לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1460414,604 עוקבים אודות עסקים

פורום פמיניזם

הגעתן לפורום פמיניזם
זה מקום לדון בהבדלים החברתיים בין קבוצות ושאר נושאים שנראים לכן רלוונטים לפורום זה, עם דגש על המאבק לשיוויון נשים. 
בפורום זה תדרשו לכבד את בני ובנות השיח וגם את שאר הקבוצות בחברה.
המנעו מהכללות כמו: "נשים טובות בניקיון", "לגברים יש נטייה מולדת למלחמתיות", "מוסלמים מדכאים הומוסקסואלים" וכו'. 
בנוסף המנעו מאמירות פוגעניות ואישיות כלפי בני ובנות השיח בפורום. 
אני מבקשת שכל אמירה ששואפת להיות אמפירית בנוגע לקבוצה תהיה מעוגנת במקור אמין, אחרת, אתן מוזמנות לרשום שזו דעתכן ואפשר לדבר על זה מנקודת המוצא הזו.
אני מבקשת באופן כללי לשמור על נימה מכבדת כלפי חברות וחברי הפורום וגם אלו שלא נמצאים בפורום, שחורים, לבנים, טבעונים, מוסלמים, נשים, גברים, חתולים וכו'. 
עוד שני דברים: 
בפורום זה לא מתבצעת האשמת הקורבן. אנחנו לא שואלים מדוע נפגעת לבשה מה שלבשה, התנהגה איך שהתנהגה, עלתה איתו הביתה, הסתובבה בשעה הזו וכו'. היא זו שפגעו בה, היא לא עומדת לדין, הפוגע כן. 
בנוסף, בפורום זה מכבדים את הגדרתם האישית של כולם. אם אדם מבקש שיפנו אליו בלשון אישה ולא בלשון גבר, אם אדם מבקש שיפנו אליו בשם כזה ולא אחר, אם אדם מבקש שלא יפנו אליו בשם מסוים, אנחנו מכבדות את הבקשה תמיד.
הודעות שלא תנהגנה לפי שני הכללים האלו תמחקנה מיידית וללא אזהרה מוקדמת. 
מטרת פורום זה היא למידה, ואין למידה תחת מגננה, אז השתדלו לצמצם ריבים למינימום. 
"ואהבת לרעך כמוך"
תודה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פמיניזם

הגעתן לפורום פמיניזם
זה מקום לדון בהבדלים החברתיים בין קבוצות ושאר נושאים שנראים לכן רלוונטים לפורום זה, עם דגש על המאבק לשיוויון נשים. 
בפורום זה תדרשו לכבד את בני ובנות השיח וגם את שאר הקבוצות בחברה.
המנעו מהכללות כמו: "נשים טובות בניקיון", "לגברים יש נטייה מולדת למלחמתיות", "מוסלמים מדכאים הומוסקסואלים" וכו'. 
בנוסף המנעו מאמירות פוגעניות ואישיות כלפי בני ובנות השיח בפורום. 
אני מבקשת שכל אמירה ששואפת להיות אמפירית בנוגע לקבוצה תהיה מעוגנת במקור אמין, אחרת, אתן מוזמנות לרשום שזו דעתכן ואפשר לדבר על זה מנקודת המוצא הזו.
אני מבקשת באופן כללי לשמור על נימה מכבדת כלפי חברות וחברי הפורום וגם אלו שלא נמצאים בפורום, שחורים, לבנים, טבעונים, מוסלמים, נשים, גברים, חתולים וכו'. 
עוד שני דברים: 
בפורום זה לא מתבצעת האשמת הקורבן. אנחנו לא שואלים מדוע נפגעת לבשה מה שלבשה, התנהגה איך שהתנהגה, עלתה איתו הביתה, הסתובבה בשעה הזו וכו'. היא זו שפגעו בה, היא לא עומדת לדין, הפוגע כן. 
בנוסף, בפורום זה מכבדים את הגדרתם האישית של כולם. אם אדם מבקש שיפנו אליו בלשון אישה ולא בלשון גבר, אם אדם מבקש שיפנו אליו בשם כזה ולא אחר, אם אדם מבקש שלא יפנו אליו בשם מסוים, אנחנו מכבדות את הבקשה תמיד.
הודעות שלא תנהגנה לפי שני הכללים האלו תמחקנה מיידית וללא אזהרה מוקדמת. 
מטרת פורום זה היא למידה, ואין למידה תחת מגננה, אז השתדלו לצמצם ריבים למינימום. 
"ואהבת לרעך כמוך"
תודה. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
כתיבה בפורום כפופה לתקנון הפורום וכן לתקנון תפוז.
תקנון הפורום:
המשך >>

