שאלה לגבי ראומטולוג

rainbow3

New member
שאלה לגבי ראומטולוג

מישהו יודע אם דר אבלין מקבל באופן פרטי דרך הייעוצים ב100 ש"ח בכללית...?....

זה די דחוף ואני לא מצליחה לאתר את זה....

rainbow3

New member
שרשור רופאים מומלצים.....

נעשה פה כזה לא מזמן , מישהו יכול להעלות את הקישור כאן ?

תודה גדולה, אני בימים לא פשוטים ולא מצליחה לאתר...

rainbow3

New member
רוב תודות

rainbow3

New member
באותו עניין עוד שאלונת

קיבלתי תור לעוד חצי שנה. וזה הרבההה זמן. מהמעבר על רופאי הרשימה רובם עובדים באיכילוב.

יש למישהו ניסיון טוב עם רופא ראומטולוג בכללית ,פשוט דרך הקופה..?......

הניסיון הטוב היחיד שהיה לי בכללית

עם ראומטולוג הוא עם פרופ' בוסקילה, בבאר שבע.
עם זאת, אני ממליצה שתבדקי אילו שמות קיימים ותחזרי לכאן עם השמות הספציפיים. אולי מישהו מכיר את אחד הרופאים ויכול להמליץ לטובה.

ריפנזל

New member
אם יש לך כוח להגיע עד רחובות

אז יש לי שתי המלצות לראומטולוגים בכללית.

אני אשלח לך פרטים בפרטי

יש רופא בכללית שלפי מה ששמעתי עליו זה מצדיק מעבר לכללית, עדיין מנסה לברר פרטים, להבין אם כדאי לי לעבור באופן כללי יותר
.

קוראים לו ד"ר אנדרה מטלון, הוא מומחה לפיברו / תת"כ. הוא היה בין כותבי הפרוטוקול הישראלי לאבחון וטיפול.

לפי מה ששמעתי הוא מפנה בתוך הקופה לטיפולים (מסובסדים) שחברי מאוחדת רק יכולים לדמיין.
באזור פ"ת כ"ס. קבוצות התעמלות שמותאמות לנו וסיביטי שהוא מפקח עליו, ומגיע לחלק מהפגישות (חלום...
)

באותו שבוע ששמעתי עליו נסים ונפלאות מחולה שהגיע אליו בתחילת אותו שבוע, חולה אחרת אמרה שאמרו לה שהוא לא מקבל פציינטים חדשים. אמרתי לה שרק באותו שבוע ידוע לנו על אחת שהוא כן קיבל, אז שתתעקש.
היא לא דיווחה לי תוצאות.

הוא נחשב יועץ פנימי של הקופה לנושא פיברו / תת"כ. בשביל להגיע אליו צריך הפנייה ספציפית מרופא משפחה, שמפקססים אליו למשרד.
לפי מה שהבנתי לא צריך טופס 17 אליו, כי הוא מתוך הקופה וההגדרה שלו מבחינתנו צריכה להיות כ"יועץ".

זה כפי הנראה דורש מאמץ ובלבול מוח ביורוקרטי, כי כאמור כששואלים את הנהלת הקופה איך אפשר להגיע אליו ואל הטיפולים שקיימים כפי הנראה באזור ההוא של הארץ, אז התשובה היא שאף אחד לא יודע.

אז אשלח לך בפרטי את פרטי ההתקשרות. ואולי אנסה להפנות אותך אל החולות שהיו אצלו או ניסו להגיע אליו. אולי המידע שהן יתנו יעזור לך לנצח את המערכת ולהגיע אליו.

בלי קשר אל תבטלי את התורים שכבר יש לך. כן, לרופאים המומחים שלנו המתנה של חצי שנה היא דבר שבשגרה. אני ממליצה לחכות אבל במקביל ללכת לעוד רופאים שהם יותר זמינים, אבל לבדוק ביורוקרטית שההליכה אליהם לא תפגע בזכאות שלך להגיע למומחים עוד חצי שנה.

הרבה ביורוקטריה יש, מזל שיש לנו את הנסיון אחד של השנייה שאנחנו יכולות לחלוק. אבל הכל די דורש מאמץ והתעקשות ונחישות. לא שמים לנו כלום על מגש של כסף, לצערנו.

אבל בכללית יש ממה שאני שמעתי הרבה ביותר מאשר במאוחדת. ואני רוצה לעבור אליהם, ברגע שיתנו לי מידע מסודר.
אני יודעת על שלושה מקומות בארץ שלכללית יש מערך טוב של שיקום לנו. ולא מצליחה לברר אם זה מערך ארצי ובאיזה עוד ערים יש גישה אליו.

ברכות

כותבת עוד כל מיני פרטים טכניים

כדי שמתישהו אולי נוכל לרכז את המידע הזה ולהכניס אותו לרשימת הרופאים המחודשת (נדמה לי שהוא כן מופיע ברשימות הישנות).

הוא לא קשור לאיכילוב.
הוא עובד בבילינסון, אם לא טועה בתקפיד די בכיר (צריכה לבדוק שוב את הנתונים שלי נדמה לי שהוא מנהל מחלקה).
הוא לא ראומטולוג הוא פנימאי. אבל כאמור מתמחה במחלה שלנו.

והדרך שלנו להגיע אליו היא לא דרך בילינסון. אלא דרך מרפאה ששם הוא מקבל פציינטים של כללית, לעניין הזה.
צריך להתקשר ספציפית למספר של המרפאה הזו, כי בשאר המרפאות שהוא עובד בהן יגידו לך שהם לא יודעים על זה כלום.

אכתוב עוד בפרטי אלייך, אני לא בשיא הריכוז איך לומר בלשון המעטה.

ואולי מתישהו אצליח לרכז נתונים, פלוס המלצות של מי שכן היו אצלו כדי להעלות לרישמת הרופאים.
סופ"ש נעים

ריפנזל

New member
חבר'ה, תוסיפו עוד שמות לרשימה

היא בעמוד השני. זאת הזדמנות טובה לרכז הכל.

לי יש עוד שלל רופאים שהייתי אצלם

שאני רוצה לכתוב עליהם.

לאט לאט, העיקר ש"נפתחה הרשימה", תשואות לכלנית

עוד טרם הגיע התור שלי אליו

אחרי שנעבור את זה אספר חוויות, מקווה שיהיה חיובי.

למעלה