פינת המשפט המחייך!

robinebony

New member
פינת המשפט המחייך!

כל סלט יכול להיות סלט הקיסר עם מוסיפים לו 23 סכינים.

נועה.

צר לי להודות אבל לא הבנתי

ולא בטוח שחייבים להבין כל דבר...

האסוציאציה שלי לקיסר (במובן הרומאי שלו) זה הקטע שהם היו מרעילים אחד את השני. אז לשים נחש בתוך הסלט דווקא מסתדר לי, את הקטע עם הסכינים לא הבנתי...

הו, תודה

אז עכשיו הבנתי את הבדיחה

טוב, מסתבר שאני לא זוכרת את תולדות האימפריה עד הסוף.... וגם איכשהו חשבתי שאולי זה קשור לאיזו תוכנית בישול ריאליטי שאני לא מצויה.

אז המון תודה על פתרון החידה

בטוח שידעתי את זה פעם

כמו את כל תולדות הקיסרות, כולל תאריכים, כולל פרטי טריוויה. אבל המוח שלי יצא לחופשה ללא תשלום.
ולא שולח גלויות..

והיום למשל גם איך קוראים לסלט הזה, שחתוך דק-דק עם המון פטרוזיליה, נו סלט מהמטבח הערבי. לא חושבת שזה סלט בורגול, ולא מוצאת איך קוראים לו. אז גם את זה אני לא זוכרת.

מסלט לסלט באותו עניין, יצא בטעות

אני כמובן הברזתי מכל השיעורים, כי זה היה בזבוז זמן גמור, בעיקר בהיסטוריה שהכי אהבתי. אז יצאתי מהכיתה (עם רשות או בלי) וישבתי לי וקראתי את יוספוס פלאוויוס וכל מיני ספרים, כדי שבית הספר לא יפגע בהשכלה שלי

הייתי אמורה לעשות 6 יחידות היסטוריה. בכיתה ט' עשיתי יחידה אקסטרה על המהפכה הצרפתית, ועד לא מזמן זכרתי הכל, יום אחרי יום.
ואז עשיתי את כל הבחינות אקסטרני לפני שאר הכיתה בכיתה י' כמדומני. 5 יחידות היסטוריה כמובן, אבל הסתבר שהם לא יכולים לספור את היחידה הזו, כי עשיתי את הבחינות חיצונית, תוך כדי התיכון, אבל לא היתה סיבה לחכות לכיתה י"ב כדי לעשות אותן.

משהו כזה... תשובה ארוכה וסבוכה לאמירה קלילה

רצינית כמו המוות
כמו שאומרים

שש יחידות בגרות בהיסטוריה זה המקסימום שאפשר לעשות ועשיתי את כולן, רק שבאחת לא הכירו לי בסוף מסיבות טכניות-ביורוקרטיות.

המנהל של בית הספר שלא רק היה מורה להסיטוריה הוא היה ממש פריק מטורף של היסטוריה הציע להגיש אותי ליחידה הנוספת הזו, לא זוכרת אולי היו עוד כמה תלמידים בודדים אבל נדמה לי שרק אי עשיתי אותה, זה לא היה במסגרת הלימודים הרגילים.

היסטוריה היא אולי האהבה הכי גדולה שלי (חוץ מחתולים ועוד איזה מיליןו דברים
), אבל גם יצא ככה שהייתי אוטודידקטית (באוני' זה היה סוציולוגיה ואנתרופולוגיה). אבל כל זה עף עם הרוח, עם הזכרון של דג זהב. איפה הימים שידעתי לנקוב בתאריכים וככה..

אבל אולי יותר חשוב זה הכאן ועכשיו
ולנסות לזכור את הדאחקת פיברופוג הנבחרת של השבוע זה הישג יותר מזהיר מאשר לזכור איך נרצח יוליוס קיסר, או איזה קיסר שזה לא היה שדובר בו לפני שני פוסטים בלבד, אבל כמובן ששכחתי.