לצפיה ב-'אפרופו השרשור על מדונה שהיה כאן לא מזמן..'
אפרופו השרשור על מדונה שהיה כאן לא מזמן..
23/05/2009 | 17:00
40
2
אם אישה חזקה, בעלת מעמד ופרסום עדיין מסתמכת בגדול על פוטושופ כדי לטשטש את סימני הגיל, מה אנחנו דורשים מנשים "רגילות"?
בכתבה יש לינק לתמונות האמיתיות, לפני הפוטושופ.
פמיניזם >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מדונה נמצאת בעולם הבידור'
מדונה נמצאת בעולם הבידור
23/05/2009 | 17:28
7
ועולם הבידור דורש "שיפוצים"- על באמת ובפוטושופ גם יחד- מגברים ונשים כאחד.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'אני חושב שבישראל זה קצת שונה'
אני חושב שבישראל זה קצת שונה
23/05/2009 | 18:47
1
יש שורה של זמרות בכל הגילאים שלא עברו שום ניתוחים קוסמטים והן עדיין פופלריות.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'זה לא משהו "עושים" רק למדונה'
זה לא משהו "עושים" רק למדונה
23/05/2009 | 20:14
28
1
כל דוגמנית/ זמרת/ שחקנית (כנ"ל גם לגבי גברים) עוברות פוטושופ ולא משנה באיזה גיל הן.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'הקטע זה הצביעות'
הקטע זה הצביעות
23/05/2009 | 21:13
27
2
זמר בגיל של מדונה לא יעלה על דעתו לעבור שיפוץ כזה שיוריד ממנו 20 שנה.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'זה לא ממש נכון.'
זה לא ממש נכון.
23/05/2009 | 22:11
23
1
א. כולם עוברים פוטושופ, גם גברים. גם הגברים הכי יפים ביקום. וגם ג'וני דפ. (הוא פשוט רמה מעל הגברים הכי יפים ביקום )
אמנם לא בכזו רמה של ריטוש, אבל הם עוברים.
ב. הם גם עוברים ניתוחים פלסטיים, גוף ופנים, ושיניים, וצביעת שיער - שוב לא באותה רמה, ועדיין.
ג. זו כבר לא שאלה של "להעלות על דעתו", זה הפך לחלק מהביזנס, עצוב, אבל כבר אין כאן כ"כ קטע של בחירה עצמית,
ומספיק ויותר ויותר שחקניות/זמרות וכן הלאה מתעצבנות על העובדה שעשו להן פוטושופ, ומדברות על זה.
קייט וינסלט לדוגמא הודיעה בעיתונות שהורידו לה מהמותניים, רגליים ואגן, ג'ני מקרטי אני חושבת שקוראים לה, זוגתו של ג'ים קרי,
הראתה אצל אלן דג'נרס בדיוק מה עשו לתמונה שלה, מה החביאו ומה הוסיפו, אלן עצמה מן הסתם דברה על זה גם, כשעשתה פרסומת לקוור-גירל.
ולהגיד שאלן דג'נרס לא פמיניסטית או משהו בסגנון זה... אה... כן...בדיחה.
ד. אני לא חושבת שמשהו כבר באמת מאמין למראה החרסינה, מרוב שזה כבר נהיה אובר וטו-מאצ' , כבר יודעים שזה לא אמיתי. שזה סגנון גרפי, כמו ציור.
ה. מצ"ב הסרטון של דאב.
פמיניזם >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני מוסיפה עוד לינק'
אני מוסיפה עוד לינק
23/05/2009 | 22:23
22
2
אני יודעת שבתור מעצבת גרפית, שמתעסקת בפוטושופ אני יודעת בוודאות שזה בולשיט.
כי אני מכירה את כל המניפולציות. ולכן חשוב לחנך כמה שיותר אנשים, במיוחד נשים על המניפולציות.
כי גם תמונות שלא נראות "חרסינה" לגמרי עוברות פוטושופ, וזה דווקא נראה לי יותר מסוכן ממשהו ממש אובר-דה-טופ כמו התמונה ההיא של מדונה,
שם ברור שזה פוטושופ מטורף.
פמיניזם >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גם אם את יודעת שזו מניפולציה'
גם אם את יודעת שזו מניפולציה
23/05/2009 | 22:56
21
2
וגם אם אין מצב שמישהי באמת נראית ככה (לא בגיל 50 ולא בגיל 25), זה עדיין פוגע בנקודות הכי רגישות של מי שרואה את התמונות האלה וגם של גברים שבונים על פי התמונות האלה את רף הציפיות שלהם.

