שלושה גברים אנסו אתמול בת 13

גאיה1323

New member
שלושה גברים אנסו אתמול בת 13

במשך כמה שעות הוחזקה הילדה בדירה. עם תלונת ההורים הגיעה המשטרה למקום אך עזבה ללא ביצוע חיפוש בדירה, בלי להתקשר לטלפון שלה כדי לראות אם היא שם, רק בהסתמכות על השקר של האדם שאנס אותה, שהיא לא נמצאת שם, עזבו השוטרים את המקום. לאחר כמה שעות הילדה נמצאה מחוץ לדירה ונלקחה לעשות בדיקות אונס וכו. הנערה טענה שיחסי המין היו בהסכמתה. אין הסכמה בגיל 13, אין דבר כזה, זו אינה הסכמה. בטח שלא עם פער גילאים כזה, בטח שלא עם שלושה גברים על ילדה אחת. לפני כמה ימים נערים נעצרו בחשד לאונס ילדה בת 13 אחרת. אתמול פורסמה ידיעה על חשד לאונס בת 13 ע״י נהג אוטובוס בן 48. עכשיו החופש הגדול, אני ממליצה לכל אדם ואדם לנהל שיחות על מיניות בריאה עם הנערות והנערים בחייו. שמעו מה יש להם לומר, תראו במה אתם יכולים ויכולות לעזור. לידיעה http://www.haaretz.co.il/news/law/.premium-1.3011955

waspaloy

Member
בטח שיש הסכמה בגיל 13 יש אפילו אנסים בני 13 ופחות

[URL]http://www.israelhayom.co.il/article/301691[/URL]
אם אני הייתי אבא של הילדה הזאת הייתי ממש כועס עליה וכניראה גם מעניש אותה אבל אני לא חושב שזה היה משנה יותר מידי אם הילדה הייתה בת 19 במקום 13.
הילדה סך הכל שכבה עם הגברים האלה מאותן סיבה/סיבות שבנות 20+ היו שוכבות עם אותם גברים או גבר מסוים, וזה בדרך כלל קשור לצומת לב/רצון להרגיש מושכת ובעיקר רצון להתחבר לגברים אותן היא תופסת כחזקים(פיזית כספית וכד') ושכדי לה להתחבר אליהם.

יש הרבה דברים שליליים בסיטואציה הזאת אבל זה לא בגלל הגיל ולא בגלל אונס כי אין פה באמת אונס אמיתי.

גאיה1323

New member
מה זה אונס אמיתי לדעתך

מה זה אונס אמיתי? חסרת ישע בת 20, כן או לא? אין בחירה חופשית, הסכמה והבנה של ההשלכות בגיל 13. יש כפיה בגיל 13, זה המצב שתיארת בכותרת

waspaloy

Member
בטח שיש בחירה חופשית והסכמה והבנה בגיל 13

גם יצרים מיניים יש בשפע בגיל הזה.
אונס אמיתי זה כשלא מתחשבים בהסכמת הנאנסת, אין יותר פשוט מיזה. ב"חסרת ישע" את מתכוונת למישהי מעולפת על הרצפה? בטח שזה אונס, מי אמר שלא? אי אפשר להשוות את זה למקרה שאנחנו מדברים עליו.

waspaloy

Member
ראיתה שביפן וארגנטינה גיל ההסכמה הוא 13? הם מכירים במציאות

בניגוד למדינות כמו ארה"ב וישראל ששמים בכלא נשים ששכבו עם "קטינים" בני 16 ו 17

Berethor

New member
אז אתה יכול לנסות להגר ליפן או ארגנטינה, אבל זה החוק בישראל

כן אני מודע לכך שגיל ההסכמה הוא שונה בארצות שונות, ולכן גם הבאתי את הקישור הזה.

Ayaan

New member
האמת היא שפסיכולוגית אנחנו בגיל ההתבגרות עד גיל 25

אז גם 18 זה לא אדם בוגר
זה לא חכם להיות כל כך בטוח בדיעות שלך, זה נראה שאתה מאוד מונע מאג׳נדות אישיות.
אף אחד לא גאון וגם אתה לא. העובדה שהיא שעל פי חוק היא נאנסה ולדעתי החוק צודק במקרה הזה. ילדה בת 13 לא אחראית למעשיה, בייחוד לא למעשים כאלה.
אם היא אמרה כן, זה נבע מרצון לרצות את הגברים. שלשה מול אחת.
ילדה בת 13 לא יודעת מה טוב לה, היא לא יודעת מה זה סקס, ככל הנראה ההורים שלה לא עשו עבודה טובה ולא הסבירו לה שהיא שוה יותר מזה.

waspaloy

Member
אז גם בגיל 20 זה היה אונס? כך או כך הגיל לא שינה יותר מידי

גם אם היא הייתה עושה את זה בגיל 20 ומעלה היא הייתה עושה את זה בשביל לרצות אותם. אני לא חושב שאני גאון ואין פה אג'נדות אישיות, יש פה דעות אישיות ואני מתחשב גם בעובדה שילדים בגיל שלה לא רק שיודעים גם מה זה סקס אלה גם מה זה יצרים מיניים ורובם כבר ממזמן מאוננים על סרטי פורנו.
&nbsp
מה שאני אומר זה שהיא עשתה את זה בדיוק מאותן סיבות שבת 18+ הייתה עושה את זה כך שהחוק בנוגע לגיל ההסכמה לא משנה פה בכלל.

