יש אנשים שלא מסכימים עם העונש שקיבל גואל רצון

oren399

New member
יש אנשים שלא מסכימים עם העונש שקיבל גואל רצון

כוס עמק עם הפרסומות של תפוז שמעיפות את התוכן לתחתית ההודעה. יש לינק בהודעה. ממליץ להיכנס

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/570/181035990/[/URL]אנשים_וחברה/אתאיזם

ומה אתם חושבים?

גאיה1323

New member
האשמת הקורבן ותו לא

הייתי נכנסת לשם להתווכח אבל אז אני באמת אהיה לא שפויה ואסתכן בכך שצוות המשפטנים של פורום ציפורי לילה יכניסו אותי לכלא.

oren399

New member
זה פורום אתאיזם

ודווקא אני אשמח שנשות הפורום יבואו ויכתבו שם את דעתן בתור נשים. התפתח שם שיח גברי, דעות של המין היפה לא מוצגות שם בינתיים

oren399

New member
לא, את טועה

אני מדבר על המין היפה. גוף האישה, כפי שהוא בצורה הטבעית שלו, הוא תוצר הגנים, הביולוגיה, הטבע.

גאיה1323

New member
יש הבדל בין נקבות לנשים

מעבר לכך אני לא מבינה מה דעתך על הגוף הנקבי רלוונטי לרצונך שנשים תשתתפנה בדיון על גואל רצון, אבל בסדר.

oren399

New member
את מוזמנת להיטפל לכל מילה שנרשמת כאן

אני אישית לא אוהב להתדיין עם אנשים קטנוניים שנדבקים לכל מילה, במקום להתרכז בנושא עצמו. שיבושם לך.

waspaloy

Member
אפשר לקבל תקציר בנוגע למה שקרה עם גואל רצון?

עד היום לא הצלחתי להבין מה לעזאזל הלך שם. הוא קיבל 30 שנות מאסר על סקס עם נשים מבוגרות שהחליטו להיות הנשים שלו?

oren399

New member
אפשר וגם אפשר

גואל רצון החזיק 32 נשים בהרמונו וביצע בהן עבירות מין, כולל אינוס קטינות (יעני את הבנות שנולדו לו מהנשים האלה) במהלך 20 שנה. הייתה שם שטיפת מוח. גואל רצון בנה כת וטמטם נשים ללכת אחריו. הן אומרות שהיה מקיים בהן מעשי מין שעות ודרבן אותן לנתק קשר עם משפחתן.

Berethor

New member
גואל רצון הזה הוא יותר מסוכן ממשה קצב, טוב שבית המשפט דחה

את הערעור שלו, כמה צעירות הנבל הזקן הזה ניצל מינית, ובנוסף גם גרם להן ללדת לו עשרות ילדים על חשבון המדינה, אני ידעתי שמישהו צריך לעצור תנחש הזה עוד בתקופה שלא העמידו אותו לדין.

זה לא העניין של זכאי או לא

ואפילו בית המשפט התייחס לזה בהערה שהן חיו בקרבת סביבה נורמטיבית מסוימת.
אי אפשר לקבע לנצח את האישה המסכנה וקורבן הנסיבות כל הזמן -
ואי אפשר לומר שהאדם נתון לכל שטיפת מוח ואין לו אחריות לחייו .

אישית לא אכפת לי אם נשא שבעים גברים או שבעים נשים
אם אנס את בנותיו ויצר כת וקהילה עם שיטור פנימי משלה -
רק על זה לבד הוא צריך לשלם יותר משלושים שנים וכמובן
אם הוכח שהוא אשם וכך מראות הראיות-
זה מה שמשנה לטעמי וחורץ את גזר דינו.

לא התעמקתי אבל כמו שאמרתי מעשים כאלה שווים מבחינתי
יותר מגזר הדין שקיבל.
אונס בנות ונידוי קהילתי אלה שני דברים חמורים.

למעלה