הסיכום השבועי!

ריפנזל

New member
הסיכום השבועי!

הטוב:

הפחוטוב:

הבלתי מוגדר:

מה נתן לי/גזל ממני כוח:

איש/יצור השבוע:

מה בשבוע הבא:

מה עוד את מבטיחה לעשות למען העולם כשתיבחרי להיות מלכת היופי?:

קישור/ציטוט/קטע לשבוע החדש (אחרת בוא תבוא הצפרדע!):

משהו שאני רוצה להשוויץ בו (אפשר ורצוי גם להראות!):

סכמ"ש עכשיו או לעולם לא

הטוב: שעוד לא ממש חם. נותן לי תקווה שהקיץ אולי לא יהיה נורא. בד"כ מאמצע יוני מתחילה הזוועה. כל יום שהאוויר בו זז, הוא יום טוב. וגם הספר של וודהאוס "הקוד של בני ווסטר". כשיש ספר טוב להכנס איתו למיטה זה נותן כוח לסבול את כל היום.

הפחוטוב: קלגסות. שאני גם צריכה להתגונן מפניה, וכמובן שאין לי כוח, וגם לנסות לתפקד במעט שבמעט תוך ניסיון לא לתת לקלגסות הזו להשתלט על כל חלקה טובה.

הבלתי מוגדר: החיים, וגם היקום וגם כל השאר. חברה שעוברת דברים מאד קשים, ואני שמחה שאני מצלייחה להיות שם בשבילה, עם המגבלות שלי. וגם מעריצה את יכולת ההתמודות שלה, אבל פוחדת שהיא תישבר בשלב מסוים.

מה נתן לי/גזל ממני כוח: מה גזל זה יותר קל, אבל אולי עדיף שאני לא אכנס לפרטים. מה נתן לי כוח, שיש לי יועצת שהיתה זמינה ללוות אותי לפגישה די חשובה.

איש/יצור השבוע: החתולה שעושה לי כל כך טוב ואני כפי הנראה אצטרך להפרד ממנה בקרוב. כרגע זה מרגיש שלא תוכל להיות לי חתולה אחרת על פניה. אבל היא הבנאדם (בכוונה אני כותבת ככה) שהכי עזר לי בשנה האחרונה, וללא סייגים.

מה בשבוע הבא: ללמוד לא לתת לקלגסות לפגוע בי. זה תהליך ארוך, אבל אני מצויה בעיצומו של שדה קרב, והשיעור שלי זה ללמוד תחת אש איך לשמור על עצמי.

מה עוד את מבטיחה לעשות למען העולם כשתיבחרי להיות מלכת היופי?: להרוס את כל הבתי מלון והבנינים הגבוהים על קו החוף, שחוסמים את הבריזה, בעיר תל אביב למשל. ולעשות שמהצד השני של הטיילת יהיה אזור מפורז רק של גינות ומקומות נעימים לשהות בהם. אה, ובתור מלכת היופי שהיא גם ראש עיריית תל אביב, להוסיף הרבה הרבה עצים שנותנים צל. צל זה הדבר הכי חשוב בארצנו צרובת השמש.

קישור/ציטוט/קטע לשבוע החדש (אחרת בוא תבוא הצפרדע!): אחד השירים המקסימים, ומהקאברים הכי מוצדקים.

משהו שאני רוצה להשוויץ בו (אפשר ורצוי גם להראות!): שהבית שלי יחסית נקי, נקי יותר משהיה הרבה זמן. ממלא אותי שמחה. אבל זה קצת קשה להראות.

kaktus14

New member
מזמן הגעתי מעבר למחשבות שבית נקי זה הכי חשוב

בחיים.
אני עיצבתי את הבית שלי במינימליוסטיות וכמה שפחות דברים על פני השטח.
ומה זה הרבה יותר קל לנקות אותו...
כמו שהבת שלי אומרת
הבית חי בשבילך
לא את חיה בשביל הבית.

אבל אכן זה מקור להשווצה
אני מאז חלךיתי, לא מצליחה להביא את הבית לסדר כמו שצריך להיות.
ואם את לא יכולה לצרף תמונה של הבית אולי תשלחי לנו לפחות תמונה של החתול שלך.
במפגש הבנתי שכולם פה אוהבי חתולים.

הי, אני גם במינימליזם

במידה רבה בשביל שיהיה קל לנקות, וגם זה יותר נעים לי בעין.

כן, מכירה את האמרה המצורפת:

אבל לי באופן אישי בית נקי עושה תחושה כל כך טובה, ממש מרומם את רוחי. ולעומת זה כשיש בלגן ולא נקי זה כאילו מקרין עלי ועל המצב רוח שלי.
אשרי מי שזה לא מה שחשוב בשבילו

גילית שבגלל שאני בנאדם שהמוח שלו לא מסודר, א זנורא חשוב לי שיהיה סדר בחוץ. לעומת זה יש אנשים שיכולים להתנהל, ולפעמים יכולם רק, בבלגן, ואני חושבת שזה אומר משהו על איזה שקט שיש להם בראש.
אבל זו עוד תיאוריה מני רבות.

