פגיעה מינית בזכרים מאמר.

פגיעה מינית בזכרים מאמר.

הנה :http://www.macom.org.il/definitions/topic_malerape/identity/
עוד אחד:http://www.macom.org.il/definitions/topic_malerape/research_sexual_abuse_of_males/
בעבר גם אני חשבתי שזה נדיר ויש פחת זכרים שנפגעים מנקבות אבל אחרי שהתחלתי קצת לברר, הבנתי שהתופעה מאוד רחבה, ויש הרבה מאוד נפגעים ממין זכר, בעיקר ילדים ( לפי ידעתי אני לא בטוח לא קראתי הרבה על נפגעים יותר מבוגרים ואני יודע על עצמי כאמור)., ואני חושב שכדי להיות מודע לכך שיש הרבה נפגעי תיקפה מינית זכרים, ולדבר על זה יותר, לפי דעתי זה מאוד חשוב, כי לפי ידעתי גברים הרבה יותר מתביישים, וצריך לנסות לעלות את המודעות ולסייע להם להתמודד גם לנשים כמובן לכולם באופן שווה.

GreenMamba

New member
עם כל ההבנה והסימפטיה למצבך

ויש לי המון סימפתיה למצבך-
הפורום הינו פורום פמיניזם, ולא פורום שנאת גברים או פורום תקיפה מינית.
אני לא חושבת שהמאמר הזה מקומו כאן.
(יתקנו אותי חברות הפורום אם טעיתי)

נתנאל184

New member
אני מבין אבל אני חושב שהפורום גם עוסק בתקיפה לא?

ואם זה לא מתאים אני לא יעלה יותר, אבל לעניות דעתי הפורום עוסק גם בתקיפה משני הצדדים ואם זה לא מתאים לא יעלה פשוט לא ידעתי, אני חדש פה, ואני יבין אם זה לא מתאים, פשוט חשבתי שהפורום עוסק גם בזה, גם בתקיפה לננשים וגם לגברים אבל כנראה טעיתי...

נתנאל184

New member
אבל כנראה את צודקת.

והפורום עוסק בעיקר במאבק בין המינים שזה יותר שם דגש על תקיפה לנשים? כי ראיתי שזה דווקא הולך טוב פה, אז רציתי להראות עוד זווית זה הכל, רק כדי לסבר את האוזן בנים שעוברים תקיפה מינית יכולים לפתח גם מסוכנות בעצמם ולתקוף גם ילדים וגם נשים, מי שנתקף יש סיכוי שיהפוך די גבוהה להפוך לאנס בעצמו, ןלדעתי זה מעניי,ן וממש אני לא נסיתי להתעסק בשנאת גברים, זה באמת לא המקו,ם אלא רק להראות עוד צד זה הכל...

נתנאל184

New member
אגב נזכרתי שאת העלת לפה כמה פעמים כתבות על מקרי אונס שלא

טופלו ( וגם הפורום הזה עצמו לפי מה שבדקתי בארכיון עסק בזה רבות) אז איך הפורום לא קשר לתקיפה מינית? לא קצת תמוהה?

GreenMamba

New member
אם זה לא היה ברור

אז יש כותרת למעלה- פורום פמיניזם.
בתור חלק מהפמיניזם והמלחמה בפטריארכיה, אפשר לדון גם בפגיעות מיניות ובתקיפות שהותקפו נשים, ובטיפול של המערכת בתקיפות הללו
וזה גם בסדר גמור (לעניות דעתי) שבתור הערות אגב לחיזוק הדיון הזה יעלו פגיעות מיניות שפגעו גברים גם בגברים אחרים.
&nbsp
אבל נושא הפורום אינו תקיפות מיניות, ואינו "בואו נראה איזה גברים רעים יש"- הוא פמיניזם. ובהודעה שלך אני מתקשה למצוא את הזוית הפמיניסטית.
תקן אותי אם אני טועה.

נתנאל184

New member
אני הבנתי מה שאת אומרת.

אני פשוט חשבתי שאפשר לדבר גם על זה, ואני לא באה ואומר " תראו איזה גברים רעים יש" איפה את קוראת שאני אומר ככה? אני בסך הכל מנסה להצביע על בעיה מאוד מסיומת שאין הרבה מודעות עליה זה הכל, אני מבין לגמרי שהפורום מתעסק במאבק לזכיות האישה ( ואני גם מאוד תומך במאבק הזה) את צודקת שאין ממש זווית פמניסטית אלא סך הכל חשבתי וכנראה טעיתי שאפשר לדבר על פגיעה מינית בשני המינים, ואם אתן לא מעניינות אין בעיה אני לא אפריע, אני שוב חוזר אני לא הייתי מודע שזה בעייתי - אם הייתי מודע לא הייתי מעלה. אני פשוט מתעסק בנושא הזה באופן אישי והייתי רוצה לדבר על ואין איפה לדבר אז נסיתי פה? זה ברור? זה הכל, אני מקווה שאני מובן.

נתנאל184

New member
אין בעיה, ותודה על הסבלנות..

נתנאל184

New member
אגב היחס הנורא כלפי נפגעי פגיעה מינית לא קשור בכלל למגדר.

אלא הוא כללי מאוד ולא קשור מאיזה מין אצה גם בנים וגם ילדות עדיין מקבלים יחס נורא ומזלזל ולא מטפלים בזה אלא מאשמים, אז נראה לי שמבחינה זו מערכת החוק היא די "שיוונית" אבל מבחינה רעה כמובן...

למעלה