סמארטפון ופיברומיאלגיה?

moshemel

New member
סמארטפון ופיברומיאלגיה?

היי חברים
אני בן 26 סובל מעל 5 שנים בפיברומיאלגיה
בעקבות מאמר שקראתי הפחתתי משמעותית את השימוש בסמארטפון
כבר יומיים.. ואני מרגיש הקלה שבשבילי היא מדהימה! מתחילה לחזור לי האנרגיה לאט לאט!!.
תמיד חשבתי לעצמי זה פשוט לא הגיוני איך אני סובל את הכאבים הלא מוסברים האלה.
אני בן אדם בריא שעושה ספורט והפיברו הביאה אותי לאפיסת כוחות.
יצא לי לחשוב מה השתנה מאז שהתחלתי לחוש את הכאבים
מעבר לכמה דברים רגשיים הגעתי להבנה, שאני המון זמן,
שעות על גבי שעות בסמארטפון.
אז חיפשתי בגוגל סמארטפון וכאבי גב עליון
ולכאן הגעתי
http://www.pointofcure.co.il/2017/02/07/676/

ואת האמת, כל כך שנאתי את הסמרטפון אחרי זה.
תמיד האשמתי את הסיגריות, את החוסר פעילות, ולא משנה כמה ניסיתי להיות פעיל,הכאבים לא עזבו.
אעדכן בהמשך את ההתקדמות
חשוב לציין.. אין לי שום קשר לכותב המאמר

שיהיה לכולכם רק בריאות ושמחה :]

VanHalen2

New member
איך אתה כותב שאתה בן אדם בריא שעושה ספורט

ואח"כ בסוף ההודעה כותב שתמיד האשמת את הסיגריות ואת חוסר הפעילות. אתה סותר את עצמך. אם אתה חושב שזה הסמארטפון אז אולי אתה אחד מאלה שרגישים לקרינה. לי בכל אופן לא היה סמארטפון כשהכל התחיל, ואני עדיין משתמשת בנוקיה 100. הסמארטפון (הישן שקיבלתי מבן משפחה) משמש אותי רק לצילום תמונות והתחברות להנגאוטס. לא שמתי בו כרטיס סים.

moshemel

New member
חידוד

נחדד
1.הייתי בכושר מאוד טוב ובגלל הפיברו נחלשתי ממש
2.כיום אני כבר לא בכושר אבל עדיין משתדל לעשות ספורט

ולגבי השיפור : יותר אנרגיה:]

חבר יקר, אני מאחלת לך כל טוב אבל שיפור של יומיים?!

כדאי לחכות קצת יותר מיומיים לפני שיוצאים בהצהרות ומתלהבים, בעיקר בשבילך קודם כל.
אני מאחלת שתוכל לדווח לנו על שיפור ממושך. ואני לגמרי מסכימה איתך לגבי שימוש בסלולרי. לא לישון איתו באותו חדק וכדומה, לי באופן אישי אין ספק שזה מזיק. ולא צריםך מאמרים, בכמה שיחות טלפון נאמר המשפט "אני חייב לסגור כי נשרפת לי האוזן", והכאב ראש שאנחנו מרגישים אחרי שיחה ארוכה.

כל שיפור בסגנון החיים, בעיקר במצטבר, מביא לשיפור בסמפטומים של המחלה.

ולא רק חולי פיברומיאלגיה, הרבה אנשים סובלים מבעיות ומחלות בעקבות שימוש מופרז בדבר הזה.

מאחלת לך ולכל שאר חברנו: אנחינו יודעים מה זה רע, אנחנו יודעים שלשתות קוקה קולה למשל זה כמו נוזל לניקוי אסלות ועוד הרבה דוגמאות, רק למה אנחנו לא מיישמים את זה? כי אנחנו מחכים שמישהו יקרא לזה בשם של "שיטה" וימכור לנו את זה?

להוריד את הדברים שאנחנו יודעים שהם מזיקים ולא טובים, ובאמת רק כשעושים את זה מבינים את ההבדל המשמעותי שזה יכול לעשות, זה בסיסי.

זה טוב שאתה מזכיר את הנקודה הזו.
אבל להכריז הכרזות על סמך יומיים... בוא נאחל לעצמנו יותר טוב מזה.
יש אנשים שכלל לא משתמשים בטלפון סלולרי (גם לפני שהומצא הדבר הזה וגם במדינות עולם שלישי שאין גישה) והם עדיין חולים בפיברומיאלגיה ובתת"כ.

למעלה