השחקן משה איבגי הוא השחקן שמואשם בהטרדה מינית

• פותח הנושא ga26
  • פורסם בתאריך

ga26

Member
השחקן משה איבגי הוא השחקן שמואשם בהטרדה מינית

לא רוצה לשפוט אותו עוד לפני שיש מספיק פרטים אבל 6 נשים זה לא אישה אחת שאפשר להתווכח אם היה או לא היה. לא נמאס מהטיפוסים האלה? כאילו, מה הם חושבים בדיוק? מה עובר להם בראש?

http://e.walla.co.il/item/2931434

ga26

Member
רק כדי להימנע מתביעת דיבה:

המידע על פי אתר וואלה.
השאלות וההערות כלליות ולא נוגעות לאיבגי ישירות.

aaa123

Member
והחצוף הזה עוד אומר לפי הכתבה

"מעולם לא פגעתי בכל צורה שהיא באדם גבר או אישה. מצפוני שקט"
&nbsp
אני לא חושב שיש כמעט אדם שמעולם לא פגע בכל צורה שהיא באדם גבר או אישה במיוחד שפגיעה לא כוללת רק עבירות פליליות.

ga26

Member
לגמרי, גם אותי צדה האמירה הזו.

אני בהחלט לא יכול להגיד על עצמי שלא פגעתי באף אדם אף פעם. כולנו פוגעים לפעמים (לא פגיעה פלילית, גם העלבה זו פגיעה).
אני בכלל אף פעם לא אהבתי אותו אבל זה כבר סיפור אחר.

ga26

Member
אבל הכי מזעזע בעייני זה שלכאורה לפי הכתבה

כולם מסביב ידעו שזה קורה. ואם כולם ידעו, לא נמצא הצדיק או הצדיקה בסדום שיבואו להתלונן איפשהו?
אני לא חושב שאם הייתי רואה בסביבת העבודה שלי אדם שמתנהג ככה הייתי שותק. אם יש חשש אז מתלונן באופן אנונימי לפחות.

נתנאל184

New member
אני חושב שלא מעט אנשים היו שותקים.

נראה שאנשים לא אוהבים " להכניס את האף " למקומות שלא קשורים אליהם, גם אני לא הייתי שותק, ואני מסכים איתך, אבל ככה זה אנשים מעדיפים להתעלם ולעשות כאלו לא שמעו ולא ראו.

נתנאל184

New member
הוא היה גבר בסדרה לא מטריד מסריח.

היה גבר עם הרבה חכמה, וידע והיו לו דיבור מאוד יפה וסמכותי, נכון שהוא היה פסיכופת ורוצח ופושע אבל הוא שיחק באופן מרשים מאוד, אי אפשר לקחת את זה ממנו הבורר לטעמי היה אחד הסדרות הטובות והוא שחקן מוכשר מאוד, מת על הבורר

Berethor

New member
כן הוא היה בעיקר פושע מסוג אחר, אבל הוא עדיין היה בוגד באשתו

אז אי אפשר לומר שלא היה לו אלמנטים של סוטה, ולכן אחד המאפיונרים המוערכים ביותר מבחינתי זה Johnny Sack מהסדרה הסופרנוס, הוא בין המאפיונרים היחידים בסדרות פשע שלא היה בוגד באשתו, והיה מוכן להרוג מאפיונרים אחרים שזלזלו באשתו, וזאת למרות שהוא היה נשוי לאישה הכי שמנה בסדרה, הוא עדיין היה נאמן לה. חוץ מזה ציינתי את הבורר בציניות, משום שבכל מקרה משה איבגי משחק פושע בסדרה הבורר, ואם האשמות נגדו נכונות אז הוא פושע גם במציאות, גם אם לא מדובר באותן עבירות. חוץ מזה היו מספר אנסים בבסדרה הבורר, גם אם לא הרבה יחסית לדרמת פשע, כמו לדוגמא אחד בשם עידן הרומי, שהיה חייל במשפחת הפשע של ברוך אסולין/הבורר(הדמות שמשה איבגי שיחק). בכל מקרה כדי שמישהו שגם ככה פושע, לא יהיה בוגד או/ו אנס הוא צריך להיות במצב של "Even Evil Has Standards".

https://www.youtube.com/watch?v=Vl77IyWcbWU

"One of the easiest ways to highlight just how bad something or someone evil is: have an otherwise-remorseless villain reject it."

"The most common taboos of this type in contemporary Western works involve sexual violence or ill-treatment of children. Or both. Common gangster-story examples are to have the Neighbourhood-Friendly Gangsters, by contrast with the Ruthless Foreign Gangsters, refuse to sell illegal drugs, or be respectful and non-abusive in their treatment of the women who they pimp."

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/EvenEvilHasStandards

ga26

Member
"יש שם שחקנית ששווה הטרדה"

זה מה שאמר היום השחקן אריה מוסקונה בנוגע לפרשה. בושה וחרפה ממש.

נתנאל184

New member
זה ממש בושה ,הוא דפוק.

אני מקווה שאם איבגי עשה את זה הוא יעניש,אבל ממה שאני רואה זה לא הולך לקרות, ויוצאים נקי, זה מאוד מצער.

למעלה