץ >>
לצפיה ב-'ייתכן שציד לא חוקי'
ייתכן שציד לא חוקי
12/09/2018 | 20:29
1
76
או סתם התלהבות.
חוץ מלדווח למשטרה כנראה שאין הרבה מה לעשות.
טיולים וידיעת הארץ >>
לצפיה ב-'תודה, אולי באמת ציד'
תודה, אולי באמת ציד
<< ההודעה הנוכחית
13/09/2018 | 01:01
67
היה נדמה לי שהם מנסים לכוון לציפורים, אבל לא הייתי בטוח
טיולים וידיעת הארץ >>
לצפיה ב-'בהחלט אירוע לא נעים '
בהחלט אירוע לא נעים
28/09/2018 | 16:03
28
ידוע שהבני דודים מסתובבים בשנים האחרונות הרבה באזור, ראיתי גם כמה כאלו שרועים שם עדרים של כבשים דרך קבע.
מוזר לי שציינת שפגע בך חצץ למרות שירו לאויר, האם המשטרה עדכנה אותך לגבי משהו?
טיולים וידיעת הארץ >>

הודעות אחרונות

07:40 | 19.11.18 itzikzo
00:06 | 18.11.18 אורחים בפורום
12:11 | 16.11.18 אורחים בפורום
05:27 | 11.11.18 מטייל8
14:41 | 03.11.18 אורחים בפורום
15:26 | 31.10.18 שוש פוי
15:25 | 30.10.18 אורחים בפורום
18:20 | 29.10.18 אורחים בפורום
09:23 | 26.10.18 גרופר
09:05 | 26.10.18 גרופר
15:57 | 13.10.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