סכמ"ש חול המועד (בהופעת אורח של סיגל)

סכמ"ש חול המועד (בהופעת אורח של סיגל)

לו רציתן דבר אחד מהאביב, מה הוא היה?

כשהאביב מתעורר מתוך החורף, מה מתעורר בכן? מה תרצו לעורר?

נניח שהייתן צריכות להזדרז ולצאת מהבית, על מה הייתן מוותרות - להתאפר / להחליף פיג'מה / לסחוב מזוודה / לתת לבצק לתפוח?

מאיזו "עבדות" השתחררתן השנה?

מאיזו אתן שואפות להשתחרר?

אם היינו ממחיזים את חד גדיא, איזה תפקיד היית לוקחת?

הגדירו (בעולם מושלם או בעולמנו אנו), מתוך נקודת הנחה שדבר כזה אכן אפשרי - "פיברואית/תת"כניקית בת-חורין":

הדבר השימושי ביותר למעירגיזניקית נגד מצות:

מה עושה פיברואית/תת"כית כשהמשפחה מעייפת", וכו':

ציטוטים של תגובות שקיבלתן מהסביבה לפי - חכם, תם, רשע, ושאינו יודע לשאול:

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?

לחיי מה נרים כוסית?

ריפנזל

New member
מסכמ"שת

לו רציתן דבר אחד מהאביב, מה הוא היה? - שיהיה כמו באירופה (ארוך, לא תזזיתי ועם גשמים קלים)

כשהאביב מתעורר מתוך החורף, מה מתעורר בכן? מה תרצו לעורר? - חשק ללבוש חצאיות..?

נניח שהייתן צריכות להזדרז ולצאת מהבית, על מה הייתן מוותרות - להתאפר / להחליף פיג'מה / לסחוב מזוודה / לתת לבצק לתפוח? - מה שלא הייתי מוותרת עליו זה התרופות.

מאיזו "עבדות" השתחררתן השנה? - אממ.. הפסקתי לעבוד.

מאיזו אתן שואפות להשתחרר? - זאת שהנפש שלי יוצרת עבורי

אם היינו ממחיזים את חד גדיא, איזה תפקיד היית לוקחת? - בטח הגדי

הגדירו (בעולם מושלם או בעולמנו אנו), מתוך נקודת הנחה שדבר כזה אכן אפשרי - "פיברואית/תת"כניקית בת-חורין": - שאלה קשה. אני אחשוב על זה.

הדבר השימושי ביותר למעירגיזניקית נגד מצות - לא לאכול מצות!
פועל כמו קסם.

מה עושה פיברואית/תת"כית כשהמשפחה מעייפת", וכו' - מוצאת חדר שקט לישון בו... וחתול שיתכרבל איתך.

ציטוטים של תגובות שקיבלתן מהסביבה לפי - חכם, תם, רשע, ושאינו יודע לשאול - אוי, זה היה מזעזע, הדודה ההיא מהסעיף הבא הסבירה לנכדתה בת ה-4 שאבא שלה (הבן של הדודה), הוא הרשע מההגדה.

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? - שאני והאחים מרדנו ועשינו מרתון סטארקטרק (עונה ראשונה!) במקום ללכת לסדר המזעזע שאחת מדודותי נוהגת לעשות, ושאליו ההורים שלי הסכימו ללכת השנה (והתחרטו. מאוחר מדי).

לחיי מה נרים כוסית? - שנפסיק לרצות להרוג גויים כל הזמן

robinebony

New member
וואוו סכמ"ש חול המועד...

לו רציתן דבר אחד מהאביב, מה הוא היה? ריח של פריחת ההדרים. זה הריח של הילדות שלי, ויש בו בשבילי המון תקווה.

כשהאביב מתעורר מתוך החורף, מה מתעורר בכן? מה תרצו לעורר? בעיקר מתעורר בי הרצון שהחורף יחזור.