העליתי כבר תמונה של החתולה (את יכולה להסתכל באלבום שבפרופיל). ועכשיו קצת קשה לי להעלות עוד אחת, כי אנחנו בשלבי פרידה

אני אני אתשדל להעלות יותר תמונות לפורום. איכשהו עכשעו אני והמצלמה לא הכי בקשר

kaktus14

New member
אכן מסכימה עם האמרה. אך אתקן ואבדיל בין שני

הדברים - נקיון ובלאגן.
למשל אצלי בכל מיני מקומות מונחים דברים שאין להם שום קשר לאותו מקום.
אמה מה- אני שמה אותם שם על מנת שיזכירו לי דבר זה או אחר לעשות.
בני ביתי כבר מכירים את הכוונה ולא מזיזים.
וכן לפעמים כמה שיותר חפצים-יותר מטלטת לעשות.
אנחנו צוחקים ואומרים
הגעת, הזזת-אבדה הכוונה לנצח.
זה הם כאילו צוחקים על הזכרון שלי.

ובקשר לחתולה
מבינה אותך בהחלט.
לא מזמן הרדמתי את אחת הכלבות שלי.
ממש זועה.
תגידי אולי אוכל לעודד או לעזור בנושא..

כל הכבוד לבני משפחתך, שלא מזיזים

גם אני שמה דברים במקומות מסוימים כדי שיזכירו לי.
ואם יזיזו לי הלך עלי.

לא כולם מבינים את זה.

צר לי למשוע על הכלבה. במקרה שלי לא מדובר חליליה על מוות, אלא על מסירה.
אני אולי באמת אתייעץ איתך בפרטי.

It's now or never

(זו הכותרת של ויו שהעלתה לי את השיר הזה עכשיו לראש..)
הטוב - מפגש, מפגש, מפגש. היה כזה כיף. הטעין אותי לשבוע שלם. ומילא זה, אבל יום לפני זה גם הלכתי סופסוף לבקר אצל חיה, כך שהיו יומיים של חברות וזה כפול שניים בערך מכל השבועות האחרונים.
הפחוטוב - המון המון דאגה לילדים החטופים. אוף..
הבלתי מוגדר - הסתיימה שנה ראשונה של לימודי התעודה בטיפול. לא יודעת אם לשמוח על זה שעברתי שליש או להתעצב על זה שעבר כל כך מהר.. (נוטה להתעצב)
גזל ממני כוחות - המון התעסקות עם רכישת סמארטפון. בסופו של דבר מרוצה מהתוצאה, אבל כל הבירורים האלה התישו אותי.
אנשי השבוע - האמהות השאקליות של הילדים, במיוחד אמא של נפתלי שהדהימה אותי בכוחות שלה. אוף, כבר אמרתי?
בשבוע הבא - כמה דברים. טסט לאוטו, התחלת/ המשך חיפוש עבודה חדשה/ נוספת, המשך עדכון אנשי הקשר שלי בג'ימייל (ותודה לחיה שהביאתני עד הלום), התחלת עבודה על התרגיל האחרון לשנה זו (הגשה עוד חודש. מקווה שיהיה לפני כן), כל מיני סידורים וועדות בעבודה (קיץ זו תקופה של וועדות), וקריאה. המון קריאה של "ספרות מקצועית". אה, ודיאטה. שוב.
כשאהיה מלכת היופי - אני מבטיחהלקדם את מעמדן של עוגות הקרמשניט בעולם.
צפרדעים לעולם ירוק יותר - http://sfglobe.com/?id=1041&src=share_fb_new_1041
משהו שאני רוצה להשוויץ בו - קיבלתי 90 בעבודה הסמינריונית שלי. והמרצה התקשרה אליי אישית כדי להגיד לי שהיא "מתה" לתת לי 100, אם אני רק אשפר את הדיון. אמרתי לה שממש אין לי כוחות לזה, וש- 90 זה טוב מספיק. אחר כך היא אמרה לי שאני חייבת להעביר את זה לפורמט של מאמר ולפרסם את זה. ושאני כותבת טוב. אה, וזה גם אומר שאני אקבל את התואר עם כולם בסוף יולי. כיףכיףכיף!!

שיהיה שבוע של בשורות טובות. הכי טובות.

כן! קרמשניט!

העוגה הכי שווה.

סחתיין עצום על הציון
מקווה באמת שתפרסמי את העבודה.

והלינק נחמד, אם כי קצת מוזר לי. אבל שורת הסיום שלו היא מעולה.

שיהיה סופ"ש טוב ושבת שלום ובשורות טובת

kaktus14

New member
אכו יש במה להשויץ. אני יודעת בדיות כמה כוחות

צריך כי הבת שלי עברה את זה לא מזמן ואני כמובן בצמוד אליה (בתור הרושמת או העורכת).
כל הכבוד לך.. וגם שקשה לי- מוחה לך כפיים רמות.

ואכן - מפגש ....מפגש ..... מפגש.....

kaktus14

New member
ריפנזל יקירתי, לא הבנתי מה לפרסם. העלתי היום

תמונות על ימין ועל שמאל. נא דייקי.

ריפנזל

New member
קקטוסית, ההודעה כוונה אל כלנית

ואל המאמר שלה, שהמליצו לה לפרסם באופן רישמי.

רואה את הנקודה הכחולה בתחילת ההודעות? (ריקה או צבועה) כשאת עומדת על הודעה מסויימת יוצא קו כחול מהנקודה אל ההודעה אליה הגיבו, זה עוזר לעשות סדר ולהבין את השרשור, שלפעמים מבלבל

למעלה