Berethor

New member
אתה סותר את הרעיון שאתה מייצג פה ברגע שאתה מכנה אותה ילדה

במקום נערה, מבחינה פזיולוגית הבגרות המינית מתחילה מגלאים מוקדמים יחסית, בסביבות גיל 12, זאת גם הסיבה שעד היום ביהדות עושים בת מצווה בגיל הזה. בכל מקרה החוק בנושא של יחסים אסורים עם קטינה, נועד קודם כל להגן על קטינות וקטינים מפני ניצול של אנשים שהרבה יותר מבוגרים מהם, בדרך כלל הצד המבוגר הוא זה שמנצל את הצד הצעיר ולא להפך.

aaa123

Member
קודם כל הסכמה לא נחשבת מבחינת החוק וגם אם נניח שהיתה הסכמה

מדובר באונס.
&nbsp
דבר שני:לא ברור לי מהיכן הבטחון שלך שהיתה הסכמה מבחינת הנערה אם נעזוב את החוק.
הנערה אומרת שזה היה בהסכמתה עדיין לא מוכיח שזה היה בהסכמתה ,ואולי היא פוחדת מהגברים למשל אם הם איימו עליה שירצחו אותה אם תגיד אחרת.

waspaloy

Member
אולי הילדה משקרת ואולי היא לא, צריך להגיע מנקודת הנחה שהיא

לא משקרת ולא להפך.

Ayaan

New member
להיפך.

צריך להצאת מנקודת הנחה שהיא משקרת במקרה הזה כי אם יש חשד לפגיעה או התעללות, עדיף לא לפסול את החשד עד שהוכח אחרת.

waspaloy

Member
השוטרים צריכים לחקור ליתר ביטחון אבל רוב הסיכויים זה שהיא לא

שיקרה ואמרה את האמת בנוגע לכך שהיא הסכימה. אני לא חושב שהם נפגשו אצלה בבית בשביל לשחק באקס בוקס

גאיה1323

New member
אז צריך לחקור את הסיבות

שילדה בת 13 עושה את זה, כי יתכן והמצב שלה לא טוב. בלי שום קשר יש פה חבורה של אנשים שאונסים ילדה. איזנ גיל בעיניך הוא צעיר מדי? 12? 11? ילדה בת 9 ש״היא לא כיפה אדומה״? מה עם ילדות בנות 5, הולך? תעשה לי טובה.

waspaloy

Member
היא עשתה את זה מאותן סיבות שבנות 17+ עושות את זה

ובהחלט המצב שלה לא טוב אבל הבעיה היא במה שהיא עשתה ולא בגיל שזה קרה.
ואין פה גבול חד משמעי בין אם מחליטים ש18 פלוס זה הגיל בשביל סקס או לא.
ילדה בת 5 לא יכולה לרצות סקס או להבין מה זה סקס או להינות מצומת לב מינית מגברים בניגוד לאותה בת 13 כך שההשוואה לא במקום.

גאיה1323

New member
אמנם אני מכבדת את הדיפלומה שלך בפסיכולוגיה

ואשמח לראות את האסמכתאות, אבל נכון למה שידוע לי והידע לא דל, ילדה בת 13 שמתעניינת בקיום יחסים עם גברים שמבוגרים ממנה ביותר מעשור ובכלל ילדות שבקושי נכנסו לגיל ההתבגרות שמתעניינות במין באופן חריג (הכוונה, בקיום יחסים ומימוש הרצון הזה עם גברים מבוגרים) מעלה חשד שיש בעברן עניין עם פרקטיקות מיניות פדופיליות. תקף גם לילדות בנות חמש וגם לילדות בנות 13.

waspaloy

Member
מה את טוענת פה בדיוק? שהילדה רצתה את זה בגלל אונס שהיא עברה

בגיל צעיר יותר כמו גיל 5? ומיזה נולד לה הרצון לעשות סקס עם גברים מבוגרים מימנה?.
&nbsp
גיל 5 זה לא גיל 13! ילדה בת 5 לא יכולה לראות סקס כמו שבן או בת 13 יכולים לראות סקס. גיל 13 הרבה יותר דומה לגיל 18 מגיל 5 אז דיי להשוואות האלה.
את רק הולכת בגישה של להדביק לכל אחד את התווית של ילד או "קטין" עד גיל 18 תוך כדי התעלמות מהשינוי העצום שקורה הרבה לפני הגיל הזה.

גאיה1323

New member
הקונצנזוס הפסיכולוגי כיום

רואה התנהגות מינית כזו של ילדות בנות 13 כלא מתאימה להתפתחות הנפשית והפסיכולוגית שלהן. זה שביפן מותר לאנוס ילדות לא אומר שזה בסדר. יתרה על זאת, היא לא עומדת כאן למשפט, מי שאמור לעמוד למשפט זה הגבר בן ה25 שנעל אותה בארון יחד עם בני 19 בזמן שהוא עונה בדלת לשוטרים. הודעה נוספת מפיך שתתפס בעיני כמאשימת קורבן תוביל לחסימתך מהפורום, נא לקחת לתשומת הלב.

bellalopez

New member

למעלה