סיכומשבוע!

Sigal H

New member
סיכומשבוע!

הו בנדנה בנדנה, מזכירה נשכחות....
בקיצור, סכמשו נא. מעתיקה את הסעיפים מהשבוע הקודם:

- החיוך של השבוע
- והאיכסה של השבוע
- והמלאך של השבוע
- והשטן של השבוע
- והלא מוגדר של השבוע
- והכי הכי של השבוע
- מה אתם אורזים מהשבוע הזה ולוקחים אתכם הלאה
- ומה אתם קוברים עמוק באדמה ולעולם לא רוצים לראות/ לחוות יותר
וכמובן, - סוכריית השבוע - מה הקישור המשמש/ מעניין/ הכי לא קשור לכלום שתשמחו לחלוק איתנו לרגל השבוע החדש הבא עלינו לטובה.

שבת טובה ושבוע שלום שיהיו לנו

Sigal H

New member
כן, לקח לי עד עכשיו לסכמ"ש

אם כי הייתה הפסקת 'האוס' באמצע. זה עדיין נחשב?

החיוך של השבוע:
כתבתי המון ביד ושרדתי כדי לחייך על זה.

והאיכסה של השבוע: קצת מהכל וגם כואב לי החזה, כאבים שונים שמתערבבים זה בזה. חלק פיברו, חלק כי הוא משתנה, חלק מהמאמץ לנשום וחלק אני צריכה להתייצב במרפאה כדי לשלול.

והמלאך של השבוע: אממ...

והשטן של השבוע: מכבש כבישים. למה למה למה אי אפשר במקום ביפ ביפ ביפ להשמיע "אני נוסע לאחור, שימו לב"? אוף, מסתבר שאני לא מאוזנת כפי שחשבתי. זה כמו ההפך של הפיברו – את הפיברו רק אני חשה ואיש לא רואה, את האפילפסיה רואים רק אחרים ואני לא מודעת. לא יודעת מה עדיף.

והלא מוגדר של השבוע: זוכרות שגבהתי? אז זהו, שגדלתי קצת בכללי. בחזה למשל... תיאורטית זה טוב, לא עוד חולצות מכיתה ח', אבל הנשימה עוד יותר מוגבלת. התרגלתי כל כך להיות קומפקטית ובלתי משתנה שזה ממש מוזר לי עכשיו. זה גם אומר שצריך חזיות חדשות. לא קל למצוא משהו עדין-תפרים שלא מכאיב בגב ונטול מתכת באופן מוחלט. אחלו לי הצלחה בחיפושים.

והכי הכי של השבוע: ביום חמישי סגרתי בשעה טובה 4 דברים שהייתי צריכה להשלים עד יום ראשון. זה יכול היה להיות מרשים, אלמלא היה מדובר יום ראשון שעבר...

מה אתם אורזים מהשבוע הזה ולוקחים אתכם הלאה: סיכומים ותכנונים.

ומה אתם קוברים עמוק באדמה ולעולם לא רוצים לראות/ לחוות יותר: לא קוברת, מעבירה הלאה. בגדים נועדו למישהו שילבש אותם, לא להיות שנים בארון.

וכמובן, - סוכריית השבוע: לכבוד סוף עונת הרחצה, פסטיבל אמנות החול של יוקוהמה 2014.

שבוע טפוף חיוכים ושגרה מבורכת

סיגל

Sigal H

New member
הן בד"כ צמודות מאוד

עם נפח אוויר 23% כל לחץ נחשב... אבל בטח יש גם משהו עדין. מצוא אמצא אותו.
&nbsp
וזה לא קרה, סתם התחשק לי היום. למה, יש לך התנגדות?

ההפך הוא הנכון!!

בתור חובבת סכמשים, ובתור חובבת סיגל וסתם בתור חובבת - זו הצטרפות יפה מאוד של נסיבות ואירועים שרק משמחת אותי עוד יותר!

ריפנזל

New member
אה, ולגבי חזיות ספורט

אחותי שונאת חזיות מושבעת, שגם בקושי זקוקה להן, אז זה הולך טוב ביחד.
בכל אופן, היא מוצאת כל מני חזיות ספורט שהן למעשה מן גופיות אקסטרה קצרות, עם מינימום מתח, ואם עדיין הרצועה שסביב הגוף לוחצת מדי היא עושה לה חתך שישחרר את הלחץ.
&nbsp
ברור שזה לא מחזיק כמו חזייה, אבל עושה קצת סדר מלפנים ומועיל מאוד עם חולצות שקופות/דקות מדי.

Sigal H

New member
מעניין, רשמתי לפניי

מתישהו השבוע אצא לקניות, אני מקווה.
יש לי תור לרופא ריאות בסוף החודש ויהיה נחמד אם יהיה לי מה ללבוש

כן, לקנות חזיות זה לא פשוט

בעיקר כשהכל כואב ומציק.

יש דווקא חזיות שהן לא גופיות, מאד מאד עדינות, בלי תפרים באזור החזה, מכותנה.