נ.ב. - ג'וני דפ? אני מסכימה שיש משהו מאוד מיוחד באיך שהוא נראה, אבל רמה מעל הגברים ביקום? טוב, עניין של טעם...
פמיניזם >>
לצפיה ב-'תשמעי,'
תשמעי,
23/05/2009 | 23:46
20
1
לא יודעת...
אני חושבת שבקטע הזה גברים עדיין מבחינים בין פנטזיה למציאות. כמו גם נשים.
איך שהוא אני חושבת שהמוח שלנו מבין שזה לא אמיתי. ואנחנו כבר מתורבתים להבין מניפולציות (כמו טלוויזיה, קולנוע וכן הלאה, עברנו את השלב שאנחנו חושבים שיש אנשים קטנים שרוקדים לנו בתוך המסך).
בצורה מסויימת. ויותר מזה, אני לא חושבת שחרסינה זה מושך. זה בובה. זה לא אמיתי. אני חושבת שזה מאוד ברור שזה לא אמיתי.

וכן, עניין של טעם, אבל זה לא רק איך שהוא נראה, זה גם זה שברור לי (לא יודעת איך או למה) שהוא אחד מהאנשים היותר מגניבים עלי אדמות.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'על פנטזיה ומציאות'
על פנטזיה ומציאות
24/05/2009 | 23:33
6
1
הטיעון ש"המוח שלנו מבין שזה לא אמיתי" הוא בעייתי ומסוכן. משתמשים בו לא רק כדי לצדד בפורנוגרפיה, אלא גם כדי להכניס אלימות קשה לסרטי קולנוע ומשחקי וידיאו מינסטרימיים (שרק הולכת ונהיית קשה יותר ויותר עם השנים). ההבניה של משהו כפנטזיה, או יותר נכון המכירה שלו כמשהו בלתי מזיק שמתקיים ביקום אחר משלנו רק מכהה את החושים שלנו, מבלבלת אותנו, ומאוד מאוד כן משפיעה על החיים שלנו. זה לא מקרה שחיי המין של גברים ונשים נפגעים כשיוצרים דיכוטומיה בין ה"פנטזיה" הרצויה (דימויים פורנוגרפיים, בדר"כ) לבין המציאות שבה צריך "להסתפק". אני מאמינה שגם אם במערכת החינוך היו מלמדים נערות ונערים פוטשופ וכולםן היו יודעיםות עד כמה מניפולטיבית המדיה הזו, עדיין היה להם מאוד מאוד קשה להפטר מהדימויים בתוך הראש שלהן. המוח שלהן כל הזמן מוצף בזה, העיינים שלהם כל הזמן צופות בזה, וזה משפיע, מחלחל ומאוד מאוד מזיק. המוח עובד בצורה כזו שמה שהוא רגיל לראות הוא חושב שזה יפה. (ראי ערך כל אופנה חדשה שמגיעה בהתחלה נראית מזעזעת ואז כשהעיינים מתחילות להתרגל... פתאום לפתע זה נראה בסדר..). ככה זה עובד גם עם דימויים של יופי מרוטש - עם כל הידע בעולם, רק כשנפסיק לראות את הדימויים האלה הם יפסיקו להיות הרצוי והמושך, וסתם ישארו המעוות או המוגזם או המטופש (כמו שהם באמת, בתכלס).

