טיפול

FALAZI

New member
טיפול

יש טיפול אצל ד"ר קורלנד
טיפול ואיבחון

FALAZI

New member
זה לא פרסום רק רציתי לשתף

שמי מירי ואני אובחנתי וקיבלתי טיפול מדר קורלנד אני סובלת מהמחלה שנים רבות
ורק אצלו קיבלתי טיפול והיום לאחר כשנה אני מרגישה מעולה זה לא פרסום וזה לא שקר רק רציתי לומר שיש תקווה ויש טיפול
בברכה,
מירי

אז תתחילי מלהגיד שאת חולה

ואפילו לספר על עצמך.

ואם יש טיפול שעזר לך נשמח מאד לשמוע. אבל פרטי: איזה טיפול קיבלת? מה ההתמחות של הרופא הזה? כמה עולה הטיפול שאת מדברת עליו וכד'

כנראה שעשית זאת בלי מחשבה. אבל תסתכלי על זה מהצד של מי ששנים רודפים אחרי כל מיני הבטחות שווא, מוציאים המון כספים, לוקחים הלוואות, אנשים מסביבם וזרקים להם כל מיני שטויות. יש אנשים נואשים עד כדי שנגמרה להם החשיבה ההגיונית וכל אחד יכול לסובב אותם ולטרטר אותם, ולזרוק לאנשים כאלה "יש טיפול" בלי להסביר מה הוא, כמה הוא עולה, ואת החוויה האישית שלך שבגללה את רוצה לשתף - זו אכזריות.

דורבר24

New member
אתן מדברות על הרופא הזה מכפר סבא?

כי אם כן קראתי עליו דברים די שליליים

כמה חשוב לקרוא את פסק הדין הזה

כל הדיון הזה היה שווה בשביל שיקראו ויפנימו, שגם כיום יש א. רופאים שמתחזים לעוסקים בתחום הרפואי שהם לא. (מדי פעם מתפוצצת גם פרשייה של אנשים שאין להם שום רקע ברפואה ומתחזים לרופאים).

וב. שאדם מרשה לעצמו לקחת חומר כלשהו ולמכור אותו כתרופה בלי שום פיקוח ובניגוד לחוק.

ואז עוד מבקש רחמים בבית משפט כי הוא סובל מסכרת ונורא מסכן. יאללא בוא תלך למוסכניק שיתחזה לרופא ויתן לך איזה חומר מסתורי כתרופה.

--
אנא שמרו על עיניים פקוחות וחושים בריאים. למרות ודווקא בגלל שאנחנו כל כך חלשים ופגיעים אנחנו צריכים להזהר מפגיעה. ויש המוווןן שרלטנים שם בחוץ.

למעלה