האם קיים בכלל "גבר פמיניסט" ? לדעתי, לא!

שחר 673

New member
האם קיים בכלל "גבר פמיניסט" ? לדעתי, לא!

יש רק שתי סיבות בהן כבר יעיד על עצמו כי הוא פמיניסט.
1. הגבר רוצה להצטייר כנאור ומתקדם בפני החוג החברתי אליו הוא משתייך או מעונין להשתייך.
2. הגבר רוצה להכניס אישה למיטה, ולשם כך הוא מגייס טקטיקה מיוחדת אשר עובדת נפלא על סטודנטיות שמאלניות ליברליות ומתקדמות
.
אישה: שמי נטע, אני סטודנטית ל.........., בת 26 מתל אביב.
גבר: אני דן, סטודנט ל..........בן 27 מתל אביב , פמיניסט מושבע.
אישה: איזה צירוף מקרים, גם אני.....

משם, הכל כבר הרבה יותר פשוט.

תפנימו, אין דבר כזה גבר ישראלי שהוא פמיניסט, אין יצור כזה, כולנו שוביניסטים צבועים ותחמנים.

אז......שלא יעבדו עליכם

aaa123

Member
אולי כדאי שתדבר בשם עצמך בלבד ולא בשם כולנו

בדקתי ובפרטים עליך רשום שאתה גבר.
אין לך סמכות לדבר בשם כל הגברים.
&nbsp
זה שיש גברים צבועים שמציגים את עצמם כפמיניסטים לא אומר שכל הגברים שמציגים את עצמם כפמיניסטים כאלו(אני מניח שהתכוונת במילה כולנו לכל מי שטוענים שהם פמיניסטים שהרי לא תטען על מי שטוען שהוא לא פמיניסט שהוא צבוע ותחמן).
&nbsp
חוץ מזה אין הגדרה מוסכמת על מיהו פמיניסט ,ומוטב אולי לברר למה הגבר בדיוק מתכוון כשהוא אומר שהוא פמיניסט ומה העמדות שלו בשאלות ספציפיות שבגללן הוא מחשיב את עצמו כפמיניסט.

שחר 673

New member
כגבר וכשובניסט אני מצהיר על דעתי

כי לא קיים פמיניסט ישראלי אחד.
מה חשבתן, שניתן לשנות "מיליון שנות אבולוציה בשמונים שנות קדמה"?
במוקדם או מאוחר אופיו האמיתי של השובניסט שהצהיר על עצמו כפמיניסט יצא לאור וזה יקרה לאחר שכבר תתאהבו או תתחתנו איתו.
אני בחרתי לעצמי אישה שהיא ע"פ הגדרתה "שוביניסטית", וטרם נישואינו (הרבה לפני) בחרתי "לצאת מן הארון"
ולסבר את אוזניה בדבר אופיי האמיתי.
לידיעתכן, יש המון נשים שוביניסטיות, כמו כן המון נשים אשר הן "פמיניסטיות כשנוח להן להיות כאלו"
וגבר חכם, כזה "המכיר" את אופיו שלו וגם יודע להביט למציאות בעיניים, ידע לבחור איזה סוג של אישה תתאים לו למטרת נישואין ואיזו תתאים לו למטרות הנאות רגעיות......אצלכן לעומת זאת , המצב הרבה יותר קשה וזאת מאחר וכולנו (גברים) ממוקמים על סקאלת השובניזם בדרגות חומרה שונות
.
את יודעת כמה פעמים בעבר הצהרתי על עצמי כי אני "פמיניסט הדוגל בשיויון זכויות" וכל שאר ההבלים המטופשים שהוצאתי מפי?...אין ספור פעמים והכל סיפורי רהב אשר נועדו לשרת את מטרותיי ותו לא.

aaa123

Member
השאלה היא מה זה שוביניסט ומה זה פמיניסט

קשה לי להאמין שאשתך היא נגד הזכויות של עצמה,והכיוון של הפמיניזם הוא בבירור בעד זכויות הנשים.

שחר 673

New member
אשתי מעדיפה שאני אביא את הפרנסה והיא תכין את הילדים

לבה"ס ותקבל אותם בשובם עם ארוחת צהריים חמה, תכין איתם שיעורים ותזכה להיות גורם הרבה יותר משמעותי בחינוכם ביחס אליי.
בד בבד יש לה גם הרבה זמן לעצמה, היא מאד מרוצה מן האופן בו חיינו מתנהלים.
לדבריה, כל זמן ויש מספיק כסף בבית אלו החיים שהיא הייתה מאחלת לעצמה.