פמיניזם >>
לצפיה ב-'מוסיפה קישור מאותו אתר'
מוסיפה קישור מאותו אתר
25/05/2009 | 00:27
2
3
http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=627064&...

בואי נקווה שהתמונות הללו (החלק העליון של הכתבה) לעולם לא יראו לנו "בסדר"...

מסכימה עם מה שכתבת , ישנם גם הרבה מחקרים שמראים שלמרות שאנחנו יודעים שמה שאנחנו רואים הוא לא נכון או לא אמיתי אנחנו עדיין רואים בזה מודל לחיקוי (גם אם אנו לא מודעים לזה) וזו הסכנה האמתית בתמונות הללו.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'תודה, קישור מומלץ מאד'
תודה, קישור מומלץ מאד
25/05/2009 | 15:07
1
1
פשוט כתבה גדולה.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'ואני מסכים איתם מאד'
ואני מסכים איתם מאד
25/05/2009 | 15:10
1
רוב התמונות נראות הרבה יותר טוב לפני, מאשר אחרי.
הנמשים, האדמומיות של העור, הבדלי גוונים קלים - נראה הרבה יותר טוב מהחד גווניות של הריטוש הקיצוני.
אגב, גם מהתמונות "לפני-אחרי" של בר רפאלי למשל, לדעתי הבלי פוטושופ יפה יותר.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'סליחה,'
סליחה,
25/05/2009 | 00:41
1
אבל הכתפיות שהיו בשנות השמונים לדוגמא מעולם לא נראו ולעולם לא יראו יפות. :)

אני לא מקשרת בין פוטושופ לבין פורנוגרפיה מהסיבה הזו:
את רואה אנשים כל הזמן ברחוב, ואז את גם רואה את האימג'ים האלה, ההסתברות הפשוטה אומרת שאת רואה יותר אנשים פשוטים ברחוב מאשר את האימג'ים האלה, מה שלא נכון לגבי פורנו, במיוחד אם אתה צעיר מאוד ולא יוצא לך להתקל בסקס "לייב", (שם אתה הכי הרבה רק שומע על זה) או יותר נכון בכלל לעשות אותו. משמע בסקס אתה רואה יותר את האימג'ים של הפורנו מאשר את ההתנהלות האמיתית ביום יום. ההיפך ממקרי הפוטושופ.
ולכן סרטי הפורנו מייצגים מציאות פנטזיונרית והופכים אותה מציאות הכללית, מכיוון שאין הרבה נגיעות ל"דבר האמיתי", לפחות לא באותה ההסתברות בה אתה רואה פורנו, וכך הפורנו הופך למציאות הכביכול שלטת, או סתם - למציאות, נקודה. מה שלא עובד במקרי הפוטושופ.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'האמנם מה שאנחנו רגילים לראות נחשב ליפה?'
האמנם מה שאנחנו רגילים לראות נחשב ליפה?
25/05/2009 | 05:46
1
2
אם זה המצב אז רוב האנשים היו נחשבים ליפים שהרי אנחנו רגילים לראות אנשים לא בפרסומות שאנחנו יוצאים מהבית.
חוץ מזה המוח של אנשים שונים עובד בצורה שונה ,ועובדה שלא כולם מסכימים על השאלה מה נחשב ליפה ומה נחשב ללא יפה.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'גם זה הולך ומשתנה.'
גם זה הולך ומשתנה.
25/05/2009 | 11:05
1
לפחות בתל אביב, הבנות (וגם הבנים) שאני רואה ברחוב בעקביות הולכות ויורדות במשקל עם השנים. פה לא נסבלת נראות שונה, קצת יותר מלאה, שלא לדבר על שמנה. והקטע המצחיק הוא שגם אם יש פה פאנקיסטים וכל מני אנשים שנראים "מוזר" כביכול, הם עדיין כמעט תמיד רזים . פשוט המגמה בתקשורת היא להוציא את המלאוּת אל מחוץ לחוק (ראי ערך ההשפלה הפומבית שעוברים ב"לרדת בגדול").. כאילו העולם הולך ומצטמצם לאט לאט. גם אם לא תראי רק רזים ברחוב, תמיד תמיד מסביבך את תראי *שאיפה* להיות רזה. אני רוצה לראות עולם מלא ומגוון בכל מני משקלים, צבעים, ולאף אחת/ד לא תהיה את הבאסה הזאת על הפרצוף או האשמה או הפחד כי היא לא נראית כמו השאר (=בפרסומת).

