לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83168,316 עוקבים אודות עסקים

פורום נטליה אוריירו

בגיל 17 היא עברה לבדה מאורוגואי לארגנטינה כדי לכבוש את עולם הטלנובלות שלוש - עשרה שנים אחרי, כשהיא כבר בת 30, יש לנטליה אוריירו מעריצים רביםאם אתם כאלה, וגם אם רק שמעתם עליה, הגעתם למקום הנכון!הפורום משמש מקום מפגש למעריצים לדבר, לשאול, לענות, להכיר, לשתף, וללוות ביחד את הקריירה של הנסיכה הלטיניתנטליה כבר הוציאה שלושה דיסקים, שיחקה בשני סרטים, והתפרסמה ככוכבת בלתי מעורערת בטלנובלה "בובה פראית" לצד פקונדו אראנה. נטליה גם הגיעה שלושפעמים לישראל, וכולנו מצפים לביקורה הבאגלישה מהנה בפורום!!שלכם, ניר

אודות הפורום נטליה אוריירו

בגיל 17 היא עברה לבדה מאורוגואי לארגנטינה כדי לכבוש את עולם הטלנובלות שלוש - עשרה שנים אחרי, כשהיא כבר בת 30, יש לנטליה אוריירו מעריצים רביםאם אתם כאלה, וגם אם רק שמעתם עליה, הגעתם למקום הנכון!הפורום משמש מקום מפגש למעריצים לדבר, לשאול, לענות, להכיר, לשתף, וללוות ביחד את הקריירה של הנסיכה הלטיניתנטליה כבר הוציאה שלושה דיסקים, שיחקה בשני סרטים, והתפרסמה ככוכבת בלתי מעורערת בטלנובלה "בובה פראית" לצד פקונדו אראנה. נטליה גם הגיעה שלושפעמים לישראל, וכולנו מצפים לביקורה הבאגלישה מהנה בפורום!!שלכם, ניר
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'איך לשרשר - ולהשאר בחיים '
איך לשרשר - ולהשאר בחיים
<< ההודעה הנוכחית
26/04/2003 | 12:41
11
106
הודעה זו באה להסביר מה זה שירשור, איך משתמשים בו ובשביל מה הוא בכלל.

מה זה שירשור?
כשאנחנו מסתכלים על הפורום, הוא נראה לנו כרשימת נקודות כתומות, וכותרות ליד, וגם (תלוי איך כיוונתם את הפורום, על כך בהמשך) נקודות כחולות מתחת עם כותרות. (איור מס' 2)
הנקודות הכתומות, מבהירות לנו איפה מתחיל נושא חדש. נקודות כחולות בעצם אומרות לנו שזה תגובות. המקרא המלא של הסימונים נמצא בתחתית כול דף של הפורום. (איור מס' 4, העיגול הכחול)

או קיי...ואיך אני משרשר?
בקלות! לשרשר פרושו פשוט להוסיף תגובה להודעה שאתה רוצה לשרשר אליה. אם תרצה לשרש יותר מהודעה אחת, שרש להודעה ששרשרת קודם, ואז חוזר חלילה. כשתסיים תראה שיצרת מעיין מדרגות מההודעות.
(איור מס' 3)

אני רוצה לראות/לא לראות את השירשורים!
רוצה לשנות את מראה הפורום כדי ליתאים לך יותר?
רוצה לראות אותו עם כול התגובות? או אולי אתה רוצה רק ראשיות? ההחלטה בידיך!
בראשית הפורום יש לינק פיצפון כזה שאומר הסתרת תגובות או פריסת תגובות, תלוי באיזה מצב נמצא הפורום אצלך.
הסתרת תגובות גורמת לכול ההודעות עם הנקודה הכחולה להיעלם, וישארו רק ההודעות הראשיות. כדי שנוכל לדעת שיש תגובות להודעה יש מספר יש כול הודעה שיש לה תגובה. אם תלחץ על המספר, יפרסו כול התגובות לאותה הודעה. אם תפתח את ההודעה עצמה, יפתחו התגובות רק לתגובות המקורית. אותו הדבר גם להודעות האחרות.
פריסת תגובות הופכת את הפורום מרשימת הודעות ראשיות לכול ההודעות, כשהן מדורגות לפי איזה תגובה לאיזה הודעה. לא תצטרך לפתוח את התגובות כדי לראות אותן. הן כבר יהיו פתוחות.
(איור מס' 1)

