חוק ההפללה

mgtow

New member
חוק ההפללה

לדעתי זה חוק פשיסטי.
אבל עזבו את זה, מרגע שהחוק יחוקק, ארגוני נשים יתחילו לפרסם מספרי טלפונים של זונות כביכול, כדי ללכוד ! גברים מסכנים שאין להם זוגיות.
המשטרה גם תאהב מאוד להתעסק עם זה כי זה כסף קל, מזמינים גברים לזיון, ואז קונסים אותם באלפי שקלים, זה גם טוב אחר כך לסטטיסטקות.
עם החוק הזה אפשר יהיה להפיל מאות אם לא אלפי גברים כל יום !
והרי זו המטרה האמיתית של אגרוני הנשים.
ואני לא מדבר על העולם התחתון שיתלבש על זה ויח לסחוט את אותם גברים אומללים.
בושה.

aaa123

Member
לא סביר שמאות גברים יעמדו לדין מדי יום

קודם כל גברים שאין להם זוגיות יכולים לחיות גם בלי מין(ויש כאלו שעושים את זה).
דבר שני גם בלי צריכת זנות גבר שמוכן לשלם יכול בפועל להשיג מין,ומודעה בנוסח צעירה ויפה מחפשת תומך נדיב או גבר מחפש לתמוך באישה יהיו חוקיות לחלוטין גם עם חוק ההפללה.
&nbsp
המודעה לא מדברת על עסקה מפורשת והגבר שתומך לא צריך להציע עסקה מפורשת ויכול להתחיל בזה שיציע סכום כסף ללא תנאים,והסיכון שלו הוא שלא יקבל כלום בתמורה לסכום הכסף אבל זה לדעתי סיכון לא גדול יחסית לדעתי כי רוב הנשים שיפרסמו או יענו למודעה כזאת עקרונית מעוניינות בתמיכה קבועה ולא בתמיכה חד פעמית,ומוכנות ליחסי מין עם הגבר.
&nbsp
חוק ההפללה יכול להיות רלבנטי רק למקרים שיש עסקה מפורשת וזה שלא תהיה עסקה מפורשת לדעתי טוב לנשים כדי שגברים לא יחשבו שבגלל שהם שילמו מותר להם לעשות באישה הרלבנטית מה שהם רוצים(כאשר מה שהם רוצים לא מדבר רק על מין שעקרונית האישה מסכימה לו אלא גם על הצורה בה יתקיימו יחסי המין).
&nbsp

mgtow

New member
לדעתי לא קראת את ההצעות חוק (אלו כרגע הצעות שיהפכו לחוק אחד)

כל פגישה שמוצע בה בין היתר הרפייה (כולל אפילו מסאג'ים) יהיה בלתי חוקי כאשר העונשים הם קנסות כבדים.
כמו שאני מכיר את המשטרה, היא ממש תאהב את זה, זה פשוט יהיה כסף קל, מפרסמים טלפונים עם הצעות מין, ובדירה במקםו בחורה, יחכו שוטרים שיקנסו את אותם גברים.
המשטרה תרוויח פעמיים, פעם אחת כסף, ופעם שנייה שיפור סטטיסטיקות של "פעינוחים".
דבר שני שיקרה זה שכנופיות יתחילו לפעול באותה צורה, פרסום טלפונים של נשים שמחפשות תמיכה, הגבר מגיע לדירה ואז סוחטים ממנו כסף שהאיום הוא בפנייה למשטרה.
זה לא הוגן שאדם בגיר מזמין אדם בגיר אליו לביתו, והאדם שהוזמן הוא זה שמבצע את העבירה.
יום שחור לזכויות האדם, ולחופש העיסוק כאשר חוק כזה יכנס לספר החוקים של מדינת ישראל.

