בי קיור - מכשירים מקרינים ודומיהם. שווה משהו?

חדווי

New member
יודעים על מישהו / מישהם שניסו?

טובבבבב
לא חשבתי שזה מגע קסם, למרות שמרוב ייאוש אני מבינה איך אנשים מתפתים. גמאני כמעט.
האם אתם מכירים או שמעתם על כאלו שניסו?
אם הם השיגו תוצאות טובות, זה לא בטוח גם לגבי.
אם אני יודעת מהם שזה בבל''תים, לפחות הדמיון שלי יפסיק לדהור בכל פעם שצצות לי מודעות. כי בטח שאני רוצה לגמור עם הכאב... אתם לא?
רק 2490 ש''ח בלבד, ללא מע''מ ותשלומים.
מבין האלפים שכבר נושעו, מישהו?

בגדול כולנו / רובנו ניסנו המון המון דברים

את יכולה לחפש בפורום בקופסית החיפוש לפי מילים מסוימות.

דברים שעבדו או היו מומלצים אנחנו יודעים עליהם. זה לא אחד מהם.

אין לי עכשיו כוח לספר לך על הניסיון שלי עם מכשיר מסאז', אנסה למצוא את הזמן.
יכולה לספר לך שמכשיר של גלים קצרים שמחמם את המקום, איזה טיפול שעשו לי במרפאת פיזיותרפיה לפני המחלה גרם לי נזק אדיר ובלתי הפיך.
אז תזכרי גם את זה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו משהו שיזיק או יחליש אותנו, אין לנו רזרבות בשביל זה.

אבל העניין הוא שאין שם גדולות ונצורות. ומה שעושה את ההבדל הגדול זה לא דברים שעולים כסף.
ואם כבר אז יש מקומות משתלמים יותר לשים בהם את הכסף.

לדעתי אם כבר טיפול במגע עדיף מישהו בן אנוש, שיודע מה הוא עושה. הערך שיש למטפל שלומד להכיר אותך לא דומה בכלל למכשירים האלה.
באלפיים חמש מאות שקל את יכולה לקבל לא מעט טיפולים כאלה, בעיקר אם זה דרך קופ"ח שזה מסובסד ויוצא לא יותר מ-120 ש"ח לטיפול כמדומני דרך רפואה משלימה בקופה.

במקרה הטוב זה מכשיר שנשכח ומעלה אבק עוד הרבה לפני שגמרת את התשלומים עליו. ובמקרה הרע זה אולי יכול גם להזיק.

יש אין סוף חארטות שמציעים לנו. פה בפורום יש מאות אנשים שניסו כל אחד מהם עשרות דברים שונים. אם היה משהו שראינו שעזר לכמה, והיו דברים כאלה, אנחנו יודעים עליהם.
וגם מתעדכנים בחדשות על המחלה. אז אין איזה "סוד" שהחולים לא יודעים עליו. אנחנו הרי נהפוך כל אבן ואנחנו רק מתעסקים בזה, איך להקל על עצמנו.

ולרובנו אין כסף מיותר.

אל תתפתי. השיפור מגיע מפעולות קטנות לכאורה שמצטברות וזו עבודה סיזיפית ולכן לא זוהרת כמו פרסומות מסחריות.

הכריות המחממות לעומת זה זה משהו שהמון המון פיברואיות משתמשות

אלה שמלאות כוסמת או כל מיני דברים שאפשר לחמם במיקרו / כרית חשמלית / בקבוק חם. זה די פק"ל אצל הפיברואיות בעיקר בעונה הקרה (סתיו-חורף) אז כנראה שזה עובד אם הרבה משתמשות.

והרי אנחנו בעונת מעבר, שזו עונה קשה מאד. שינווי טמפרטורה חריפים. אז אולי כדאי לקבל החלטות גדולות כמו להוציא 2500 ש"ח על משהו בעונה יציבה יותר.

חדווי

New member
כרית חימום? רעיון מעולה!

חדווי

New member
הודעה ששווה לי כסף!

