מחשבות שלי על me too

big ass blue

New member
כי מתישהו יש סוף, וכמו שאומרים קארמה איז א ביג ביץ'

זה ניצול, לא משנה מה, בכל מקרה, להשתמש במעמד ובאמצעים שלך כדי לקדם בחורה תמימה, שנאלצת, במרמה גברית לרדת על הברכיים ולמצוץ. הרבה נאלצו לעשות את זה, כי יש גברים קאקות.
לא משנה איך אתה נראה פיזית, כשיש לך כוח, אתה תנצל אותו לרעה, לסיפוק האישי שלך, כי אתה מאבד את הדרך, וכי החברה היא רעה בטבעיות...

לא היה לו קל או קשה לשכנע נשים, כי תמיד יהיו נשים שלא יהיה להן אכפת להשפיל את עצמן בשביל אושר ועושר...
אגב נפלו עליו כי הוא כנראה הגזים או התחיל והטריד את הבחורה הלא נכונה, לשם שינוי מישהי קמה ואמרה לו, FUCK YOU
ובעקבות זה, קמו עוד מלא נשים שהוא הטריד בעבר.
לדעתי נעשה כאן צדק. אבל הוא לא מספיק כי צריך לשים את כל המפיקים בחדר ולהוריד להם את הביצים.

Berethor

New member
אם החברה היא רעה בטבעיות אז איך טיפוסים כמו הארווי ויינשטיין

ומשה קצב הואשמו/הועמדו לדין? אם החברה רואה דברים כאלו כדבר שהוא בסדר, אז על מה שופטים טיפוסים דוחים כמו הארווי ויינשטיין ומשה קצב? יחסי מרות אכן אסורים על פי חוק, בדיוק כדי למנוע מצבים של מעסיק שמנצל מינית עובדת שכפופה לו, אפילו אם טכנית זה היה בהסכמה. אין פה קשר למרמה, אלא אם כן הוא לא קיים את מה שהבטיח לה בתמורה לזה או/ו התחזה למשהו שהוא לא, אבל כן יש פה עניין של בחורה שמוכרת את גופה, אם זה ישירות בשביל ערמה של שטרות, או בשביל עבודה, זה לא כל כך משנה. זה לרוב נעשה באופן מודע, אז לא ברור לי מאיפה הטענה שמדובר בבחורה תמימה, במיוחד אם לא מדובר במישהי שהוא הבטיח לה שלא יקרה שוב דבר מיני בביתו, ואז הוא התנפל עליה במפתיע. חוץ מזה דבר בשם עצמך, לא כל מי שיש לו כוח מנצל אותו לרעה, לרוב גברים חזקים יותר מנשים, אבל זה לא אומר שרוב הגברים הם עברייני מין, וגם לא כל הגברים שנמצאים בתפקידים של ניהול הם עברייני מין. אני לא מאשים את החברה במקרים האלו, אני מאשים בעיקר את העבריינים עצמם, ובהחלט שהייתה להם בחירה שלא לנהוג כפי שהם נהגו. האמירות שלך קיצוניות, אתה מאשים את כל המפיקים במשהו שהארווי ויינשטיין עשה.

big ass blue

New member
אל תיתפס על עניין החברה כי היא אינה מקבלת

היצר הטבעי של האדם בעל כוח לייצר גשרים אפלים, כמו משה קצב או הארווי... או כל אדם אחר, זה לא נשלט ובלתי נמנע. גם כי אין באמת יושר.

