|*|
נפתח פורום ייעוץ רוחני
|*|

|*|
נפתח פורום ייעוץ רוחני
|*|

|@|
לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא? יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח. לרגל השנה החדשה - בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני. מחכים לכם שם עם תשובות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2423

ו אולי

New member
למי שבשבילו "חזרה לשורשים" היא אסטרולוגיה בגרוש

זה ניצול ציני של הפורום שלנו להציע פתרונות אסטרולוגים ונומרולוגים, במקום פנייה לרופאים ולפסיכולוגים.

חיה קרן

New member
זו בעיקר התנסחות מגוחכת...

הרי זו הודעה שעולה אוטומטית בכל הפורומים באתר,
עצם זה שמישהו חושב ש"להניח את הטכנולוגיה" זה "לחזור לשורשים" ואז מסביר שהחזרה הזו לשורשים היא בעצם "יעוץ רוחני"...
&nbsp
ניסוח לא חכם ודי אומלל.
אין הכתוב מתייחס כמובן לנושא האמונה שלי ב"יעוץ רוחני"- פשוט כי אני לא באמת מבינה את נושאו של הפורום הנ"ל, וההודעה הזו ממש לא גרמה לי לרצות להכנס לשם כדי להבין.
&nbsp

ו אולי

New member
אין לי שום דבר נגד רוחניות, להיפך

רק שניסוח המודעה הזאת לוקה בחוסר רגישות וביומרנות "קלים".
&nbsp
מהצצה חטופה בלינק, אנשים פונים לשם בשאלות מהותיות ומצוקה חריפה ומנהלת הפורום הזה נותנת המלצות ומנבאת את העתיד עפ"י תאריך הלידה....

חיה קרן

New member
...והוא שאמרתי

אני מגלה בעצמי המון ניצוצות של רוחניות שכזו, ולומדת אפילו לקבל אותה,
אבל הניסוח, ההתנהלות ו..לא, אני לא אכנס לפורום הזה כי ההפנייה אליו פשוט מרתיעה אותי, אלו מרגיזים אותי ועל זה נוסף הנושא שאליו התכוונת והוא הפירסום הגורף ללא אבחנה ולא במקום.
&nbsp
בקיצור- אני מסכימה איתך לגמרי

א-פרו-פו רוחניות, אנקדוטה קלה:

יצאתי לדייט עם איזה בחור שהוא חוזר בתשובה.
לא רוצה להישמע רע, אבל חוזרים בתשובה יש להם איזו נטייה כזו לא ברורה לרוחניות בשקל.
עכשיו, אני דתיה מאז ומעולם, מאמינה באלוהים וכל הג'ז הזה, אממה? לא רוחנית בשיט.
אני יודעת שזה נשמע כמו תרתי דסתרי, אבל ככה זה. אני רציונלית עד טיפת דמי האחרונה וכל ענייני הנומרולוגיה/ טארוט/ אסטרולוגיה וכולי לא מדברים אליי בכלל.
ההפך הוא הנכון. אני נוטה לראות בזה שטויות במיץ עגבניות וקשקוש בלבוש ועוד אי-אלו הגדרות חביבות.
&nbsp
בקיצור, אני יושבת עם הבחור על כוס משהו-חם-לשתות (הוא שתה קפה. אני בטוח לא שתיתי קפה בערב, אבל תהרגו אותי אם אני זוכרת מה כן שתיתי) והוא מספר לי שהאקסית שלו למדה תקשור עם מלאכים.
עכשיו, אני לא זוכרת שאמרתי משהו, אבל כנראה שפרצופי הסגיר בדיוק מה אני חושבת על העניין.
הבחור: "מה? זה היה ממש מעניין!"
אני: "אני בטוחה.."
הבחור: "המלאך סיפר לה מה היא היתה בגלגול הקודם"
אני: "נסיכה מצרית.."
הבחור: "די.. אני לא מאמין לך! איך את יודעת?? וואו, זה כזה מיסטי!! אני בהלם!!"
אני: "אה, ברור. אנחנו, אנשי המלוכה, יודעים לזהות אחד את השני גם בין הגלגולים"
הבחור: |לסת שמוטה|
&nbsp
עכשיו, ברור לכם שאני בשיא הצחוקים, כן? הוא לקח אותי ברצינות גמורה..
&nbsp
איך אומרים? פה חשדתי..

Outopia

New member
כולנו היינו נסיכים ונסיכות..

אני מחכה למתקשר שיגיד למישהו שהוא היה הומלס, רוצח, גנב, עבד בממלכה..

קרעת!

אשכרא שווה שתצאי לדייטים רק בשביל הסיפורים ההזויים האלה.
אבל מאחלת לך בעיקר כבר למצוא את המתאים ולא להאלץ להצטרך למצוא דרכים מקוריות ויצירתיות כדי להתחמק מאנשים הזויים.
מזלך רק שלא גילית את הקטע עם חברים שיש להם חברים מלאכים בדייט העשירי

אגב, יש פה מישהו שחובב את הפרלמנט? הקטע של ה"דתיים בעוונטה" הולך שם יפה מאד ומאד מצחיק אותי. והשבוע היה מערכון נוקב במיוחד. הקטע עם התיונים בשבת גרם לי לצחוק רם דקות ארוכות לבד בבית.

ואת זה רק מי שמכיר מבין.

ריפנזל

New member
כלנית, אני ממשיכה את ויו, מתי את מוציאה ספר??

״הדייטים שלי״ - מסע אנתרופולוגי במעמקי הביצה

למעלה