נניח שהייתן צריכות להזדרז ולצאת מהבית, על מה הייתן מוותרות - להתאפר / להחליף פיג'מה / לסחוב מזוודה / לתת לבצק לתפוח? על כולם. אני לא מתאפרת, הפיג'מה שלי היא שרוואל וחולצה - אני יכולה ללכת איתה מחוץ לבית (ככה הלכתי לבחירות לכנסת לפני שנה), מזוודה? אולי המנשא של מישה כשהיא בתוכו, לתת לבצק לתפוח אומר שצריך להכין בצק - למי יש כוח לזה בחום הזה.

מאיזו "עבדות" השתחררתן השנה? לא יודעת. הדיכאון השנה פחות משמעותי מהשנים הקודמות. סוג של השתחררות מעבדות.

מאיזו אתן שואפות להשתחרר? מהעבודה בחנות. בשביל זה אני צריכה עוד שעות עבודה באוניברסיטה. בשביל זה אני צריכה לסיים את התואר. בשביל זה אני צריכה לכתוב תזה. בשביל זה אני צריכה שהמנחה שלי תאשר לי את הצעת התזה. זה עוד לא קרה. סבלנות.

אם היינו ממחיזים את חד גדיא, איזה תפקיד היית לוקחת? מלאך המוות. הוא לא רע, הוא רק עושה את העבודה שלו.

הגדירו (בעולם מושלם או בעולמנו אנו), מתוך נקודת הנחה שדבר כזה אכן אפשרי - "פיברואית/תת"כניקית בת-חורין": לדעתי, עולם בו לכל אחת/אחד יש את כל האמצעים והעזרים כדי לעשות הכל.

הדבר השימושי ביותר למעירגיזניקית נגד מצות: כמו מעליי, לא לאכול מצות!

מה עושה פיברואית/תת"כית כשהמשפחה מעייפת", וכו': מוצאת פינה נעימה ושמה ראש.

ציטוטים של תגובות שקיבלתן מהסביבה לפי - חכם, תם, רשע, ושאינו יודע לשאול: מכיוון שהחג הזה מאוד מכביד עליי, אני אוטומטית שוכחת כל דבר שנאמר בו. סוג של מנגנון הגנה השרדותי שכזה.

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? שבכל הלילות אנחנו לא משבחים ומעודדים השמדה של עמים אחרים.

לחיי מה נרים כוסית? אהבה ובריאות.

נועה.

מסכמשת

לו רציתן דבר אחד מהאביב, מה הוא היה? - אני עם ריפנזל. שיהיה ארוך, שלא יהיו בו שרבים וחמסינים, שילווה בגשמים קלילים ובעיקר בפריחה מהממת. בשביל זה אמנם צריך חורף גשום, אבל זה מהסיפור הכחול, לא כאן.

כשהאביב מתעורר מתוך החורף, מה מתעורר בכן? מה תרצו לעורר? - בשנה הנוכחית בעיקר מתעוררות אלרגיות משונות שלא ידעתי על קיומן. אבל הכי הייתי שמחה אם סתם הייתי מתעוררת.

נניח שהייתן צריכות להזדרז ולצאת מהבית, על מה הייתן מוותרות - להתאפר / להחליף פיג'מה / לסחוב מזוודה / לתת לבצק לתפוח?
את האיפור יש לי בתיק (שהייתי סוחבת איתי בכל מקרה, כי יש בו נייד וארנק ועוד שאר דברים חשובים) והוא ממילא בסך הכל רק ליפסטיק, אז זה לא כזה קריטי. להחליף פיג'מה זה טיפשי, כי מה רע בזו שעלי? לסחוב מזוודה - אולי הייתי עושה את זה. מניחה שזה תלוי כמה זמן היה לי להתארגן על עצמי קודם. אבל בצק? מי מניח בצק לתפוח אם אומרים לו שאוטוטו הוא צריך לצאת מהבית?! מקסימום עושים בלילה, לוקחים אמגזית ועושים בדרך פנקייק.. ההגיון הזה של בני ישראל לא הגיוני בעיניי בכלל.

