טיול להרודיון האם זה מסוכן

selnero

New member
טיול להרודיון האם זה מסוכן

האם יש טיולים מאורגנים עם מאבטחים לשם?
אני חושב לבקר במקום, כמובן שבגלל שזה נמצא ביהודה ושומורן (אזור שאני נמנע לטייל אליו בגלל מצב ביטחוני לצערי), בכל מקרה אינני חסיד נלהב של טיולים מאורגנים אני מעדיף ללכת לבד בקצב שלי לבד אבל אני שוקל לחרוג ממנהי בשביל לראות את ההרודיון אם יש טיול מאורגן עם מאבטחים והכל.
אשמל לשמוע את דעתכם האם המקום והגישה אליו בטוחים?

dudi4321

Member
הדרך לשם עוברת בשטח "ישראלי"

ובצד הכביש ימינה יש ישוב שבכניסה אליו יש שלט שאסורה כניסה לישראלים!
ממליץ מעוד לסייר באתר הרודיון. מקום אוטנתי ומקסים. המקום עדיין בחפירות אבל רובו מתוייר.
אם אתה שם, כבר תמשיך גם לקומראן.

dudi4321

Member
לתל אביבי מצוי הם קרובים מאד

גם הרודיון וגם קומראן נמצאים בסוף העולם שמאלה שמאלה.
האמת היתי במסגרת טיול מאורגן והאוטובוס דילג גם לקאסר אל יהוד ועוד. ביום סוגרים הכל

הופאק

New member
לכן זה פורום ידיעת הארץ

כדי שתל אביבים יכירו שלא כל הארץ היא אותה דבר.
האמת שבקו אווירי זה לא רחוק אבל הנסיעה אורכת שעה וחצי. יותר מהנסיעה מתל אביב להרודיון.

dudi4321

Member

selnero

New member
תודה על התשובה אך נושא הבטיחות מדאיג אותי

אני מכיר את ארץ ישראל לא רע, לצערי אינני מבקר באזורי יהודה ושומורן בגלל המצב הביטחוני לכן אני די בור בכל הנוגע למסלולי טיולי באותו חלק של ארצנו :(
אך ביקור בהורדיון מפתה אותי ורציתי לדעת עד כמה זה בטוח והאם יש טיולים מאורגנים עם מאבטחים.

הופאק

New member
בטוח כמו להסתובב בתל אביב

אולי אפילו יותר.
אירועים תמיד עלולים לקרות בכל מקום אבל למרות הדיווחים בתקשורת הם נדירים. הסיכוי להיפגע בתאונת דרכים גדול בהרבה.

dudi4321

Member
להפגע מרוכב קורקינט שדוהר על המדרכה,

מדבר בסמרטפון ביד אחת ומוחה זיעה ביד השניה.

Colonel Ardenti

New member
טיולים ואגדות מוציאים טיול להרודיון ולגוש עציון בתחילת יוני

בהדרכת מויש מעוז. מעבר לערך המוסף של מדריך מקצועי, אני חושב שתרגיש בטוח יותר כשאתה חלק מקבוצה גדולה, ולכן תהנה יותר בטיול ללא החששות והחרדות של טיול לבדך בשטח עוין.

למעלה