אני מנסחת קצת מסורבל אבל הנקודה  שלי היא שלאט לאט הפער בין הפנזטיה (פרסומות, פוטושופ) למציאות מתחיל להצטמצם. זו תוצאה של שטיפת המוח. יש דה-לגיטמציה לשוני ונסיון לאחד. המקסימום שמותר לך הוא להיות או בלונדינית רזה או עם שיער שחור רזה.  אני מסכימה (גם מנסיון אישי) עם הטיעון ש"גברים אוהבים נשים קצת יותר מלאות" אבל למרות שגם זו אמרה כביכול ידועה ומוכרת, עדיין אחוזים מפלצתיים מהנשים סובלות מהפרעות אכילה. כנראה שהן לא כל כך מרגישות שהן בסדר כפי שהן, בכל זאת.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'המוח המודע אולי כן...'
המוח המודע אולי כן...
25/05/2009 | 02:12
12
1
אבל משיכה לא ממש עובדת ככה.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'נו.'
נו.
25/05/2009 | 02:41
11
1
ואיך המשיכה עובדת?

לא ממש יודעים את התשובה לזה, אם היו יודעים, בוודאות, מזמן כבר היו ממציאים פטנט להפוך את כל הלא מושכים בעליל לסופר מושכים.
יש לך מספיק נשים וגברים לא כאלה יפים שהם מושכים ברמות אחרות, כי יש להם סקס אפיל, או שיש להם את "זה".
וה"זה" זה סוג של קסם, וזה סוג של קסם כי אף אחד עוד לא פיתח את הנוסחה להסביר אותו לגמרי.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
25/05/2009 | 03:29
8
2
מפתיע כמה מהמשיכה נובעת מגורמים חברתיים. עובדה שלפני כ-40 שנה נשים מלאות יותר נחשבו למושכות (מרילין מונרו), יש חברות באפריקה שבהן זה צוואר ארוך בצורה בלתי רגילה וכו'. אני לא חושבת שיש איזה קונצנזוס לגבי מה נחשב מושך חוץ, אולי, מכמה מאפיינים ממש בסיסיים.
גם אם אנשים יודעים שהכל פוטושופ, אנחנו עדיין מחוברתים לראות בדמויות המשופצות האלה סוג של אידיאל שגם אם אי אפשר להגיע אליו, צריך כביכול לשאוף להידמות אליו כמה שיותר.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'אני חושב שגם היום מבחינת גברים '
אני חושב שגם היום מבחינת גברים
<< ההודעה הנוכחית
25/05/2009 | 05:51
3
1
נשים מלאות יותר מאלו שרואים בפרסומות נחשבות למושכות.

שמעתי ששאלו גברים מה המשקל האידיאלי שהם היו רוצים לראות את בת זוגם ,והתשובה שלהם היתה בהחלט יותר מהמשקל של הדוגמניות שבאופנה.

אם יש השפעה של האופנה על ההחלטה של גברים למי להמשך אז זאת השפעה מוגבלת.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'גברים אוהבים מלאות '
גברים אוהבים מלאות
25/05/2009 | 11:44
1
במקומות הנכונים. למשל אישה מלאה עם חזה קטן לא חיהיה הטעם שלהם. בקיצור "שיהיה מה לתפוס"
פמיניזם >>
לצפיה ב-'מלאות כמו בפורנו'
מלאות כמו בפורנו
25/05/2009 | 14:46
1
ברור שהם אוהבים אותן ככה. מנופחות היטב אפילו.
קשה לכל אחד מאיתנו לדבר בשם כל הגברים, בסביבתי הקרובה ממה ששמתי לב הם מעדיפים את הרזות באופן קיצוני על פני המלאות (יש לזה שם אחר שלא אחזור עליו פה) אם לא בקטע של משיכה טהורה אז בקטע של סטטוס חברתי (שתהיה להם חברה "שווה" בעיני אחרים, כלומר תואמת מודל יופי) אבל הם בהחלט אוהבים גם את השחקניות פורנוגרפיות (שהן גם רזות לפי כל אמת מידה שפויה, אבל מעוגלות היטב במקומות מסוימים) - באופן שתואם היטב את שטיפות המוח בתקשורת ובפורנו.

