וסיכמ"שו סיכמו"שם לעיתים

ריפנזל

New member
וסיכמ"שו סיכמו"שם לעיתים

תראו, תראו, עדיין חמישי וכבר יש סכמ"ש!

סכמ"שו להנאתכם, לפי הסעיפים או שלא:

ללא מילים - השבוע באמוטיקונים -
הטוב של השבוע -

הפחוטוב -
הבלתי מוגדר -
המסקרן -
מה בשבוע הבא?
למי/למה אתם מתגעגעים?
טיפ מוותיקים לחדשים לקראת החורף -
לינק/בדיחה/המלצה או השווצה - זהירות, הצפרדע עומדת על המשמר!

וואו, איזה כיף! בדיוק חשבתי שהלוואי שהיה כבר זמן לסכמש

השבוע באייקון:
. בעיקר. וגם סתם עייפות. כך שאולי אייקון של מיטה או כסא נוח היו מתאימים יותר.
הטוב של השבוע - לפגוש את כל הבנות מהתואר האחרון שלי במסיבת קבלת התארים. כמה שאני התגעגעתי אליהן..
הפחוטוב - עיינו ערך אמוטיקון השבוע. לא עוברת העייפות הזאת. פשוט לא עוברת. ואני בטוחה שזה קשור לזה שנשבר לי סופית מהעבודה שלי ושבא לי להיות מובטלת לאיזה חודש-חודשיים ככה, ואז למצוא עבודה חדשה ומדהימה. אבל כיוון שאני לא יכולה להרשת את זה לעצמי, אני ממשיכה להיות בבעסה של עבודה מייאשת וכבר לא כיפית.
הבלתי מוגדר - ספות. מחפשת, קניתי, לא אוהבת, מוכרת, מחפשת שוב.. ספות נורמליות זה דבר שקשה למצוא, שתדעו!
המסקרן - איך תהיה הסושייה.
(לשם ההסבר: אני גרה מעל מרכז מסחרי, ממש מול אוניברסיטת בר אילן. כל שנה-שנתיים סוגרים כאן חנות ופותחים אחרת במקומה. רוב החנויות מן הסתם, הן חנויות אוכל, כי בונים על הסטודנטים הרעבים. לאחרונה נסגרה כאן חנות פלאפל (שדווקא היה בה פלאפל לא רע בכלל) ועמדה ריקה כמה חודשים, עד שבאו והתחילו לשפץ אותה. היום ראיתי שהעמידו בה בקבוקוני רוטב סויה, כך שהבנתי שהולכת להיפתח סושייה. וחבל. כי אני אוהבת סושי. {זו לא טעות הקלדה. זה משמין!} אז מסקרן איך היא תהיה וכמה זמן היא תחזיק מעמד).
בשבוע הבא - קצת יותר זמן פנוי. נגמרה ההכשרה שהעברתי, נגמר הספר שהגהתי, בטח יש עוד איזה שבוע-שבועיים עד שיתחילו לי הלימודים (עוד לא יודעת מתי בדיוק מתחילים).
געגועים - לא בטוחה שיש לי כרגע געגועים. אבל אולי לכמה ימי חורף סגריריים.
טיפ לחורף - קודם כל, חיסון נגד שפעת (אני התחסנתי השבוע ועדיין יש לי כתם אדום, בולט ומגרד על הזרוע כהוכחה). והרבה תה חם. ובכלל, כל מה שמחמם אתכם. לא להתקמצן על חימום.
הצפרדע השבועית - https://www.youtube.com/watch?v=GLkkYcVVYsQ לחובבי חוק וסדר SVU
&nbsp

Sigal H

New member
מסכמש"ת

הטוב של השבוע - הצלחתי להיות יותר בשמש, הישג מכובד למישהי שמבלה את רוב היום במיטה. עכשיו שיש לי שולחן במרפסת, תענוג ללמוד עליו. גם הייתי אמיצה והתקשרתי לאנשים בטלפון!

הפחוטוב - התחבטויות עם עצמי ועייפות רבה.

הבלתי מוגדר – מעבר ממסגרת מחשבתית של שיקום למסגרת מחשבתית של שגרה. כל כך לא מובן מאליו...

המסקרן – הממ...

מה בשבוע הבא? הרבה סידורים...

למי/למה אתם מתגעגעים?

טיפ מוותיקים לחדשים לקראת החורף – בשקט בשקט, כשאף אחד לא מסתכל, כוונו את המזגן ל-30 מעלות. זה מה שאני עושה.

לינק/בדיחה/המלצה או השווצה - זהירות, הצפרדע עומדת על המשמר! אממ... אה, הנה!

שיהיה לנו שבוע שקט וונעים-חיוכים,
סיגל

אוי, המעבר ממסגרות מחשבתיות כל כך מוכר וכל כך מתסכל

וכמה שאי אפשר להסביר את זה למישהו "מבחוץ".
הייתי שם ועודני, ובטח עוד אזגזג ביניהן לא מעט. מקווה ללמוד את הריקוד הנכון

איך אתה מחכה לשלב שבו תוכל להתחיל "מסגרת מחשבתית" (שזה עוד לפני הביצוע בפועל, אבל דורש שינוי של הכל, הכל) של שיקום, של צעד קדימה. ואז לפתע יש נסיגה או נתון אחר שדורש חישוב מסלול מחדש ואתה מוצא את עצמך צריך לשנות הכל, בעיקר את צורת החשיבה, והדגשים ולמה לתת יותר פוקוס ולמה פחות, כדי להצליח לתמרן שגרה, שגם זה מבצע צבאי בפני עצמו.