מה יעשו כל אותם גברים מכוערים נורמטיבים ? ביד ?
דנים אותם לחיים ללא מין.
ואגב מי שכן ימשיך להגיע לאותן נערות ליווי אלו עבריינים שממילא מצפצפים על החוק.

aaa123

Member
לא רואה שום דרך מעשית למנוע מגברים מכוערים להשיג בפועל

מין תמורת תשלום.
אם אסור לפרסם אז לא יפרסמו את זה אבל בכל מקרה גבר יכול להתחיל לתמוך כספית באישה בלי עסקה שמחייבת אותה למשהו מיני, ואם הוא רואה שהאישה לא נענית להצעותיו המיניות להפסיק לתמוך בה.
&nbsp
אפשר לאסור מסאג'ים תמורת תשלום אבל אי אפשר לאסור מסאג'ים ואי אפשר לאסור תשלום.
&nbsp
הגבר יכול להתחיל בתשלום שלא מחייב את האישה לכלום(כשהוא אומר במפורש שהיא לא חייבת לו משהו בתמורה לתשלום), ואחר כך לשאול את האישה אם היא מסכימה לתת לו מסאג' כשהוא לא מציע כסף בתמורה למסאג' אבל האישה מבינה שהיא למעשה כבר קיבלה את הכסף, ואם היא רוצה עוד להגיד כן מגדיל את סיכוייה למרות שאין לה שום הבטחה מפורשת.

Berethor

New member
אתה מנסה לטעון שגבר שהולך לזונה הוא נורמטיבי? אני לא חושב כך

ללכת לזונה זה מעשה נואש ומפוקפק. אני לא מודאג מכך שלקוחות זנות יעשו ביד מאשר לצרוך שרותי זנות, אבל אני כן מודאג בכך שיותר איסורים על זנות יכולים להביא לעלייה במקרי האונס.

aaa123

Member
אני חושב שגבר שהולך לזונה הוא נורמטיבי

ממה שקראתי חלק גדול מהלקוחות הם נשואים,וגם אם רוב הגברים לא הולכים לזונה אז עדיין לא מדובר בהתנהגות שנתפסת כלא ראויה בעיני רוב גדול של החברה.

לגבי הטענה שאיסור על צריכת זנות יוביל לעליה במקרי האונס אני לא מסכים.
לדעתי סוג האנשים שכביכול יאנוס במקום ללכת לזונה הוא אותו סוג של אנשים שגם היום אונס(את הזונה) כך שזה אונס אחד במקום אונס אחר,ולפחות על אונס של לא זונה יש יותר סיכוי שיגיע לכלא.

Berethor

New member
אם היינו חיים במדינה שיש בא זנות ממוסדת, אז אולי היה בסיס

לטענה שלך, אבל זה לא ככה בישראל. מרבית הזנות בישראל היא לא חוקית וקשורה לעולם התחתון, ולכן להיות חלק מהדבר הזה זה לא דבר נורמטיבי בישראל. סרסורות אינה חוקית בישראל, רק זנות עצמאית היא חוקית בישראל, ורוב הזנות בישראל היא לא עצמאית, עד כמה שידוע לי, ועל כן גם לא חוקית. איפה קראת שרוב לקוחות הזנות הם גברים נשואים? ובמקרים כאלה מדובר בגברים שהם לא רק צרכנים של שרותי זנות, אלא גם בגברים בוגדים, בנשים שלהם. נראה שאתה מאמין שרוב צריכת הזנות מגיע ממקום של חמדנות ולא ממקום של מחסור אמיתי, ולכן המסקנות שלנו בנושא הן שונות. לגבר שלא יכול להשיג מין בחינם, במיוחד במקרים של גברים לא אטרקטיבים, כפי שmgtow ציין, נשארות האופציות של להשיג מין תמורת תשלום או להשיג מין בכוח, ברגע ששוללים מהם את היכולת של להשיג מין תמורת תשלום, כמה אופציות נשארות להם? הנה גם לינק למאמר טוב בנושא של זנות ממוסדת.