אני מאוד מאמינה שהמשיכה המינית  מותנית חברה ותרבות, כמדומני מה שגנטי\ביולוגי במשיכה מינית זה המשיכה לסימטריה, מעבר לזה לא חושבת שהוכח משהו. ובכלל מה הקשר בין שזופה מאוד, מסולקנת מאוד, רזה מאוד (מודל היופי הנוכחי) לבין בריאות ופוריות אליה אמורים להמשך בני אדם אם הביולוגיה היתה הגורם הראשי לעיצוב המשיכה המינית? דווקא היו צריכים להעדיף שמנמנות - כאלו שיש להן מצבורי שומן מספיקים ומחזור חודשי שלא נעלם לו עקב תת תזונה.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'מלאות יותר'
מלאות יותר
25/05/2009 | 15:58
1
אבל עדיין רזות מאוד. אני בטוחה שרוב הגברים היום יגידו שמרילין מונרו צריכה לרדת 10קילו בערך.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'את שוכחת שיש דבר כזה'
את שוכחת שיש דבר כזה
25/05/2009 | 12:22
3
1
טעם אישי.
ושבנוסף, משיכה (ורצון לזוגיות בעיקר) לא עובדת רק על מראה חיצוני.

מספיק גברים יגידו לך שהם לא אוהבים רזות מידי וכן הלאה.
מה שכן, נראה לי שהרבה גברים  יעדיפו נשים קטנות יותר מהם.
אם זה ברזון, בגובה וגם בדברים הלא שטחיים :)

אני כן חושבת שיש בעיה בפוטושופים, אבל לא בגלל שזה משפיע על גברים,
אני לא חושבת שזה משפיע על גברים באותה הרמה  שזה משפיע על הנשים שחושבות שזה האידיאל אליו צריך להגיע.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'המון כוכבים גדולים וגם מבוגרים עושים זאת ,רק'
המון כוכבים גדולים וגם מבוגרים עושים זאת ,רק
25/05/2009 | 14:07
1
2
שאצל גברים פחות נדרש אולי ,כי גבר שיש לא קמטים או כל מיני "דפקטים" אחרים ,,זה פחות קריטי מאשר נשים ,אבל הנה שניים מפורסמים שגם איזמל הכרורגים הפלסטי עבד עליהים כמה וכמה פעמים ,,

אצל אחד מאוד בולט אצל השני סביר,

הנה הבולט יותר ברט ריינולדס מ 2009
פמיניזם >>
לצפיה ב-'ברור שגם גברים עוברים ניתוחים ופוטושופ'
ברור שגם גברים עוברים ניתוחים ופוטושופ
25/05/2009 | 20:10
2
אבל אין מה להשוות עם נשים. איזו אישה תסתובב עם שיער מאפיר וקמטים?
פמיניזם >>
לצפיה ב-'והאומן השני שגם עשה אבל נראה יותר טיבעי קצת '
והאומן השני שגם עשה אבל נראה יותר טיבעי קצת
25/05/2009 | 14:08
3
בבקשה טום ג'ונס 2009
פמיניזם >>
לצפיה ב-'יש מחקרים המסבירים בדיוק איך משיכה פועלת'
יש מחקרים המסבירים בדיוק איך משיכה פועלת
25/05/2009 | 14:44
1
1
ממליץ על מחקרים בתחום הLove maps ומחקרים המנתחים Romantic love.

