הסיכום השבועי!

אהההה ! כמה מסובך זה לעבד את הנתונים האלה

ולהבין את זה עד עכשיו ????

בטח לפני המחלה הייתי מבינה.

תודה

robinebony

New member
הנני כאן

הטוב: היה מפגש. איחרתי רק בשעה. היה מאוד מהנה. חזרתי והוא עדיין היה כאן. בנוסף, מצאתי עבודה חדשה והודעתי על התפטרותי מהחנות.

הפחוטוב: לחץ. חם לי עד מאוד. הצעת התזה שלי לא כותבת את עצמה.

הבלתי מוגדר: פסקאת הפתיחה לאחד הפרקים בהצעת התזה. הוא פשוט לא מסתדר לי טוב.

מה נתן לי/גזל ממני כוח: נתן - הוא, מישה, חברה שלי, המזגן בחנות. גזל - החום הנורא הזה, לקוחות מעצבנים.

איש/יצור השבוע: ראשת החוג שלי. נתתי אותה בתור ממליצה בראיון עבודה. הבוס החדש שלי התקשר אליי יום אחרי ומאר שהוא לא יודע כמה שילמתי לה, אבל לכל שאלה שהוא שאל היא ענה 'כן, כן, אתה רוצה אותה, כן.' נראה לי שהיא אוהבת אותי.

מה בשבוע הבא: עבודה חדשה (ועבודה בחנות, וסטאז'). אולי סוף סוף לסיים לכתוב את ההצעה.

מה עוד את מבטיחה לעשות למען העולם כשתיבחרי להיות מלכת היופי?: אני, בתור מלכת היופי, מבטיחה להשתדל לא להרוג אף אחד.

קישור/ציטוט/קטע לשבוע החדש (אחרת בוא תבוא הצפרדע!): אני כבר המון זמן מנסה לאסוף שירי אהבה שעונים על הקריטריונים הבאים:
*השיר הוא שיר אהבה של אישה לגבר.
*אישה שרה את השיר.
*השיר לא מקטין, יורד, או צוחק על הגבר.
*השיר לא מקטין, יורד, צוחק, או מבטל את האישה.
*שיר בעברית או אנגלית, לא שפה אחרת.
*לא שיר במזרחית.
*שיר שלא מגדיר את האהבה של האישה לגבר כ'הכל', הגבר הוא לא 'הכל', וגם האישה היא לא 'הכל'.

אתמול מצאתי שיר מושלם.

משהו שאני רוצה להשוויץ בו (אפשר ורצוי גם להראות!): היצירות האחרונות שלי.

אמנם לא כתבתי כלום היום, אך יש לי אוכל שהכנתי במקרר, הבית נקי וכמעט מסודר, והכביסה מתייבשת על מתקן הייבוש. מחר כותבים.
נועה.

פיל ורוד ועייף

מזל טוב על העבודה החדשה

העבודות שלך מהממות

את השיר אשמע מחר נגיד.

ואני בהחלט אציע אותך למועמדות למלכת היופי

Sigal H

New member
סיכומשבועיים

הטוב: חם! חם חם חם חם חם!!! זה נפלא, כמו כרית חמה ומשככת על כל הגוף. גם הצלחתי להתמיד בחיוך גופני השבוע, שזה מעולה. רואים תוצאות.

הפחוטוב: הנשימה כבדה ומתישה יותר מהרצוי, כבר כמה ימים שלא הקראתי סיפורים. וגם היה רגע של סולו קלרינט נהדר, שאני זוכרת ששמעתי לפני שנה, וראיתי איך האצבעות מרקדות על הלחצנים במהירות וירטואוזית וכל מה שנכנס לי לאוזניים היו קטעי צלילים פה ושם. זה שולי, אני יודעת, אבל מוסיקה היא חלק מהבית שלי.

הבלתי מוגדר: האם לקוסמים יש מושג של אלוהות?

מה נתן לי/גזל ממני כוח: מזג האוויר, ומזג האוויר.

איש/יצור השבוע: חבר הוציא לאור את ספר השירה השני שלו, טרי טרי לחודש הספר. עוד לא קראתי, הוא רוצה לבוא ולתת לי אישית עם הקדשה. כזה חיוך!

מה בשבוע הבא: ביום שני בדיקת שמיעה. אני יודעת שזה טיפשי, ובכל זאת קצת עצבנית לקראתה.

מה עוד את מבטיחה לעשות למען העולם כשתיבחרי להיות מלכת היופי?: לכוון את החום אליי (ואל האמיצים והנאמנים שיצטרפו) ולהשאיר לכם (ולשאר בני האדם השפויים) את הבריזה. עשינו עסק?