מאיזו "עבדות" השתחררתן השנה? מהמרצה שעבדתי אצלה בסמסטר הקודם.

מאיזו אתן שואפות להשתחרר? יש כמה. אם נצליח, נחזור לדווח.

אם היינו ממחיזים את חד גדיא, איזה תפקיד היית לוקחת? האמת שנעה צודקת לגמרי בקטע עם מלאך המוות, אבל לא חושבת שהייתי רוצה לשחק אותו. נראה לי שאני הולכת על אחד משני הזוזים.

הגדירו (בעולם מושלם או בעולמנו אנו), מתוך נקודת הנחה שדבר כזה אכן אפשרי - "פיברואית/תת"כניקית בת-חורין": קודם כל תגדירי פיברואית/ תת"כית לא בת חורין. כי להיות בן חורין זה לא קשור למחלה כזו או אחרת, אלא לתפיסה של עצמך בעיני עצמך. למה אתה מוכן לעשות ומה לא, למי או למה אתה מוכן להשתעבד או לא. ולהיות חולה זה לא קשור לשיעבוד דווקא. אולי אפילו דווקא מתוכה אפשר למצוא את הדרך אל החירות ואל האושר בצורה טובה ומהירה יותר.

הדבר השימושי ביותר למעירגיזניקית נגד מצות: הרבה הרבה ירקות. עובד נגד מצות ובעצם נגד ובעד כל דבר אחר. ובכלל, אחלה של מנהג לאמץ.

מה עושה פיברואית/תת"כית כשהמשפחה מעייפת", וכו': פיברואית חכמה לא היתה נוסעת למשפחה שלה בכלל. לא לשבת חוהמ"פ ולא לחג השני. אבל כנראה שזו שעונה כרגע היא לא כזו פיברואית חכמה, אז עדיף שתשתוק..

ציטוטים של תגובות שקיבלתן מהסביבה לפי - חכם, תם, רשע, ושאינו יודע לשאול: אר יו קידינג מי? גם לזכור מי אמר מה וגם לסווג לפי ארבעת הבנים. עזבי, מכיוון שאני לא חושבת שאנשים אומרים את מה שהם אומרים מרוע או רשעות, ומכיוון שאת רובם ממילא אי אפשר לסווג כחכמים, עדיף שנסווג אותם תחת "תמימים", ואלה שממילא לא יודעים במה מדובר ואנחנו צריכים להסביר להם הכל הם "שאינם יודעים לשאול" וזהו. למה לדבר דברים רעים על בני אדם?

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? אני עד היום לא מבינה למה אנשים טורחים לשלוח ברכות המוניות בחג הזה דווקא. בראש השנה מילא, זו תחילת השנה והכל. אבל מה לכל הרוחות מיוחד דווקא בפסח שכולם מרגישים צורך לשלוח סמסים המוניים ומיילים בתפוצת נאט"ו עם "חג אביב/ חירות שמח"? למה בשבועות לא מפציצים במיילים? למה בפורים אנשים לא כותבים "השתכרות נעימה"? מה השוס הגדול של החג הזה?!

לחיי מה נרים כוסית? לימים טובים יותר, רגועים יותר, בחיק המשפחות שאנחנו נבנה לעצמנו, בעזרת השם!

ניחמת אותי.

וכידוע: מי שניחם אדם אחד כאילו ניחם עולם שלם וכו'

כתבתן מלא דברים חמודים לאללא. ואני מקווה להגיב מתישהו.
אני די על הפנים, עד אתמול עוד הצלחתי "להעמיד פנים" איכשהו.

אבל יוצא איפה שזה שלא הצלחתי להגיע למשפחה לא לליל, לא לשבת חול המועד וכבר ברור שגם לא לחג שני - מוציא אותי חכמה

לפי מה שאת כותבת.

תודה. שינית לי את נקודת המבט ברגע אחד.

למעלה