הסיבות שאין פטנט להפוך את כל הלא מושכים למושכים היא כי:
1) חלק מהגורמים לא קלים לשינוי. שפת גוף למשל, שמשחקת תפקיד משמעותי, נובעת מהרגלים ואמונות של האנשים לגבי עצמם.
2) יודעים למשל מה נראה יפה ומה לא (יש ויכוחים, אבל יש גם נורמה כלשהי). עדיין יש אנשים מכוערים. כמו שיש הסכמה מה זה "נבון" ועדיין יש אנשים טיפשים. לא כל דבר אפשר \ מוכנים לתקן.
3) יש גם גורמים שתלויים ספציפית בLove map, או בהעדפה האישית של האדם שממנו רוצים לזכות באהבה.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'בעצם, חקרו את זה מכל כך הרבה כיוונים,'
בעצם, חקרו את זה מכל כך הרבה כיוונים,
25/05/2009 | 14:47
2
כל כל הרבה מכל אחד מהם, וכאלו כמויות של כסף מעורבות ברגש הזה, שאהבה זה כנראה אחד הרגשות (אם לא הכי) היותר נחקר, Well explained, ומובן מדעית.

התחום הרגשי שדווקא קשה כיום להסביר מדעית (כי אין מספיק ידע, וגם כי זה באמת לא פשוט) הוא הומור. הצחוק, והרגשות שקשורים אליו - זו עדיין תעלומה.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'ותק המוסיקלי שלה נתן לה את הזכות'
ותק המוסיקלי שלה נתן לה את הזכות
25/05/2009 | 15:25
1
למעשה, כשיש כל כך הרבה מעריצים אז יש זמרים וזמרות שמגיעים גם לעולם הפוטושופ
כל שני וחמישי...
פמיניזם >>
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
25/05/2009 | 09:07
1
1
כל אחד עושה מה שטוב לו.
הריטוש שיש בכתבה בנענע, זה לא הריטושים שעושים למדונה, הוא נראה מאוד חובבני.
כשאת מופיעה על פוסטרים ועל שערים, התמונה צריכה להיות אסטטית והקטע של "לא יעלה על דעתו" זה נשמע כמו ללכת לפי מה שכולם חושבים ולא לפי מה שכל אחד רוצה לעשות עם החיים שלו..
פמיניזם >>
לצפיה ב-'וכל אחד'
וכל אחד
25/05/2009 | 23:00
3
גם חי לבדו ביקום עצום וריק משלו, ללא חברת אדם שהוא מושפע ממנה או משפיע עליה. בדד, בדד, בדד, בלי נפש חיה גם במרחק רב מאוד. וכך כל אחד עושה מה שטוב לו, ולעולם אף אחד לא צריך להתחשב בלחצים חברתיים, ציפיות תרבותיות, נורמות או מדדים. והאסתטיקה כמובן, ומה שנחשב לאסתטי, גם הם לא מושפעים מהחברה. לא, הם קיימים לבדם, וכל אחד מגיע אליהם באופן עצמאי, כתגלית יחידנית.

רק דבר אחד מקלקל את האוטונומיה המוחלטת של הפרט לעשות מה שטוב לו, ולרטש כל תמונה שתזדמן לידיו. רק דבר אחד ויחיד. ביקורת פמיניסטית. פתאום לפתע, צץ לו הלחץ החברתי כדי לקלקל את האוטונומיה המוחלטת לרטש ולרטש. ואז, רק אז, לפתע, אנשים מוצאים את עצמם מתחשבים ב"מה שכולם חושבים". מכיוון שריטוש התמונה נעשה אך ורק מתוך אוטונומיה אישית והחלטה פרטית. אבל *לא* לרטש את התמונה, זה בגלל "מה שכולם חושבים"...
פמיניזם >>
לצפיה ב-'גם לבר רפאלי עושים "פוטושופ"'
גם לבר רפאלי עושים "פוטושופ"
25/05/2009 | 08:50
1
אין קשר לגיל. תמיד ישנם "פגמים" פה ושם.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'זה חדש שמדונה נראית זוועת עולם?'
זה חדש שמדונה נראית זוועת עולם?
25/05/2009 | 15:49
7
3
כל התמונות ששטפו לאנשים את המוח על מדונה בטענה שהיא יפה וצעירה במיוחד בשנים האחרונות עברו טיפול מאסיבי בפוטושופ.
שכחתם את מראות הזוועה האלו?

