לאחר עשור - הגשתי תביעה להחמרה - ומבוהלת ...

לאחר עשור - הגשתי תביעה להחמרה - ומבוהלת ...

שלום רב,
אני בנכות מזה *למעלה מעשור שנים* , לא עובדת למעלה מעשור.
קיבלתי נכות רפואית של 55% ואי כושר 60% (זכיתי רק בערעור השני)
כעת - הגשתי תביעה להחמרת הפיברומיאלגיה ותסמונת העייפות הכרונית ו ... עו'ד מלחיצים אותי ...

ההחמרה היא :
תוספת של סכרת,
דום נשימה בדרגה בינונית,
טרומבופיליה (קרישיות הדם), שומנים בדם, דלקת כרונית בגוף ...
וגם נפשי : Complex Trauma (פוסט טראומה מורכבת),
דכאון ... (נמנעת מחברת אנשים, רגישה לרעש, אור ועוד ...),

מספיק !?
אם ככה - למה עורכי דין טוענים שהם במקומי - לא היו מגישים החמרה ? (השיחות התנהלו רק טלפונית. לא ראו מסמכים).

עם כל העניינים הרפואיים - נכון שיש לי סיכוי טוב להעלות את אחוזי האי כושר? תגידו: כן !!!!!!!!!!! בבקשה.
אני מתקיימת מ: 1.400 ש'ח האלה ...

האי כושר 60% נקבעו לי *לצמיתות*

תודה למעודדים/ות.

מעודדת

אני חושבת שעו"דים שאמרו לך את זה שבויים בקונספציה של "לא לגעת", כי יש איזה פחד שאם אתה "מנענע את הספינה" אז מל"ל עלולים לפתוח את הכל מחדש. ויש גם סכנה שהם ישללו לך את מה שיש לך.
בעיקר אם זה לצמיתות. את עלולה לחזור למצב שיקבעו לך משהו לפרק זמן מסוים ותצטרכי להאריך אותו שוב ושוב. משמע שיבטלו לך את הצמיתות.

זה נאמר לא כדי לרפות את ידייך אלא ניסיון להבין למה העו"דים אמרו לך את זה.
יש תמיד את גישת בית הלל ובית שמאי. ויש עו"ד שנזהרים בצוננים.

אני לא מבינה בביטוח לאומי אז לא יכולה להגיד דברים, אבל חושבת שכדאי להלחם על הזכויות שלנו.

הבנתי שעל סעיפים נפשיים כמו דיכאון הם נותנים יותר בקלות. וככל שיש לך "אוסף"יותר גדול של מחלות כך "עדיף" אצלם.

לגבי דלקת בגוף, מה הכוונה? ואיזה ממצאים יש לך לגבי זה?

הדום נשימה זה בשינה בטח.. לא יודעת אם זה סעיף מוכר במל"ל. אבל סוכרת לדעתי כן אמור לעשות שינוי אם זה משהו שנוסף.

יש עכשיו ארגון שעוזר עם הגשות לביטוח לאומי, אולי כדאי לך לפנות אליהם קודם. זה נקרא יד מכוונת, כרגע פיילוט באזור הצפון והדרום בלבד, אבל אולי שווה לך להגיע לצפון בשביל זה.

אה, יש אפשרות לייעוץ גם בוידאו, כך שלא משנה מאיפה.

https://www.btl.gov.il/snifim/Pages/yadMechavenet1.aspx

אמור להכנס סעיף של הכרה במחלות פיברו ותת"כ. ואז אולי במצטבר תצליחי לקבל יותר. עד כה אין סעיף למחלות האלה ומכירים רק במגבלות שהן גורמות. כנראה שיהיה שינוי עם זה. נקווה שלטובה.

למעלה