פיברואים, תצאו מהחורים!

חדווי

New member
פיברואים, תצאו מהחורים!

כולם, היי
פיברואית חדשה כאן - אני.
תוהה, מתלבטת, מהססת... ואוזרת אומץ להצטרף.
ויויאן מחבקת אותי בקבלת פנים.
אני אומרת - איזה יופי של חלון ראווה הפיברואים מציגים. באמת אחד בשביל השני וכל זה.
אחרי יומים מלאים בויויאן, אני מבינה שויויאן היא לא חלון ראווה, אלא כל הסחורה הקיימת בפורום.
באמת? לא מתאים! איפה כולם? תתחילו להגיב לי לשאלות ולנסיונות. יש לכם רזומה, בשביל זה קיבלנו את הבמה! ספרו לי: מה ניסיתם, מה עשיתם, אלו תופעות נורמליות ומה חשוב לשים לב. כמה מילים טובות גם הן לא תזקנה.
נו כבר. תתייחסו!
*התגובה על פוסט זה אסורה על ויויאן ובני משפחותיהם.

ו אולי

New member
מוזמנת להשתמש בחיפוש בפורום

אם לומר זאת בעדינות, אני לא יכולה להגיד שאוהבת את ההתייחסות לאנשים פה כסחורה וכמי שחייבים לך משהו וצריכים להתייצב ולענות לך לשאלות.
את מוזמנת לחפש דיונים קודמים שנערכו פה בנושאים שהעלית כשהפורום היה יותר פעיל. הנושאים האלו נטחנו עד דק.
לגבי השאלה היכן כולם, כמו שאת בטח מנחשת התשובה היא פייסבוק.
&nbsp
&nbsp

חדווי

New member
קהילה

החיפושים בפורום ובכל האשכולות פתוחים לקריאה חופשית. אין צורך להרשם לשם חיפוש במאגרי המידע.
נרשמתי, ואזרתי אומץ לכתוב על עצמי - ולא היה לי קל. היה לי שווה כדי לקבל את הערך המוסף של קהילה. אני מפנה אותך אל הפתיח, האני מאמין של הפורום:
...זה המקום לתמוך ולהיתמך, לעזור ולהעזר, כאן תמצאו אוזן קשבת... נוכל ללמוד לחיות איתה ולא נגדה... אז כולם מוזמנים להיות חלק מקהילה שצומחת מתוך כאב.
כן. אני מתייחסת לפורום כאל אוצר של אנשים שיש להם מה להציע - והרבה מעבר למידע. אנשים שהתכנסו כאן במטרה להקשיב ולחזק. לא אנשים שחייבים או צריכים - אלא אנשים שרוצים לתמוך ולהכיל.
אני זקוקה לכם.
הגעתי אל סף דלתכם ודפקתי. לא ידעתי אם מישהו בבית, אז קראתי בקול - מישהו שומע אותי?
שמחה להכיר, ו אולי.

ו אולי

New member
מה שכתוב שם נכתב לפני הרבה שנים

מי שכתבה את הדברים כבר מזמן לא פה אלא בפייסבוק, ביחד עם הרב הגדול של החברים שהיו פעילים פה.

מכירה את הפיל הורוד?

הוא הסימן המוסכם בפורום ל"קראתי, יש לי מה להגיד אבל אין לי כוח. הזדהות ואת לא לבד" משהו כזה.

זה מעודד, כי אם מישהו שואל או שופך מצוקה ואף אחד לא עונה לו זה נורא מבאס. אז עדיף פיל ורוד משום תגובה בכלל.

חג שמח

למעלה