אני באופיי, ניאנדרטאל, אדם קדמון
, רוצה לצוד, לספק מזון והגנה ובכך אני מרגיש נפלא.
שיקום הגבר אשר אשתו מרוויחה יותר כסף ממנו ויאמר כי זה לא מפריע לו, אני אכנה אותו שקרן, יש כאלו הנאלצים לקבל זאת מחוסר ברירה אך זה אינו אומר שזה לא מפריע להם.

יש משפט האומר כי "מאחורי כל גבר מצליח יש אישה תומכת ומאחורי כל אישה מצליחה יש ........משפחה הרוסה" , המשפט הזה נכון ללא מעט מקרים ואולי אפילו לרוב המקרים.
אני לא מנסה לספר לעצמי שקרים, אני שובניסט ואיני מנסה לחנך את עצמי להיות משהו שאני לא, בתת המודע שלי זה מה שאני ולכן אבחר אישה שתתאים לקוד הגנטי שלי...ואני לשלה.

aaa123

Member
אישה שרוצה לטפל בילדים ושבן זוגה יפרנס אינה שוביניסטית

בהגדרה.
&nbsp
הפמיניזם לפי תפיסתי הוא בעד שויון הזדמנויות לנשים.
הוא לא נגד נשים שרוצות לטפל בילדים,ושבן הזוג יפרנס.
&nbsp
הפמיניזם הוא נגד אפליה(משכורת נמוכה יותר לאישה על אותה עבודה)
הפמיניזם הוא נגד חינוך שדוחף את הנשים לטיפול בילדים,ואת הגברים לקריירה.
&nbsp
האם נשים רוצות יותר לטפל בילדים יחסית לגברים בלי כפיה?(זאת לא אמירה על כל אישה ועל כל גבר אלא רק על הבדלים סטטיסטים,וברור שיש נשים שלא רוצות לטפל בילדים וגברים שכן רוצים לטפל בילדים)
לדעתי כן.
&nbsp
האם השפעה חברתית על נשים שמנסה להכריח אותן להיות המטפלות העיקריות בילדים פסולה?
לדעתי גם כאן כן.

שחר 673

New member
כתבת פוסט מעורר מחשבה אשר אני יכול להתחבר אליו בנקודות

מסוימות. אני עוד צריך לעכל אותו בכדי לגבש דעה {אני בעבודה כעת}

Berethor

New member
אם אין פמיניסטים ישראלים אז למה ישראל היא מדינה עם הרבה

שוויון בין המינים? במיוחד בהשוואה לכל המדינות בסביבה, AKA המזרח התיכון? למה שגברים ישראלים יתנו לזה לקרות אם הם באמת לא מעוניינים בכך? אבל כן פמיניזם זה גם דבר שהוא יחסי.

A לוןA

New member
aaa, לא למדת כבר

שאין מה לנהל דיון עם מי שאומר-כל מי שטוען אחרת משקר/לא יודע מה טוב לו/חי בתודעה כוזבת?
הרי דיבור עם אחד כזה רק מעורר את הפרובוקציה- ומבחינתו כל טענה אחרת היא שקר שאתה מספר ביודעין. מה הטעם?
חבל על הזמן והמחשבה.

שחר 673

New member
אילו סיבות יש לגבר לתמוך במאבקם של הפמיניסטיות מלבד

הסיבות שהזכרתי בפוסט הפותח של האשכול?
אל תתמם, בחירה בעמדה "פוליטקלי קורקטית" זו מתאימה במדוייק לסיבה הראשונה מבין השתיים אשר הוזכרו על ידי כסיבות היחידות אשר בעטיין גבר ישראלי יצהיר על עצמו כפמיניסט.
איני מנסה לעורר פרובקציות אלא רק לומר את דעתי אשר חפה מאינטרסים זרים ונטולת צביעות.
לידיעתך, בהחלט יתכן כי הומוסקסואלים גברים לא יתאימו במדוייק לתזה אותה העלתי.

A לוןA

New member
ההבדל ביני לבינך

זה שאתה עושה את הפרובוקציה בשקל הזו בפעם הראשונה, וזה נורא משעשע אותך.
ואני בפורום הזה כבר כמה שנים והפרובוקציות האלו חדלו לעשות עלי רושם, או לגרום לי לענות להן.
להיכנס לפורום פמיניזם ולהצהיר את מה שאתה מצהיר (בלי אפילו להבין מה זה פמיניזם ולהגחיך את עצמך) ואז לשים סירטון מיזוגני "בשם אישתך"- זו לא פרובוקציה- זו פרובוקציה ב24 אגורות (והייתי נדיב)

דפדף.