[URL]https://www.listland.com/top-10-reasons-prostitution-legalized/[/URL]

aaa123

Member
קודם כל קיימת אופציה לחיות בלי מין ולא מתים מזה

ודבר שני גם בלי זנות גבר לא אטרקטיבי יכול לשלם ולהשיג מין בלי שקיימת עסקה של מין תמורת כסף.
&nbsp
ברגע שגבר משלם יש נשים שבשבילן הוא נעשה אטרקטיבי,והן ירצו שזה לא יהיה חד פעמי כך שהן יענו בהמשך להצעות מיניות שלו גם בלי שיש הסכם שאומר שהן חייבות לעשות את זה.
&nbsp
זה לא נחשב לזנות אחרת גם כל אישה שמתחתנת עם גבר עשיר בגלל שהוא עשיר היתה נחשבת לזונה.
&nbsp
&nbsp

aaa123

Member
לגבי זה שגברים נשואים צורכים זנות אז קראתי עדויות של זונות

חוץ מזה גם אם רוב הזנות היא לא חוקית יש הרבה אנשים שאין להם שום ביקורת על גברים שצורכים זנות.
&nbsp
יש הרבה דברים לא חוקים שהם נורמטיבים.
לא חוקי לעבור באור אדום כהולך רגל אבל עובדה שהרבה הולכי רגל עוברים באור אדום.
במקרה של צריכת זנות כרגע לא מדובר אפילו על משהו שהוא לא חוקי גם אם הזנות עצמה קשורה לעולם התחתון.

mgtow1

New member
אין לך מושג בכלל כמה את מפחיתה מחומרת העברה הזאת

עם המשפט שכתבת......
דבר שני גאיה את שובוניסטית, לא פחות מזה.
את בעצם טוענת שאישה אינה ראשית לעשות עם גופה כרצונה.
ודבר נוסף, כשאת מזמינה סבל הביתה, את בעצם מזמינה אותו כדי להשתמש בגוף שלו, מבחינתך הוא לא יותר מגוף, את יודעת שאת פוגעת בבריאות שלו בוודאות !!!! (סבלים גומרים את הקריירה שלהם בגיל 55 עם פריצות דיסק רבות).
את גם יודעת שהוא לא בחר במקצוע הזה מתוך בחירה חופשית, ואת יודעת שהוא מרוויח מעט מאוד, והרוב הולך לבוס שלו.
ועדיין את משתמשת בהם.
מבחינתי סבלים הם זונות ממין זכר.

aaa123

Member
החוק פוגע באנסים והוא לדעתי חוק טוב

אלו שלא מתכוונים לכפות על האישה שום דבר בכוח ורוצים לשכב עם אישה ימשיכו לדעתי להשיג את מה שהם רוצים בדרך חוקית(החוק לא אוסר על גבר לתמוך כספית באישה ללא תמורה מובטחת ,ואני מאמין שלפחות חלק מאלו שלא מבטיחות תמורה כן יסכימו בפועל לשכב עם הגבר).
&nbsp
מי שיכול להיפגע מחוק שאוסר צריכת זנות הם אותם גברים אנסים(לפי החוק הקיים) שחושבים שהעובדה ששילמו נותנת להם זכות לעשות באישה מה שהם רוצים.
&nbsp
גם לפי החוק הקיים אסור ללקוח לאנוס זונה(והסכמה עקרונית של האישה ליחסי מין לא אומרת שאסור לה להתחרט ולא אומרת הסכמה שהגבר יכפה עליה בכוח את הדרך בה הוא רוצה לקיים יחסי מין) אבל אני משער שבדרך כלל זונות לא מגישות תלונה על אונס,ולאישה שלא מוגדרת כזונה קל יותר להתלונן.

mgtow1

New member
אוי נו באמת אתה בכלל לא קראת את הצעת החוק

לא מדובר על אונס אלא על סקס בתשלום.
אתה מנסה לדבר על ההיגיון, ולא על החוק שהונח על השולחן.

aaa123

Member
צריכת זנות זה סקס בתשלום

אני מאמין שבפועל החוק שמתיר סקס בתשלום מביא גם לאונס של מי שמציעה את זה בלא מעט מקרים כאשר כמעט לעולם זונה לא מתלוננת על אונס.
חוק שאוסר סקס בתשלום ימנע מצב שאישה שוכבת ביום אחד עם 20 גברים שונים תמורת תשלום בהנחה שיאכפו אותו.
הוא לא ימנע מאישה לצאת עם גבר שמשלם לה בלי שיש עסקה שקושרת בין התשלום לסקס(ובהרבה מקרים אותה אישה תסכים לסקס כי תרצה שהגבר ימשיך לשלם גם אם הגבר לא אמר במפורש שימשיך לשלם רק אם יהיה סקס)..

