לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2539725,397 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי הכתיבה בפורום מופיעים ב"אודות הפורום והנהלתו". תקנון הפורום מפורסם במאמרים. מפרסמים ללא אישור ייחסמו לאלתר! דף הפורום ברשת
תפוז טריפ
לפורום שמירת טבע טיולי תרמילאים ארכיאולוגיה מזג אויר טיולי אופניים לפורום צימרים ונופש בישראל לפורום צמחי בר לפורום הורים מטיילים
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף להדרכה מקצועית ושימוש במפות עדכניות. תפוז אנשים אינה ערבה לנכונות המידע, ולא תהיה אחראית לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו. ד"ע, לא נוכל לאפשר הודעות שיעודדו טיולים מסוכני ו/או לא חוקיים.
מדיניות הפרסום בפורום
המשך >>

לצפיה ב-'חוויה טראומטית בעקבות סימון שבילים שגוי'
חוויה טראומטית בעקבות סימון שבילים שגוי
31/05/2018 | 23:15
4
163
טיילתי היום במסלול פרסת הנקרות (צבע כחול) כשרכבי חונה בחניון עין סהרונים, אזור מכתש רמון.
טיילתי לבד. הכוונה היתה ללכת קצת במסלול, לשחות קצת בגב מים שיזדמן, ולחזור.
ערוץ הנחל היה רחב וקצת קשה לעקוב אחרי הסימונים הכחולים גם בהלוך. בדרכי בחזרה מצאתי סימון כחול על סלע ליד אגם שנוצר מהשטפונות.
האגם לא היה מוכר לי מהדרך הלוך, מה שהיה לי קצת מוזר. ניסיתי ללכת קדימה ואחורה, לחפש סימון כחול ולא מצאתי. לא הצלחתי להבין באיזה כיוון להמשיך. לא היו אנשים בסביבה, או סימנים כלשהם של החניון שרציתי לחזור אליו.
למזלי הרב, היתה שם מעט קליטה סלולרית (אף על פי שבחלקים גדולים מהאזור אין בכלל). התקשרתי למשטרה, שלחתי להם מיקום והם הפנו אותי לשיחה טלפונית עם מחלץ. המחלץ לא זיהה את הסימנים שנתתי לו בע"פ, אבל מכיוון שאמרתי לו שיש סימון כחול הוא הורה לי להמשיך עם הנחל כרבע שעה.
בדיעבד הסתבר לי, שהוא נתן לי הוראה הפוכה מהכיוון הנכון, בגלל שהאמין לסימון השגוי, וחשב שאני במקום אחר מהמקום בו הייתי.
רק אחרי שהלכתי כברת דרך בכיוון ההפוך, יכלתי לראות מרחוק מכוניות בכיוון השני, והנחתי שהחניון כנראה נמצא שם, ולשמחתי צדקתי.
למעשה הסימון הכחול היה סימון שגוי באמצע שום מקום, באזור שאין בו בכלל מסלול, ולא רחוק מהמסלול הכחול האמיתי.
הסימון השגוי הוא מה שבלבל אותי, הכניס אותי לחרדה, וסיכן את חיי. סימונים שגויים הם ממש סכנת חיים, כי סימני הדרך הם העוגן שללנו במסלול. רציתי לשאול האם התופעה של סימונים שגויים נפוצה ומוכרת לכם, ומה כדאי לעשות כדי להעלות מודעות לנושא. אני שוקל לפנות לאמצעי תקשורת לגבי מה שעברתי.   
טיולים וידיעת הארץ >>
לצפיה ב-'נשמע מאוד לא סימפטי'
נשמע מאוד לא סימפטי
01/06/2018 | 08:58
2
90
מציעה לפנות לוועדה לסימון שבילים.
ליידע אותם על הסימון המבלבל והבעייתי בהחלט.
מניחה שהם ידאגו למחוק אותו, או לארגן סימון תקין ממנו ואליו.
כך תוודא שעזרת למטיילים אחרים
טיולים וידיעת הארץ >>
לצפיה ב-'תודה, שלחתי להם אתמול דיווח עם מיקום'
תודה, שלחתי להם אתמול דיווח עם מיקום
<< ההודעה הנוכחית
01/06/2018 | 12:13
1
77
אני מתכנן לעקוב אחרי הטיפול שלהם בנושא.
לא מאחל לאף אחד לחוות את הטראומה הזאת :(
טיולים וידיעת הארץ >>
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
03/06/2018 | 20:05
62
לצפיה ב-'מאד לא נפוץ. אולי אבן שזזה.. אכן טוב שדיווחת. מאמינה שיטופל.'
מאד לא נפוץ. אולי אבן שזזה.. אכן טוב שדיווחת. מאמינה שיטופל.
05/06/2018 | 23:09
39

הודעות אחרונות

00:06 | 18.11.18 אורחים בפורום
12:11 | 16.11.18 אורחים בפורום
05:27 | 11.11.18 מטייל8
14:41 | 03.11.18 אורחים בפורום
15:26 | 31.10.18 שוש פוי
15:25 | 30.10.18 אורחים בפורום
18:20 | 29.10.18 אורחים בפורום
09:23 | 26.10.18 גרופר
09:05 | 26.10.18 גרופר
15:57 | 13.10.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