עוד טיפים קטנטנים
אם תרצה לראות הודעה כולשהי בנפרד מהפורום, תוכל לעשות זאת ע"י לחיצה על העיגול שילד ההודעה. ממולץ אם אתה רוצה לתת לינק להודעה הספציפית.
לתשומת ליבך ישנם עוד דפים בפורום. אומנם ההודעות שבם ישנות, אך אם תרצה תוכל למצוא נושא אשר מעניין אותך והפורום דן בו. (איור מס' 4, מסומן בקו הורוד)
האריכון - הארכיון הוא כשמו ארכיון בו תוכל לעיין בנושאי השיחה של הפורום. אך, בניגוד לדפים הפעילים, לא תוכל לשלוח תגובה לנושאים. (איור מס' 4, עיגול ירוק)
אם הרצונך לחפש משהו בין הודעות הפורום, תוכל לקצר את התהליך עם תיבת החיפוש, בראש העמוד משמאל (מעל הלינק של הסתרת/פריסת תגובות).
העמוד הראשי גם מציע לך מבט על הפורום. אך זהירות העמוד הראשי מציג אך ורק הודעות ושרשורים שבהם השתתפת! שירשורים חדשים לא מוצגים בעמוד הראשי.

-------------------------------------------------------------

מקווה שעזרתי
נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'תודה על ההסבר!'
תודה על ההסבר!
26/04/2003 | 15:15
1
הסבר מצויין!!

אני מציע להעלות אותו לפינת הסברים בפורום, ולהריץ אותה בטאג-ליין...
נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'וואי מאמי איזה יפה...'
וואי מאמי איזה יפה...
27/04/2003 | 02:18
7
לצפיה ב-'וואו אני בשוק'
וואו אני בשוק
26/04/2003 | 15:27
8
3
זה פשוט מדהים

כ"כ מושקע

תגידי יקירה, אכפת לך להעלות את זה גם לפורומים האחרים שאני מנהלת זו פשוט תהיה עזרה כ"כ גדולה

זה כמובן יעלה בעוד מספר דקות אל הטאגליינס של הפורום הזה

ובכלל - שווה להעלות את זה לכל פורום אפשרי, זה פשוט כ"כ מושקע ויפה והסבר כ"כ טוב על הנושא
נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'אוי תודה תודה'
אוי תודה תודה
26/04/2003 | 15:40
5
2
ממש אין לי בעיה שתעלי את זה לפורומים האחרים שלך.

נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'את רוצה אולי להעלות את זה בעצמך'
את רוצה אולי להעלות את זה בעצמך
26/04/2003 | 15:54
4
1
או שאת מעדיפה שאני אעשה את זה

פשוט נראה לי יותר טוב שאת תעלי את זה כי זה שלך, ומגיע לך לקבל על זה את כל הקרדיט
נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'המסימה הושלמה בהצלחה '
המסימה הושלמה בהצלחה
26/04/2003 | 16:42
3
1
לצפיה ב-'תודה מתוקה '
תודה מתוקה
26/04/2003 | 23:18
2
1
באמת עזרת לי בצורה בלתי רגילה
נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'ואגב '
ואגב
27/04/2003 | 12:26
1
2
כדאי שתדעי שסיפרתי על זה לעוד מנהלים ואני יודעת לפחות על עוד אחד שהעלה את זה לטאגליינס של הפורום שלו עם קרדיט לפורום שלנו ולך

נכון מגניב
נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'אוי מגניב '
אוי מגניב
27/04/2003 | 13:50
1
לצפיה ב-'יפה מאוד'
יפה מאוד
26/04/2003 | 16:13
1
סוף סוף הבנתי כמה דברים על שירשורים
אבל יש לי שאלה... מה זה טאגליינס
תמיד מדברים על זה ואין לי מושג מה זה...
נטליה אוריירו >>
לצפיה ב-'טאג ליין...'
טאג ליין...
26/04/2003 | 18:06
9
זה השורה למעלה, שזזה כל הזמן...
זה מתחת איפה שכתוב נטליה אוריירו, ומעל איפה שכתוב דפים פעילים...

שלא כמו הודעות, הדברים שבטאג ליין לא נעלמים, ואפשר לראות אותם תמיד...
נטליה אוריירו >>

הודעות אחרונות

01:58 | 06.05.09 דנה18 האחת
00:33 | 04.05.09 הפן נהרס
22:55 | 28.04.09 YBNS
23:30 | 21.04.09 דנה18 האחת
23:36 | 17.04.09 הפן נהרס
12:59 | 17.04.09 הפן נהרס
13:18 | 10.04.09 דפנושית
10:44 | 08.04.09 Rony 05
11:57 | 04.04.09 Rony 05

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