aaa123

Member
האשמת אנשים היא רק אם מניחים שיש להם בחירה

אם אתה חושב שכל אדם שיש לו כוח ינצל אותו לרעה אז אין שום בסיס להאשים את מי שמנצל את כוחו לרעה.
&nbsp
לגופו של ענין אני חושב שהארווי אשם וכאשר המון נשים מאשימות אדם סביר שהוא עשה דברים הרבה יותר גרועים מהטרדה(תקיפה מינית ואונס שגם בהם הוא מואשם).
&nbsp
חוץ מזה אני לא מסכים עם רוב ההודעה שלך
&nbsp
ציטוט ראשון:
&nbsp
"זה ניצול, לא משנה מה, בכל מקרה, להשתמש במעמד ובאמצעים שלך כדי לקדם בחורה תמימה, שנאלצת, במרמה גברית לרדת על הברכיים ולמצוץ."
&nbsp
אני מסכים שזה ניצול להשיג מין תמורת קידום גם אם זה בהסכמה(אבל וינשטיין מואשם בדברים חמורים בהרבה).
&nbsp
יש לי בעיה בעיקר עם המלים נאלצת במרמה גברית.
אם יש לה בחירה לא לקבל קידום ולא לשתף פעולה והדברים ידועים מראש
אז אין כאן אילוץ ואין כאן מרמה גברית.
&nbsp
יש לי גם בעיה עם ההמשך
התיאור שלך כאילו תמיד יהיו נשים שלא יהיה להן אכפת להשפיל את עצמן בשביל אושר ועושר דוחה בעיני.
&nbsp
בשביל כסף או קידום בתפקיד שמתורגם לכסף כן ,ויש זונות שמוכנות תמורת כסף לעשות מה שגברים רוצים אבל זה לא מה שמביא לאושר(ואילו היינו מניחים שזה מביא לאושר אז אני לא רואה מה הבעיה בזנות).

big ass blue

New member
עזוב את הבעיות שלך במה שכתבתי.

אין לה בחירה, ויש כאן מירמה גברית, כי אפשר לעשות טובה לאנשים גם מבלי שהיא תרד על הברכיים.
זה כמו שאתה מצפה לאיזו תמורה כשאתה בוחר לעזור לבחורה שנראית לך טוב או שאתה מעוניין בה, בסוף אתה מקבל כלום ושום דבר ומתבאס, למה עזרתי לה בכלל? אצל כולם המחשבה הזו עוברת...

לא תמיד יש לה בחירה, לפעמים ורוב הזמן הן נדחקות לפינה בכלל.
לנשים תמיד יהיה אכפת, הן תמיד תעדיפנה לא להשפיל את עצמן, אם תהיה לה בחירה אז היא תבחר שלא לרדת על הברכיים.

שמע אתה גבר טיפוסי שמחפש סיבות היכן שלא צריך...

aaa123

Member
אם לא היתה הסכמה מצד האישה מדברים על מעשה מגונה או אונס

ולא על מירמה,והגבר צריך להגיע לכלא.
&nbsp
המקרה היחידי שרלבנטי לטעון למירמה זה שהאישה הבטיחה לגבר לשכב איתו בתמורה לקידום ולא קיימה אחרי שהוא קידם אותה,וגבר שיתלונן על זה לא יזכה לתמיכה כי עצם ההסכמה של הגבר לעסקה מהסוג הזה מציגה אותו כמי שמנצל את מעמדו לרעה.
&nbsp
אגב אני מעולם לא ציפיתי מאישה שעזרתי לה לתמורה מינית.

big ass blue

New member
לא מכיר אותך, לא יודע, זה גם לא רלוונטי

למה עזרת למי שעזרת מבלי לצפות לתמורה. לא יודע. בכל מקרה, איך הגעת לפורום של פמיניזם בכלל? יש פורום, שיחת גברים, שם לדעתי דיעותייך יתקבלו בברכה. כאן זו פרובוקצייה.

aaa123

Member
בחלק מהמקרים שעזרתי זה היה תמורת תשלום כספי

ובחלק מהמקרים אני עוזר בלי תמורה ובלי קשר למגדר של האדם.

אם אפגוש גבר ברחוב והוא ישאל אותי איך להגיע לרחוב מסויים כמובן אענה לו בדיוק כמו שאענה לאישה.

אני בפורום פמיניזם כי אני רוצה לראות יותר נשים בעמדות כוח.

אחינו, אתה לא מבין עם מי יש לך עסק. זהו טרול המחמד הכי ותיק

של הפורום הזה.

