ניסיתם כבר לכתוב הודעה חדשה בפורום?

חיה קרן

New member
פוחדת לנסות

חיה קרן

New member
כי יש המון תקלות...

כי מדברים על עמוד ההודעה הזה עוד מתחילת תקופתי בניהול

&nbsp
וכן, זה שזו רק הודעה ראשית ולא תגובה זה סוג של..מצחיק.
העורך החדש של הודעות נראה ממש כמו העורך של הבלוגיה, וזה שיפור נהדר.
&nbsp
אני ממעטת להגיב ולכתוב בגלל ריבוי התקלות והקשיים הטכניים.
מקווה שזה ישתפר בקרוב

כן, גם אני באימה מהשינויים שעשו

למה להערים קשיים? אני גם ככה עוד לא למדתי להשתמש בכל הפונקציות של הפורום, אז למה לסבך? ועוד עכשיו... כאילו אין לנו מספיק צרות.

לי אופן שליחת ההודעות פחות נוח

וגם ללמוד משהו חדש זה מסבך אותי.

ואולי אני אנצל"ש בהזדמנות זו שהחלטתי במסגרת איזה "חופש בראש" שאני רוצה לעשות באוגוסט, לא להכנס לפורום (גם "שלך"), ולעשות איזה שינוי בחלוקת הזמן שלי וכיוצ'.
אז אפרד בצורה מסודרת ביום חמישי, לחודש הפסקה. ומקווה לחזור עם כוחות מחודשים. ואולי גם עם תובנות חדשות. אני אקרא לזה "ויפסאנת פורום"

ריפנזל

New member
אולי... תכתבי, אבל רק קשקשת של כיף?

בלי לענות על שאלות של גולשים ולחפש אינפורמציה וכל זה?
&nbsp
מה, חודש שלם בלעדייך??

כן, זה יהיה קשה

בלי פינת המשפט המבריק השבועי, הסכמ"שים המרתקים ובכלל הרוח הטובה וההומור שעוזרים מאד להתמודד עם התסכול והקושי.
מצד שני, אחרי אוגוסט יהיה לי הרבה מה לקרוא בפורום ובטח יהיה נורא כיף לחזור.
במסגרת המגבלות שלי (שלא קשורות למחלה) אני יודעת שאני "אגרר" לחפש מידע ולתת תשובות וכל זה.
אם אצליח בזמן הזה גם לא לקרוא חומרים על המחלה מה טוב, אולי רק להתמקד בפרק ספציפי במנואל של ד"ר שטיין זה יהיה מספיק.
עייפתי ונשחקתי מ"להתמודד", צריכה חופש מזה.
הלוואי ויכולתי לנסוע לחו"ל או לאיזו התאווררות אחרת, אבל זה מבצע שגדול עלי. אז אנסה לעשות ואקאנס באוגוסט בכל מיני דרכים, ואקח חופש גם מדברים שנעימים לי ולו רק כדי לשנות שגרה.
אני שחוקה מאד מאד, ואוגוסט זה החודש הכי קשה בשנה במבחינתי (חוץ מחגי תשרי וחגי האביב
, שאולי זה קשור גם לזה שאלה עונות מעבר שקשה לי בהן במיוחד).

צריכה חופש. אני לוקחת גם חופש מהסיביטי ומכל גורם מטפל אחר. הותשתי. כמה אנרגיה צריך בשביל "לעבוד" בלקבל עזרה.

הלוואי ובספטמבר אוכל לדווח על דברים טובים שבהם אשקיע יותר (במקום לשבת ימים שלמים על המחשב), כמו ללכת יותר לים לראות את השקיעה, אם הייתי מצליחה לעשות את זה כל יום זה בכלל יכול להיות מדהים.

טוב, אני עוד פה עוד יומיים. אני אתגעגע גם. אבל יהיה כיף לחזור אחר כך.

זה בשיאו, היום הגיע לפיק, של התמודדות שדורשת אסרטיביות

חזקה מאד, וזה גומר אותי.

ובדיוק קודם חשבתי שזה אומר שבאוגוסט אני אהיה בלי שני דברים שגורמים לי להרגיש מאד טוב...
אבל נראה.

או, אבל עכשיו ראיתי שזה יאפשר להעלות יותר מקובץ אחד

של תמונות או קובצים אחרים באותה הודעה. אז אני מתחילה לראות את החיוב.

וגם עכשיו הבנתי את הצבעוניות בטקסט שכלנית השתמשה בה. פותח עוד אופציות

למעלה