ראש ריק
והעיקר הצחוקים

Sigal H

New member

גם אני אוטודידקטית ברמ"ח איבריי. נראה לי שהעובדה שלמדתי את כל החטיבה והתיכון בבית (בגלל הפיברו והתת"כ) איפשרו לי ללכת רחוק ומעניין יותר מהשעמום בכתה. כשהייתי בכתה ט' נרשמתי להנאתי לקורס באו"פ על הספרות העברית בראשית המאה העשרים, או משהו כזה, שגם היה יכול להיחשב לי בבגרות. בערך שבועיים לפני הממ"ן הראשון חטפתי זעזוע מוח וחודשיים ראיתי כפול ולא יכולתי לקרוא. מאז הלך האומץ... אז אני במיוחד מעריכה אותך על זה. וגם מבינה איך זה להיות הרבה מעבר, ואז כבר לא. עוד חיבוק

השכלה ממסודת ומוכרת זה נחמד

אבל יותר כיף ללמוד לבד
, חבל באצלך זה היה בגלל נסיבות מגבילות. לא יודעת מה זה ממ"ן, אבל הזעזוע ראש לא נשמע להיט בכלל

אם זה היה מסתכם בזה שלא ניגשת לבגרות ניחא. אבל אני מניחה שהיו לזה השפעות יותר מבאסות.

אבל כשהמוח נשאב אל הריק זה כבר לא כל כך משנה מה זכרת או ידעת פעם.. החוכמה הגדולה את לימדת אותי, להתסכל על זה בהומור.

בית ספר זה משעמם, מזל שאני לא צריכה לעבור את זה עוד פעם. לשמחתי בתיכון היו כמה מורים שהבינו לרוחי, ואיפשרו לי להיות מחוץ לכיתה ולקרוא, בלי להשתעמם בכיתה שלועסים פרק שלא רק שכבר קראתי אותו אלא כבר גמרתי את כל הספר.
שנות בית הספר בגדול זכורות לי לרעה מאד. בגדול.

ומאידך אני בטוחה שלך לא היה כיף ללמוד לבד בבית מתוך כורח הנסיבות.

בקיצור, זיכרון והשכלה בכלל איז אובר רייטד, כי מה זה עוזר לי עכשיו שאני לא מצליחה לזכוא נגיד איזה חודש עכשיו

Sigal H

New member
בשביל לזכור איזה חודש עכשיו

המציאו לוח שנה, וכדי לזכור כיצד בדיוק נרצח קיסר יש ספרים - הרבה יותר מעניין פשוט לדלג על המובן מאליו ולהקדיש את המוח כולו ליצירתיות יתר מנומנמת. לא?

צודקת, אבל לצערי היצירתיות המנומנמת שלי גם היא לא משהו, אנסה לעבוד על זה

בינתים נהנית משל אחרים.

לקח לי כמה שעות אבל נזכרתי במילה שקודם חמקה ממני - פורמלי. השכלה פורמלית

kaktus14

New member
אה.. וסליחה :bazakg זה אני בפורום אחר.איכשהו

זה התבלבל לתפוז.
זה KAKTUS14

kaktus14

New member
טוב... אני לא יכולה להגיד שאני לגמרי טרול, כי

ראית אותי אתמול.
איזה באסה...הלך הקטע ההתחזותי

ריפנזל

New member
אבל אני מוכנה לא לגלות לאחרים!

יוווו כמה שאני עייפהההההה!!
טוב, זה היה מתוכנן מראש. כתבתי ביומן: יום שלישי - לישון, לקטר שאני קווץ' לא נורמלי ולהיות מבסוטית נורא

kaktus14

New member
מאוד חסרת לי היום במפגש. ציפיתי מאוד להכיר או

אותך. וחוץ מזה הפסדת קטעים חבל על הזמן

וחברה מענגת ביותר.
וגם סוכם על העלאת יותר תמונות בפורום.

אני ממש מתבאסת שלא הייתי

ומצד שני זה היה כל כך חכם לא לנסות לבוא. ניסיתי לעשות משהו אחר אחרי התור לרופאה שיהיה לי, ופשוט זלגתי לתוך עצמי, התמוססתי ולא הייתי מסוגלת לעשות כלום, למשל לשבת על כסא.

זחלתי הביתה, וחשבתי לעצמי שטוב שלא ניסיתי לבוא. כי מגיע למפש פורום שאני אבוא אליו רעננה (יחסית
) ועם כוחות כשכל כולי בתוך העניין הזה. זה לא משהו של לעשות כלאחר יד מבחינתי.

מקווה שלמפגש הבא אצליח להגיע.

ואשמח לשמוע רשמים

למעלה