הייתי בת 22

Bitter biscuit

New member
הייתי בת 22

עדיין גרתי עם אמא ואבא, 6 שנים עברו מאז שהפסיק להכות
שליחות ידיים דווקא רק החלו את סידרתן הארוכה
הבלגתי בלי סוף
עד שיום אחד..
הזמנתי ניידת משטרה, סיפרתי ש(לכאורה) שוב היכה אותי, כי התביישתי לספר שידיו מחליקות לי על החזה
הם הגיעו, והתכוונו לעצור אותו.
בן בית מלווה אותו בדרך לשם, משמיץ גוער ונוזף בי
נכנסתי ללחץ
ביקשתי להפסיק, שלא יעצרו, שרציתי רק להעמיד במקום ולהזהיר אותו, השוטרים מתנפלים עלי ומכים אותי
ניסיתי להדוף, והם איימו באישומי תקיפת שוטר
מספר דקות חולפות והשוטרים ממשיכים: "למה עשית זאת?" שואלים האם אני מטופלת פסיכולוגית
אני עונה שלא, על אף שהייתי תחת טיפול קוגניטיבי מסוים.. ואשת המקצוע אכן שמעה אותי מתוודה על הטרדה מינית פיסית, אך הגיבה ב:"אולי הוא ניסה לדגדג אותך?".

גאיה1323

New member

האם כיום יש מישהו שעוזר לך? שאת יכולה לפנות אליה?

כואב

איזו אטימות יש בעולם הזה איזה רוע זה לא רק את זה כל כך הרבה נשים אחרות עוברות דברים כאלו ולא רק נשים גם ילדים זכרים ולא רק , גם לי
אמרו שאני אשם ומשדר ככה אני ממש מבין אותך . היה כואב לקרוא נגעת בי וזה לא מה בכך כי אני מת חיי אך הכתיבה שלך רגישה וכואבת וחדה ונגע בי .

Charlize theron

New member
נמחקה כאן הודעה של עבריין מין מסוכן

מי יתן וחייו הארורים יגיעו לקיצם בקרוב.

mgtow1

New member
אם היית רשומה כגבר, היית נחסמת על המשפט הזה

אבל שהמנהלים בפורום הזה יחסמו אותך ? פחחחחח
את יכולה לרשום מה שבא לך, להסית לרצח, לקרוא לי עבריין מין, שזה לשון הרע במובן הכי מובהק של המילה, והמנהלים יעמדו דום, אפילו לא יזהירו אותך.
ורק שתדעי לך, אם זה לא היה פורום אנונימי, הייתי תובע את האימא שלך על המשפט הזה שכתבת.

aaa123

Member
כגבר שכותב בפורום לא זוכר שהמנהלת מחקה לי הודעה

היו בעבר מנהלות שמחקו הרבה הודעות.
&nbsp
לא קראתי מה כתבת אבל לא חושב שיש אפליה נגד גברים בפורום היום.

mgtow1

New member
אם הייתי מאחל למישהי פה בפורום הזה מוות, הייתי נחסם

לצמיתות, מה לא ברור ?
אבל אישה פה בפורום הזה יכולה לכתוב מה שבא לה, היא יכולה להסית, לקרוא לאחרים סוטים ועברייני מין (לשון הרע), לאחל למוות, ולא רק שהיא לא נחסמת, אפילו אזהרה היא לא מקבלת.

aaa123

Member
זה לא ברור לי ואולי תלוי למי היית מאחל מוות ועל איזה רקע

כמו כן איך אתה יודע שהיא לא מקבלת או תקבל אפילו אזהרה?
&nbsp

למעלה