גאיה1323

New member
לדעתי שכחתם שכסף זה כח.

ומי שמאמין במיתוס הזונה הסטודנטית לרפואה שרק עוסקת בזנות בכדי לסיים את הלימודים ועדיין מאמין שנשים בוחרות בזנות בצורה חופשית ויכולות להכנס ולצאת ממנה מתי שבא להן, ומתעלם מכך שגיל הכניסה הממוצע לזנות הוא 14 (!!!!!!!!), גיל התמותה הממוצע של זונות הוא 45 ושבין שבעים לתשעים אחוז מהזונות עברו תקיפה מינית בילדות, מוזמן להכנס לעדויות של זונות ולראות מה הן אומרות בנושא https://www.haaretz.co.il/blogs/veredlee/1.2794246

aaa123

Member
לא שכחתי שכסף הוא כוח

והדוגמאות המתוארות בלינק הן בחלקן דוגמאות של אונס גם לפי החוק הקיים.
&nbsp
חוק שאוסר צריכת זנות לא ישנה את העובדה שכסף הוא כוח אבל לפחות יגביל את הכוח.
גבר שמשלם יוכל מעשית להשיג מין בזכות כספו בלי שיש עסקה שמחייבת אותה אבל לפחות יסתכן יותר בהעמדה לדין אם יחליט לאנוס(ואני מעריך שהסיכוי שיעמידו לדין גבר על אונס של זונה היום הוא אפסי ולא בגלל שזונות לא נאנסות).

GreenMamba

New member
הנתונים שלך מוטים ומעצבנים

יש פגיעה מינית בקטינים, אבל הגיל הממוצע לכניסה לזנות הוא לא 14 (!!!!!!!!!!) אלא יותר קרוב ל19, ולפי חלק מהמחקרים ל-20.
המחקרים שאת מתבססת עליהם, שמראים שגיל הכניסה לזנות הוא 14 נערכו על זונות קטינות או מתבגרות, ולא על כלל הזונות.
זה כמו ללכת לבית ספר יסודי ולבחון את חתך הגילאים, ולקבוע שהגיל הממוצע באוכלוסיה הוא 9.

תופעת הזנות מספיק מזוויעה גם בלי לחרטט אותה.

**"מחקר על 82 מתבגרות מצא, כי הגיל הממוצע הוא 14.1, ובערך 89% מהמדגם (של הקטינות, להזכירך GM) נכנסו לזנות לפני גיל 16. במחקר על 50 נשים שהגיעו לכלא עקב זנות נמצא, כי הגיל הממוצע הוא 18. מחקר נוסף על נשים שישבו בכלא מצא כי הגיל הממוצע הוא 20.9. במחקר בלונדון במהלך שנות ה-90 נמצא, כי הגיל הממוצע הוא 19.2. דלה מצאה, כי הגיל הממוצע לכניסת נשים לזנות הוא 19.4. "
(מתוך מופקרות/ענת גור)
**במחקר של מליסה פארלי, שמצוטט גם באתר של מכון תודעה (לא החלק הזה כמובן...) שנערך על 854 זונות מ-9 מדינות שונות מובא כי הגיל הממוצע לכניסה לזנות הוא 19 (עמ' 40 להלן http://www.prostitutionresearch.com/pdf/Prostitutionin9Countries.pdf)

GreenMamba

New member
גיחה חד פעמית בהחלט

אבל אני עם הפה הגדול שלי לא יכולה לשתוק...

כיף לראות שאת עוד כאן

למעלה