ו.... עוד מעט חורף, ואז כפי שלימדת אותי, לא תמיד חייבים חזייה
כי אפשר ללבוש שכבות. יש למה לצפות

השבוע שלי

החיוך - מחמאה שהגיעה דרך חברה של חברה שלפיה "כלנית מתלבשת ממש אלגנטי כל השבוע.. לא רק בשבת". עשתה לי טוב על הלב.
האיכסה - עדיין מתות"כת למדי, מה שגורם לכל מיני דברים להתבחבש בדרך. לא אוהבת לחיות מתוך ענן.
המלאך - חברים שלי. שגורמים לי להרגיש טוב עם עצמי, גם כשאני ממש לא ראויה לזה.
והשטן - רעשים בחוץ. כל הזמן מכל מיני. אם זה נהג שיושב באוטו, בחניה, ומקשיב למוזיקה רועשת מדי. אם זה אנשים שלא יודעים לדבר בשקט (או שוכחים שבניינים גבוהים מחזירים רעשים). כל מיני רעשים של כל מיני אנשים, שאין להם טיפת הערכה למושג הזה, שקט, ולשלווה שהוא נוסך באנשים כשהוא שם.
הלא מוגדר - בעל הבית שלנו, שהחליט לקנות לנו מקרר חדש, אחרי ששלנו התחיל למות. הוא קנה לנו מקרר קטן מדי (מהסוג שקונים זוגות צעירים שלא נמצאים ממילא בבית ולא מבשלים) וחדש וטרח לציין ש"אתן יודעות שזה לפנים משורת הדין, נכון?". כאילו, מה??? אין בעיה. אנחנו היינו קונות מקרר. בשביל זה שאלנו אותך. אוף!
הכי הכי של השבוע - הילדים חזרו לבתי הספר. לא, לי אין ילדים משלי והם לא באמת הפריעו לי, אבל היי, עכשיו הקניונים והרחובות חזרו להיות "שלנו" בשעות הבוקר, ולא של הילדים המציקים והמרעישים.
אורזת מהשבוע ולוקחת הלאה - הידיעה שכשלא יודעים, אפשר לעבוד על מצגת פאוור פוינט אפילו כמה שבועות ולא להצליח באמת לעשות את זה כמו שצריך. לחלופין, כשיודעים, זה לוקח גג חצי שעה. כולל אפקטים, כולל תזמונים, כולל הכל. סתם שתדעו.
משאירה עמוק בשבוע הזה - עבודה על שני פרוייקטים במקביל כשאת מתות"כת. זה גם לא באמת זז וגם את כל הזמן חוטפת על הראש.
סוכריית השבוע - והפעם לא קישור אלא המלצה לספרים. שניים.
האחד: העזרה. הבנתי שיש אותו גם בסרט, אבל כמו תמיד, הסרטים מפספסים משהו מהחוויה השלמה של הספר. בלעתי אותו.
השני: ד"ר זיוואגו. רק התחלתי ואני כבר סוגרת שליש. מרתק כל כך. בתרגומו של פטר קריקסונוב. יושב לי בבית כבר כמה שנים, מרשימת הספרים ש"יום אחד..". והיום הזה הגיע ואיזה כיף שהוא בא. ומי שזוכר/ת את המוזיקה מהסרט האלמותי.
מאחלת שיהיה שבוע מלא בשורות טובות, חברים ואהבות.

ריפנזל

New member
הוי תודה, יש לי ימים קשים...

חשבתי שיהיה לי כוח בסופ״ש, אך לא.

robinebony

New member
סיכום

- החיוך של השבוע - חתונה של חברה שלי, היה ממש נחמד.

- והאיכסה של השבוע - המון בחילות השבוע.

- והמלאך של השבוע - מישה.

- והשטן של השבוע - אין.

- והלא מוגדר של השבוע - הכל. ממש הכל.

סורי, לא במצב רוח הכי טוב, אבל רציתי בכל זאת לסכם.
נועה.

ו אולי

New member
מצטרפת לבאסה הכללית

יש לי דה ז'ה וו, שוב בבירור רפואי לאפשרות מאד לא סימפטית ומאד לא צפויה, אחרי התדרדרות ממושכת שבמהלכה יותר מדי רופאים נפנפו אותי, רק בגלל התווית "CFS".
גמורה מעייפות, בקושי מתפקדת בבית, ומתוחה עד מעבר לקצה.

אם לענות על בערך על כמה מהסעיפים, אז המלאך של שבוע שעבר, הוא רופא שסוף סוף לקח אותי ברצינות. ותחת הסעיפים של השטן, האיכסה, הלא מוגדר, ומה שהייתי רוצה לקבור עמוק ולא לראות יותר הייתי מכניסה את האפשרות לאבחנה שהועלתה (ושאני מאד מאד מקווה שתשלל), ובסדר גודל אחר גם את הבירוקרטיות סביב הבירור הרפואי.

וכמה קישורים, לא קשורים לכלום -
[URL]http://blogs.haaretz.co.il/rafiandspageti/[/URL]
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=ZwJfXgTO7J4&feature=relmfu[/URL]
[URL]http://disneyunhappilyeverafter.tumblr.com/[/URL]

ריפנזל

New member
יקירותי, תעלו בבקשה סכמ״ש בשמי גם היום

אני עדיין מקורקעת ועובדת רק מהאייפד (איזה מזל ענק יש לי שקנו לי אותו!)
וזה כאב ראש להעלות מפה פוסטים נורמלים עם הדגשות ואייקונים חמודים וסדר שלא מתחרבש...
&nbsp
אפשר שנסכם שתהיה לי החלפה עד שרגליי יחזרו מהחופשה?
&nbsp
אוהבתותכן! ||חיבוק

למעלה