Berethor

New member
לקבל משרה טובה נחשב לדבר פריווילגי, וזה משהו שאפשר בלעדיו

אם לאישה יש בחירה בין לעבוד בעבודה פשוטה יחסית לבין לקבל קידום בצורה מאוד מפוקפקת, בהחלט שיש לה בחירה. לא במקרה שלהגיד לאישה בעלת אמצעים שהיא הגיעה לאיפה שהיא הגיע דרך המיטה ולא בעזרת הכישורים שלה( בתחום) בדרך כלל נתפס בעלבון. לא כל ניצול כולל מירמה, ולא כל ניצול הוא חד צדדי. יש אנשים שנותנים לאנשים אחרים לנצל אותם באופן מודע. לא כל הנשים הן אותו דבר ולא כל הגברים הם אותו דבר, הטענה הזאת היא אבסורדית, והיא בדרך כלל נאמרת מפיהם של אנשים בעייתים כדי לנסות להצדיק את עצמם, הרי "כולם ככה". לא כל הגברים הם עברייני מין, ולא לכל הנשים יש רמת כבוד עצמי גבוהה, יש נשים שמוכנים לעשות דברים מיניים תמורת כסף, ולא רק אם הן רעבות ללחם, יש הרבה גולדיגריות שלא רעבות ללחם, חמדנות היא רצון בכמה שיותר כסף, גם כאשר יש לאישה או לגבר מספיק כסף גם ככה. יש אנשים מסויימים שמוכנים אפילו למות בשביל הכבוד שלהם, ויש כאלו שלא, ויש גם אנשים חסרי כבוד( גברים ונשים), על אותו עיקרון שיש גם אנשים שהם חסרי מוסר. כבוד זה גם דבר שהוא דיי סובייקטיבי, מה שנתפס כמאוד משפיל בעני האחד, לא דווקא נתפס ככזה בעיני האחר. יש אנשים שרואים כל סוג של מין אוראלי כדבר מאוד משפיל, ולא מוכנים לרדת בשביל אף אדם. גברים עוזרים לנשים, במיוחד לנשים שנראות טוב, גם בלי קשר לאם הם מקבלים על זה משהו בתמורה, לאישה שנראת טוב פשוט יש יותר ערך בעני הגבר, ולכן יש סיכוי יותר גדול שהוא יעזור לה. מה גם שיש הבדל גדול בין להימשך למישהי לבין להטריד או לאנוס אותה. מה שחשוב זה מה שאתה עושה עם זה, ולא מה שאתה מרגיש, זה שגם לגבר טוב יכולים להיות 'יצרים אפלים' לא הופך אותו לגבר רע, כל עוד הוא מסוגל לשלוט על עצמו.

big ass blue

New member
אבל אתה גבר, בדיוק כמוני. אין אנו יכולים

להיות במקום האישה, לא משנה מה. אפילו להזדהות זה לא מספיק, כי זה פשוט לא זה. הכלזה, ספקולציות לשווא. לנשים, אין בחירה, הן תמיד תעדיפנה לעלות בסולם הגבוה, בלי כל הרוע מסביב, ואם עלו כך, בעתיד הלא רחוק, הגבר הזה יואשם בהטרדה או באינוס כי השתמש בכוחו כדי לקדם מישהי בעזרת טובות הנאה. נקודה.

תגיד לי אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך?

תחילה טענת שאי אפשר לשים את כל הגברים בסל אחד- דהיינו שלא כל הגברים מטרידים ואונסים.
ולאחר מכן הבאת משפט כזה-
"איזו הצדקה יש להתנפל על גבר ספציפי שבסך הכל נהג כמו כולם"?

לנהוג כמו כולם?? אם כלל הגברים מטרידים ואונסים, אזי אין הצדקה ל"התנפלות" עליהם??

תחליט כבר, הזיגזוג שלך מעייף. ולא באנו לנהל דיון כמלחמה אבודה מראש.

big ass blue

New member
אין כאן דיון באמת ענייני לצערי

זה בסך הכל גבר שמפחד מנשים. מפחד מהסיטואצייה הקיימת כרגע.
מנסה לחפש מה לא בסדר בצייד המכשפים הקיים.
הוא פשוט צריך להתעורר, במקום לעצום עיניים.