אז בהצלחה עם זה. הלוואי ונצליח להגיע לפחות מדי פעם לשגרה שמנוהלת בצורה סבירה שאולי תאפשר גם לעתים עוד הליכה קצרה בדרך האבנים הצהובות של השיקום (הו, קקטוס החזירה אותי לארץ עוץ
).

יש לי משפט שמחכה כבר די הרבה זמן כדי להעלות לפורום , ונראה לי שזה הזמן המתאים. לך באופן אישי בנקודת הזמן הזו, ולכולם.

זה היה באיזה סדרת טלויזיה או משהו, כשמישו נשאל את השאלה הכל כך מסובכת (לנו בעיקר): אז מה אתה עושה בחיים / במה אתה עובד?
והוא ענה: I'm kind of between ambitions right now.

העברתי הלאה, וגם תלמידי תיכון לאנימציה דיגיטלית נהנו מזה מאד. אז מוסרת לך תודה גם בשם המורה שלהם

ריפנזל

New member
תורי

ללא מילים - השבוע באמוטיקונים -

הטוב של השבוע - היו כמה ימים שווים, שהרגשתי נחמד, והיתה בריכה, ומשתלה, וקישקשתי עם חברות, וגם ביקרתי אצל אחת! ויש אדומי חזה ושתילונים שמחכים לי. והמדרסים החדשים אחלה, התרגלתי אליהם מהר, רק צריכה שיוף קטן כדי שיישבו יותר טוב בנעלי הליכה.

הפחוטוב - ואז באו שני דברים שערערו לי לגמרי את המצברוח. קשה. וגם התגובה לחיסון שפעת קשה יותר מבשנים הקודמות. ועדיין - תתחסנו!

הבלתי מוגדר - הדבר השני גם טוב באיזשהו אופן.. כי זה הראה לי שיש לי אומץ, אבל עדיין מוצפת וזה קשה. סליחה על חוסר הפירוט.

המסקרן - אנחנו פותחים את הדלעת שלי בימים הקרובים, מעניין מה נגלה בפנים. אם יהיה כתום ויפה - התחלנו לחשוב על מתכונים.

מה בשבוע הבא? קיוויתי להרגיש טוב יותר וכבר להספיק לזרוע... השגתי לי "תינוקייה" מהמשתלה, כדי להכין הרבה שתילונים. מחרכך...

למי/למה אתם מתגעגעים? לאולי שלי

טיפ מוותיקים לחדשים לקראת החורף - בקבוקים חמים, כריות מיקרו, תה עם קינמון (ולא עם קמומיל - קמומיל מקרר) וחיסון לשפעת!

לינק/בדיחה/המלצה או השווצה - זהירות, הצפרדע עומדת על המשמר! כשהמחשב/תפוז יסכים לצרף תמונה...

תודה רבה! וזה עוד היפנים

שהם שפויים לגמרי, יחסית לסינים. FOW ו EITO זה הגיוני לגמרי לעומת איך שהסינים מתעקשים לקרוא לאותיות באנגלית. ביום שבו אכתוב את חוויותי יהיה נתח נכבד לנסיון שלי ללמד אותם קודם כל את השמות של האותיות. וזה תלמידי אוניברסיטה שמילדות (לימדתי גם בגן ילדים וקיוויתי שמשהו שאני מטמיעה בהם יתפוס, אבל לא נראה לי, מערכת החינוך והאילוף הסינית לא תאפשר להם לא לדעת רק את הטעויות ורק אותן
), כולם בסין אומרים את אותם טעיות באופן נשיונלי. ספרי הלימוד מלאים בשגיאות שמקפידים לא לתקן אותן חלילה, עשרות בשנים.

לצערי אני לא זוכרת כרגע את המצחיקים מביניהם. כשיהיה לי אשתף.

אבל מה שיוצא מזה שאתה בתור נגיד דובר אנגלית בשלב מסוים נאלץ לדבר צ'ינגליש, כי זה מה שהם רוצים שתלמד אותם. ואז אתה כבר לא זוכר בשלב מסוים מה נכון.

אז כמו שעונים כל הסטודנטים לאנגלית (99.9 %) על שאלה לשלומם: איים ורי האפינס אוורי דיי.

אה, והסגנית לפרופסור לאנגלית באוני' הקומוניסטית שבה עבדתי אמרה לי שיש לה בן בגיל: אילוון אוקלוק.

(זה היה יכול להיות פיברופוג, אבל זה פרוטקציהפוג
. מכל הסטודנטים והמורים זו שהכי לא ידעה אנגלית זו הוויס פרופסור: מינוי של המפלגה)

תודה על הבדיחה שפגעה לי בדיוק במקום הנכון

מבאס לשמוע שקרו דברים שערערו לך את המצב רוח.
אני בדיוק מנסה לטפס למעלה מכזה.

וזה מבאס כשאתה כבר עולה על איזה גל טוב ופתאום קורס, ולפעמים מדברים שהם לכאורה פעוטים, למי שלא חולה ורגיש ופגיע כמונו, עם כל כך מעט כושר התמודדות ובעיקר הסתגלות לדברים פתאומיים.

אז מקווה שזה יעבור, ושתחזרי במהירה לגינון ההארד קור שלך. אולי תמצאו בתור הדלעת תינוק
או מיליון דאלאר :)

חיבוקים רבים.

למעלה