שחר 673

New member
יש אנשים שכל דעה הנוגדת את שלהם

היא "פרובוקציה".
והמילה המפוארת "מיזוגני" מעניינת לי את האצבע הקטנה של הרגל.
הסרטון מאד מצחיק בעיניי והיכולת לצחוק ממנו למרות הפמיניזם הטמון במאן דהוא מעידה על בגרות ורוגע.
איני יודע את מי בדיוק אתה מנסה להרשים אך "תרגיע" ....אתה מוזמן לא להגיב אם דברי אינם מוצאים חן בעיניך.
אז תחסוך ממני את דברי התוכחה "הנאורים והליברלים" שלך אשר מיועדים לאוזניים ועיניים אחרות משלי.

Charlize theron

New member
זו ממש לא פעם ראשונה לפרובוקציות שלו

זה טרול עם ריבוי כינויים שצץ כמו פטריות אחרי הגשם.
חולשותיו נחשפו ושוב תסכולו נגלה. אינטונציה לא עוברת דרך המסך
אך בטוחני ששמת לב שהנסער נובח כמו כלב עזוב, מתפרץ בסימני קריאה ומתפרע עם 10,0000 אייקונים כל משפט.
&nbsp
מסכן..

גאיה1323

New member
איזה דיון משונה

וכשלתי להבין את מטרתו. האם יש פה דיון באמת או שכפי שaלון אומר רק באת להסעיר את הרוחות? אין לי התנגדות עקרונית לסערה כל עוד היא ברוח טובה, אבל כדאי שנהיה בהירים במטרותינו כאן.

שחר 673

New member
חלילה, לא באתי להסעיר רוחות.

וגם אשתדל מאד להעביר את דבריי ברוח טובה ונהירה.
איני סובל כל סוג של "פוליטיקלי קורקט" או צביעות ואני מאמין לחלוטין בכל מילה שכתבתי באשכול זה.
אני מתנצל אם זה נשמע כהתרסה, זו אינה כוונתי.
אני מאמין שאני כותב את מה שאחרים חושבים אך לא מעיזים לומר, אם אפלוט את דעותיי במקום עבודתי או בקרב החוג החברתי אליו אני משתייך אחטוף נידוי, לכן אני אומר אותן בפורום תחת חסות האנונימיות.

גאיה1323

New member
אוקיי, אז אם אתה רציני באמת

אני חושבת שהדוגמא שהבאת לא טובה, כיוון שפמיניזם לא טוען שגברים צריכים לטפל בילדים ונשים צריכות לצאת לפתח קריירה וכל מי שעושה אחרת "נוגד" איזו אידיאולוגיה
אלא פמיניזם בא לתת את זכות הבחירה לאנשים בנוגע למה שהם רוצים לעשות בחיים, אם נשים רוצות לפתח קריירה שתהיינה יכולות, ואם בנים רוצים לשחק בבובות וכד'.
אתה ואשתך החלטתם ביחד את החלוקה בבית? מזל טוב! קבלתם החלטה פמיניסטית בנוגע למשק הבית שלכם.

A לוןA

New member
אין שום סיכוי

שאדם עם אינטלגנציה סבירה נכנס לפורום פמיניזם, כותב את ההודעות הללו, מביא את הסרטון המיזוגני ששם (שאין לי מושג למה החלטת להשאיר אותו, אבל את המנהלת כאן, לא אני)- והוא לא טרול או פרובוקטור.
נקודה.

גאיה1323

New member
משתדלת לצנזר באופן מינימלי ולתת לאנשים להנות מחמת הספק :)

בנוסף, לדעתי אפשר גם לדבר עם אנשים שלא מסכימים איתנו (גם אם הם לא מסכימים בצורה מאוד מאוד לא חיננית) דיון שהוא נעים לכל הצדדים, אבל זה צריך להיות מאמץ משותף והדדי.

A לוןA

New member
זאת אומרת שלדעתך

הסירטון הזה, בו אישה כפותה וחסומת פה מוכנסת לתא המטען של רכב, ושוטר שעוצר את הרכב לועג לה ודוחף אותה חזרה פנימה כדי שתסתום את הפה- זה עניין "לא חינני" במרחב פמיניסטי?

סחתיין.

למעלה