aaa123

Member
כתבתי אם

כלומר לא טענתי שההנחה נכונה.
&nbsp
הנקודה היא שאם מקבלים את דברי השואל (ואני לא מקבל אותם) אז אין הצדקה להתנפל על גבר ספציפי שחצה גבול כשהוא נהג כמו כולם.
&nbsp
אם מחפשים להאשים בדברים קטנים אז אני מסכים שאפשר להאשים את רוב הגברים אבל לא את כולם(וגם כאן לא נראה לי הוגן להתנפל על גבר ספציפי שבסך הכל נהג בצורה דומה לרוב בהנחה שלא ידוע שמדובר בהתנהגות שקורית היום מצד אותו גבר).
&nbsp
כשכתבתי שלא צריך לשים את כל הגברים בסל אחד התכוונתי שיש הבדל בין אלו שהטרידו ואלו שאנסו(ולא צריך לשים אותם בסל אחד כך שאני לא חושב שנכון לסגור חשבונות עם מי שפעם הטרידו לפני 20 שנה,ואין נגדם טענה על עבירות מין חמורות).
&nbsp
אילו היתה טענה שקל לגברים להטריד נשים אז הייתי מסכים.
הטענה שלגבר קל לאנוס נשים לא מוסכמת עלי.
כן מוסכם עלי שיש הרבה מעשי אונס(אבל בשביל זה לא צריך הרבה גברים שאונסים כאשר אלו שאונסים לדעתי לרוב לא מסתפקים באונס של אישה אחת).

big ass blue

New member
אתה לא מכיר נשים ומה קורה אצלהן בראש

אתה מתחמק מעובדות די ברורות. אני מציע לך אם באמת חשוב לך נושא הנשי, אז תתחיל להתנדב בהוסטלים של נשים מוכות, בעזרה ראשונה לנשים שעברו הטרדה או אונס. במפגשים סגורים של הפרעות נפש וטראומה כתוצאה ממקרי אינוס והטרדה. מציע לך ללכת למפגשי של אנסים ומטרידנים לשעבר, בתל השומר. ואז אולי תראה שכל מה שכתבת זה שטות.

aaa123

Member
לגבי התנדבות בהוסטלים של נשים מוכות ובעזרה ראשונה למוטרדות

או נאנסות אז אני בספק אם הן בדרך כלל ירצו בכלל עזרה מגברים,ובודאי שאין לי כוונה להתנדב בעזרה למי שלא רוצה את עזרתי.
&nbsp
אין לי מה לחפש במפגשים של אנסים ומטרידנים לשעבר ,ואני לא רוצה להיות בקבוצה אחת עם אנסים לשעבר כאשר מעולם לא אנסתי ותמיד הייתי נגד אונס.

big ass blue

New member
בשביל להבין על מה אתה מדבר או בכלל

להיות עם זכות לתת דיעה על הנושא הזה, כן אתה מאוד צריך, כי אתה משתמש בהחגיון גברי נטו, אתה לא מבין את הצד הנשי, השני.

aaa123

Member
לא הבנתי.

האם העצה שלך שאתנדב בהוסטלים של נשים מוכות ובעזרה ראשונה לנשים מוטרדות היא בכלל עצה ישימה?
&nbsp
אם הן בכלל לא רוצות גברים מתנדבים שיעזרו להן ברור שלא.
&nbsp
אגב אני לא מכחיש את הטענה שיש גברים שפוגעים מינית בנשים.
&nbsp
לפני קרוב ל-40 שנה אני יודע שהיו בנים בכיתה שלי בבית ספר יסודי שפגעו מינית בבנות כאשר רדפו אחרי בנות כדי לנשק אותן נגד רצונן(אני התנגדתי לזה,וניסיתי להתערב כדי למנוע את זה, והיו גם בנים שלא נטלו חלק ולא התערבו)
&nbsp
הייתי בקשר ידידותי עם אחת הבנות בכיתה שהיתה חזקה מספיק לא להיות קורבן ושאלתי אותה מה הסיבה שהן לא מתלוננות ונעניתי שזה כדי להיות מקובלות בחברה.
&nbsp
כמי שלא שאף להיות מקובל בחברה לא הבנתי את זה(שכאן מבין זה לא מבין במובן הלוגי),ואגב זה לא שאני לא מסוגל להבין אי תלונה באופן כללי ,ואני בהחלט מבין אי תלונה כאשר אין עדים מתוך הערכה שלא יאמינו למתלוננ(ת).
&nbsp
&nbsp

למעלה