קישור/ציטוט/קטע לשבוע החדש (אחרת בוא תבוא הצפרדע!): טוב, הנה מה שעפרונות צבעוניים יכולים לעשות בידיים של הכישרון הנכון.

משהו שאני רוצה להשוויץ בו (אפשר ורצוי גם להראות!): אתמול מצאתי את עצמי מסבירה לאבי בקצרה על תולדות היקום והיווצרות מערכת השמש, כדור-הארץ והירח, והכל כאילו זה מובן מאליו לזכור תהליכים ולתמלל אותם. לשם שינוי, הרגשתי שהראש שלי בעננים הנכונים.

שבת יפה שתהיה לנו, ושבוע של חיוכים ובשורות טובות

סיגל

robinebony

New member
מה זה אומר עליי שגם בסרטון וגם בתמונות

ניסית לזהות את סוג העפרונות שהיא משתמשת בהם, ואפילו הצלחתי את רובם (גם את המחדד הצלחתי להזות)?

kaktus14

New member
אנסה לספר בתמונות כי ני לא מצליחה לקשר לפי

הרשימה שלכם.
גם קשה לי לומר אם זה עצב או שימחה
אולי הביטוי הנכון הוא הנעה תבולה בעצב.

היה לנו אורוע מהסוכנות שלנו.
הרוכבים מגיעים מכל הארץ וזה כבוד גדול.
הגברים שלנו עמלו וטרחו משעות הערביים ועד שעות הלילה המאוחרות
למעשה הם גם ישנו בשטח.
והקימו צילונים וסימנו מסלולים לרכיבה.

בדרך כלל אני שם באמצע כל הבלאגן מארגנו, מתארגנת ומסדרת את החנות שלי.
כן כן אני לוחקת את כל הסחורה ומביאה לשטח..
אך לא הפעם.
הפעם יכולתי לעזור רק שנשארתי עם הנכדה בבית.

kaktus14

New member
תמונה של החנות לא מצאתי

אבל את הרייזר מצאתי. עומד לו לבדו
שבדרך כלל אני משויצה בו ומעלה אבק

kaktus14

New member
אנשים התחילו להגיע ואני מדברת על 6-7 בבוקר

ת'אמת היה ממש ממש חם
אבל קולם יודעים לקבל את העובדות - במדבר חם
ואני לא שם

kaktus14

New member
החברה שלי היו כל כך עסוקים בכל

הקורה שאפילו טלפון לא קיבלתי
כאילו איך הולך או משהו
ואני ...כל נשמתי שם.
והייתי מאוד מאוד עצובה.

וכאן אנחנו מגיעים לנקודה שצריך לקבל את המחלה והמגבלויות שלה.
וכאן אני מעצובה עוברת למצב של כעס ממש.

ועוד תמונה אחת של ביתי על רקע המדבר המהמם.

ריפנזל

New member
אני מקווה שהיא מתגאה בג'ינג'י המהמם הזה!

תמיד אני פוגשת ג'ינג'ים לא מרוצים... ורק אני רציתי להיות ג'ינג'ית בעצמי ולא יצא.

ובלי קשר היא נראית שוויץ שווה ביותר!

ובאמת באמת מתסכל וחבל שלא יכולת להצטרף
. זה ממש לא פייר.
אני מקווה שבאירוע הבא תוכלי לפחות להיות נוכחת ושיהיו לך עוד המון ימים מאובקים ומאוד מספקים בעתיד.

kaktus14

New member
זהב אמיתי, חבל לך על הזמן. כשהיתה תינוקת

היתה נראת כמו אפרוח עם הפלומה. מה זה מצחיק.

הנה הצלחת להיות קצת עם החוויה שלהם

דרך התמונות.

הרי אם היית הולכת זה היה מנטרל אותך לכמה ימים לפחות. ובטח גם היית מרגישה לא טוב שם.

משתתפת בעצבונך על דברים שאנחנו נורא נורא רוצים לעשות, וההשלמה עם זה שלא יכולים היא לא קלה בכלל.

ומצטרפת לאיחול של ריפ שיהיו לך עוד הרבה טיולים והרבה אבק מדבר

אבל מציעה גם לראות מה את כן יכולה לעשות שהוא מיוחד לך, גם אם לא יכולה להיות פיזית במקומות שרוצה להיות.

לא רק להרגיש את החוסר, אלא לעשות במקום משהו שממלא ומסיח את הדעת ונותן איזושהי משמעות, בתוך המגבלות שלנו.

סתם, זה הכאיב לי שזה הדבר היחיד שהתיחסת אליו בסכמ"ש - הדבר שלא יכולת להשתתף בו.

אבל תמונות זה גם משהו

למעלה