כלל ברזל לתגובות של קליינטים:
אם לא עזר - בטוח שלי לא יעזור.
אם עזר לחלק - עדיין לא בטוח שלי יעזור!
הידרותרפיה - אחשוב ע''כ ברצינות.
מסז' - מקומי על המפרק - עוזר או מחמיר?
דיקור סיני - הקל עלי באופן זמני ומוגבל
כמו שאמרת, אין כלום גורף. פעולות קטנות מכיוונים שונים, מצטברות לסך הכל מינורי.
חוצפנים הביקיור. אם אינטליגנטית כמותי
עם תואר בשיווק ובתכסיסי מכירה רגשית כמעט איבדה את הראש והארנק מרוב ייאוש ופנטזיה, רחמנות על אזובי הקיר.
גלי לי היכן אמצא באופן מרוכז את כל הנסיונות של כל הנסיינים.

הקופסית הקטנה בסרגל למעלה מצד שמאל

היא אפורה ולידה יש ציור של זכוכית מחפשת :)

תני מילות חיפוש סבירות, משמע לא מילים נדירות מדי ולא מילים שכיחות מדי. לדוגמא: מפרק הירך, או מפרקים ועוד איזו מילה, לשחק עם איות מלא וחסר וכד' - ותגיעי למכרה של זהב, רק צריך לכרות.

יש פה טונות של מידע, איכותי, וזה הכי חשוב. כי מנהלות הפורום (היו שלוש ואחת מהן, חיה, זכתה בפרס ניהול של כל פורטל תפוז) הקפידו מאד על שיח חף מאינטרסים תוך שמירה על כללים של כבוד ונאותות.

אגב חיפשתי על דר' חרץ ז"ל, וראיתי באמת שכל אזור ירושלים מבכים את לכתו. איזה חבל זה שהטובים הולכים.
ובחיפוש בגוגל זה גם הפנה פה לפורום הזה לרשימת הרופאים המומלצים של הפורום. יש את זה ב"מאמרים" שנמצאים ב"כלים ומידע" שלמעלה. ויש גם את הדיון המלא בפורום. והוא הומלץ גם פה. וגם יש שם עוד שמות של רופאים באזור ירושלים. השירשור נעשה לפי אזורים בארץ.

וקבלי כלל אצבע שלי: אסור לנו לקחת צ'אנס על מה שיכול להזיק

לנו. גם כספית. הימורים על דברים שעולים הרבה כסף - מי שבמצוקה כלכלית לא יכול בכלל להכנס לסקאלה הזו.
נכון שיש איזו דעה רווחת שכאילו יש משהו שמרפא (הכל, בכללי) אבל הוא פשוט עולה המון המון כסף. אז לא, במחלה הזו אין (תא לחץ לא מספיק הוכיח שעוזר כדי להוציא עשרות אלפי שקלים וכנראה מאות אלפי).
וכל פעם ששומעים על מישהו מליין נורא ומפורסם נורא שחולה או קרו לו דברים שקורים לבני אנוש, גם לא מליונרים, מבינים שכסף לא יכול לקנות בריאות.

יכול בהחלט לעשות את הכל יותר קל ונוח זה בטוח. אבל יש דברים יותר טבים להוציא עליהם כסף.

--
עוד הערה: המכשירים האלה א. אם הם היו אומרים שיחזירו לך את הכסף אם לא עוזר, ניחא. ב. אולי כדאי להתייעץ עם אנשי מרפאת פיזיותרפיה בקופ"ח. זה המקצוע שלהם והם בטוח מכירים. ויכול להיות שיש להם מכשירים בטכנולוגיה דומה או זהה שאת יכולה להתנסות במסגרת קופ"ח.

הכי חשוב לנו לפני הכל שלא יהיה סיכוי שיזיק. לא אם טרטור שיתיש אותנו, לא כספית ולא מבחינות אחרות.
אדם בריא יכול לעשות ניסיונות ולחטוף ואז הוא ישן כמה לילות או מה שהם לא עושים, הבריאים, והוא חוזר לאיזון, בשבילנו מה שהוא מכה קטנה בכנף לאדם בריא יכול לזרוק אותנו לחודשים של נסיגה קשה.
אז לא סטאז'רים, היה שלב שהציעו לי טיפולים בחינם. והבנתי שאני לא יכולה להרשות שלעצמי שמישהו ילמד עלי. אני חייבת רק מישהו שממש ממש יודע מה הוא עושה.