ויש
עוד
המון
פמיניזם >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ה"זוועות האלה"'
ה"זוועות האלה"
25/05/2009 | 20:11
3
זה לא בגלל שהיא בת 50, אלא בגלל שהיא מנתחת את עצמה למוות ולא מתבגרת בכבוד.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'נא לקשור לנושא הפורום, למעונינים/ות'
נא לקשור לנושא הפורום, למעונינים/ות
25/05/2009 | 20:13
3
לדון בניתוחים פלסטים ו/או ריטושים בפוטושופ במנותק מפמיניזם, נא לפנות לפורומים המתאימים, אפשר לפנות למנהלות הפורום במסר אם יש צורך בהמלצות.
תודה!
פמיניזם >>
לצפיה ב-'מדבר המעריץ של מלך הניתוחים'
מדבר המעריץ של מלך הניתוחים
26/05/2009 | 01:39
1
באמת...
כל מקום אתה בא לזרוק את הרפש שלך על מדונה
כאילו שאתה יותר טוב ממנה במשהו..
יום יבוא וגם אתה תגיע לגיל 50 ואז נדבר

שלום ולילה טוב.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'זה פוטושופ ->'
זה פוטושופ ->
27/05/2009 | 11:15
3
2
התמונה הזאתי עברה עיבוד רצחני בכוונה ואין לי מושג למה
אבל מדונה ממש לא נראת ככה
בתור אחד שראה אותה מספיק פעמים בהופעות במרחק של מטר ממנה
ופעם אחת בכנס הקבלה בת"א אני יכול לחתום לכם שהיא נראת מצויין גם באיפור קל
מדונה ידועה כאחת שלא מתאפרת כבד בכלל.

וכן היא עושה בוטקס, עושה מתיחות ושומרת על עור הפנים שלה ולא עוברת ניתוחים חתרניים כל שני וחמישי.,
אחרת היו רואים את זה עלייה ממזמן, העור שלה שמור מאוד יחסית לגילה וזה גם מהרבה ויטמנים שהיא לוקחת ומההקפדה על כושר גופני נכון ובריא לאורך השנים.

מדונה נראת מצויין והנה תמונה שלה מטקס תחפושות שנערך בניו יורק בשבוע שעבר
אלה תמונות ציבוריות שלא עברו שום יד בפוטושופ .

אז פעם הבאה לא לרוץ ולהכפיש בן אדם לפני שאתם יודעים קצת יותר עליו
פמיניזם >>
לצפיה ב-'ביקשו מכם להעביר את הדיון הזה לפורום'
ביקשו מכם להעביר את הדיון הזה לפורום
27/05/2009 | 11:52
2
1
אחר או למסרים.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'נפתח פה דיון?'
נפתח פה דיון?
27/05/2009 | 11:57
1
1
אנשים טוענים כי מדונה משתמשת בפוטושופ לטשטש את גילה?
מותר לי לטעון אחרת?, תודה

אחרת מה הטעם של ההודעה הראשונה גם אותה אפשר להעביר למקום אחר.
פמיניזם >>
לצפיה ב-'הדיון הראשי נפתח לא סביב מדונה'
הדיון הראשי נפתח לא סביב מדונה
27/05/2009 | 12:19
1
אלא הביאו אותה כדוגמה לתופעה שאותה קישרו לדיון פמיניסטי.
אתה והשני כותבים אחד לשני דברים שקשורים ספציפית למדונה, איך היא נראית והאם היא עושה בוטוקס וכו' זה לא קשור לנושא הפורום ואני די בטוחה שזה לא מעניין אף אחד פה.

יש בשביל זה פורום מדונה.
פמיניזם >>

הודעות אחרונות

07:56 | 08.10.19 שמיר יחיא
13:08 | 27.09.19 קיווי6
20:55 | 26.09.19 מוטי חוף מציצים 11
18:04 | 08.05.19 סירנה אדומה
01:39 | 11.04.19 wonderwoman8
21:54 | 14.03.19 תותים16
14:31 | 07.03.19 ספיריטואלה הסופרת
17:45 | 02.03.19 דיברגנט
14:01 | 20.02.19 NuddelmanSarit

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