קודם כל לחשוב אם זה משהו שלא ייקח מאיתנו, והוא אכן בהישג יד מכל הבחינות, רק אז לשקול אותו בכלל. לדעתי.

חדווי

New member
כל מילה = $$$$

זו אני שמטיפה את הדברים הללו בכושר רטורי משכנע עד מאד.
אבל מה? ברגעים של חולשה גדולה, הלך השכל, הלכו דיבורים, הכל...

כמה טוב שהיה את הפורום בחולשתי הגדולה.
לא הייתי צריכה שכנוע עמוק, רק טלטול קל שיעורר וישלוף אותי מהביצה.
קיבלתי, תודה!

כתבת, שאנשים שאין להם, שלא יעזו לסכן ולשגות בפנטזיות. הלואי. בעולמנו האכזר, דווקא מי שאין להם שוגים בפנטזיות. מי מתפתה להבטחות? מי קונה כרטיסי פיס? מי משתתף במבצעים של רשתות וחברות?
אין עני אלא בדעת. העניות אינה כלכלית; היא התנהגותית. תזכורת לעצמי.

ניסוחים מעוררי הערצה

ואל תכעסי על עצמך: ייאוש (שלא לדבר על כאב מתמשך, חוסר ודאות ועוזריהם) מביאים אותנו למצבים מאד מוזרים, שלא מייצגים את האישיות ה"רגילה" שלנו.

אני בשנתיים הראשונות נעתי ונדתי והסתובבתי מטיפול לטיפול, ועל כל מיני המלצות של אנשים. בחוסר ודאות שאין לתאר, בלי להבין בכלל מה קורה לי ומה זה המחלה הזו. ופירפרתי ברמות שבדיעבד אני מבינה שאם הייתי חוסכת את זה הייתי מרגישה יותר טוב.
עד שהגעתי לפורום, והחוכמה פה מאד מאד עזרה לי, להבין את מה שאת כותבת גם.
בעיקר במצבנו לדעת מה לא לעשות - זו החוכמה היותר גדולה ממה כן.

שמחה להכיר אותך, אני מאד אוהבת לקרוא את מה שאת כותבת וגם את האופן שבו את כותבת

חדווי

New member
מחמאות כתרופת מרשם

יואו ויו, עשית לי ממש טוב.
שום דבר פיזי או טכני לא באמת ישבור את מעגל המחלה. רק תחמושת רגשית ונפשית. את חולקת חיזוקים בנדיבות, זה נהדר. מנסיון חיי, אנשים שמפרגנים ומשחררים טוב, חווים חיים טובים יותר בעצמם. ברור שיש לך זמנים ירודים. כולנו בנדנדת החיים; אבל הגישה שלך היא הנכונה.
מקבלת את עצמי ואת חולשתי, אפילו יותר מדי (ואל תהיי כאן יפת נפש...). אולי זה כבר עניין לאשכול חדש: איך לא לתת לויתורים / רחמים עצמיים לקחת שליטה. הם מזינים מעגל הרסני של ירידת תפקוד טכני ומנטלי.
לצערי, מפרפקציוניסטית בדרישותי מעצמי, הגעתי להכלת ויתורים מפליגה עד בלי די. אני מזיקה לעצמי, יודעת זאת, ואין לי בכלל עניין לפרוץ את המעגל שיצרתי. את זה אני לא מקבלת ומכילה בעצמי. בשום אופן!
בהזדמנות...

אמרת פרפקציוניזם אמרת הכל

זה מאד מאפיין חלק גדול מהחולות וזה חתיכת בית ספר שהמחלה הזו דורשת מאיתנו ללמוד.
וכשאתה עושה שינוי הרבה פעמים אתה הולך לקיצוניות ההפוכה עד שאתה לומד לאט לאט איפה המקום שלך באמצע.
וכן המשקולות של רחמים עצמיים ואחותם המכוערת רגשות אשם זה משהו שצריך ללמוד איך להתנהל מולם. הם סוחבים אותך למטה בעוצמה.

--
אולי באמת מחמאות כדרך לריפוי זה משהו שכדאי לבדוק אותו

וגם אתה לומד במצבים קשים שקלישאות לפעמים נכונות.
אחת מהן היא שכשאתה צריך עידוד ותמיכה לפעמים לתמוך במישהו אחר זו הדרך הכי טובה

למעלה